2024. Április 27. - 18:27:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HST edzésnapló  (Megtekintve 50196 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Július 25. - 17:21:26
Válasz #30
Nem elérhető

sarti


Hopika, nem tudom miért kell ezen kiakadni. Az hogy megkérdeztem, nem jelenti azt hogy nem ismertem őket, vásároltam is már többször náluk, viszont mivel van pár cég az országban, rákérdeztem egy helyre gondolunk-e, mert én csak őket ismerem.

2013. Július 25. - 18:16:50
Válasz #31
Nem elérhető

Matteo


Jó reggelt!
Fekvés 11h kelés 4,30 ez elég kevés pihenés, de legalább van légkondi.
Izomláz combba, vádliba.
megy az öt egész tojás. Én is tudok olyat mint Maszat. Hámozom a tojást, és a héjával jön le együtt a fehérje, megbolondulok ettől. A múltkor 3 tojást basztam a falhoz olyan ideg lettem. utána meg takaríthattam, még jó hogy csempés a konyha. :azn:
Ne basszatok tojást falhoz nagyon brutálul tud kinézni. :)

Főzés után engedd fel hideg vízzel a tojásokat, hagyd állni 1-2 percet benne, úgy könnyebben lejön a héja.
                                                                                                                                      Igen, próbáltam én már mindent,  van mikor bejön van mikor nem. De köszi.

2013. Július 25. - 18:20:58
Válasz #32
Nem elérhető

Matteo


Főzés után engedd fel hideg vízzel a tojásokat, hagyd állni 1-2 percet benne, úgy könnyebben lejön a héja.

Szerintem ezt is tudnia kell mindenkinek God...
A különbség a lejön/nem jön le között annyi,hogy mennyire friss a tojás.
Viszont én ezért (is) veszem azt a kibaxott tojásrudat:a faxom fog szarakodni vele,mikor ott van készen.
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Igen, azt hiszem a friss nem friss külömbség lehet a probléma. Nekem kell most a sárgája  a vitaminok miatt.

2013. Július 25. - 18:56:30
Válasz #33
Nem elérhető

H. Laci



Itt volt egy kis incidens :azn: a terem ahova járok, tele van mindenféle világbajnokkal meg versenyzővel. nyomom a combhajlítót, és két nő oda áll felém. Lekicsinylően mondja-két darab-én nem is figyeltem annyira azt hittem a másiknak mondja.Megint beszól-nem fáradtál el?-mondom magamban, ez nekem beszél? Lemászok a gépről, mondja -szegény-és nevet.
ez a nő valami világbajnok, kutya jól néz ki láttam már sok testépítős riport filmben.
Hát igen, a súlyok amikkel jelenleg dolgozom, elég babasúlyok. de nem baj. Ez most teljesen a ráhangolódásról szól. Mivel kicsik a súlyok, törekszem a minél szabályosabb végrehajtásra. Az agy izom kapcsolat .ami szerintem nagyon fontos itt tökéletesen működik.


1
Melyik terembe jársz ahol világbajnokokkal meg versenyzőkkel van tele a placc?   ;D Na meg ilyen beképzelt tapló picsákkal?  ;D ;D  ;D ;D

2013. Július 25. - 18:58:23
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg



Itt volt egy kis incidens :azn: a terem ahova járok, tele van mindenféle világbajnokkal meg versenyzővel. nyomom a combhajlítót, és két nő oda áll felém. Lekicsinylően mondja-két darab-én nem is figyeltem annyira azt hittem a másiknak mondja.Megint beszól-nem fáradtál el?-mondom magamban, ez nekem beszél? Lemászok a gépről, mondja -szegény-és nevet.
ez a nő valami világbajnok, kutya jól néz ki láttam már sok testépítős riport filmben.
Hát igen, a súlyok amikkel jelenleg dolgozom, elég babasúlyok. de nem baj. Ez most teljesen a ráhangolódásról szól. Mivel kicsik a súlyok, törekszem a minél szabályosabb végrehajtásra. Az agy izom kapcsolat .ami szerintem nagyon fontos itt tökéletesen működik.


1
Melyik terembe jársz ahol világbajnokokkal meg versenyzőkkel van tele a placc?   ;D Na meg ilyen beképzelt tapló picsákkal?  ;D ;D  ;D ;D

Jajj hát minden terem tele van már bajnokokkal, és táplálkozási gurukkal nem tudtad? :D

2013. Július 25. - 18:59:52
Válasz #35
Nem elérhető

Matteo


A HST egyik sarkalatos pontja, hogy minden edzésen tudjunk súlyt emelni.
Ezért a kezdő súlyokat úgy kell megválasztani, hogy az utolsó nyolcadik heti 5. ismétléseknél is tudj súlyt emelni.
Ezért, mivel én nem vagyok erős, egész alacsony súlyokkal kezdek, hogy a 8. hét utolsó edzésén érjem el a maximumomat.
Ami nálam úgy néz ki: fekve nyomás: 1. hét 1x15 ismétlés 60kg, 8.hét 1x5 105kg
A ciklus így néz ki: 2 hét 1x15
                            2 hét 1x10
                            2 hét 1x8
                            2 hét 1x5
                            2 hét 1x a maximummal bukásig
                                     1x vetkőző kb 10%, bukásig
Utána pihenés, kinek mennyi, de minimum 2 hét. Én a két hónapot sem sokallom. Legutóbb 3 hetet pihentem. Szerintem lehetett volna még, de nem bírtam edzés nélkül.
Ezek az adatok, csak irányadók. Valamihez kell viszonyítani. semmi sincs kőbe vésve. Nyugodtan variálhatod.
Van aki a második hét utolsó edzésnapján bukásig edz, majd a következő héten vissza vesz a súlyból, és onnan kezdi emelni. De erről majd később. Én kerülöm a bukást. A 10. héten viszont rogyásig. De utána ott jön a pihenő.
Itt had emeljem ki, hogy itt rólam van szó. Nekem ez jó. Ami másnak lehet nem. Hosszú évekig edzettem 5x egy héten egy testrészre. A bedurranás, a bukás volt a mindenem.  Sok sérülés , egy helyben topogás. megpróbáltam, bejött, ennyi. Nem akarok misztifikálni. Egy célunk van, izmosodni. Ez is egy lehetőség, semmi más.

2013. Július 25. - 19:13:23
Válasz #36
Nem elérhető

Matteo



Itt volt egy kis incidens :azn: a terem ahova járok, tele van mindenféle világbajnokkal meg versenyzővel. nyomom a combhajlítót, és két nő oda áll felém. Lekicsinylően mondja-két darab-én nem is figyeltem annyira azt hittem a másiknak mondja.Megint beszól-nem fáradtál el?-mondom magamban, ez nekem beszél? Lemászok a gépről, mondja -szegény-és nevet.
ez a nő valami világbajnok, kutya jól néz ki láttam már sok testépítős riport filmben.
Hát igen, a súlyok amikkel jelenleg dolgozom, elég babasúlyok. de nem baj. Ez most teljesen a ráhangolódásról szól. Mivel kicsik a súlyok, törekszem a minél szabályosabb végrehajtásra. Az agy izom kapcsolat .ami szerintem nagyon fontos itt tökéletesen működik.


1
Melyik terembe jársz ahol világbajnokokkal meg versenyzőkkel van tele a placc?   ;D Na meg ilyen beképzelt tapló picsákkal?  ;D ;D  ;D ;D

Laci, had ne írjak én itt most terem nevet. és a példát sem a világbajnok hölgy viselkedése miatt hoztam fel, hanem a kis súlyok használatára akartam magyarázatot adni. mondjuk nem esett jól, de én már az ilyen dolgokon túl vagyok.
Ez most velem megtörtént, de nem dőlt össze a világ, és ez egy remek terem, és a nő kurva jól néz ki  :-)o-:

2013. Július 25. - 19:19:25
Válasz #37
Nem elérhető

Matteo



Itt volt egy kis incidens :azn: a terem ahova járok, tele van mindenféle világbajnokkal meg versenyzővel. nyomom a combhajlítót, és két nő oda áll felém. Lekicsinylően mondja-két darab-én nem is figyeltem annyira azt hittem a másiknak mondja.Megint beszól-nem fáradtál el?-mondom magamban, ez nekem beszél? Lemászok a gépről, mondja -szegény-és nevet.
ez a nő valami világbajnok, kutya jól néz ki láttam már sok testépítős riport filmben.
Hát igen, a súlyok amikkel jelenleg dolgozom, elég babasúlyok. de nem baj. Ez most teljesen a ráhangolódásról szól. Mivel kicsik a súlyok, törekszem a minél szabályosabb végrehajtásra. Az agy izom kapcsolat .ami szerintem nagyon fontos itt tökéletesen működik.


1
Melyik terembe jársz ahol világbajnokokkal meg versenyzőkkel van tele a placc?   ;D Na meg ilyen beképzelt tapló picsákkal?  ;D ;D  ;D ;D

Jajj hát minden terem tele van már bajnokokkal, és táplálkozási gurukkal nem tudtad? :D
ide tényleg a Magyar testépítés elit egy része jár. Én mondjuk nem miattuk járok ide, hanem mert 5 percre van a munkahelyemtől, és itt van egy guggoló rúd, ami a szétbaszott derekamnak nagyon kell. De ez igaz, ma már ha munkanélküli vagy egyböl küldenek biztonsági őrnek, vagy személyi edzőnek. :azn:

2013. Július 25. - 19:23:41
Válasz #38
Nem elérhető

sarti


Matteo, még az elején írtad, hogy 10 hét 10 kilót hozott. Ebben mennyi zsír lehetett körülbelül?

2013. Július 25. - 19:41:11
Válasz #39
Nem elérhető

H. Laci



Itt volt egy kis incidens :azn: a terem ahova járok, tele van mindenféle világbajnokkal meg versenyzővel. nyomom a combhajlítót, és két nő oda áll felém. Lekicsinylően mondja-két darab-én nem is figyeltem annyira azt hittem a másiknak mondja.Megint beszól-nem fáradtál el?-mondom magamban, ez nekem beszél? Lemászok a gépről, mondja -szegény-és nevet.
ez a nő valami világbajnok, kutya jól néz ki láttam már sok testépítős riport filmben.
Hát igen, a súlyok amikkel jelenleg dolgozom, elég babasúlyok. de nem baj. Ez most teljesen a ráhangolódásról szól. Mivel kicsik a súlyok, törekszem a minél szabályosabb végrehajtásra. Az agy izom kapcsolat .ami szerintem nagyon fontos itt tökéletesen működik.


1
Melyik terembe jársz ahol világbajnokokkal meg versenyzőkkel van tele a placc?   ;D Na meg ilyen beképzelt tapló picsákkal?  ;D ;D  ;D ;D

Jajj hát minden terem tele van már bajnokokkal, és táplálkozási gurukkal nem tudtad? :D
ide tényleg a Magyar testépítés elit egy része jár. Én mondjuk nem miattuk járok ide, hanem mert 5 percre van a munkahelyemtől, és itt van egy guggoló rúd, ami a szétbaszott derekamnak nagyon kell. De ez igaz, ma már ha munkanélküli vagy egyböl küldenek biztonsági őrnek, vagy személyi edzőnek. :azn:
Flex?   ;D

2013. Július 25. - 19:51:52
Válasz #40
Nem elérhető

Matteo


Ja meg még ezt is :-)- ;)

2013. Július 25. - 20:18:12
Válasz #41
Nem elérhető

Matteo


Matteo, még az elején írtad, hogy 10 hét 10 kilót hozott. Ebben mennyi zsír lehetett körülbelül?
173 cm magas vagyok. 90 kilóról diétáztam le 73kg-ra. Nem éheztem soha. Egyszerűen vissza vettem a szénhidrátot a normális adagokra. Sőt volt mikor nagyon kevés ment. Viszont volt hekyette dió mogyoró dió olaj tökmag olaj. nagyon jól éreztem magam szénhidrát nélkül. A fehérje 3g. mnet minden multivitamin zsírégető no fokozó energizáló tesztófokozó izületvédő.jó volt. A hasizmom halványan látszódott, a bicepszem két feje nagyon kijött, de mégis rengeteg izmot veszítettem. vékony voltam. Hiába megmondta  a tutit egy riportban az Illés Norbert, naturálon lediétázni pár hónap alatt nem lehet megőrizni az izomzatot.
Na jó gondoltam gyerünk tömegelni. A nőmnek sem tetszettem, a feleségem azt hitte narkózom. mármint 73kilósan. Én nagyon tudok enni, sokat sokszor. Nálam ez nem is zsírosodással, inkább bélnövéssel jár. Kitágul a gyomrom. A genetikám szar. vékony karok, vékony lábak, bél. Na ebből hozzál ki valamit úgy hogy nézzél is ki valahogy. Azért ki lehet, de nagyon oda kell figyelni mit és mennyit eszel. A 10 kg. zsír a hasamon van, kb fél centi ha összefogom. de csak oldalt. A mellemen Fene tudja  nem vészes. úgy hogy szerintem, 9kg zsír és víz, és 1 kg izom ;D
Hát én et még így soha nem mértem ;D ;D ;D de szerintem inkább tükör ;D A nőmnek most tetszem, és ez a lényeg.

2013. Július 25. - 20:31:47
Válasz #42
Nem elérhető

sarti


Nem is arra vagyok kíváncsi, hogy 4,3 kg izom, 5,7 kg zsír. Az pont jó, ha a tükör szerint elégedett vagy, az a legfontosabb!

2013. Július 25. - 21:27:34
Válasz #43
Nem elérhető

Matteo


Na nézzük a mai napot: még annyit, az egykaros súlyzóknál, azt hiszem fontban van megadva a súly. Én nem fogom ezt számolgatni. Ahol font oda nem írok semmit. tehát a súlyok kisebbek!

Mell
fekve nyomás keretben 1x15 63kg
nyomás45 fokos padon 1x15 25

Váll
kinyomás mellről állva 1x15 23kg
oldalemelés 1x15 15kg
oldalemelés döntött törzs 1x15 25

Bicepsz
karhajlítás állva 1x15 20
kalapács bicepsz 1x15 10

Tricepsz
tricepsz nyújtás nyak mögött 1x15 25
szűk nyomás fekve 1x15 43kg

Fogytam 2 kilót. emelünk a szénhidráton. reggel 100g zabpehely.

Kaja:

1 06,00 5db főtt egész tojás 1 marék mazsola
   07,00 edzés
2 07,50 100g tojásfehérje túró 100g fehér rizs
3 11,15 2db tepertős pogácsa 5 tojásból rántotta
4 14,20 100g csirkemáj 100g rizibizi
5 17,40 100g csirkemáj 100g rizibizi uborka
6 21,00 150g csirkemell 50g rizibizi paradicsom

Hogy lehet ilyen izomlázam 15 ismétléstől, és hatvan kilótól? Alig tudok menni :azn:






2013. Július 25. - 21:32:08
Válasz #44
Nem elérhető

Matteo


Nem is arra vagyok kíváncsi, hogy 4,3 kg izom, 5,7 kg zsír. Az pont jó, ha a tükör szerint elégedett vagy, az a legfontosabb!
                                                                                                                                       Lehet még 1kg sincs, nehezen jön az, azt mondják :azn: