2024. Május 12. - 01:54:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 10. - 23:32:07
Válasz #45
Nem elérhető

Maszat


pinám...valamelyik nap vettem pulykamellet, ledaráltam botmixerrel (le is égett...) de tök finom volt, erre ez az előre ledarált egyszerűen szar.

A közérzetem egyre jobb, de ezt betudom annak,h végre többségben van a tesztoszteron. Sokkal kevesebb alvás elég, energikusabb vagyok. Alapból nem feszült, de sokkal kisebb az ingerküszöböm. A kaja részéből annyi változást érzek,h többször megyek wc-re, és sokkal kevesebbet fingok. A fazon alakulgat, viszont emelnem kell a ch-n, mert nem érzem elég töltöttnek magam. Az a baj,h nem számolom. A barátnőmnek is Én csinálom a kaját, és a faszom főz külön. Érzésre eszek. Az étvágyam fasza, simán tudok 3 óránként enni, ez is meglepő kicsit. Mintha gyorsabb lenne az anyagcserém.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 10. - 23:36:09
Válasz #46
Nem elérhető

dino


pinám...valamelyik nap vettem pulykamellet, ledaráltam botmixerrel (le is égett...) de tök finom volt, erre ez az előre ledarált egyszerűen szar.

A közérzetem egyre jobb, de ezt betudom annak,h végre többségben van a tesztoszteron. Sokkal kevesebb alvás elég, energikusabb vagyok. Alapból nem feszült, de sokkal kisebb az ingerküszöböm. A kaja részéből annyi változást érzek,h többször megyek wc-re, és sokkal kevesebbet fingok. A fazon alakulgat, viszont emelnem kell a ch-n, mert nem érzem elég töltöttnek magam. Az a baj,h nem számolom. A barátnőmnek is Én csinálom a kaját, és a faszom főz külön. Érzésre eszek. Az étvágyam fasza, simán tudok 3 óránként enni, ez is meglepő kicsit. Mintha gyorsabb lenne az anyagcserém.
ke fog az menni 1,5-2 órára is :D boldi mellett ne csodálozz, hogy minőségi kajával nem tudsz betölteni. az a cucc nem embernek való  ;D túl erős vagy én nemtudom mi van vele
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 13. - 22:18:50
Válasz #47
Nem elérhető

Maszat


Ma melleztem és vádliztam. Eléggé töltöttnek éreztem magam edzés előtt. alapból, nem is azért mert olyan túl sok ch ment volna. Edzésen iszonyatosan bedurrantam, vádlim is akkorára puffadt, öröm volt nézni. Viszont az erő nem jön. Iszonyatosan szar gyenge vagyok. Tulságosan nem zavar a dolog, mert nem erőemelő vagyok, de érdekes,h közel sem vagyok a 4-5 évvel ezelőtti erőszintemhez.

Fekvenyomás                   4x15-12-10-10  60-70-80-80kg
Szűken nyomás gépen       3x12     itt az átéttelezés miatt hiába írnék súlyt. egyébként nem is néztem.
45 fokos nyomás gépen     3x12
Tárogatás 30 fokos padon  3x12    (14kg)
Tárogatás gépen              3x14-12-12

Vádli állva   5x18

Feljött pár kg, meg is jegyezték, látom én is. Ez szerintem a methamanónak köszönhető. Bár nyomom mellé a provit, de azért vizesít így is. Egyébként lehet ez valakinek hihetetlen lesz, de a testalkatomból kifolyólag, nem is a bőr alá megy nekem a víz, hanem inkább az izomrostok közé. Sokkal teltebbek, jobban durrannak, viszont nem vesztik el a formájukat. Valamennyit nyilván, de pl az edzőtársam olyan alaktalanul vizesedik, nekem meg ugyan úgy eres a vállam, csak sokkal kerekebb, és vastagabbak a rostok.

Ma "kivételesen" pulykát eszek rizzsel. Tegnap benyomtam egy pizzát, órákon keresztül fingottam tőle. Komolyan mondom a brokkolitól semmi nincs nekem (elméletileg jó a vércsoportom szerint) Valami lehet ebben a vércsoport diétában. Nem azt mondom,h elhiszem szórol szóra, de sokkal jobb az emésztésem mióta így kajálok. A fingások szinte teljesen megszűntek (pedig előtte már már komoly gondot jelentett a dolog  ;D ) és sokkal többször járok wc-re.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 14. - 18:48:11
Válasz #48
Nem elérhető

dino


Ma melleztem és vádliztam. Eléggé töltöttnek éreztem magam edzés előtt. alapból, nem is azért mert olyan túl sok ch ment volna. Edzésen iszonyatosan bedurrantam, vádlim is akkorára puffadt, öröm volt nézni. Viszont az erő nem jön. Iszonyatosan szar gyenge vagyok. Tulságosan nem zavar a dolog, mert nem erőemelő vagyok, de érdekes,h közel sem vagyok a 4-5 évvel ezelőtti erőszintemhez.

Fekvenyomás                   4x15-12-10-10  60-70-80-80kg
Szűken nyomás gépen       3x12     itt az átéttelezés miatt hiába írnék súlyt. egyébként nem is néztem.
45 fokos nyomás gépen     3x12
Tárogatás 30 fokos padon  3x12    (14kg)
Tárogatás gépen              3x14-12-12

Vádli állva   5x18

Feljött pár kg, meg is jegyezték, látom én is. Ez szerintem a methamanónak köszönhető. Bár nyomom mellé a provit, de azért vizesít így is. Egyébként lehet ez valakinek hihetetlen lesz, de a testalkatomból kifolyólag, nem is a bőr alá megy nekem a víz, hanem inkább az izomrostok közé. Sokkal teltebbek, jobban durrannak, viszont nem vesztik el a formájukat. Valamennyit nyilván, de pl az edzőtársam olyan alaktalanul vizesedik, nekem meg ugyan úgy eres a vállam, csak sokkal kerekebb, és vastagabbak a rostok.

Ma "kivételesen" pulykát eszek rizzsel. Tegnap benyomtam egy pizzát, órákon keresztül fingottam tőle. Komolyan mondom a brokkolitól semmi nincs nekem (elméletileg jó a vércsoportom szerint) Valami lehet ebben a vércsoport diétában. Nem azt mondom,h elhiszem szórol szóra, de sokkal jobb az emésztésem mióta így kajálok. A fingások szinte teljesen megszűntek (pedig előtte már már komoly gondot jelentett a dolog  ;D ) és sokkal többször járok wc-re.
kajálj tisztán. felesleges pizzákat meg egyéb szarokat bevinned, ha már belevágtál a vércsoport témába. csak visszafog.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 14. - 21:55:12
Válasz #49
Nem elérhető

Maszat


Általában heti 1, maximum kettő kajálás ami nem megfelelő. A pizzát a kényszer szülte, elfelejtettem kiolvasztani elég húst. Nem főzök előre, mivel sok időm van, azt eszem amit főzök. Így is utálom a pulykát, hát még állottan.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 14. - 22:24:57
Válasz #50
Nem elérhető

Jordan


edzőtársam olyan alaktalanul vizesedik, nekem meg ugyan úgy eres a vállam, csak sokkal kerekebb, és vastagabbak a rostok. 


Az ő fájdalmát átérzem, te meg rohadj meg  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Május 14. - 23:46:55
Válasz #51
Nem elérhető

Maszat


Jó azért a képeken amit betettem lehet látni,h ez így még annak ellenére is,h jól hangzik, elég szar  ;D  De valóban máshogy oszlik el rajtunk a többlet víz. Még nekem kerekebbek az izmaim, a bicepszem, neki ilyen egybe csülök karja lett, és még a bele is megnőtt.

Ma nagyon szar napom volt, egész nap rohantam, és késésben voltam. Szoptam az nulláson is a baleset miatt. Nagyon szarul kajáltam a nap elején. Mármint keveset. (nem ettem "félre") aztán edzés előtt betoltam 2 pulyka-rizst, és hátedzésen akkorát durrantam mint már jó pár éve nem. Erőm is nagyon jó volt, ami meglepett, mert nagyon szar hangulatba mentem le, és nem is tudtam oda koncentrálni magánéleti dolgok miatt. Ennek ellenére jól ment, és emiatt a végét meghúztam. Úgy bedurrant a hasam,h hasprésnél éreztem ahogy a kockák már alig tudnak összepréselődni. Nagyon látványos a fejlődésem, és ezt tényleg annak tudom be,h a víz nem a bőröm alá, hanem az izmaimba megy.

Van egy régi kép, beteszem. ezen is látszik pl a hátsóvállnál,h annak ellenére,h akkor (elméletileg) 60mg metha ment(3x2 kék szív), nem alaktalanul vizesedtem, hanem maga az izom lett sokkal teltebb. (magamhoz képest). Most ugyan ez a helyzet.

A kép régi, 4-5 éves, csak illusztrálom amiről pofázok  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 15. - 05:36:02
Válasz #52
Nem elérhető

hopika


Kabbbbbeafaszt-lehet a végén kipróbálom én is...
Most annyira nem jött össze a diétám vége,hogy iszonyat és egy hét alatt fos lettem.
Kémia,qrva sok pénz,tiszta kaja,heti 6 edzés,napi 2-2,5 óra aerobbal...komolyan nem értem a testem.
Full eres volt az összes végtagom alsó hastól indult 4-6 nagyobb ér végig a mellem felé és a derék rész meg fókás.
Faszom az egészbe-komolyan gondolkodom,hogy inkább disznó jelmezt húzok és leszarom az edzést ilyen szinten.
Muszáj leszek még egyszer megismételni a diétát,csak fogalmam sincs mikor lesz megint pénzem rá...
Kész vagyok...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Május 15. - 07:07:20
Válasz #53
Nem elérhető

dino


Kabbbbbeafaszt-lehet a végén kipróbálom én is...
Most annyira nem jött össze a diétám vége,hogy iszonyat és egy hét alatt fos lettem.
Kémia,qrva sok pénz,tiszta kaja,heti 6 edzés,napi 2-2,5 óra aerobbal...komolyan nem értem a testem.
Full eres volt az összes végtagom alsó hastól indult 4-6 nagyobb ér végig a mellem felé és a derék rész meg fókás.
Faszom az egészbe-komolyan gondolkodom,hogy inkább disznó jelmezt húzok és leszarom az edzést ilyen szinten.
Muszáj leszek még egyszer megismételni a diétát,csak fogalmam sincs mikor lesz megint pénzem rá...
Kész vagyok...
ezért kell egész évben jó fazont tartani, és nincs ilyen probléma  ;) ha jól láttam a Fb-os postod, még valami féle vízhajtással is próbálkoztál, de basszus hobbi szinten minek felborítani vele a rendszert?  ????...
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 15. - 07:12:23
Válasz #54
Nem elérhető

hopika


ezért kell egész évben jó fazont tartani, és nincs ilyen probléma  ;) ha jól láttam a Fb-os postod, még valami féle vízhajtással is próbálkoztál, de basszus hobbi szinten minek felborítani vele a rendszert?  ????...
Ez nem rossz gondolat,csak qrvára nem egyszerű a kivitelezése...
A vízhajtás a fotózás miatt kellett-nem is volt vele gond,csak csúszott egy fél napot a fotózás,így inkább szarabb lett a végeredmény,mint lett volna alapból...  @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Május 15. - 18:19:34
Válasz #55
Nem elérhető

Jordan


Biztos forrásból tudom, hogy Maszat első kajája a mekiben, második a pizza hutban, a harmadik a burger kingben volt! Edzés után meg megevett 400g fehérkenyeret 300g "just white" szalonnát hagymával. Ez, hogy vécsoport diétázik csak humbuk  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Május 15. - 18:51:17
Válasz #56
Nem elérhető

Maszat


reggelire pufirizst ettem, cottage sajtból készült körözöttel. utána főtt tojást ettem pufirizzsel, aztán pulyka volt, fűszeres paradicsom szósszal. Edzés után rizs+pulyka lesz, lefekvés előtt pedig körözött pufirizzsel.  /7%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 16. - 22:03:43
Válasz #57
Nem elérhető

Maszat


áhh, tényleg át kell variálnom az edzést. Nem hátazhatok lábnap előtt. Múltkor mivel nem csináltam felhúzást, nem volt nagy gond, de tegnap előtt csináltam, és teljesen szétbaszta a tegnapi lábnapom. Már guggolásnál kellemetlen volt. Az ember akaratlanul is beledől kicsit a guggolásba, aztán lábtolónál úgy nyomta az izomlázas hátamat a háttámla, majd be szartam. Lenyomtam azért rendesen, de a faszomnak hiányzik ez!  ;D

Ma vállaztam. Csudaszépen bedurrantam, tetszett a látvány.

Váll

Nyak mögül nyomás állva:      2x10          40kg
Mellről nyomás gépen:           3x10-10-8
Fej mellől, kétkezessel:          2x12          14kg
Oldalemelés állva:                 3x10          10kg
Oldalemelés döntött törzsel:   2x12
Oldalemelés gépen:               2x10
Vállvonogatás egykezessel:    3x16          nemtom, 25-30kg körül

Has

Hasprés:          3x25
Lábemelés:       2x20
Hasprés gépen: 2x20


Kicsit soknak tűnik ez vállra, de nem éreztem vészesnek. Kevés pihenővel nyomtam, inkább tempósan jól bedurrantottam. Pár gyakorlatból csak 2 sorozat volt. A kajám fehérje része ma pulykából, tojásból és cottage sajtból állt, a szénhidrát pedig fehér rizsből, pufirizsből. Ettem 2 almát, meg 1 kígyó ubit is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 16. - 22:20:39
Válasz #58
Nem elérhető

Maszat


Vagyis lábnap után nem hátazhatok... rosszul írtam.  O0
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 16. - 23:42:02
Válasz #59
Nem elérhető

Maszat


Vagyis lábnap után nem hátazhatok... rosszul írtam.  O0

nem, ezt írtam rosszul.  ;D   Nem lábazhatok hátnap után

nem tudom mi van velem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26