2024. Április 27. - 19:12:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Yanou naplója...  (Megtekintve 29589 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 04. - 17:22:34
Megtekintve 29589 alkalommal
Nem elérhető

Yanou


Sziasztok!

Sokat agyaltam, hogy indítsak e én is egy edzésnaplót, végül a döntés, mint látszik, megszületett. Ez egy ilyen bevezető szösszenet lesz, hogy miért is és mit is, meg hogy hogy, tehát bele is vágnék.

A Gasparis teszt után rövid idővel sajnos a terem üzemeltetését, ahová jártam, átvette egy általam nem igazán szívlelt emberke, illetve nem is az emberrel volt a baj, hanem az általa a terembe invitált egyénekkel. Nem részletezem jobban, felesleges... A legnagyobb terem a környéken pedig olyan "szolgáltatást" nyújtott arany áron, hogy inkább szüneteltettem az edzést egészen 2010 januárjáig. Ekkor kezdtem újra az edzést egy zárt körű társaság által létrehozott teremben, ami jelen állás szerint 95%-ban kielégíti az igényeimet, a maradék 5% pótlása pedig folyamatban (még nincs guggolókeret). Az elmúlt egy teljes év tömegnöveléssel telt, aminek meg is lett az eredménye. A Gasparis tesztet 93,3kg-mal kezdtem és 97kg-mal fejeztem be, majd jött a kihagyás és újrakezdés, minekután jelenlegi súlyom 113kg körül mozog, tehát nem igazán tétlenkedtem. Természetesen minden vagyok, csak száraz meg zsírmentes nem, így úgy döntöttem, hogy januártól belekezdek egy 3 hónaposnak tervezett zsírégető diétába egy érdekesnek ígérkező táplálékkiegészítő kombinációval, meg egy nagy adag lendülettel.

A továbbiakban majd részletezem, hogy miről is van szó, ha egyáltalán érdekel valakit, dobok fel kiinduló képeket, adatokat, étrendet, egyrészt a saját magam ellenőrzése érdekében, másrészt ha esetleg jól jön össze az elkövetkezendő negyed év, akkor esetleg mások is tanulhatnak belőle vagy jót, vagy rosszat...ezt majd az idő eldönti. Nem utolsósorban mindenféle tanácsra, kritikára nyitott vagyok, akik fikázni akarnak, tegyék, az értelmetlen hülyeségekkel úgy sem fogok foglalkozni! Nem vagyok sértődős típus, tehát a "beszótakésbedurciztamésnemfolytatomanaplót" végkifejletre hajtók nem fognak örömtáncot járni, az kurvaisten!

Szóval ennyi lenne így naplóindítás gyanánt, 2 napja már változtattam a kajámon meg az edzésprogramomon is, holnap részletek és folyt. köv.

2011. Január 04. - 17:29:30
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


Küldjed!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Január 04. - 17:34:57
Válasz #2
Nem elérhető

dumbass


Na ez érdekesnek ígérkezik. Jöhet minden, adatok, tápkiegkombó stb. :)

2011. Január 04. - 20:21:41
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Hm, ez érdekes lesz, figyelek én is  8-)

2011. Január 04. - 20:27:16
Válasz #4
Nem elérhető

VG


Nah ez nagyon zsír, mert én is kb 115kgnál szeretnék lepucolni, de még csak 100nál járok, szóval mire te végzel előttem lesz minden infó.  :-):-)::
HAJRÁ!!!! ***))

2011. Január 04. - 20:34:48
Válasz #5
Nem elérhető

dumbass


Nah ez nagyon zsír, mert én is kb 115kgnál szeretnék lepucolni, de még csak 100nál járok, szóval mire te végzel előttem lesz minden infó.  :-):-)::
HAJRÁ!!!! ***))

Off-ért bocsi. VG rólad mikor lesz kép? Úgy emlékszem 17 éves vagy, ott azért a 100kg nem kis súly :)

2011. Január 05. - 02:37:10
Válasz #6
Nem elérhető

Kaess


Nyomjad neki!!! Figyelni foglak én is  =/+'

2011. Január 05. - 11:25:52
Válasz #7
Nem elérhető

Yanou


Örülök, hogy van érdeklődés, jöjjenek a tápkiegek!

A következő összeállítás fogja végigkísérni az elkövetkezendő heteket, hónapokat:
- ISS Super Vitamin Pak, napi 1 csomag
- Némi aszkorbinsav por formájában
- Napközbeni fehérjének valamilyen kevert proteinforrást fogok választani, Myofusion, Elite12, esetleg Musclelogic Whey, ami tudom, hogy tejsavó, de nagyon szeretem.
- Edzés utáni fehérjének jelenleg Syntrax Nectar izolátum megy, ha kevesebb lesz a zsé, akkor beugrik a helyére a Musclelogic Whey.
- Az edzés utáni fehérjeadaghoz megy némi waxy maize.
- BCAA kapszulák edzés előtt közvetlen
- Ezdés közben folyékony amino+glutamin megy általában, tömegnöveléskor waxy maize is ment a flakonba, vagy SizeOn Max Performance, de ezek jelenleg kiesnek.
Ez a napi nagy általánosság.

A zsírégető stack pedig a következőképpen néz ki:
- Nutrex Lipo6X 1 doboz
- U** L*bs Oxy***te P** 1 doboz (Balu, nemtom kiírhatom e, ha igen, akkor javítsd légyszi)
- AX Stimulant X Blue 1 doboz
- Gaspari Halodrol Liquigels 2 doboz
- Gaspari Novedex Xt 1 doboz

A szedésükről majd csinálok egy letölthető táblázatot...  ;)

2011. Január 06. - 13:02:52
Válasz #8
Nem elérhető

Yanou


Itt vannak a jelenlegi adataim, tegnapi mérések nyugalmi állapotban, nem bedurranva, összehasonlítva a Gasparis teszt utáni eredménnyel:

Alkar - GT NA - most 37cm
Felkar - GT 43cm - most 47cm
Mell - GT 121cm - most 127cm
Has - GT 94cm - most 107cm (fujfujfuj!!)
Comb - GT 62,5cm - most 68cm
Vádli - GT 39 cm - most 44cm
Súly - GT 97kg - most 113,3kg

Sajnos a sok kaja miatt igen szépen kibelesedtem, meg van rajtam némi úszógumi is. A cél, hogy a hasam ne egy nagy kocka legyen, hanem 6 kisebb és nagyjából azért látszódjanak is.

A táblázatot is csatoltam a kiegek szedési rendjét illetően, menet közben nem hiszem, hogy sokat fog változni, a Lipo6X már megy, a reggeli és a délután 2 órai időpont megfelelőnek tűnik, tudok tőle aludni. A Halodrol-t holnap veszem kézhez, a felvezetést rövidítem meg pár nappal, így be tudom hozni a táblázatban átható szedési rendet. Képek holnap, vagy holnap után, ha időm engedi, akkor még ma is dobok egy postot az edzést illetően...

2011. Január 06. - 13:23:41
Válasz #9
Nem elérhető

trobert2


Itt vannak a jelenlegi adataim, tegnapi mérések nyugalmi állapotban, nem bedurranva, összehasonlítva a Gasparis teszt utáni eredménnyel:

Alkar - GT NA - most 37cm
Felkar - GT 43cm - most 47cm
Mell - GT 121cm - most 127cm
Has - GT 94cm - most 107cm (fujfujfuj!!)
Comb - GT 62,5cm - most 68cm
Vádli - GT 39 cm - most 44cm
Súly - GT 97kg - most 113,3kg

Sajnos a sok kaja miatt igen szépen kibelesedtem, meg van rajtam némi úszógumi is. A cél, hogy a hasam ne egy nagy kocka legyen, hanem 6 kisebb és nagyjából azért látszódjanak is.

A táblázatot is csatoltam a kiegek szedési rendjét illetően, menet közben nem hiszem, hogy sokat fog változni, a Lipo6X már megy, a reggeli és a délután 2 órai időpont megfelelőnek tűnik, tudok tőle aludni. A Halodrol-t holnap veszem kézhez, a felvezetést rövidítem meg pár nappal, így be tudom hozni a táblázatban átható szedési rendet. Képek holnap, vagy holnap után, ha időm engedi, akkor még ma is dobok egy postot az edzést illetően...

hajrá mindent bele!!
Képet küldhetnél fel egy párat!
alkarozni nem szoktál?113 kg hoz 37 es alkar az semmi, olyan mint egy ropiszál,alkarra fel tessék erőltetni ;D
sok sikert az edzéshez,figyelemmel fogom kísérni az biztos,hátha tanulhatok tőled is!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 06. - 13:55:37
Válasz #10
Nem elérhető

George


Roberto alkar fétise a felszínre tört ;D Rakj neki egy fényképet bedurrantva, halvány fénynél, bőven leöntve babaolajjal ;D

2011. Január 06. - 14:23:22
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Roberto alkar fétise a felszínre tört ;D Rakj neki egy fényképet bedurrantva, halvány fénynél, bőven leöntve babaolajjal ;D

 ;D ;D ;D

2011. Január 06. - 14:53:49
Válasz #12
Nem elérhető

Gabe


Roberto alkar fétise a felszínre tört ;D Rakj neki egy fényképet bedurrantva, halvány fénynél, bőven leöntve babaolajjal ;D
És a VGA felbontás hol marad?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 06. - 15:18:54
Válasz #13
Nem elérhető

trobert2


Roberto alkar fétise a felszínre tört ;D Rakj neki egy fényképet bedurrantva, halvány fénynél, bőven leöntve babaolajjal ;D

Most ezt nem úgy basztatásból írtam,csak akkora testsúlyhoz az nevetségesen kicsi!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 06. - 15:22:27
Válasz #14
Nem elérhető

George


Roberto alkar fétise a felszínre tört ;D Rakj neki egy fényképet bedurrantva, halvány fénynél, bőven leöntve babaolajjal ;D

Most ezt nem úgy basztatásból írtam,csak akkora testsúlyhoz az nevetségesen kicsi!!
Lazulj Robi, mi csak jól érezzük magunkat ;D
De most már engem is felcsigáztál, lemérem az enyémet, és folytatom a bodybuilding chatben ;D