2024. Május 12. - 09:54:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54215 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 17. - 07:49:53
Válasz #60
Nem elérhető

ninja14


Vagyis lábnap után nem hátazhatok... rosszul írtam.  O0

nem, ezt írtam rosszul.  ;D   Nem lábazhatok hátnap után

nem tudom mi van velem  ;D
***))))  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 17. - 21:06:13
Válasz #61
Nem elérhető

Maszat


Ma karoztam. Durva volt. Locsolócsövek dudorodtak. Meg volt vádli is.  ;D

Kaja az a kibaszott pulyka ment. Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 18. - 02:10:13
Válasz #62
Nem elérhető

Maszat


Egyébként ezzel a kurva vádlimmal mostmár kezdenem kell valamit. Mivel ebben a szar teremben csupán álló vádli gép van, ezért nem speciális helyettesítő gyakorlatokat fogok kitalálgatni, hanem egyszerűen csak agyon fogom edzeni. Nem vagyok üres, és a vádli amúgy is strapabíró izom, nem hiszem,h túl tudnám edzeni. 3x edzem, a héten. Hétfő-szerda-péntek. Csak álló vádlit csinálok (mert az van) max a súlyt, és az ismétlés számot változtatom. Mindig nagyon bedurran, szétgyilkolom, de már nem érzek benne izomlázat. A legszarabb testrészem. Persze csíkos oldalt, eres, kirajzolódik szépen ha ráfeszítek, csak kicsi. Ráadásul kezd lemaradni a felsőtestemtől, és ezt rühellem. (a lábtoló gép nem alkalmas vádlizni, mert van keresztbe egy kibaszott vas hegesztve) Talán szamárvádlit megpróbálom valahol az edzőtársammal. Fejlődött az is természetesen, de még így sem mondhatnám egy férfias darabnak  ;D, ráadásul a felsőtest többet fejlődött. Így a már amúgy is lemaradt vádli, még szembetűnőbb. Szóval egyelőre a terv az,h még több sorozat, még több súly, vagy még több ismétlés. Ameddig bírom. Beszarásig.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 18. - 07:59:04
Válasz #63
Nem elérhető

ninja14


Egyébként ezzel a kurva vádlimmal mostmár kezdenem kell valamit. Mivel ebben a szar teremben csupán álló vádli gép van, ezért nem speciális helyettesítő gyakorlatokat fogok kitalálgatni, hanem egyszerűen csak agyon fogom edzeni. Nem vagyok üres, és a vádli amúgy is strapabíró izom, nem hiszem,h túl tudnám edzeni. 3x edzem, a héten. Hétfő-szerda-péntek. Csak álló vádlit csinálok (mert az van) max a súlyt, és az ismétlés számot változtatom. Mindig nagyon bedurran, szétgyilkolom, de már nem érzek benne izomlázat. A legszarabb testrészem. Persze csíkos oldalt, eres, kirajzolódik szépen ha ráfeszítek, csak kicsi. Ráadásul kezd lemaradni a felsőtestemtől, és ezt rühellem. (a lábtoló gép nem alkalmas vádlizni, mert van keresztbe egy kibaszott vas hegesztve) Talán szamárvádlit megpróbálom valahol az edzőtársammal. Fejlődött az is természetesen, de még így sem mondhatnám egy férfias darabnak  ;D, ráadásul a felsőtest többet fejlődött. Így a már amúgy is lemaradt vádli, még szembetűnőbb. Szóval egyelőre a terv az,h még több sorozat, még több súly, vagy még több ismétlés. Ameddig bírom. Beszarásig.
épp ezt akartam, h a szamárvádlit is kéne erőltesd, ha már edzőtársad is van..fellehet találni magad....de látom benned is felmerült, szal nem vagy te annyira hülyegyerek  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 20. - 22:01:18
Válasz #64
Nem elérhető

Maszat


Pénteken kar napon kicsit szétkúrtam a könyökömet. Már rég nem tolódzkodtam súllyal, és erre Én hülye nemhogy betartottam volna a legfontosabb szabályt, mégpedig azt,h mindent FOKOZATOSAN csinálunk, egyből 25kg-al nyomtam. Könnyű volt a súly. De ilyen fasz,h lehetek, több mint 7 éve edzek, és egy ilyen alapvető hibát vétek?! Ma mellezésnél a 2. gyakorlatnál el is kezdett szúrni. Nem volt ilyen már vagy 2 éve, vagy több. Biztos,h attól van. Erőben jöttem, de még így is gyenge vagyok, viszont a fazonnal nagyon meg vagyok elégedve. Ma megint durva mászkálós napom volt, még csak 1 szilárdat tudtam enni, a többi mind turmix.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 23. - 22:00:55
Válasz #65
Nem elérhető

Maszat


Úgy döntöttem visszaállok a fehér rizsre, és a vércsoport szarságon belül is keresek valami ehető kalóriadús szemét kaját. Egyszerűen nem érzem magam töltöttnek, és kereknek. Jó persze jöhet a válasz,h akkor egyél többet. De nem akarok! Olyan kajákat eszek a vércsoport diéta miatt amit eleve utálok, nem is esik jól. Én nem vagyok testépítő. Nekem ez nem egy olyan kényszeres dolog,h mindent feláldozok azért,h még jobb és jobb legyen. Nem fogom magam egész nap szarul érezni amiatt,h tömöm magamat olyan kajákkal, amik kurvára nem esnek jól. Ezt a fajta szenvedést meghagyom a testépítőknek, sanyargassák csak Ők magukat. Én élvezni szeretném az életemet.

Továbbra is tartom magam a vércsoport szerinti kajához, egyelőre csak annyi változás lesz,h a rizst visszacserélem fehérre. De a továbbiakban nem fogom nézni,h a darált pulykamellből készül fasírtot sütőben süssem olaj nélkül, meg ilyen faszságok. Az én testalkatommal és anyagcserémmel, meg kellene ennem vagy 700g rizst barnából,h faszán töltött legyek. Egyen a kurva anyja annyi rizst. Edzés előtt háromnegyed órával ettem kb 100g barna riszt kb 150-200g pulykával. Edzés első fél órája oké, utána rendesen korgott a hasam. És ez van minden edzésen,h elfogy az erőm, remegek, ásítozok. Tegnap előtt nyomtunk felhúzást, olyan szarul lettem,h edzés után 60g szőlőcukros turmix sem rakott helyre, és egy kibaszott szurit nem tudtam beadni az edzőtársamnak, mert annyira remegett a kezem. Emelnem kell a kaját, de ezt nem tisztán fogom tenni.

Egyébként az edzőtársamon már régóta csodálkozom,h iszonyat kevés kaja mellett mennyire zsírosodik, és nő. Ma kiderült egy teljes orvosi kivizsgáláson,h alul működik a pajzsmirigye. Így érthető.

Ma váll nap volt. Egész jó voltam erőben, csak a végén már szédelegtem az éhségtől.

Edzés közben pedig beiktatok valami edzés közbeni szénhidrátos, aminosavas löttyöt. Eddig nem adtam az ilyenre, szóval nem vagyok képbe. Tudtok ajánlani valamit?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 23. - 23:15:31
Válasz #66
Nem elérhető

dino


Úgy döntöttem visszaállok a fehér rizsre, és a vércsoport szarságon belül is keresek valami ehető kalóriadús szemét kaját. Egyszerűen nem érzem magam töltöttnek, és kereknek. Jó persze jöhet a válasz,h akkor egyél többet. De nem akarok! Olyan kajákat eszek a vércsoport diéta miatt amit eleve utálok, nem is esik jól. Én nem vagyok testépítő. Nekem ez nem egy olyan kényszeres dolog,h mindent feláldozok azért,h még jobb és jobb legyen. Nem fogom magam egész nap szarul érezni amiatt,h tömöm magamat olyan kajákkal, amik kurvára nem esnek jól. Ezt a fajta szenvedést meghagyom a testépítőknek, sanyargassák csak Ők magukat. Én élvezni szeretném az életemet.

Továbbra is tartom magam a vércsoport szerinti kajához, egyelőre csak annyi változás lesz,h a rizst visszacserélem fehérre. De a továbbiakban nem fogom nézni,h a darált pulykamellből készül fasírtot sütőben süssem olaj nélkül, meg ilyen faszságok. Az én testalkatommal és anyagcserémmel, meg kellene ennem vagy 700g rizst barnából,h faszán töltött legyek. Egyen a kurva anyja annyi rizst. Edzés előtt háromnegyed órával ettem kb 100g barna riszt kb 150-200g pulykával. Edzés első fél órája oké, utána rendesen korgott a hasam. És ez van minden edzésen,h elfogy az erőm, remegek, ásítozok. Tegnap előtt nyomtunk felhúzást, olyan szarul lettem,h edzés után 60g szőlőcukros turmix sem rakott helyre, és egy kibaszott szurit nem tudtam beadni az edzőtársamnak, mert annyira remegett a kezem. Emelnem kell a kaját, de ezt nem tisztán fogom tenni.

Egyébként az edzőtársamon már régóta csodálkozom,h iszonyat kevés kaja mellett mennyire zsírosodik, és nő. Ma kiderült egy teljes orvosi kivizsgáláson,h alul működik a pajzsmirigye. Így érthető.

Ma váll nap volt. Egész jó voltam erőben, csak a végén már szédelegtem az éhségtől.

Edzés közben pedig beiktatok valami edzés közbeni szénhidrátos, aminosavas löttyöt. Eddig nem adtam az ilyenre, szóval nem vagyok képbe. Tudtok ajánlani valamit?
csökkents a boldin, nem lesz gond a töltöttséggel. a rizs cseréje érthető. soha életemben nem ettem barna rizst  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 24. - 00:16:49
Válasz #67
Nem elérhető

Maszat



 csökkents a boldin...

SOHA! Még több mg, még több ismétlés!  ;D  ...avagy nincs szar kaja, csak kevés kox!  :-)-> ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 24. - 08:37:48
Válasz #68
Nem elérhető

dino



 csökkents a boldin...

SOHA! Még több mg, még több ismétlés!  ;D  ...avagy nincs szar kaja, csak kevés kox!  :-)-> ;D
akkor viszont ne várj el edzésen kívül semmiféle izomteltséget. legalábbis engem nem volt az a kaja ami visszatöltsön, kivéve ami nagyon szemét, az is csak ideig óráig.. júj de útáltam ezt a sze(/a)rt :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 24. - 11:10:52
Válasz #69
Nem elérhető

Maszat


ez már a 3. estém, egyhuzamban pedig a 2., amikor hajnal 4-5 fele arra kelek,h iszonyatosan kanos, és éhes vagyok. Rendesen felkelek arra,h hányingerem van az éhségtől.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 24. - 11:36:15
Válasz #70
Nem elérhető

kalibra


"Edzés előtt háromnegyed órával ettem kb 100g barna riszt kb 150-200g pulykával. Edzés első fél órája oké, utána rendesen korgott a hasam. És ez van minden edzésen,h elfogy az erőm, remegek, ásítozok."
Ez furcsa, mert épp a barna rizs, ami lassabb felszívódású ch, pont a fehérnél lehetne ez a tünet, ami felviszi a vércukor szintet az emésztéshez, majd leesik a gyors emésztés után. Akkor jönnek ezek a tünetek. Szerintem nem a kajával van a gond ebből a szempontból.

2013. Május 24. - 11:48:01
Válasz #71
Nem elérhető

Maszat


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 24. - 11:53:12
Válasz #72
Nem elérhető

ninja14


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.
dolgozik a boldi te Boldizsár!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 24. - 12:16:34
Válasz #73
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.

Az hogy gyorsan megéhezel a kaja után szerintem pont hogy jó, mivel jól emészted, ebből látszik. Telítettséget zöldségekkel tudod fokozni. Én azt tartom minőségi kajának amitől gyorsan éhes leszek utána, ami fél napra eltelít, az nekem kellemetlen. De kinek mi! Én is A-s vagyok, a barna rizstől behányok, a fehérrel nincs bajom, max annyi, hogy ha nem pirítom le főzés előtt, valamiért felkúrja hosszabb távon a gyomorsavam.

De nem vagyunk egyformák ;)

2013. Május 24. - 12:21:28
Válasz #74
Nem elérhető

Maszat


Mondom már ott tartok,h nem bírok egy éjszakát végigaludni, anélkül,h ne kelnék fel kajálni.

Az hogy gyorsan megéhezel a kaja után szerintem pont hogy jó, mivel jól emészted, ebből látszik. Telítettséget zöldségekkel tudod fokozni. Én azt tartom minőségi kajának amitől gyorsan éhes leszek utána, ami fél napra eltelít, az nekem kellemetlen. De kinek mi! Én is A-s vagyok, a barna rizstől behányok, a fehérrel nincs bajom, max annyi, hogy ha nem pirítom le főzés előtt, valamiért felkúrja hosszabb távon a gyomorsavam.

De nem vagyunk egyformák ;)

Mondjuk ebben valóban van valami,h jól emésztem, és azért vagyok utána éhes. A baj csak az,h nem jó ízűen eszem, és így szenvedés. Meg edzésen kicsit idegesítő. Mondjuk ott majd edzés közbeni szénhidrátos löttyöt fogok nyomni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26