2024. Május 14. - 19:13:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BAD ASS MASS TESZT  (Megtekintve 6334 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 22. - 17:52:09
Megtekintve 6334 alkalommal
Nem elérhető

MRBRILLES


1.HÉT-AZ ELSŐ HÉT TAPASZTALATAI:ERŐNÖVEKEDÉS? 0 IZOMNÖVEKEDÉS? 0 EXTRA BEDURRANÁS? 0 FOKOZOTT REGENERÁLÓDÁS? 0 REMÉLEM A KÖVETKEZŐ HETEK EREDMÉNYEI MEGCÁFOLJÁK AZ E HETI ÁLLITÁSAIM :)

2007. Július 23. - 11:23:20
Válasz #1
Nem elérhető

Bubee


1.HÉT-AZ ELSŐ HÉT TAPASZTALATAI:ERŐNÖVEKEDÉS? 0 IZOMNÖVEKEDÉS? 0 EXTRA BEDURRANÁS? 0 FOKOZOTT REGENERÁLÓDÁS? 0 REMÉLEM A KÖVETKEZŐ HETEK EREDMÉNYEI MEGCÁFOLJÁK AZ E HETI ÁLLITÁSAIM :)

Bocs az off-ért, de nem lenne rossz ha kikapcsolnád a caps lock-ot a billentyűzeten, mert rohadtul idegesítő h "ordibálsz". A "kúrához" pedig normálisabb hozzáállást kéne tanusítani.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 23. - 16:41:36
Válasz #2
Nem elérhető

Skorpió


Hello MRBRILLES!

Remélem, nem haragszol, hogy beleírok a topikodba.
Olvastam a Gaspari-Novedex-XT teszted "eredményéről" és most is elolvastam az első hozzászólásodat.
Amin bevallom őszintén, nagyon meglepődtem.

Ennek a kombinációnak az alkalmazásával 1 hét után már jelentős eredményeket kéne felmutatnod!

Nem lehet, hogy valamit elrontasz?
Vagyunk itt 1 páran, akik kipróbálták vagy ezt, vagy valami hasonlót (például Retain+Jungle Warfare), szívesen segítünk, ha tudunk. Ehhez azonban az kell, hogy részletesen leírd minden napod étkezését, a pihenésre szánt időt, az edzésedet. Ne csak 1 átlagos hozzászólást írj.

Tovább ajánlom a régi ExtremeFit oldalon a terméktesztek topikot.

2007. Július 23. - 22:29:36
Válasz #3
Nem elérhető

MRBRILLES


NAGYON KÖSZÖNÖM SKORPIÓ,HOGY ILYEN SEGITŐKÉSZ EMBEREK IS VANNAK ITT,ÉS NEM CSAK CAPS LOCK FIKÁZÓK.A BAD ASS MASS-T NEM A NOVEDEXEL EGYÜTT SZEDEM!MOST CSAK A BAD ASS MASS-T SZEDEM.ÚGY 130G FEHÉRJÉT VISZEK BE NAPONTA.TUDOM HOGY NEM SOK,DE NEM BIROK TÖBBET MAGAMBA TÖMNI,MEG HA VMI HAT AKKOR NAPI 100G FEHÉRJE MELLETT IS HAT,DE AMI NEM OTT FELESLEGES ÖNMAGUNKBAN KERESNI A HIBÁT.ÉN ANNAK IDEJÉN AMIKOR ELŐSSZÖR BEJÖTT A KREATIN FOSZFÁT VETTEM 1 DOBOZZAL.CSAK AZT,SEMMI MÁST MÉG FEHÉRJÉT,MEG VITAMINT SE HASZNÁLTAM MÉGIS SZÉPEN MEGNÖVELT.AZÓTA 1 SZER SEM HASZNÁLT MÉG ÚGY AMI LEGÁLIS.ILLEGÁLIST SOSE SZEDTEM.PERSZE A KREATINFOSZFÁT SE HASZNÁLT MÁR TÖBBET FEHÉRJÉPVEK MEG EGYÉB CUCOKKAL SE.HOZTA A TÖBBLET ERŐT,DE IZMOT NEM.AZÓTA NEM SZEDEK KREATINT,ÉS NEM IS FOGOK.A KREATINT MÁR TELJESEN KIHASZNÁLTAM,EZÉRT NÉZTEM MÁS SZER UTÁN.MAJD MEGLÁTOM MILYEN LESZ A 2.HÉT,MERT EDDIG ELÉG ELKESERITŐ AZ EREDMÉNY.

2007. Július 23. - 22:50:41
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Figyu...olyan nem létezik hogy a "kreatint már kihasználtam".Ezzel nem lehet "telítődni" véglegesen. Ugyanúgy működik pár hét pihenés után.Ez pont olyan mintha azt mondanád:mától nem eszek csirkemellett mert az egyszer jó volt,a mai naptól csak tojást eszek és mindig abalakot nyitok. ;D

Ez most off? Bocs!

Meg azért ilyenkor a "nem működik" és "nem éreztem semmit" szókapcsolat után szívesen megmutatnám Jóba Dönci horgász dobozát amiben a csodaszereket tartja. Ilyen vitamin,olyan vitamin,alga kivonat,aminósav,emésztő enzim...blablabla...mindenféle....és mindre szüksége van.Egyikre sem mondja hogy nem érezetem semmit.Másrészt pár hét alatt semmiről sem lehet hiteles képet kapni.

2007. Július 24. - 10:45:05
Válasz #5
Nem elérhető

Skorpió


MRBRILLES,

ha nem vagyok túl indiszkrét, megkérdezhetek pár dolgot?  ;)

1. Mekkora a testsúlyod?
2. Hány edzésed van 1 héten, és milyen hosszúak (kb.)?
3. Hányszor edzel egy izomcsoportot?
4. Mennyi CH-t eszel egy nap, és hányszor étkezel?
5. Edzés után mit viszel be? (Kajában, t.kiegészítőben.)

A kreatin témához: valóban úgy van, ahogy Sztereó írta. Pár hét pihentetés, és ismét szedheted, ugyanúgy fog hatni, mint azelőtt. Egyébként a kreatintól nem kell csodát várni.  ;)

2007. Július 24. - 12:20:41
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Megtaláltuk végre a profi tesztemberünket. Łł=

Szerintem neked, mrbrilles, szörnyesztő, elrettentő izmokat fog hozni a bad ass mass, csak le kellene vinned egy kicsit a fehérjebeviteled kb olyan 40gr/nap körülre, mert a végén még olyan durva izomtömeg fog felmenni rád és meg fogsz magadtól rémülni 130gr/nap fehérjebevitel mellett. Szerintem ne pocsékold azt a sok fehérjét meg pénzt, meg az idődet se. Kár érte...





"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 24. - 12:35:29
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Megtaláltuk végre a profi tesztemberünket. Łł=

Szerintem neked, mrbrilles, szörnyesztő, elrettentő izmokat fog hozni a bad ass mass, csak le kellene vinned egy kicsit a fehérjebeviteled kb olyan 40gr/nap körülre, mert a végén még olyan durva izomtömeg fog felmenni rád és meg fogsz magadtól rémülni 130gr/nap fehérjebevitel mellett. Szerintem ne pocsékold azt a sok fehérjét meg pénzt, meg az idődet se. Kár érte...

That was fuckin good, man.. Fuckin good  8) 8-) Łł=
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 24. - 23:14:42
Válasz #8
Nem elérhető

Jokkesz


NAGYON KÖSZÖNÖM SKORPIÓ,HOGY ILYEN SEGITŐKÉSZ EMBEREK IS VANNAK ITT,ÉS NEM CSAK CAPS LOCK FIKÁZÓK.A BAD ASS MASS-T NEM A NOVEDEXEL EGYÜTT SZEDEM!MOST CSAK A BAD ASS MASS-T SZEDEM.ÚGY 130G FEHÉRJÉT VISZEK BE NAPONTA.TUDOM HOGY NEM SOK,DE NEM BIROK TÖBBET MAGAMBA TÖMNI,MEG HA VMI HAT AKKOR NAPI 100G FEHÉRJE MELLETT IS HAT,DE AMI NEM OTT FELESLEGES ÖNMAGUNKBAN KERESNI A HIBÁT.ÉN ANNAK IDEJÉN AMIKOR ELŐSSZÖR BEJÖTT A KREATIN FOSZFÁT VETTEM 1 DOBOZZAL.CSAK AZT,SEMMI MÁST MÉG FEHÉRJÉT,MEG VITAMINT SE HASZNÁLTAM MÉGIS SZÉPEN MEGNÖVELT.AZÓTA 1 SZER SEM HASZNÁLT MÉG ÚGY AMI LEGÁLIS.ILLEGÁLIST SOSE SZEDTEM.PERSZE A KREATINFOSZFÁT SE HASZNÁLT MÁR TÖBBET FEHÉRJÉPVEK MEG EGYÉB CUCOKKAL SE.HOZTA A TÖBBLET ERŐT,DE IZMOT NEM.AZÓTA NEM SZEDEK KREATINT,ÉS NEM IS FOGOK.A KREATINT MÁR TELJESEN KIHASZNÁLTAM,EZÉRT NÉZTEM MÁS SZER UTÁN.MAJD MEGLÁTOM MILYEN LESZ A 2.HÉT,MERT EDDIG ELÉG ELKESERITŐ AZ EREDMÉNY.


MRBRILLES!

Tényleg nem rossz indulatból, de mint IT-s mondom, hogy kellemetlen a csupa nagybetű. De ez csak megjegyzés.
Viszont nem biztos, hogy be kell dőlni a marketingnek, és csodaszerként hazavinni valamit, amit a reklámokban a világon elsőnek, egyedülállónak és legerősebbnek hirdetnek. Azon túl minden ember más, lehet, hogy van akinek egy hét alatt, már látható az eredmény.
Mondjuk én nehezen hiszem el, hogy 1 hét alatt, akár heti 7 edzés (marhaság) mellett valaki már látható eredményt produkáljon mind súlyban, mind testkompozícióban.
Ahhoz már legalább Winstrolt de inkább Anapolon 50-et kellene magadba nyomnod...
Én azt mondom, hogy légy türelmes, és sokkal de sokkal több fehérje, ami nem feltétlenül kell, hogy táplálékkiegészítő legyen...ott a jó kis csirkemell, tejtermékek. És fog az a cucc működni.
"I don't use weights because I don't want to get too big"