2024. Április 27. - 12:38:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GIRLS!!!  (Megtekintve 444264 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Július 11. - 15:50:34
Válasz #15
Nem elérhető

MRBRILLES


Nem hiszem hogy odajönnének,de jó képzelegni...:)

2007. Július 11. - 17:40:50
Válasz #16
Nem elérhető

fLeSs


MRBRILLES:


2007. Július 13. - 18:38:18
Válasz #17
Nem elérhető

BrianB


Régen (izmosan) jobban nézett ki... ;)

2007. Július 13. - 19:42:55
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Régen (izmosan) jobban nézett ki... ;)

Szerintem is  8)

2007. Július 13. - 21:47:26
Válasz #19
Nem elérhető

szv


De egy válogatos banda vagytok! ;D Nekem azért igy is megfelel  :D

2007. Július 19. - 16:30:11
Válasz #20
Nem elérhető

helge


Fúj!Ezek már nem nők hanem férfiak a sok koxtól!Olyan a fejük,mint amikor Gálvölgyi női parókában nőt játszik!:)A csiklójuk meg vagy 6 centire kilóg!Eszementen undoritó!Egyszer láttam meztelen 1 bodys nőt,de nem kivánom senkinek a látványt!A csiklója már szinte 1 férfi nemiszervnek nézett ki!Le a női bodyval!!!!

 Hát én nem lökném ki az ágyamból az tuti. Reszketeg kezekkel nyúlnék a combjai közé, majd nyelvecskémmel tennék szert jobb helyismeretre.
 Nem sok enberrel beszéltem még kik élőben látott már ekkora csiklót, 6 cm alapból és nem izgalmi állapotban. Vagy egy kicsit rásegítettél? Őszintén írígyellek.
 Mondja mester húsvér magyar asszony volt az amazon? Be tudnál mutatni neki diszkréten persze.
  Egyébként a kunilingváció szempontjából mindegy, hogy kiscsiklón vagy nagycsiklón bibelődünk,
 mindenféleképpen f@szszopók vagyunk abban az értelemben, hogy a csikló a pénisz elcsökevényesedett maradványa.
 Szerintem az energia mely a nő lényegiségéből árad ez a lényeg és ha egy izmos nagy csiklójú nő és egy átlagos alkatú között kellene döntenem én bizony az izmos mellett voksolnék. Pont azok mellett kiket a forumon látsz.
 Nincs vígasz. Ha nyalsz buzi vagy, ha nem nyalsz elhajt a csajod. Micsoda dilemma.Vizsgáld csak meg a csiklót, :glansz, barlangostestescsék, fityma, stb.
 No de azért nem kell egyből megöngyilkolnunk magunkat, csak azért mert élessebbre állítottuk tükrünket.
 Viszont a klitorisz kimetszése sem tartozna a legjobb megoldások közé.
 
 
 

 

2007. Augusztus 22. - 22:28:19
Válasz #21
Nem elérhető

mangela87


Itt milyen finnyás emberek vannak!!! :----
Én simán be tudnék kostolni ilyen asszonykákat!!!
Még akár szerelmes is tudnék beléjük lenni... <3! (:-)

2007. Október 18. - 20:58:12
Válasz #22
Nem elérhető

GetFreaky!


Egyetértek!!!

2007. Október 23. - 17:48:15
Válasz #23
Nem elérhető

Raptor


MRBRILLES!

A fa..nak nézegeted, ha nem tetszik?  ˝=/
Szerintem egy nő is legyen izmos, utálom a lottyadt,lógó seggeket, melleket!
Sajna vannak akik átesnek a ló másik oldalára, de legjobban a szunyogcsődöröket zavarja, ha egy csaj izmos.
Az izmos palikra is főleg a szar csajok mondják, hogy ez gusztustalan, nekik úgysem jut belőle! ;D

2007. Október 23. - 19:25:53
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Az izmos palikra is főleg a szar csajok mondják, hogy ez gusztustalan, nekik úgysem jut belőle! ;D

Én meg azt látom, hogy a legjobb csajokat a 60 kilós zseléhajak viszik, ilyenkor elgondolkozom, hogy nem 50-es kar kell, hanem nagyobb BMW  :angry: (zseléhajam nekem is van  :-} )

De mindig helyrejövök agyilag utána  /:-)  @:-)

2007. Október 23. - 21:17:17
Válasz #25
Nem elérhető

tomi


sütött haj tesó, sütött haj! melírozva
Up the dose, lift the most!

2007. Október 23. - 23:15:03
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


sütött haj tesó, sütött haj! melírozva

Maradi vén fax vagyok mi?  8-) Emo style rulez  :-/-(-: Agyon kéne verni mind  ˝=/  :-/--

Erről jut eszembe:
- Miért jó az emo torta??
- Mert felvágja önmagát  !+"%  Łł=

2007. Október 24. - 08:44:50
Válasz #27
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az izmos palikra is főleg a szar csajok mondják, hogy ez gusztustalan, nekik úgysem jut belőle! ;D

Én meg azt látom, hogy a legjobb csajokat a 60 kilós zseléhajak viszik, ilyenkor elgondolkozom, hogy nem 50-es kar kell, hanem nagyobb BMW  :angry: (zseléhajam nekem is van  :-} )
Van rosszabb kombináció is...

A Synthol-os karú seggfej diszkópatkány... Łł= !+"% :----

A 2. kép külön jó, mert látszik, hogy még tapasz is van a karján a bulin... :-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 24. - 09:33:11
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Az izmos palikra is főleg a szar csajok mondják, hogy ez gusztustalan, nekik úgysem jut belőle! ;D

Én meg azt látom, hogy a legjobb csajokat a 60 kilós zseléhajak viszik, ilyenkor elgondolkozom, hogy nem 50-es kar kell, hanem nagyobb BMW  :angry: (zseléhajam nekem is van  :-} )
Van rosszabb kombináció is...

A Synthol-os karú seggfej diszkópatkány... Łł= !+"% :----

A 2. kép külön jó, mert látszik, hogy még tapasz is van a karján a bulin... :-)!

Ez nem játszik a csajos meccsen, mert homár  :----  :-/-

2007. Október 24. - 09:36:57
Válasz #29
Nem elérhető

The Rock



A Synthol-os karú seggfej diszkópatkány... Łł= !+"% :----

A 2. kép külön jó, mert látszik, hogy még tapasz is van a karján a bulin... :-)!

Hát ez gyönyörü  :-/- eszem megáll  :-)->
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!