2024. Május 07. - 13:16:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: TBol only kúra  (Megtekintve 5160 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Október 11. - 20:46:38
Megtekintve 5160 alkalommal
Nem elérhető

lackos


Sziasztok!

A célom még pár kg izom felpakolása valamint egy hajszálnyit még ehhez száradni.
Az lenne a kérdésem hogy 6 hétig napi 30mg tbol-al kivitelezhető lenne ez?

Levezetésnek clomid menne két hétig első héten 50mg naponta második héten 20mg naponta.

Előre is köszönöm a segítségetek!

2021. November 13. - 23:36:22
Válasz #1
Nem elérhető

andras123


Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,
Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,Szikla33,VG,Chexhon,H.Laci,Atleeta,vekony,doncicco,auo,nubret21,
eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,warren,Supchh,Yeti,nagyfeju  s a tobbiek  ****)
BALU  =/+' EFITMESTER  :-!

Lackos meg birtokolod azt a methyltestosterone-t? Hogy erzed kesoi az ora es keso is van mar elkesve van mar a valasz?
Kell meg neked edes veszed vagy oleged van mar es nemtersz vissza mar?

2021. November 14. - 09:06:41
Válasz #2
Nem elérhető

suxen


Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,
Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,Szikla33,VG,Chexhon,H.Laci,Atleeta,vekony,doncicco,auo,nubret21,
eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,warren,Supchh,Yeti,nagyfeju  s a tobbiek  ****)
BALU  =/+' EFITMESTER  :-!

Lackos meg birtokolod azt a methyltestosterone-t? Hogy erzed kesoi az ora es keso is van mar elkesve van mar a valasz?
Kell meg neked edes veszed vagy oleged van mar es nemtersz vissza mar?

Alles okay

2021. November 15. - 08:06:21
Válasz #3
Nem elérhető

lackos


Jelenleg a birtokomban semmi sincs, érdeklődök, vakon nem szaladok bele semmibe.

2021. November 20. - 06:09:12
Válasz #4
Nem elérhető

Gábor77


Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,
Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,Szikla33,VG,Chexhon,H.Laci,Atleeta,vekony,doncicco,auo,nubret21,
eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,warren,Supchh,Yeti,nagyfeju  s a tobbiek  ****)
BALU  =/+' EFITMESTER  :-!

Lackos meg birtokolod azt a methyltestosterone-t? Hogy erzed kesoi az ora es keso is van mar elkesve van mar a valasz?
Kell meg neked edes veszed vagy oleged van mar es nemtersz vissza mar?

Itt mire gondolt a költő?

2021. November 20. - 16:46:30
Válasz #5
Nem elérhető

andras123


Gabor77 Suxen  ****)
Maszat  ,Good Vazeg,Kamagraking NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika Arpi Bacsi Jordan Balu Efitmester  :-oD

Jo reggelt Lackos , hat jo teszed hogy nezelodol, azt mondja
Regtol csinalod ezt vagy egy jo enyhe kurad akarnad csak ugy akarnal elsore egy kurat?
a majad hogy van nezte e valaki neked?
en voltam ultrahangon jo volt de meg megyek mas orszagodba is masfele velemenye,igaze
mire gondolsz a dehydrochloro-ra .... jo mit kollene meg ha mondani,azt mondja
alacson androgen eros anabolikum lenne urra rajtat mond meg a rendelobe a komanak hogy az veredbe nezze majd a majad meg
a pasas tudni fogja 4 dologra hid fel a figyelmet a veredbe alt ast alp meg ggt de ird meg hogy:>
ha ez lesz az elso neked?

BODYBUILDING.HU  :-):-)::

2021. November 25. - 01:17:24
Válasz #6
Nem elérhető

lackos


Egy stana kúrám volt 6 hétig napi 30mg-vel. PCT-nek nem csináltam sajnos semmit tribuluson kívül, ez egy éve volt. De szerencsére minden rendben van. Viszont szeretnék valami mást és nézelődések utána a tbolra gondoltam, mindenképpen szemest szeretnék. A cél főképp egy kis massza felhozása lenne. A májam rendben van nem rég nézték mert szedtem egyfajta gyógyszert pattanásokra és havi checkollást igényelt, tehát minden rendben van.

2021. November 25. - 12:24:25
Válasz #7
Nem elérhető

cczw95


A 6 hét stana szerintem elég kevés
A turinabol amúgy is eléggé ritka szteroid,vagy fel lesz ütve valamivel,vagy  aluldozisolt lesz, vagy nem lesz benne semmi.
Kérdéses hogy ugyan azt a stana kúrát fogod folytatni,mint amit abbahagytál csak turinabol címkével

Egy stana kúrám volt 6 hétig napi 30mg-vel. PCT-nek nem csináltam sajnos semmit tribuluson kívül, ez egy éve volt. De szerencsére minden rendben van. Viszont szeretnék valami mást és nézelődések utána a tbolra gondoltam, mindenképpen szemest szeretnék. A cél főképp egy kis massza felhozása lenne. A májam rendben van nem rég nézték mert szedtem egyfajta gyógyszert pattanásokra és havi checkollást igényelt, tehát minden rendben van.

2021. November 25. - 17:41:01
Válasz #8
Nem elérhető

andras123


 cczw95  :-OO
6 hetre lehet hogy a gyongeden szereti...mindig jobb hogyha szeliden kezd hozza,azt mondja
egyetertek veled en nem akartam semmi fele kepen utanad irni,
de a Stanozolol felosmerni lehet en ugy erzem,allitani is mernem ha nem volna baj,igaze
cczw95 te is ugygondolod e hogy a Stanozolol puccos es kevely szer?/
cczw95 hallotam par urgetol maskulonbe hogy neztek egy szep laborba es jol jaras volt vege,azt mondja
Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe,Attila80,Jano,Benceller,Lackos,guszti,SUXEN  :-)(-:
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,Bubee,hopika,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,Gabor77 s a tobbiek :-):-)::

2021. November 25. - 19:52:54
Válasz #9
Nem elérhető

lackos


cczw95 mit javasolnál akkor turinabol helyett? Lapul még 100 szem abból a stanából amit akkor szedtem az kéznél van.

2021. November 25. - 21:50:31
Válasz #10
Nem elérhető

Gyuf


A 6 hét stana szerintem elég kevés
A turinabol amúgy is eléggé ritka szteroid,vagy fel lesz ütve valamivel,vagy  aluldozisolt lesz, vagy nem lesz benne semmi.
Kérdéses hogy ugyan azt a stana kúrát fogod folytatni,mint amit abbahagytál csak turinabol címkével

Egy stana kúrám volt 6 hétig napi 30mg-vel. PCT-nek nem csináltam sajnos semmit tribuluson kívül, ez egy éve volt. De szerencsére minden rendben van. Viszont szeretnék valami mást és nézelődések utána a tbolra gondoltam, mindenképpen szemest szeretnék. A cél főképp egy kis massza felhozása lenne. A májam rendben van nem rég nézték mert szedtem egyfajta gyógyszert pattanásokra és havi checkollást igényelt, tehát minden rendben van.
Arról nem is beszélve, hogy nem egy olcsó dolog a Turina, de ez is kb olyan lehet mint a jó oxa.. Ritka mint a fehér holló

2021. December 03. - 18:13:54
Válasz #11
Nem elérhető

kappl


Ha mindenképpen szemest akarsz, akkor ajánlom a cinket szelént vagy vitaminok ásványi anyagokat. Tudom nem ezt a választ várod, de vagy tesztot nyomsz, vagy semmit, e kettő közül válassz!!