2024. Április 29. - 06:11:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Novedex-xt teszt  (Megtekintve 29493 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 23. - 23:38:53
Válasz #15
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
NOS,ÉN A TÉNYEK EMBERE VAGYOK!AMI MŰKÖDIK,ÉS ÉRZEM,LÁTOM HOGY MŰKÖDIK AZ JÓ TERMÉK.PL.A KREATIN FOSZFÁT!EGY IDEIG HAT UTÁNNA MÁR NEM NŐSSZ HA CIKLIZÁLSZ SE,CSAK AZT A KIS EXTRA ERŐT KAPOD VISSZA.AMIRŐL IRJÁK PL:A GYÁRTÓ,VAGY A FORGALMAZÓ HOGY JÓ,AZ MÉG LAZÁN LEHET 1 BECSAPÁS!A TESTÉPITÉSBEN A SZTEROIDOK MŰKÖDNEK.HA A NOVEDEX 8*OSRA NÖVELI A TESZTO SZINTET NEM KÉNE SZTEROID.MIVEL A MAGAS TESZTOSZTERON NEM ENGEDI A FEHÉRJÉK KIVÁLÁSÁT AZ IZOMBÓL IGY HA VKI NEM VISZ BE ELÉG FEHÉRJÉT IDŐVEL AKKOR IS FOKOZATOSAN NŐ.TÚLZÁSBA VISZITEK A SOK EGÉSZSÉGES KAJA HÜLYESÉGET!OTT VAN RONNIE HAMBURGERT ZABÁL,OTT VOLT SZEGÉNY ANDREAS MÜNZER Ő EGÉSZ NAP SZINTE SEMMIT NEM EVETT,ÉS EZT A FELESÉGE MONDTA,ARNOLD SÖRÖZÖTT,NARKÓZOTT,FAGYIZOTT,ÉS DISZNÓHÚST ZABÁLT,FLEX IVOTT MINT A GÖDÉNY,CHRIS CORNIER SZINTÉN LETAPOSSA A KEZEFEJÉT OLYAN RÉSZEG,ÉS MÁSNAPOSAN EDZ.MÉGIS AKKORÁK MINT A HÁZ.NAGY AKARSZ LENNI?ARNOLD MOTTÓJA EZ VOLT"REGGEL SZTEROID,DÉLBEN SZTEROID,ESTE SZTEROID".BŰNÖZHETSZ NEM HIZOL,HANEM EGYRE JOBBAN NÉZEL KI KIVÜLRŐL.AZ MÁS KÉRDÉS HOGY BELÜLRŐL HOGY NÉZNEK KI,DE EZ MÁS TÉMA.HA VKINEK NINCS ÉTVÁGYA A KOX AZON IS SEGIT!HATALMAS ÉTVÁGY.HA AKAROD HA NEM BEVISZED A RENGETEG TÁPANYAGOT,ÉS NŐSSZ!NOS,A NOVEDEX HA EKKORA TESZTO NÖVEKEDÉST OKOZ AKKOR MÁR LEGALÁBB A 3. NAPON ÉREZNI KÉNE A TÖBBLET ENERGIÁT,VAGY FOKOZOTT ÉTVÁGYAT VAGY LETARGIÁT LEGALÁBB,VAGY LIBIDÓ NÖVEKEDÉST.ONNAN MEG HOGY NÖVÉNYI ANYAGOK,MÁR ELEVE HALÁLRA VANNAK ITÉLVE SZERINTEM A TESTÉPITÉSBEN,MINT A TRIBULUSZ.HA BELSŐ HORMONJAINKKAL NAGY IZMOT LEHETNE NÖVELNI SOKAN NEM KOXOLNÁNAK HIDJÉTEK EL!DE MIVEL KÉPTELENSÉG AZZAL A KEVÉS TESZTO-VAL AMIT A HERÉK ELŐÁLLITANAK LÁTVÁNYOS IZMOT ELÉRNI,IGY MINDENKI TESZTOSZTERON HORMONSZÁRMAZÉKOKAT JUTTAT BE.HORMONSZÁRMAZÉKOKAT!!!!!!!NEM NÖVÉNYI KIVONATOT.REMÉLEM BEVÁLIK A BAD ASS MASS,DE HA NEM MEGIROM!


Nos erről a pár sorról összegezve ennyi a véleményem :  :----
A Novedex-xt-ről még nem tudok véleményt alkotni ,de ezzel a pár sorral most nagyon kíváncsivá tettél ,hogy vajon rajtam mennyit dobna.
 
Én 2007 januártól BSN Axis-Ht-vel tömegeltem és nekem nagyon bejött ! Szerintem a Novedextől még nagyobb fejlődésen mennék keresztül.
Csatolnék 2 db képet amin lehet elemezni a 2006-2007 -es formám közti különbséget!
Megjegyzem persze  nem úgy álltam neki ,hogy na most megvettem a csodaszert és ha ezt beszedem hatalmas leszek.Mindent csináltam ugyanúgy tovább ahogy addig az eredmény pedig elkezdtem érezni már 4 nap után.
Ja és persze napi kb. 200 gramm protein ,minőségi szénhidrátok ,ásványvíz ,egész évben se alkohol ,se buli ,se mozi!
Na és persze heti 6 edzés nyafogás nélkül .....pedig nekem is fájt a vállam!

2007. Július 23. - 23:44:16
Válasz #16
Nem elérhető

Kuen


Wow....

Melyik a "leesett az állam " ikon ?!

 Łł=

2007. Július 23. - 23:47:52
Válasz #17
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ügyes lány!  Łł=

Megjegyzem, a két kép között mindössze 6.5 hónap telt el... :-O


 <3!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 24. - 14:47:19
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
NOS,ÉN A TÉNYEK EMBERE VAGYOK!AMI MŰKÖDIK,ÉS ÉRZEM,LÁTOM HOGY MŰKÖDIK AZ JÓ TERMÉK.PL.A KREATIN FOSZFÁT!EGY IDEIG HAT UTÁNNA MÁR NEM NŐSSZ HA CIKLIZÁLSZ SE,CSAK AZT A KIS EXTRA ERŐT KAPOD VISSZA.AMIRŐL IRJÁK PL:A GYÁRTÓ,VAGY A FORGALMAZÓ HOGY JÓ,AZ MÉG LAZÁN LEHET 1 BECSAPÁS!A TESTÉPITÉSBEN A SZTEROIDOK MŰKÖDNEK.HA A NOVEDEX 8*OSRA NÖVELI A TESZTO SZINTET NEM KÉNE SZTEROID.MIVEL A MAGAS TESZTOSZTERON NEM ENGEDI A FEHÉRJÉK KIVÁLÁSÁT AZ IZOMBÓL IGY HA VKI NEM VISZ BE ELÉG FEHÉRJÉT IDŐVEL AKKOR IS FOKOZATOSAN NŐ.TÚLZÁSBA VISZITEK A SOK EGÉSZSÉGES KAJA HÜLYESÉGET!OTT VAN RONNIE HAMBURGERT ZABÁL,OTT VOLT SZEGÉNY ANDREAS MÜNZER Ő EGÉSZ NAP SZINTE SEMMIT NEM EVETT,ÉS EZT A FELESÉGE MONDTA,ARNOLD SÖRÖZÖTT,NARKÓZOTT,FAGYIZOTT,ÉS DISZNÓHÚST ZABÁLT,FLEX IVOTT MINT A GÖDÉNY,CHRIS CORNIER SZINTÉN LETAPOSSA A KEZEFEJÉT OLYAN RÉSZEG,ÉS MÁSNAPOSAN EDZ.MÉGIS AKKORÁK MINT A HÁZ.NAGY AKARSZ LENNI?ARNOLD MOTTÓJA EZ VOLT"REGGEL SZTEROID,DÉLBEN SZTEROID,ESTE SZTEROID".BŰNÖZHETSZ NEM HIZOL,HANEM EGYRE JOBBAN NÉZEL KI KIVÜLRŐL.AZ MÁS KÉRDÉS HOGY BELÜLRŐL HOGY NÉZNEK KI,DE EZ MÁS TÉMA.HA VKINEK NINCS ÉTVÁGYA A KOX AZON IS SEGIT!HATALMAS ÉTVÁGY.HA AKAROD HA NEM BEVISZED A RENGETEG TÁPANYAGOT,ÉS NŐSSZ!NOS,A NOVEDEX HA EKKORA TESZTO NÖVEKEDÉST OKOZ AKKOR MÁR LEGALÁBB A 3. NAPON ÉREZNI KÉNE A TÖBBLET ENERGIÁT,VAGY FOKOZOTT ÉTVÁGYAT VAGY LETARGIÁT LEGALÁBB,VAGY LIBIDÓ NÖVEKEDÉST.ONNAN MEG HOGY NÖVÉNYI ANYAGOK,MÁR ELEVE HALÁLRA VANNAK ITÉLVE SZERINTEM A TESTÉPITÉSBEN,MINT A TRIBULUSZ.HA BELSŐ HORMONJAINKKAL NAGY IZMOT LEHETNE NÖVELNI SOKAN NEM KOXOLNÁNAK HIDJÉTEK EL!DE MIVEL KÉPTELENSÉG AZZAL A KEVÉS TESZTO-VAL AMIT A HERÉK ELŐÁLLITANAK LÁTVÁNYOS IZMOT ELÉRNI,IGY MINDENKI TESZTOSZTERON HORMONSZÁRMAZÉKOKAT JUTTAT BE.HORMONSZÁRMAZÉKOKAT!!!!!!!NEM NÖVÉNYI KIVONATOT.REMÉLEM BEVÁLIK A BAD ASS MASS,DE HA NEM MEGIROM!

Figyelj, mrbrilles! Te annyi faszságot hordassz itt össze, hogy az ember feje belfájdul, miközben olvassa. Ráadásul nem vagy képes egy rohadt rendes 1000 forintos ;D  billenytyűzetet venni magadnak amin ki lehet kapcsolni a Caps Lock-ot, vagy miért írsz mindent NAGYBETŰVEL? Idióta vagy, vagy mi a pöcs?

Ahogy így valaki téged kívülről végigolvas, csak annyit lát, hogy a borzalmas faszságok embere vagy, nem a tényeké. Azt se tudod, miről beszélsz pontosan.

Már korábban leírtam, hogy vértesztekkel igazoltuk a Gaspari Novedex hatásosságát! kb. 200ng/dl-ről már a 10. napon kb. 1400ng/dl-re növelte a teljes tesztoszteronszintet, úgy hogy közben az ösztrogénszintet a kimutathatatlan alá csökkentette! Mi is igazoltuk és rengetegen mások is a világon! Az viszont igaz, hogy ha egy idióta egy ilyen kiegészítőt használ, semmit nem fog elérni vele. Főleg 2 hét alatt nem. Ezt meg veled teszteltük le most. ;D

Ahogy látom, te a Novedex-et elkezdted szedni julius 7-én és julius 9-én ide írtad, hogy milyen jó az első pár nap. Bár elég majom lehetsz egyébként is, ha esténként sportkrémmel kened magad, mert van egy kis izomlázad.
Aztán 15. napon később leírtad, hogy milyen szar a Novedex. Ebből csak annyi látszik, hogy full idióta vagy, már bocs hogy ezt mondom, de ez látszik ahogy a beírásaidat olvassa az ember. És ráadásul most már a Bad Ass Mass-t teszteled. Tehát 2 hét alatt végeztél a Novedex XT tesztelésével és most szeded a bad ass mass-t. Bocs, de veled, valami kurva nagy baj van szerintem.

Annyi hülyeséget hordassz össze, hogy még válaszolni sem érdemes rájuk, de azért, néhány baromságodat nem hagyhatom szó nélkül itt.

1. Valami ilyesmit írtál, hogy, a kreatintól csak egyszer nőssz és utána nem működik. -  Ez nem így van! A tény az, hogy a kreatin múködik és ciklizálva is MŰKÖDIK újra és újra. Több millióan alátámasztják a világon! Bár nem tudom, hogy jön ide a kreatin, miközben a kreatin és a Novedex között szakadéknyi a különbség. A Novedexet gyerekenek semmiképpen nem szabadna használniuk!

2. A tesztoszteron(mégha külső forrásból is viszed be) 2 hét alatt szinte semmit sem csinál! Főleg ha ösztrogénblokkolót is szedsz mellé az első naptól.
Továbbá számít az androgénreceptorok állapota az izmoknál és a vérben áramló szabad tesztoszteron mennyisége és időintervalluma. Az első két hétben pedig az ösztrogén is sokat tud segíteni a hatásban, és van még pár más fontos dolog...

3. Szteroidokat legális táplálék-kiegészítőkkel csak ilyen barmok hasonlítanak össze, mint te!

4. Önmagában a Gaspari Novedexet 6-8 hétig kellene szedni ahhoz, hogy valamennyire hatékony legyen, rendes kajálás, edzés és pihenés mellett! De különben csak egy idióta használna csak tesztoszteront(vagy tesztoszteronszint fokozót) izomnöveléshez.
A Gaspari Novedex egyébként is utókúra kiegészítőnek lett létrehozva mindenekelőtt.

5. Azt írod, hogy a növényi anyagok eleve halálra vannak itélve. Ebből is csak az látszik, mekkora egy barom vagy. Mutatnék neked pár elég erős növényi kivonatot, amitől lehet, hogy feldobnád a talpad, te nagyon barom. Próbáld ki például azt az ártatlan növényi kivonatot, amit úgy hívnak, hogy opium, vagy szerintem egy-két gramm kokain lehet hogy megölne, pedig csak egy egyszerű növényi kivonat és csak 1-2 gramm. Elég komoly fiziológiás változást képes okozni az emberi testben. De szerintem a bad ass mass helyett neked inkább egyszerű gyümölcs kivonatokat kellene tesztelned, mint barack pálinka napi 1 liter és utánna megnézhetnénk mennyire volt hatással a tesztoszteronszintedre és az izmaidra az az egyszerű hatástalan gyümölcskivonat.

Te elég veszedelmes gyerek lehetsz a körülötted élökre nézve a sok okossággal, amiket mondhatsz nekik naponta...Nem szólt még senki neked a környezetedben, hogy hülye vagy? [:-o]

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 24. - 16:41:09
Válasz #19
Nem elérhető

Men


Ez a Novedex nem olyan mint a Proviron?

Kicsit más a kettő. A Provironban az a jó, hogy csak négyezerbe kerül - annyi még nekem is belefér időnként - napi 1-el is működik, 50 db.-os. A papírjára rá van írva, hogy ne használják az izomállomány növelésére :) A Novedex jól működik fél adaggal is, nagyon jól lehet aludni tőle, amikor éppen nem kell pisálni menni - nekem 2 óránként föl kellett kelni, tehát vízhajtó hatása is van rendesen. Provironnál ez a hatás nem annyira erőteljes, de azért van.
Fiataloknak fölösleges ezeket csak önmagában szedni - kivéve kúra utáni helyreállítás- mert még viszonylag magas a természetes tesztoszteron szintjük.

2007. Július 29. - 22:39:19
Válasz #20
Nem elérhető

hegica


Sziasztok! Öreg evezős vagyok, aki amatörként emelgeti a súlyokat. Kipróbáltam már sok tesztoszteron növelőt, de csak a novedex xt-nél éreztem valamit. 10 napig 4 szemet szedtem utána 2 szemet naponta, amíg el nem fogy a doboz. Való igaz, hogy erő és állóképesség növekedést nem nagyon érezni, de más érzés élni. Hatása még kb. két hónap múlva is érezhető. A libióban a fiatal srácok nem éreznek változást, de egy 45 éves férfinél már jelentkezik a különbség.  ;) Az az eredményhez még hozzátartozik, hogy nitrixet is szedek! Javaslom minden 40 év fölötti bodysnak! Köszi a figyelmet!

2007. Augusztus 22. - 15:17:42
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Hell!

Ha lemegy a mostani Redline+Hydroxycut program (még legalább másfél hónap-remélem addig lemegyek 100kg-ra),akkor valószínüleg belekezdek egy olyan "stack"-nek mondható dologba,ami sovány tömegépítést(mellette zsírvesztést) céloz meg.
Úgy néz ki,hogy kedvező áron jutok az alábbi termékekhez hozzá:
-Novedex XT
-NanoVapor(preworkout)
-nutra. Anabolic Window(postworkout)
Ezeket egészítem ki majd On Whey-jel.
Szerintetek érdemes-e kipróbálni ezt a párosítást,vagy felejtős a dolog?
A Novedex már megvan a "stack"-ből...
Várom válaszotokat,üdv
T.

Ps:ezt az under post moderation macerát mikor növöm ki?Nem fogk csúnya dolgokat írni-ígérem! O0
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Augusztus 23. - 20:03:01
Válasz #22
Nem elérhető

hopika


Még tovább bonyolítom a dolgot:
-Mivel még jó másfél hónap múlva fogom abbahagyni a "zsírtalanítást",így utána is célom az,hogy ebből a kedves anyagból ne nagyon jöjjön vissza---ergo zsírmentes tömeget akarok utána építgetni...
Az előbb leírt stack-et szerintetek kiegészítsem még pluszban Stimulant X-el???
Ha hülyeségeket írok nyugodtam mondjátok meg a véleményeteket,szívesen fogadok minden tanácsot!
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Augusztus 23. - 22:03:09
Válasz #23
Nem elérhető

parrre


Megnéztem ezt a nutra.ot, érdekesnek tűnik.

Szerintem ha száraz izmot akarsz építeni, válassz inkább valami "száraz izomépítő stack"-et.
Nekem pl. az Alri Bad Ass Mass stack 6 kilót hozott, minimális zsírosodással, rengeteg erőt, és erezettséget.
Ja és ebbe nem volt még a Pro Anabol.

Most én is diétát nyomok, jelenleg 112 vagyok , 97-98 ra akarok lemenni, utána vagy Anabolic Extreme Ultimate stack, vagy Gaspari Maximus Stack.
A második felé hajlok  ... --)


2007. Augusztus 23. - 22:37:42
Válasz #24
Nem elérhető

tomi


Szerintem nagyon jó amit összeírtál, a simultant x-et sztem cseréld le valami újgenerációs kreatinra (én size on-ra cserélném) A zsír alacsonantartását meg old meg a kajálással (no szemét) és akkor sztem nagyon elégedett leszel. ebbe ugyanis benn van minden hatékony tápkieg. kategória: test fokozó, creatin, NO, anabolika. Ez tényleg tökéletesnek tűnik.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 24. - 05:46:27
Válasz #25
Nem elérhető

hopika


Köszönöm a  válaszokat!
Már megvan mindhárom "csodaszer",így marad a puding próbája...max tolok mellé még egy kis chromium piccolinate-ot,vagy csökkentett adagban Hydroxy-t.
Sajnos ma már elkezdtem érezni a CH minimalizálás miatti fáradtságot,de ez van lassan be fogok iktatni egy-két csaló napot az étrendembe.
Üdv srácok,
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 03. - 14:18:54
Válasz #26
Nem elérhető

hopika


Szerintem nagyon jó amit összeírtál, a simultant x-et sztem cseréld le valami újgenerációs kreatinra (én size on-ra cserélném) A zsír alacsonantartását meg old meg a kajálással (no szemét) és akkor sztem nagyon elégedett leszel. ebbe ugyanis benn van minden hatékony tápkieg. kategória: test fokozó, creatin, NO, anabolika. Ez tényleg tökéletesnek tűnik.
Szerinted az nem lenne nagy gond,ha a Size on helyett mondjuk egy ALRI CR2-t iktatnék be a "stack"-be?
A kajával nem hiszem gond lenne egyébként,mert a mostani diétát folytatni fogom-annyi különbséggel,hogy a CH mennyiséget felemelem 250-300g közé.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Február 25. - 12:17:50
Válasz #27
Nem elérhető

Maszat


"Te elég veszedelmes gyerek lehetsz a körülötted élökre nézve a sok okossággal, amiket mondhatsz nekik naponta...Nem szólt még senki neked a környezetedben, hogy hülye vagy?"

jaaaaj istenem, negyed órája ezen röhögök!!!!  ****:))) ****:))) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26