2024. Április 28. - 00:41:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109280 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 12. - 17:45:11
Válasz #15
Nem elérhető

dino


hi irhatnal kicsit magadrol marmint az edzes es versenyzoi multadrol biztos sokan ismernek szemelyesen a forum tagok kozul de sajnos en nem igazan vagom hogy ki vagy csak a hozzaszolasaidbol ismerlek mint sokan masok.(nem szemelyes adataidrol kerdezlek nev meg lakcim vagy a bank kartya pin codja  erdekelne  ;D      ;D   hanem hany eve edzel, hany versenyen vettel reszt milyen kategoriakban )bisztos sok mindenkit erdekelne es peldat mutathatnal .Fasza lessz a topick es sok sikert kivanok :-)!
meglesz minden, csak azért ezt meg kell írni. időt kell rá szánni képeket csatolni stb:)
köszi!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 20:06:01
Válasz #16
Nem elérhető

vekony


Szerintem ne adj támadási felületet! Írd le a kaját, meg az edzésedet faszán, elég annyi. A többivel visszaélhetnek... ;)

Én örülök a naplónak!!  @:-)

Úristen, vajon hányan méltattak téged Maszti eme tanácsot olvasván  ;D remélem csuklottál meg égett a fejed egész nap!!! Szerintem írd le nyugodtan, hogy mit olvastál egy képregénybe, hogy ki mit tolt...légy korrekt! Tartozol magadnak ennyivel Dinó  ;D

2012. Április 12. - 22:53:33
Válasz #17
Nem elérhető

dino


Szerintem ne adj támadási felületet! Írd le a kaját, meg az edzésedet faszán, elég annyi. A többivel visszaélhetnek... ;)

Én örülök a naplónak!!  @:-)

Úristen, vajon hányan méltattak téged Maszti eme tanácsot olvasván  ;D remélem csuklottál meg égett a fejed egész nap!!! Szerintem írd le nyugodtan, hogy mit olvastál egy képregénybe, hogy ki mit tolt...légy korrekt! Tartozol magadnak ennyivel Dinó  ;D
takarodj a faszomba inkább a topicomból a hülyeségeiddel.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 22:56:21
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hajrá dino, ne hagyd magad! Ami a csövön kifér!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 12. - 23:01:33
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


Na-legyen végre egy új normális topik is!
Figyelünk dino!
 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Április 12. - 23:56:33
Válasz #20
Nem elérhető

dbr


eddig még nem készültél?  ;D

2012. Április 13. - 10:41:07
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá, én is mindenképp olvasni fogom, hátha lesz valami eltanulható "trükk"  :-):-)::

2012. Április 13. - 10:54:39
Válasz #22
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem ne adj támadási felületet! Írd le a kaját, meg az edzésedet faszán, elég annyi. A többivel visszaélhetnek... ;)

Én örülök a naplónak!!  @:-)
jogos amit írsz, akkor maradok lifetime natural. :D ma lábnap lesz, este jelentkezem a részletekkel. nagy csodákat nem várok, szegény virgácsaim az utóbbi időben finoman szólva sem kapták azt a terhelést, amit illett volna, hogy kapjanak. de ezen gyökeres változtatásokat eszközölök. úgy néz ki időm engedi a heti 2szerin edzésüket. tervben van egy komoly nagysúlyos, és egy átmozgató jellegű edzés.
Természetesnek vettük eddig is, mint minden versenyző sportolónál  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 13. - 20:21:09
Válasz #23
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 13. - 20:27:46
Válasz #24
Nem elérhető

dino


a tegnapi láb edzés átcsúszott mára. a tegnapi program hát volt:
húzódszkodás 4*12 szuperszettben homorított fekvőtámasszal, ami a hát izmok bemelegítéséhez egy kurvajó gyakorlat. ismétéseket nem számoltam
széles fogású lehúzás volt a második gyakorlatom itt 4 munkasorozatban 105kg-ig sikerült felpakolni a súlyokat, ezzel 5 szabályos és 2 erőltetett ismétlést végeztem.
evezés: 5 munkasorozatot végeztem francia rúddal, fordított fogással 90kg-ig mentem fel ebbe 10 ismétlés ment robbanékonyan.:)
utosó gyakorlatnak alsó csigás köteles evezés ment szuperszettben felhomorítással 5 sorozatban

a mai lábnapot nem részletezném különösebben. erőszintem még nem az igazi.. feszítő-hajlító szuperszett, guggolás, lábtolás, hack guggolás volt a program. a vádli edzése vasárnapra marad, kicsit kikészültem a végére:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 13. - 21:27:22
Válasz #25
Nem elérhető

dred


Zsír ez a napló!!! Ezt követni fogom napról napra, főleg ha ilyen pontosan le fogod írni a gyakorlatokat, súlyokat!!!!
Kérdés: magasságod, mostani súlyod?

2012. Április 13. - 22:36:45
Válasz #26
Nem elérhető

dino


Zsír ez a napló!!! Ezt követni fogom napról napra, főleg ha ilyen pontosan le fogod írni a gyakorlatokat, súlyokat!!!!
Kérdés: magasságod, mostani súlyod?
167 cm 79-82 kg között ingadozik
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 13. - 23:22:19
Válasz #27
Nem elérhető

dino


egy pár 2010-es felkészülési kép
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 13. - 23:25:18
Válasz #28
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 14. - 09:47:49
Válasz #29
Nem elérhető

dingo


 komolyak a kepek Dino  :-!   a hat meg a vall az dominal es visz mindent  :-)!  megyek is hatazni a rohadt eletbe  =/+'
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place