2024. Április 28. - 00:09:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 93961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 27. - 17:18:50
Válasz #15
Nem elérhető

JFlame


sköszi szépen
maj csendben meglapulok és figyelek:)
különben érdekelne hogy hogyan épül fel egy fekvenyomásod, sorozat, pihenőidő, súly...
sajnos nekem a mellem a leggyengébb erőben(méretben is)...talán túl hosszúak a karjaim:)

Válasz :)

A fekvenyomásom a következö képpen szokott zajlani
1x10 (bemelegités csak a ruddal)
1x5 (50kg)
1x5 (80kg)
1x3 (100kg)
4x3 (115kg)

Az elsö szettek között alig 1-2 percet pihenek hogy az izmok bemelegedjenek, de amikor elérem a 115-öt akkor minden szett között 5 percet pihenek. Itt ut ki az eggyik kulönbség az eröemelök és a bodysok edzése között :)



sköszi szépen!
lehet rámegyek valami ilyesmire én is! :) jön a tél, a hideg....kicsit szabadjára engedem a kajámat kevesebb edzés....nagyobb súlyok, hosszabb pihenő idő....

2010. Szeptember 27. - 17:23:47
Válasz #16
Nem elérhető

Kaess


 #:-)

Itt vannak az igért fotók a táplálékkiegészitökröl amiket jelen pillanatban szedek :)
A második képen az a creatine van amit már szedtem egy párszor, de most nem szedek. Nem szeretnék túl sok mindent szedni össze vissza. Ugy szoktam csinálni hogy egy kurát szedek, mondjuk 8 hetet és utánna pihenni szoktam szinte minden ilyesmitöl (kivétel a protein) olyan 4-5 hetet, de néha többet is. Hogy amikor elkezdem szedni akkor kiegészitök nélkul ugyan azon a szinten legyek mint amikor abba hagytam.  Ma este megyek edzeni ugy hogy utánna jön majd a beszámolom :)

 @:-)

2010. Szeptember 27. - 19:35:37
Válasz #17
Nem elérhető

tomasz


Üdv itt a fórumon!
Jómagam is az erőedzéseket favorizálom.Jó lesz olvasgatni a naplódat.Szépen fejlődtél a nyáron.
Én is hasonló termékeket fogyasztok,annyi eltéréssel,hogy ha jól láttam te monohidrátot szedtél.Nálam is beválik,csak nagyon bevizesedek tőle.Úgy hogy egy un. dizájner kreatint szedek most.Egy nem itt reklámozott gyártótól,szóval nem írom le a nevét.
Várjuk a beszámolókat!  =/+'
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Szeptember 27. - 22:34:43
Válasz #18
Nem elérhető

Kaess


Hi mindenkinek  #:-)
Tomasz, tök jó hogy van valaki aki szereti ezt a sportot itt rajtam kivul  A creatinrol még annyit hogy lehet hogy én is megpróbálok majd egy másik fajtát ami nem vizesit nagyon. Na de a fö pont most hogy voltam edzeni és meg vagyok elégedve a mai teljesitményemmel. Mivel ma hétfö van igy a láb és könnyu fekvenyomás volt a soron ma. A következö képpen ment a mai edzésem:
Gugolással kezdtem
1x5 (50kg)
1x5 (80kg)
1x3 (110kg)
1x2 (140kg)
4x2 (160kg)
1x8 (80kg) csak hogy felpumpáljam a lábamat :)
A második szettnél elkezdtem szenvedni egy kicsit de összeszedtem magamat fejben, meg kaptam egy tockost :D a harmadik szett elött és ezek után a 3. És 4. Szett már könnyebben ment mint az elsö 2 :) Ennyit jelent ha az ember ott van fejben és koncentrál. A következö gyakorlatom az láb nyujtás volt 4x8 (85kg) mindeezt 1 perces pihenökkel, ez után mentem a lábhajlitáshoz és ott is 4x8 (85kg) szintén 1 vagy max 2 perces pihenökkel. Ez után jött a vádli álva 3x8 150kg és utánna 3x8 ulve 100kg-val. Ez után rendesen lenyujtottam a lábaimat és csináltam még egy könnyu fekvenyomást 80kg-val 5x5-öt. Itt az a lényeg hogy tökéletesitsem a teknikámat és hogy minél robbanékonyabb legyek felfelé. Igy mindig ugy csinálom mint a versenyeken hogy 2 másodperce megállitom a rudat a mellkasomon, de nem lazitok ez idö alatt és utánna olyan gyorsan nyomom fell amilyen gyorsan csak megy. Ezekböl minden szett könnyen szokott menni, de mint mondtam ezt csak a robbanékonyság és teknika miatt csinálom. Hát a mai napra ennyi volt az edzésem :)
Mik a vélemények ? :) Most megyek is aludni mert holnap korán kelek, meg  kell a pihenés. De holnap visszatérek :D

 /:-)

2010. Szeptember 28. - 09:14:51
Válasz #19
Nem elérhető

Grizzly79


Arra gondoltam hogy mivel most van egy kis idöm, igy leírom részletesebben az edzéstervemet, céljaimat és a táplálék kiegészitöket amiket szedek.

Edzeni mindig 18:00 és 19:00 között szoktam. Nap közben nem szeretek edzeni mert akkor egész nap használhatattlan vagyok  ;D

Hétfö (láb és könnyu fekvenyomás)
-Gugolás
-Lábnyujtás gépen
...
Basszus ezzel én is így vagyok. Pedig meg kéne erőszakolnom magam és áttenni valamelyik edzésemet reggelre.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 28. - 09:40:32
Válasz #20
Nem elérhető

Kaess


ááá én nem tudnám áttenni reggelre a suli miatt, meg szerintem délután 4 vagy max 7 körul a legjobb edzeni. Erre van is egy pár indokom :) mivel én erö edzést csinálok igy nagyban fugg attól hogy mennyit edtem elötte. pl. ha délre járnék akkor alig tudnék 2-szer enni edzés elött, de igy hogy este fele edzek igy a nap folyamán feltudom tölteni magam minden földi jóval  ;D a hátránya visszont az hogy késön érek haza (21 és 21:30 körul) és ekkor már nem nagyon kellene ennem de muszály mert edzettem és mert farkas éhes is vagy ok  ;D

2010. Szeptember 28. - 12:35:20
Válasz #21
Nem elérhető

Kaess


Sajnos a proteinem kezd elfogyni igy kénytelen voltam ujat rendelni. Elkezdtem nézelödni és megrendeltem egy pár dolgot ami szerintem kellhet hogy elérjem a céljaimat :) A következöket rendeltem meg :)

Whey 80 a Star nutritiontol 4kg
Omega 3 a Star nutritiontól 90 tabletta
Creatine monohydrate a Star nutritiontól 500g

Igazából nem volt betervezve hogy vegyek omega 3-at meg creatint, de mivel ez egy most életbe lépö akcio volt igy, hogy ha veszek egy 4kg-os whey 80-at akkor választhatok még 2 extra terméket ingyen a star nutritiontól igy ezt választottam :)

Ezen felul vettem még egy BCAA mega csomagot az olimp márkától. Igazából még sose használtam aminosiror tabletát se omega 3-at, de ugy gondoltam hogy itt az ideje hogy ezt is kipróbáljam :)

Kinek mi a véleménye erröl a megvásárolt csomagról?
Kiváncsian várom a véleményeket :)  /:-) :-){

2010. Szeptember 28. - 13:55:49
Válasz #22
Nem elérhető

JFlame


olimp BCAA  ****:))))))

testépítő szemmel, nekem teljesen jó kis stack....én használnék hozzá vitamint és valami gyors szénhidrátot edzés utánra...

2010. Szeptember 28. - 13:56:57
Válasz #23
Nem elérhető

JFlame


Olimp BCAA-ról azt akartam írni hogy nagyon jó!!!! :-)!

2010. Szeptember 28. - 14:01:21
Válasz #24
Nem elérhető

Grizzly79


ááá én nem tudnám áttenni reggelre a suli miatt, meg szerintem délután 4 vagy max 7 körul a legjobb edzeni. Erre van is egy pár indokom :) mivel én erö edzést csinálok igy nagyban fugg attól hogy mennyit edtem elötte. pl. ha délre járnék akkor alig tudnék 2-szer enni edzés elött, de igy hogy este fele edzek igy a nap folyamán feltudom tölteni magam minden földi jóval  ;D a hátránya visszont az hogy késön érek haza (21 és 21:30 körul) és ekkor már nem nagyon kellene ennem de muszály mert edzettem és mert farkas éhes is vagy ok  ;D
Az emberi szervezet a késő délutáni órákban (17.00-19.00) van fizikai teljesítőképessége csúcsán. Mindenképpen javallott ilyenkor elvégezni a súlyzós edést. Illetőleg kardióban is ilyenkor lehet a nagy intenzitást igénylő edzéseket megejteni.
Az persze más kérdés, hogy zsírégetés szempontjából a reggeli kardió hatékonyabb, de kizárólag saját, nem erőltetett tempóban.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 29. - 17:36:28
Válasz #25
Nem elérhető

Kaess


 #:-) mindenkinek :)

A mai edzésemet el kell halasztanom. Hát lett volna soron, de most hogy egyre közelebb a a verseny idő pontja meg hogy, holnap maxolok fekvenyomásból így nem akarom megerőltetni magam :) Holnap jön a jelentés :) Addig is edzetek kőő keményen :)  =/+'

2010. Szeptember 30. - 22:22:07
Válasz #26
Nem elérhető

Kaess


Hi mindenkinek!

Megvolt a mai edzés is, de ennél szarabb edzés életemben nem volt még!! Maxolni akartam fekvenyomásban és amikor 160kg-ot nyomtam volna ki szétszakadt a bal vállamnál a fekvenyomó ruha  :-Đ  :-Đ  :-Đ Olyan rohadt ideges lettem hogy az nem igaz!!! Szinte még teljesen uj volt. Ez volt az 5. alkalom hogy használtam és erre ez történik!!! Az ilyen ruhákkal 200kg fölött szoktak nyomni és ez meg elszakadt 160-nál :(  Nagyon ugy tunik hogy itt vége is lett a versenyfelkészulésemnek. Rohadt ideges vagyok ez miatt, az egész edzésem tönkre ment ez miatt, és a felkészulésem is!!!  :-Đ  :angry:   :(

2010. Szeptember 30. - 22:51:46
Válasz #27
Nem elérhető

Aco


Ez azert tenyleg szivas,nem 2forint 1 ilyen ruha....Kitartas a tovabbiakban

2010. Szeptember 30. - 23:01:32
Válasz #28
Nem elérhető

Kaess


Ne is mond...39.000ft-ot dobtam ki 5 alkalomra  :-Đ  :-Đ  :-Đ :-[

2010. Szeptember 30. - 23:56:17
Válasz #29
Nem elérhető

Kaess


Egyébként van egy eladó Metal King Squatter gugoló ruhám amit szeretnék eladni mert kihiztam  ;D a 82.5 kg-os sulycsoportban használtam. Kb. 10-szer ha volt rajtam, mert én mindig versenyeken használtam csak meg elötte 1 edzésen :) Ha valakit érdekelne esetleg az írjon nyugodtan és kap képet is :)