2024. Május 14. - 06:03:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MuscleTech Musclebuilding Stack Teszt - kicsigg  (Megtekintve 4464 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 16. - 21:17:36
Megtekintve 4464 alkalommal
Nem elérhető

kicsigg


Sziasztok Zoli vagyok.  25 éves kb. 3éve testépítek 95-97kg 189cm magas jelenleg diétázom ehhez nyújt majd segítséget reményeim szerint Gakic Leukic Creakic trio.  Legalább abban, hogy ebben a hőségben megfelelő intenzitásal végig tudjak edzeni. Amit várok teljesítménynövekedés, gyorsabb regenerálodás. Előtte használt BSN-Nitrix nagyon bevált nekem szóval kíváncsian várom a Stack mire képes.

E-mellett használt táplálék kiegészítők:  Cytogen Whey pro, Muscletech - Nitro-Tech Hardcore,  Biotech L-Carnitine, Universal - C-vitamin 1000, ISS - Super Vitamin Pak

2007. Július 17. - 16:34:20
Válasz #1
Nem elérhető

kicsigg


Creakic - kék színű tabletta -  naponta 2x3 az adagolása  reggel/edzés után,  három közül ez a legkisebb és legkönyebben lenyelhető

Gakic - ezüst szín-  edzés előtt 30percel 8 tabletta  közepes méretű tabletta ebből elsőre kicsit soknak tűnt egyszerre 8 tablettát letuszkolni

Leukic - arany színű -  naponta 1x6 tabletta  edzésnapon edzés előtt közvetlen , pihenőnapon reggel , ezt se volt könnyű elsőre de megszokás kérdése szerintem egy-két nap és csuszni fog:)

Azt hogy ezek a tabletták mit tartalmaznak, milyen mennyiségben mindenki szűrje le maga a túlmisztifikált reklámszövegből ami számomra ismerős az a  Creatine, Leucine, Arginin szavak. A stack 15 napra elegendő, így naponta 12-20 tablettát kell adagolni.

Nitrotech Hardcore proteinből edzés után két adagot fogyasztok ill. pihenőnapon reggel két adagot

2007. Július 19. - 09:08:59
Válasz #2
Nem elérhető

kicsigg


Hát ebben a melegben egyetlen hűvős hely az edzőterem  =/+'  Megvolt a Stack-el az első két edzés.

Gakic edzés előtt nem pörget, de nem is ez a célja viszont talán érezhető egy minimális energia-állóképesség növkedés.   

Nitrotech Hardcore csokis protein szerencsére nem "édes" könnyen oldodik, nem habzik, két adag és 15-20g Biotech Glutaminnal számomra tökéletes edzés után


2007. Július 23. - 15:03:57
Válasz #3
Nem elérhető

kicsigg


Második hét eleje

Teszt felénél járva  hétfői  edzésem  pörgösebb volt mint vártam  edzés előtti Gakic & Leukic kombó egyértelműen többletenergiát biztosítottak edzés alatt, ugyvettem észre, hogy minimálisan késleltetik az izombukást és jobban bedurranok edzés alatt.

Creakic
  különösebben észrevehető hatása nincs számomra

2007. Július 29. - 22:39:19
Válasz #4
Nem elérhető

kicsigg


Nos

Megvolt a Stack-al az utolsó edzésem is. Sajnos semmi Xtra dologgal nem tudok beszámolni, mint sok más ez a stack sem csodaszer megfelelő edzés kajálás pihenés mellett minimális  telejesítmény növekedés érhető el vele edzéseken, persze minden ember máshogy reagálhat a stackra. Gakic -től  kb. olyasmit vártam mint a Bsn-Nitrixtől, Xplodtól, dehát se nem pörget se nem durrant,  Leukic és Creakic biztos dolgoztak a szervezetemben különösen észrevehető hatását nem lehet tapasztalni, aki extrém bedurranást, izomnövekedést, telejesítménynövekedést vár annak nem ezt a stacket ajánlom. 15 nap alatt 250 tabletta és ezt még folytatni kéne 3-4 hétig hát lehet nem bírnám...az áráról inkább nem is beszélnék.
Viszont a Nitrotech Hardcore proteinnel megvoltam elégedve íze, oldodása megfelelő.  ;-oo-;
Remélem a többi tesztelő komolyabb eredményeket tud elérni a stackel. Köszönet, hogy kipróbálhattam!

2007. Július 30. - 10:56:18
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi kicsigg,

kösz a beszámolót!

Annyi azért hozzátartozik a te tesztedhez, hogy éppen diétázol, tehát a stack számodra inkább arra volt jó, hogy az izommegtartásodat segítse és adjon egy kis plusz erőt az edzésedhez.
Ahhoz hogy tényleg lássuk segített e a stack ebben neked, jó lenne, ha a következő két heti edzésedről és állapotodról is beszámolnál itt párszor, miközben már a stack-et nem szeded és a diétád folytatod, és akkor kapnánk egy képet arról is, hogy esetleg van e bármi különbség diéta alatt stack-el és anélkül.

köszi
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"