2024. Május 15. - 00:42:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Alri "kúra" :-)  (Megtekintve 9963 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 27. - 14:11:57
Megtekintve 9963 alkalommal
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Mai napon vettem be az utólsó adag Orastan-A-t (Gaspari Nutrition) és már 2 napja elkezdtam felvezetni a Alri egyik nagyszerű termékét a Jungle Warfare-t  @:-).
Következőképpen fognak kinézni az elkövetkezendő heteim  :) 


Hamarosan beszámolok az eredményekről  ! =/+' @-o 



2007. Augusztus 27. - 14:44:57
Válasz #1
Nem elérhető

parrre


Hali

Cutting ? Diétába megy ? Ha igen, hogy fogsz kajálni ?

2007. Augusztus 27. - 14:58:37
Válasz #2
Nem elérhető

Kuen


Hú, extra kíváncsi vagyok, milyen tapasztalataid leszenk, egy ideje gondolkodom ezen a kúrán ! Lehet kérni heti rendszerességű beszámolót ?  :-){

2007. Augusztus 27. - 22:42:04
Válasz #3
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hali

Cutting ? Diétába megy ? Ha igen, hogy fogsz kajálni ?


Nem diétába megy  :).

2007. Augusztus 27. - 22:43:08
Válasz #4
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hú, extra kíváncsi vagyok, milyen tapasztalataid leszenk, egy ideje gondolkodom ezen a kúrán ! Lehet kérni heti rendszerességű beszámolót ?  :-){


Igen persze mindenről be fogok számolni  :) ;).

2007. Augusztus 28. - 12:24:27
Válasz #5
Nem elérhető

kovpeter


Hú, extra kíváncsi vagyok, milyen tapasztalataid leszenk, egy ideje gondolkodom ezen a kúrán ! Lehet kérni heti rendszerességű beszámolót ?  :-){


Igen persze mindenről be fogok számolni  :) ;).

Fotókkal is kérjük illusztrálni!  8-)

2007. Szeptember 04. - 04:57:53
Válasz #6
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Pontosan 1 hete szedem a megadott a adagban a Jungle Warfare-t (napi 3 kapszula elosztva a nap folyaman, etkezessel egybekotve).
Meglepoek az eredmenyek :   -tovabbi ero novekedes
                                         -allokepesseg javulasa
                                         -hipergyors bedurranas mar a minimalis bemelegito sulyoknal is
                                         - iszonyatos izom kemenyseg  :-):-)::
                                         


2007. Szeptember 24. - 16:31:06
Válasz #7
Nem elérhető

Kola


linda mi a helyzet a stackel?hogy állsz ?eredmények? =/+'
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 30. - 00:50:51
Válasz #8
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
linda mi a helyzet a stackel?hogy állsz ?eredmények? =/+'



Szió!

Az utazások miatt most kimaradt pár edzés ......egyenlőre még a Jungle szedésénél tartok ,de nagyon meg vagyok vele elégedve .
Folyamatos az erő növekedés és iszonyatos milyen bedurranást okoz az edzések alatt!

2007. Szeptember 30. - 01:17:50
Válasz #9
Nem elérhető

ViCtor


Lindácska!

Pls, pls, írj sorrendet az eddig használt pár top-endes termékekből, erő, bedurranás, keménység szempontjából,

nyár óta nyomod őket, tessék sorrandet írni nekünk:)

tudom,h neked minden hat és megérzel minden nono méretű dózist, ezért is érdekel a Te véleményed az eddig kiprobáltjaidból.

 /:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 14:47:11
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


LIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH, LIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINDUUUUUUUUUUUUSKAAAAAAAAAAAA!!!!

MERRE VAGY 8-) @:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 23:56:53
Válasz #11
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Egyenlőre a Jungle szedését most felfüggesztettem ,mert a bőröm apró kis mitesszerek keretében hevesen tiltakozott ellene  .... :-[
Tehát ennek tudatában lányoknak nem igazán javasolnám ezt a készítményt  ::) ;) ;D.

Fiúknak viszont annál inkább ! :-):-)::


2007. Október 05. - 09:21:14
Válasz #12
Nem elérhető

ViCtor


Köszi Lindu, de arra volnánk kíváncsiak, h erő, durranás, stb-ben melyik a "jobb " termék, amiket eddug próbáltál? A gaspari-féle vagy a jungel stb ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 30. - 19:30:03
Válasz #13
Nem elérhető

Lalika85


Mi lett a vége a tesztnek??

Nem csináltad végig???
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)