2024. Április 27. - 19:48:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Suncity System  (Megtekintve 61272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. December 05. - 18:12:06
Megtekintve 61272 alkalommal
Nem elérhető

Suncity


 #:-)

Szép Napot! Kezdem a sort az edzés naplók terén /:-)
Igaz még testben lélekben még nem vok a toppon, de azért vmikor el kell kedzeni.
Rólam annyit, hogy 2002 augusztusában kezdem a súlyzós edzést, egészen 2006-ig olyan semmilyen edzéseket végeztem, minőségi táplálék bevitelről nem is hallottam ( suli büfé+jó házias kaják) lábazni nem is lábaztam meg a tricepszet sem edzettem, mert mindek  !+"%  Gyakorlatilag beszélgettünk, meg a csajokat hesszeltük, meg elbohockodtuk  szval effektíve "edzés-munkáról' nem igazán lehetett beszélni.
Berakok egy képet, hogy 1- 1.5 év edzés után, hogy néztem ki a fenn említett feltételek mellett ;D
Természetesen rendszeres bulizások (heti 2-3)  sem tettek jót a fejlődésnek.
2006 őszétől azonban rendbe raktam az étkezést, egyre többet olvastam a táplálkozásról az edzésről így minőségi változások következtek be, szval igazából onnan számítom a "testépítés-t".
Az edzés naplómban nem lesznek egetrengető súlyok (lásd Ogre v Jordan) sőt lesz vicc kategória is mert nem vok egy erőgép, van hova fejlődni :violinplay3: de nem célom, hogy újra lesérüljek, mert már volt szinte minden bajom

Jelenleg a súlyom olyan 90-94kg között mozog, a 180cm-es magasságomhoz és tegnap mértem egy kart (amúgy nem szoktam) az 46cm

Edzés beosztásom a következő:
1. nap Hát+has
2. nap Mell+has
3. nap Láb
4.nap Váll-Csuklya
5. nap Bicepsz-tricepsz+has

Pihenő napot (napokat)  többnyire 2-3edzés alkalom után iktatok be.( ahogy érzem)
Az étkezésem, a szokásos standardokat követi:

Fehérje:
60-70dkg Hús ( pulya, marha, hal, csirke)
5-8 tojás
0,5kg túró

Szénhidrátok:
rizs( fehér v barna)
tészta, krumpli, lencse, bab, gyümölcsök, zöldségek, zabpehely, barna magvas kenyér

Zsírok:
oliva olajjal készítem a kajákat, meg dió+,magvak

Tápkiegekből: (gyér felhozatal)
protein (Mucle Logic)
Vitamin pakk ( ISS)
egy kevés Super PUMP

Folyadékbevitel
napi 4liter kb, ami zöldtea, Cola light, Ásványvíz
 
Nézzük a mai edzést:

HÁT NAP:

1. gyakorlat: Nyakmögé húzás  (8-10ismétlés)
65kg
75kg
85kg
95kg
100kg(ebbe csak 6ment)

2. gyakorlat: Mellhez húzás ( 8-10ism)
60kg
70kg
80kg
90kg

3. gyakorlat: Evező-Gép (8-10ism)
70kg
80kg
90kg
100kg
110kg (raktam 2db 5kg súlyzót rá)

4. gyakorlat Merevkaros letolás  vs.  Köteles evezés (BI_SZETT) (2* 8-10 ism)
                  40kg                              60kg
                  45kg                              75kg
                  50kg                              85kg
                  60kg                             100kg   

5. gyakorlat  T-rudas evezés    vs.   Egykezes evezés a mellgépen (BI_SZETT) (2* 8-10ism)
                  30kg                               60kg                                           
                  45kg                               70kg
                  55kg                               80kg
                  65kg                               90kg

Edzés végére marad egy kis has (is) :laugh:
                    75db lábemelés+75db "térdhúzás hashoz" mindezt 2szuszra

A gyakorlatok közt, max 1percet pihenek ami legtöbb esetben a nyújtás tesz ki, gyakorlatilag pörgetem végig az edzés,  a mai pl, 50perc alatt megvolt.
MOndhatjátok, hogy felesleges ennyi gyakorlat, rengeteg ismerősöm maximum 3-4 gyakit végez és az is elég, "de ahány ház...."

A mai étkezésem nem volt a éppen a legjobb, mert éjjel meglátogattam 4-5 szórakozó helyet  :-oD  (de szilveszterig pihi )  , így:
11kor ettem először  1mérő fehérje + 1alma
13-00 (családi ebéd) kacsa mell+ főtt krumpi + uborka
15-00 Edzés
15-50 1.5 mérő protein +1 banán
16-20 20deka pulya mell+ 3fehérjés mérő rizs, ugyanis azzal mérem ki :) + paradicsom
Most ettem egy iyen mixet:
zabpehely+rizs+fahély+édesítő+túró+az íze kedvéért egy kis fehérje  erre víz és össze keverem :-oD
Még este a pulyka mellett megcsinálom @:-) +még egy kis túro is lesz

Az edzés naplót szeretném  azért minél tovább írni, januárban igen sok vizsgám   :angry: lesz de attól függetlenül edzeni fogok, (lehet, hogy heti 3-4)  naplót is szándékomban áll vezteni :violinplay3:
a jelenlegi formáról olyan 2hét múlva tolok vmi értékelhető képet de most a ígért kép:

2010. December 05. - 18:36:45
Válasz #1
Nem elérhető

Maszat


Van valami kissebb célod amit el szeretnél érni? Esetleg tömegnövelés, vagy nyárra 1 jobb fazon? Vagy "csak" a progeresszív fejlődésre koncentrálsz?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 05. - 18:39:43
Válasz #2
Nem elérhető

Jordan


Majd ha csuklasz, ne lepodj meg! Csak jusson eszedbe, hogy en eppen tonhalat falok spenottal  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 05. - 19:06:38
Válasz #3
Nem elérhető

dumbass


Üdv a naplóírók között. Nekem annyi lenne a kérdésem hogy hány éves vagy? :)

2010. December 05. - 19:07:51
Válasz #4
Nem elérhető

George


Azt azért elárulom, hogy Suncity kollégának van az egyik legjobb alkata amit eddig láttam, széles váll, vastag karok, keskeny derék, ehhez arányos lábak, csak az a fránya életmód ;D És ehhez ráadásul mindig jó fazonban van, nála nincs pocak mint nálam pl :D Örülök ennek a naplónak ;-oo-;

2010. December 05. - 19:09:32
Válasz #5
Nem elérhető

balic


na hajrá! Jó lesz olvasni egy újabb bulizgatás mellett edző emberke naplóját. Remélem bebizonyítod, h így is van remény eredményt elérni!  :) Egyébként szegedi vagy te is (user nevedből adódóan) ?

2010. December 05. - 19:11:03
Válasz #6
Nem elérhető

atleeta


Az avatorod elnézve, ez is egy elég motiváló topic lesz  @:-)  =/+'
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. December 05. - 19:23:05
Válasz #7
Nem elérhető

Suncity



Célok, inkább az visel prioritást, hogy szárazon formálódjak, tavaly decemberben 107kg voltam ami azért nekem ehez magassághoz úgy éreztem, hogy sok, meg a nadrágok közül szinte 1-2 jött rám + tréning gatyák :)
Ezzel szemben amikor lediétáztam, 78kg körülire akkor meg 1 darab szarnak éreztem magam, szval nekem ez a súly a megfelelő, az lenne a legjobb ha ezzel a tömeggel "szárazabb" lennék :azn:

Nem rég töltöttem a 26-ot, ez a bulizgatás olyan, hogy havi szinten nézzük az 2alkalmat jelent.  Szokott lenni olyan, hogy telejsen józanul megyek le vhova,pl most 5hétig kerültem az alkoholt, és úgy voltam bulizni Light cola+ red-bull ;-oo-;


MAjd ha csuklok akkor  tonhalas spenottal fogom elnyomni  :laugh:

2010. December 05. - 19:29:06
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
PÍT nyomassad!!!!

Te egy istenadta tehetség vagy istentelenül elbaszott életmóddal!!!!  ;D @:-)

2010. December 05. - 19:33:48
Válasz #9
Nem elérhető

balic


na hagyjá már, h a havi 2 buli az a fárnya életmód, amit George meg Zsolti is kiemel! :D

2010. December 05. - 19:35:08
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
na hagyjá már, h a havi 2 buli az a fárnya életmód, amit George meg Zsolti is kiemel! :D

Egy üveg töményre simán rátolja a tejsavó turmixot!  ;D Laza nem?  @:-)

2010. December 05. - 19:44:36
Válasz #11
Nem elérhető

George


na hagyjá már, h a havi 2 buli az a fárnya életmód, amit George meg Zsolti is kiemel! :D

Egy üveg töményre simán rátolja a tejsavó turmixot!  ;D Laza nem?  @:-)
Meg a tojásos turmix edzés után ;D Tojáshéj az öltöző kukájában ;D

2010. December 05. - 19:48:20
Válasz #12
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha Suncity nem hardcore,akkor senki!!!

2010. December 05. - 19:50:39
Válasz #13
Nem elérhető

Jordan


na hagyjá már, h a havi 2 buli az a fárnya életmód, amit George meg Zsolti is kiemel! :D

Egy üveg töményre simán rátolja a tejsavó turmixot!  ;D Laza nem?  @:-)
Meg a tojásos turmix edzés után ;D Tojáshéj az öltöző kukájában ;D

Pedig az is tele van kalciummal, micsoda pocseklas  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 05. - 19:55:32
Válasz #14
Nem elérhető

tömegElek


naturál???

 ;D