2024. Május 14. - 14:55:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hyperdrol X2 + Mass-FX + BSN Cellmass avagy szteroid utókúra másképpen  (Megtekintve 23365 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Május 30. - 19:05:15
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Hey
Hirtelen felindulásból úgy döntöttünk h karozunk lábazás helyett, mer a kutyának se vót kedve ma guggolászni  ;D Nem volt rossz döntés mer a karozás nagyon jól sikerült és jól esett - bár mikor nem  ;D

Érdekes módon 3 hete vége a kúrának de talán most vagyok a legerősebb. Ezt edzőpartnerem is megjegyezte ma. 1-2 hét múlva kiderül h mi a teljes igazság. Vajon a kúra utózöngéje ez, vagy már az utókúrától tapasztalok erőnövekedést? Ezt még nem lehet eldönteni, de tény h nem gyengültem... Pont ellenkezőleg.

A mai nap így alakult:

1. Állva, váltvaforgatós bicepsz ( + Zottman-féle bicepsz ráadásnak kis súllyal, minden fősorozat után)
Bemelegítés 8-10-15 kilóval 20 ismétléssel
20-20-17-17 kg/kar munkasorozat + a rádurrantások

2. Kétkezes Scott, franciarúddal:
42 kg x 20
52 kg x 15
57,5 kg x 10
42 kg x 15

3. Koncentrált bicó, ülve:
15 kg x 3 x 12 (+ utolsó sorozat után 8 kilóval + 5 ism)

4. Egykezes (két egykezessel) koponyatörő a'la VZ:
Bemelegítés 10-12 kilóval
15-20-25-25 kg / kar munkasorozat 8-15 ismétlés

5. Lenyomás csigán kétkézzel:
3 x 25 kg x 15-20 ismétlés

6. Fejfölé nyújtás egykézzel (fej mögött)
3 x 10 kg x 15 ism

+ alkar
+ vádli



Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Május 31. - 06:38:13
Válasz #16
Nem elérhető

Eddie


A napló szerintem is tök jó ötlet szóval hajrá hajrá!
Egyél hangyusznövit!

2007. Május 31. - 19:53:50
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Hola
Ma elég rossz napom volt, nem sok kedvem támadt lemenni, de azé' mégis letámolyogtam  :) Ma egy nagyon könnyű hátedzés volt a menü, ettől függetlenül égett ahogy kell, de nem törekedtem brutális súlyok megmozgatására. A húzódzkodás marha jól ment, 101,6 kilóm ellenére 3-4 x 12-15öket húztam ami már elég jó eredmény.

Nade térjünk a lényegre:

1. Húzódzkodás
3-4 x 12-15 (saját testsúly = 101,6 kg)

2. Lehúzás csigán nyak mögé
~52 kg x 3-4 x 15, maximális koncentrálás az izomégésre

3. Evezés fordított fogással
50-60-60-60 kg x 20

4. Fűrészelés
30 kg x 3 x 15

5. Lehúzás szűken
3-4 x 52 kg x 15

Ennyi. Holnap láb-nap, remélem több kedvvel mint ma :)

U.I:

Kar: 47 cm (nem szigorúan  ;D )
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 04. - 18:40:10
Válasz #18
Nem elérhető

Bubee


Szevasztok!
Ma mell-váll volt terítéken és igen jól sikerült, ugyanis úgy döntöttem megnézem mi a csúcsom jelenleg fekvenyomásban. Nagyon meglepődtem az eredményen. 160 kg sikerült teljesen magamtól, utána megpróbáltam 165 kg-t de a mozgástartomány felső harmadában megakadtam és ott már segíteni kellett. Elég durva! Egy hónapja volt az utolsó enantát adag... Kezdek elgondolkodni h itt már valami van ami nem kox...  :o ;D

1. Fekvenyomás
Bemelegítés 20-50 x 25
90 x 15
120 x 3
140 x 2
160 x 1
165 x 1

2. Ferdepad:

80 x 12
100 x 8
110 x 6-8

3. Nyomás 1kezesekkel sima padon:

2x15 ismétlés + 1 tárogatás 12 kg-val x 20 ism

4. Oldalemelés:
Uaz mint előző héten

5. Csigás oldalemelés:

Szinten mint előző héten

Holnap vizsga.. Utálom mint a szart...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 09. - 10:16:41
Válasz #19
Nem elérhető

Bubee


Na re!
Mivel a hét elég OFF volt ezért nem írtam semmit. Nem volt miről írjak ugyanis nem edzettem, köszönhetően annak h eléggé szétesett a szisztem a vizsgák miatt. A táplálkozásom enyhén szólva se ütötte meg a megfelelő szintet, hanem a béka segge alá csúszott. Így nem lett volna értelme lemenni "szórakozni". Nem érdemlem meg  :-\ :) Meg hát aki benne van ebben a szakmában egy kis ideje, tudhatja h ha nincs kaja akkor edzés se nagyon lesz... Felesleges úgy rombolni ha nem tudunk újjáépíteni. Nekem ez a véleményem.

Jövő héttől viszont újra beindul a gépezet. Még 2 fontos vizsgám van, azokon túl kell legyek. Remélem jobban fog alakulni a fennmaradó idő mint ez a hét volt...

Stay tuned folks!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 12. - 21:42:46
Válasz #20
Nem elérhető

Bubee


Hey dudes!
Végre lejutottam edzeni és a kajálásom is végre elérte a közepes szintet a mai nap. Az utóbbi pár napban kb 6 óránként jutottam táplálékhoz... Meg is lett a böjtje. 3-4 kiló leugrott rólam, de nem izomból fogytam az tuti. Laposabb vagyok meg nem vagyok rendesen betöltve. A hátam és a lábam kábé 2 hete nincs edzve. Ma kar edzésem volt, és csak 1 minimális gyengülést tapasztaltam, 1-2 ismétlés a gyaksikban. Mondjuk ilyen napok után csoda h csak ennyi. Azért a stack megvéd a túlzott leépüléstől. A tükör sem mutat visszaesést, úgyh nem igazán érdekel h fogytam. Remélem hamarosan helyreállok ismét egy rövid időre, hiszen lassan vége az évnek és a nyaram még mindig bizonytalan, de remélhetőleg meg fogom tudni oldani a munka-edzés-táplálkozás-pihenés dolgot. Ha nem, akkor majd szeptember-októberben folytatom, gondolom egy jól degradálódott fizimiskával. Ez sajnos így van: egyszer fenn, egyszer lenn. Most nyújtottam életem legjobbját, de valszeg a süllyesztőbe kerül. Na nem örökre, de egy jó időre. Nehéz elfogadni, de nem lehet mást tenni. Ezzel együtt kell élni, addig amíg nincs egy normális, helyhez kötött élete az embernek. Így nehéz állandóan toppon lenni, h folyamatosan változik valami...

Szal a mai nap így nézett ki:

1. Kétkezes bicó állva:
20-20-30-40-40-40 x 12-25 ism

2. Kétkezes Scott, franciarúddal:
~42 x 3 x 15

3. Kalapács:
15-20-25/kar x 10-15 ism/kar

4. Koncentrált bicó ülve:
15 x 3 x 10 + 8 kg-val + 4-5 ism

5. Köteles tricó:
17,5 x 4 x 20 ism

6. Egykezes koponyatörő a'la VZ:
17-20/kar x 4 x 10-15

7. Egykezes fejfölé nyújtás:
15 x 3 x 8 + 8 kg-val +5 ism

+ alkar (alsó + felső rész)
+ ülővádli
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 13. - 06:55:54
Válasz #21
Nem elérhető

Riper


Csak egy vélemény: ha ilyen kevés időt tudsz edzésre szánni, akkor miért az izoláló kar edzést erőlteted?
Menne egy felsőtest-alsótest bontás, de legalábbis az összetett nagy súlyos fő gyakorlatok mennének első körben, mint a guggolás, felhúzás, fekvenyomás, evezés stb. és az izoláló kar, váll gyakorlatok pedig kimaradnak, ha nem jut rájuk idő.
Leave no doubt

2007. Június 13. - 09:55:14
Válasz #22
Nem elérhető

Bubee


Csá!

Általában úgy szoktam megoldani, h mindent megedzek HA ELŐRE tudom h nem fogok tudni edzeni menni. De mivel nem mindig látok a jövőbe, ezért nem mindig tudok alkalmazkodni.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 13. - 19:48:30
Válasz #23
Nem elérhető

Bubee


Hejhó!
Hát. De háttal nem kezdünk mondatot. Maximum edzést  ;D Így volt ez ma is. Jól esett, de eléggé fos voltam benne, amit azért nem csodálok. Minimum 2 hátazás kimaradt. De most kapott azért terhelést. Viszont örömmel konstatáltam h a súlyom ismét 100.0 kg  8) Igaz sok mindent nem jelent, de azé' jó vót látni ezt a szép kerek számot  ;D

Tehát így nézett ki a mai edzísem  ;D

1. Húzódzkodás: (rohadt szarul ment)
4xtestsúly x 8-13

2. Lehúzás nyakhoz:
4 x 55 x 15

3. Evezés (2 madárfogással, 1 simafogás)
50-60-70 x 15

4. Lehúzás szűken, hashoz:
3 x 55 x 15

5. Saw:
3 x 30 x 13-14

6. Oldalemelés:
10-12-15-17-20 kg/kar x 10-15

7. Oldalemelés, egykezes, csigán:
8 kg x 3 x 15
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 19. - 20:40:23
Válasz #24
Nem elérhető

Bubee


Csákó!

Ismét jelentkezem, igaz nem sok pozitívummal. Sajna a helyzet továbbra is szar, mivel a héten országjáráson vagyunk, amit most nem részletezet h mit is takar, de azt elmondhatom h az evés továbbra se jellemző mindez alatt, az edzés pedig... Nem is részletezem. Tegnap és ma voltam lenn egy nagyon langyos edzés erejéig. A tegnapi mellezés-karozás még úgy ahogy megvolt de a mai láb-hát-váll olyan fos volt h... Szabályosan remeg a karom, mivel ugye abszolút nem vok betöltve. Szóval siralmas. Fekvenyomásban hatalmas gyengülést tapasztaltam tegnap, de nem is csodálom. Se kaja se edzés azért nem marad büntetlenül. Dehát vannak sajna ilyen időszakok mindenki életében.

Egyébként egy hatalmas pozitívum van a dologban: az erőm ugyan elszállt, de úgy néz ki h izomból nem fogytam egyelőre, vagy nem sokat. Ez asszem elég sokat jelent! Hamarosan elfogy a stack :( De legalább megfogta a leépülést annak ellenére h túl sok tápanyag és terhelés nem éri az izmaimat. Jövő héten viszont odacsapunk a lovak közé és remélem h jó munkát is sikerül szerezni ami mellett megkezdhetem életem első diétáját... De ez még nagyon képlékeny...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 19. - 20:41:37
Válasz #25
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 19. - 22:16:22
Válasz #26
Nem elérhető

parrre


Bubi !

Annak ellenére hogy "képlékeny" a dolog, tervezed valami "komolyabb" dologgal megtámoatni a diétádat, vagy csak lájtosan ?

2007. Június 19. - 22:27:29
Válasz #27
Nem elérhető

Bubee


Bubi !

Annak ellenére hogy "képlékeny" a dolog, tervezed valami "komolyabb" dologgal megtámoatni a diétádat, vagy csak lájtosan ?

Természetesen nem naturál üzemmódban szeretném. Nem éri meg.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 19. - 22:35:19
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Bubi !

Annak ellenére hogy "képlékeny" a dolog, tervezed valami "komolyabb" dologgal megtámoatni a diétádat, vagy csak lájtosan ?

Természetesen nem naturál üzemmódban szeretném. Nem éri meg.

Majd várjuk ám, hogy miként is gondoltad, engem legalábbis érdekel :D (Hisz ismersz :) )

2007. Június 19. - 23:07:02
Válasz #29
Nem elérhető

Bubee


Bubi !

Annak ellenére hogy "képlékeny" a dolog, tervezed valami "komolyabb" dologgal megtámoatni a diétádat, vagy csak lájtosan ?

Természetesen nem naturál üzemmódban szeretném. Nem éri meg.

Majd várjuk ám, hogy miként is gondoltad, engem legalábbis érdekel :D (Hisz ismersz :) )

Ne aggódj  ;D Tájékoztatva leszel/tek  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index