2024. Április 28. - 00:24:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dávid átalakulása  (Megtekintve 5041 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 11. - 15:08:02
Megtekintve 5041 alkalommal
Nem elérhető

davidhun


Üdv kedves fórumozók!

Régóta olvasom rendszeresen a fórumot(több éve), most viszont eljutottam odáig, hogy elkezdek egy 'naplót' írni az edzéseimről, tápkiegészítőkről kezdve mindenről, ami velem kapcsolatos.
Be is mutatkoznék pár szóban a tagoknak. Dávidnak hívnak ( WOW! ;o ), 20 éves vagyok, 186 cm, ~85kg.
Mielőtt elkezdtem a súlyzós edzést, kb. 8 évet folyamatosan úsztam, majd az úszást abbahagyva kezdtem el a súlyzós edzést. Van rajtam most felesleg szépen, a testemmel nem vagyok megelégedve, ezért gondoltam, hogy itt képekkel fogom prezentálni az alakulásomat! Szeretnék most futni, súlyzós edzést végezni.

A szénhidrát bevitelt szeretném a legalacsonyabbra levinni, magas fehérje, pontos étrend, minőségi táplálékkiegészítők, ésszerűen összeállított edzésterv..
A tápkiegek beszerzése még folyamatban van. Amint megvannak, vázolom az étrendemet, illetve a tervezett edzéstervemet!

(Megjegyzem egy kis önzőség is van a dologban, mert ezzel a "bloggal" tervezem majd magam motiválni, az eltunyultabb napjaimon! )  ***)))

2012. Június 11. - 22:04:26
Válasz #1
Nem elérhető

dumbass


Szóval egy lightosabb diétát fogunk látni. Hajrá, figyelünk :-<