2024. Április 29. - 01:27:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresd a kockákat Bubival, avagy diéta Bubi módra  (Megtekintve 106403 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Augusztus 30. - 14:08:02
Válasz #15
Nem elérhető

bbb


En csak annyit fuznek hozza,hogy : Hajra!
(mer ugye gyogyszer es egyeb ugyben sem vagyok kompetens )

2007. Augusztus 30. - 14:20:12
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jól értetted andro, amit mondtam, ezek szerint lehet, hogy tévedésben vagyok. De nekem többen mondták már ezt (olyanok, akiknek lehet adni a szavára) és a saját immunredszeremen is tapasztaltam. Én kitartok annál, hogy nálam az 5. hét elején kezd el hatni a cucc, de lehet, hogy ez az én szervezetem sajátossága. Majd jobban utánanézek a dolognak...
Csak akkor azt nem értem hogy egy testosteron enantát-primobolan/nandrolon-phenylprpionate kúránál, miért alkalmaznak az első 3-4 hétben propionate-ot, ill. anabol-t. Nos szerintem azért mert nem akarják, hogy az anabolikák (amik jelen esetben gyorsabb felszívódásúak az enantátnál) tönkre tegyék az immunrendszert, amíg nem támogatja azt az enantát (amíg nem szívódik fel).
u.i.: Értelmes vitának szánaom, amit írtam nem veszekedésnek!  0o0o0

Nem, ez nem vita, csak tisztázzuk legalább itt ezt a témát, mert túl sok "megbízhatónak tűnő" szakember terjeszt teljes tévedéseket ezekről a dolgokról. Legalább így az itt olvasók tanulnak valamit és helyesebben használják a dolgokat, ha már használják, mert úgy is használják. :) ;D Na ez egy szép mondat volt. 8-)

A tesztoszteronhoz kapcsolt észter a tesztoszteron felezési idejét hivatott elnyújtani, ami annyit jelent, hogy a "nagymennyiségű" bevitt tesztoszteron tovább van "nagymennyiségben" jelen a vérben. Ennyi. Azt hiszem jól emlékszem, ha azt mondom, hogy a "tiszta tesztoszteron" felezési ideje mondjuk észter nélkül kb.15 perc lenne. Ez elég gáz lenne, nem? 15 percenként kellene bevinned... ;D

...Abban igazad van, hogy pár hét kell, mire látványos, látható eredményeid vannak a tesztoszteronnal, de ez nem azt jelenti, hogy nem hat az első pillanattól kezdve.

...A második dolog a tesztoszteron enantáttal vagy cypionáttal, hogy kényelmes, mivel hetente csak egyszer kell beadni a hosszú felezési idő miatt. Hátránya viszont, hogy nem tudsz csak úgy egyszerűen leállni vele, ha beüt egy kis krakk, mellékhatás, mivel hiába állsz le vele, 3-4 hétig még működik a szervezetzedben. Tehát csak komolyabb felhasználóknak ajánlott enantát vagy cypionáttal nyomulni.

A fenti stack-elést, amit propionáttal kezdenek, egyáltalán nem az immunrendszer védelme miatt csinálják úgy. (azt is mondhatnám, hogy a szakértelem hiánya és a dealeren rászáradó propionát gyorsabb eladása miatt csinálják úgy a kúrát, ahogy leírtad... ;D  :P  ;)


 
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 30. - 14:38:51
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tomi,

Még a félreértések elkerülése végett a tesztoszteron enantáttal és a propionáttal kapcsolatban. Közben rájöttem, mit akartál mondani a felszívódással kapcsolatban, csak a túl hosszú idő volt téves a hatás elérésében, amit leírtál. A különböző észterek miatt az enantát tényleg sokkal lassabban kerül a véráramba, mint a propionát, ez igaz. A propionát 24-36 óra alatt eléri a csúcspontját, az enantát kb. a 10-15. napon éri el ugyanazt, és esik vissza folyamatosan mindkettőnél a vérben lévő mennyiség.

...de csak emiatt egyébként teljesen felesleges propionátot használni...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 30. - 18:44:03
Válasz #18
Nem elérhető

tomi


Efitmaster, köszi a választ.
De én tovább erőltetem a témát: :D Ha a vérbe csak 10-15 nappal később jut be, akkor a sejtekbe is, mert azok a vérből veszik fel a tápanyagokat.. Szóval az a hatás is 10-15 nap múlva fog jelentkezni, ami minden szteroid előnye: A sejtben található magasabb számú szteroidreceptor, nagyobb mennyiségű aminosavakat lesz képes lekötni. Így lesz képes az izomsejt fokozott növekedésre (tágulásra)   De fenntartom, hogy lehet, hogy nincs igazam.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 30. - 19:37:07
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster, köszi a választ.
De én tovább erőltetem a témát: :D Ha a vérbe csak 10-15 nappal később jut be, akkor a sejtekbe is, mert azok a vérből veszik fel a tápanyagokat.. Szóval az a hatás is 10-15 nap múlva fog jelentkezni, ami minden szteroid előnye: A sejtben található magasabb számú szteroidreceptor, nagyobb mennyiségű aminosavakat lesz képes lekötni. Így lesz képes az izomsejt fokozott növekedésre (tágulásra)   De fenntartom, hogy lehet, hogy nincs igazam.

Hát, kár, hogy Bubee új és nagyszerű topikját offoljuk egy kicsit ezzel, de lagalább lehet ebből is tanulni.(Kicsit később szétválasszuk ezeket a beírásokat valószinüleg innen)

Szóval, Tomi, tényleg van egy félreértésed, amit megpróbálok most tisztázni.

Nem azt írtam, hogy a 15. napon jut be a vérbe a testosteron, ha enantátot használsz, hanem azt, hogy kb. a 10-15. napon csúcsosodik a vérben lévő tesztoszteronszint! Nagy különbség és olvass figyelmesebben. (Valószínüleg a tanácsadóid sem értették meg ezt rendesen sajnos, legalábbis úgy tűnik)

Miután beadtál 250mg testosteron enantátot, azután a szérum tesztoszteron-szint a vérben ÉLESEN emelkedik a következő néhány napban és visszaesik a 2. héten(kb. a 12-14.napon) és a 3. hétre nagyon alacsony lesz a tesztoszteron szint!(persze, ha nem adsz be újabb adagot)

A tesztoszteron enantát a beadás után folyamatosan szabadítja a tesztoszteron-t a véráramba, tehát, már az első pár napban jelentősen növekszik a tesztoszteronszint és folyamatosan tovább a 10-15. napig, miután elég gyorsan csökken.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 30. - 20:39:30
Válasz #20
Nem elérhető

tomi


Értem, teljesen igazad van Andro. Ezek szerint az sem teljesen igaz, hogy 2 hét után hat és az sem, hogy már az első perctől. Hanem fokozatosan nő a hatás... Köszönöm, hogy tisztáztuk, mostmár ezt is tudom. Bubinak bocs az offért, szerintem is át lehet tenni ezeket a hozzászólásokat. (mondjuk t. propionate rovatban, de törölhetjük is.)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 31. - 18:45:13
Válasz #21
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Közben ki lett kicsit tisztítva ez a topik és a sallang hozzászólások, amik követhetetlenné tehetik ezt a naplót, átkerültek ide.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 01. - 02:21:05
Válasz #22
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor



 ;D ;D ;D  :-){ ;-oo-;  :-oD  --)

So, stay tuned folks. Somethin' big is gonna come soon!  ;D =/+'


Még annyit hogy:

A változtatás jogát fenntartom! 8-)  ;D


Na, akkor most itt az ideje a sok fontos dolog után, hogy ránézzünk jobban Bubee speciális szálkásító programjára. Kiemelve mindenekelőtt, hogy gyerekek és terhes vagy szoptatós anyák nehogy megcsinálják ezt a programot. Szigoruan 21 éven felüli értelmes embereknek való ez a program és szigorúan csak minimum a 2. vagy 3. diétánál! ;D

Szóval, cél:

Bubee le szeretne dobni magáról vagy 10 kiló zsírt 4 és fél hónap alatt és közben szeretné, ha maradna rajta egy kis izom.(legalábbis több maradjon rajta, mint Norbin maradt. Ez a célja.) Az ideális álom pedig az lenne, ha egyáltalán nem vesztene izmot. (ez sem lenne lehetetlen egyébként, de ne álmodjunk.)

Étrend:
Ha megnézzük, akkor Bubee napi fehérjebevitele a leírása szerint 270gr lesz, szénhidrátbevitele ennyi rizzsel 250gr körül lesz, és zsírok 28gr..

A jó hír ebben az, hogy 7 étkezésre van osztva, a rossz hír, hogy még mindig túl sok a szénhidrát benne, ha Bubee fogyni akar. (és ha legalább barna rízs lenne a fele és nem fehér, akkor még előnyösebb lenne.)


Kiegészítők:

A kiegészítő programja eléggé egyedülálló, mivel olyan kiegészítőket is fog használni, amiket a világon is alig ismernek sportolók rendesen. Tehát érdemes megnézni jobban.
Bubee egyébként nem egy kezdő kiegészítő használó. Tehát az előző évek alatt használt már egyet s mást.

Eredetileg és elvileg "szálkásításnál"(a régimódi tanítások szerint, amit egyébként is mindenki követ  ;D) a tesztoszteronnak kellene elsőként jönni, aztán a Halodrolnak és az Orastannak és közben/aztán a PCT-nek és a ProAnabolnak és a MuscleTech-Shredded Stacknek. Mivel az Orastan nagyon hasonlóan működik, mint a jó öreg, még a Duran Duran idejéből ránkmaradt winstrol.
De mivel Bubee nem az idei Mr.Olympiára készül ezért megengedhetjük neki, hogy más sorrendet használjon és legalább a nagy menet legálisan kapható kiegészítőkkel kezdődjön és végződjön. Ha már ez a rettenetesen csűnya Bubee eldöntötte, hogy még ráadásul kiegészítőket is használ és velem is meg tudta beszélni, hogy tesztelésre biztosítsak neki pár kiegészítőt.

Szóval, nézzük a tesztoszteron enantátot először a programban. Az adagolása elég visszafogott 250mg=hét az elején és aztán a 3. héttől felmegy 500mg/hétre 2 héten át.

A kérdés: Miért kell változtatni az adagoláson?
Válasz: mert Bubee valószinüleg így szokta meg.

Más dolog: Ha valaki tömegnövelésnél használ tesztoszteront, akkor elfogadható, hogy az első pár hétben nem használ anti-ösztrogént és vizesedik, puffad az első hetekben, de mivel Bubee szálkásításhoz használja, ezért az első pillanattól kezdve jól jön a tesztoszteron mellé az anti-ösztrogén, mint az AnabolicExtreme-PCT. A másik fontos ok a PCT használatra a teljes időben a tesztoszteron mellett pedig az lenne, hogy a HPTA(saját tesztoszteron termelés) leállást kicsit visszafogná a PCT, tehát az utókúra nem kellene, hogy olyan durva legyen. Ezt érdemes lesz kijavítani a tervben.

Halodrol: A Gaspari egyik új gyöngyszeme, amivel a kúra indul. Mit csinál ez? 1. növeli a saját tesztoszteron termelést és csökkenti az ösztrogént. 2. Növeli az áramló szabad tesztoszteron szintet.(megköti az SHBG-t) 3. egy speciális ecdysterone kivonattal növeli a nitrogén egyensúlyt. 4. pozitívan módosítja a növekedési hormon, inzulin és IGF1 hatását az izomsejteknél az arachidon savval. Nem vizesít. A termék használata mellett nem javasolt telítetlen zsírsavak(omega 3 stb..) túlzott fogyasztása, mivel az csökkentheti a hatásosságot.

Orastan A A Gaspari másik gyöngyszeme. Mit csinál ez? Ha valaki halott már Ben Johnsonról, akkor tudja, mit csinál.(Nos, majdnem azt) ;D Az Orastan-A nem metilezett, tehát nem bántja a májat. Izomkeménységet és erezettséget biztosít, amit Bubee-n nem fogunk látni sajnos itt az elején. Erőnövekedést okoz, amit viszont reméljük, hogy tényleg tapasztalni fogunk és diétánál ez nem egy negatív dolog.

Aztán jön az Xpand: A Dymatize nevű cégtől. A 2. legnépszerűbb terméke amerikában. Edzésintezítás, fókuszálás, bedurranás, Argininnel, kreatin etil észterrel és glutaminnal. és persze citrulinnal(amit úgy is hívnak, hogy aerob kreatin), és BCAA-val. Ez egy jó kis edzés előtti és utáni ital.

ALRI - Pro Anabol. Ennek nem sok köze van az anabolhoz, inkább csak a nevében, mivel teljesen természetes anyagokból készült, de ettől függetlenül, nagyon is potens növényi kivonatokból. Azt várhatjuk el tőle, ami a leírásában van. Az ALRI nem szokott sokat túlozni.

Megnövekedett izomtömeg(diétánál inkább megmaradt izomtömeg)
Lecsökkent zsírtömeg
Gyorsabb regenerálódás
Megnövekedett erő
Megnövekedett libidó

És nincs vízvisszatartás.

És végül a MuscleTech Shredded Stack, ami az utolsó a kiegészítő programban. A két fő kieg ebben a híres MuscleTech LEUKIC és a HYDROXYCUT. és az utolső 3 napra a HYDRAZIDE, ami egy vízhajtó. Erre nem sok szüksége lesz Bubeenak szerintem, de mivel ingyen kapta a teljes stack-et ezért nem fogja a kukába dobni. Így pár napig vizelni fog a végén és kész.  :-/]  :-!

Ha már ilyen szépen átnéztük a kiegészítőket, akkor ide a végére leírnám, hogy mindez egy jó étrenddel és edzésprogrammal nagyon pozitív eredményeket képes összehozni, ami sokkal több, mintha valaki csak amino kapszullákat kapkodna be ezerrel és imádkozna az izmaiért. Ez a stack egyébként egy minimál stack, ha azt vesszük, hogy 4 és fél hónap lesz.

A legfontosabb változtatás az eredeti tervhez képest a PCT folyamatos használata lenne a tesztoszteron mellett.(Most itt nem beszélek provironról, Nolvadex-ről, vagy HCG-ről, ami nem árt ha az ágy alatt van. ;D, miközben valaki ilyesmi csúnya anyagokat használ).

Szóval, hajrá Bubee, mindent bele!!!

Innen folytatjuk...

A Gaspari IntraPro protein-t kihagytam, amivel szintén érdemes foglalkozni kicsit. Majd holnap...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 02. - 21:01:31
Válasz #23
Nem elérhető

Bubee


Kedves Naplóm!  :o ;D

Holnap megkezdem diétás programom. Néhány változtatás mellett döntöttem, amik a következőek lesznek:

1. Jövő héttől (holnaptól) heti 3 alkalommal beiktatok aerob edzés. Kezdetnek ~40 perc séta lesz. Reggel 6-kor fogom véghez vinni. Után csirkerizs téma lesz, valszeg turmixolt állapotban. Előtte pedig lásd 2. pont. Az aerob után 100 gramm rizs lesz asszem.

2. Amíg a Gaspari - IntraPro protein kitart addig reggelente és lefekvés előtt abból fogok 1-1 adagot használni. Reggel aerob előtt 1 kanál lenmagolajjal.

3. Amíg nem kapom meg a fizetést addig a glutamin és a BCAA várat magára. Tehát ez most nem lesz benne, de most nincs is rá szükség amúgy se.

4. A jövő héten még nem tervezem elkezdeni az első stacket, mivel szeretnék 1 hetet várni (2 hete nem edzettem és a kajálásom is olyan szar volt amilyen még soha, ennek következtében a méreteim a béka segge alá süllyedtek).

Andro:

Kezdetnek annyi ch pont hogy elég hiszen tömegelésnél 400-500 között voltam. Ha most nagyon megcsípem akkor összeszakadhatok, tápkieg ide vagy oda + az első hónapban szeretnék egy kicsit visszarázódni, amihez kell a ch is. A barna rizs számomra felejtős. Fehér rizs tökéletes lesz.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 04. - 17:35:38
Válasz #24
Nem elérhető

Bubee


2007.09.03

1 kanál tejsavó + 1 kanál lenmagolaj   6:00
Aerob 10+40 perec ;D
1 kanál tejsavó + 7 szelet pufirizs   7:15
150 gramm hús + 50 gramm rizs           10:00
150 gramm hús + 50 gramm rizs           12:00
150 gramm hús + 100 gramm rizs           14:00
300 gramm hús + 100 gramm rizs           18:00
150 gramm hús + 60 gramm rizs           18:40
150 gramm hús + 1 kanál lenmagolaj   21:00
1 kanál tejsavó + 1 kanál lenmagolaj   22:30

Edzés: LÁB

1. Guggolás (teljes mélységben, alul kicsit megállva/ülve)

2x60x15
2x80x10-12
2x60x10-15

2. Fordított Hack + lábnyújtás "szuperszett"

3 sorozat (4 és 6 lapsúllyal) x 20 + 10 lábnyújtás nevetséges súllyal ;D





Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 04. - 21:46:01
Válasz #25
Nem elérhető

Bubee


2007.09.04

1 kanál tejsavó + 50 gramm zabpehely   8:15
150 gramm hús + 100 gramm rizs          10:00
150 gramm hús + 50 gramm rizs           13:00
300 gramm hús + 100 gramm rizs          17:00
150 gramm hús + 50 gramm rizs           18:00
150 gramm hús + 50 gramm rizs           19:40
100 gramm hús + 1 kanál lenmagolaj     21:40
1 kanál tejsavó + 2 kanál lenmagolaj     23:00

Edzés: KAR

1. Állva, váltott karral hajlítás

10-12-15-17-20-17 x 10-12 ism/kar

2. Kétkezes Scott:

1x32,5x15
2x37,5x15

3. Koncentrált bicó ülve:

3x12x10 + 2x8x5 (rádurrantó)

4. Kötél csigán

4 sorozatban 10-20 ismétléssel

5. Tolódzkodás:

3x10-15

6. Egykezes koponyatöréses, szerintem:

2x15x10
1x20x8

7. Nyújtás fej mögött:

3x12x12
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 06. - 12:29:50
Válasz #26
Nem elérhető

Bubee


2007. 09. 05

1 kanál tejsavó + 50 gramm zabpehely + 1 pufirizs      9:00
150 gramm hús + 100 gramm rizs                             11:00
150 gramm hús + 50 gramm rizs                               13:30
150 gramm hús + 50 gramm rizs                               15:30
150 gramm hús + 50 gramm rizs                               17:30
150 gramm hús + 50 gramm rizs                               18:10
200 gramm hús + 50 gramm rizs                               20:10
1 kanál tejsavó + 1 kanál lenmagolaj                         22:30

Edzés: PIHENŐNAP
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 06. - 18:18:09
Válasz #27
Nem elérhető

Bubee


2007.09.06

1 kanál tejsavó + 1 kanál lenmagolaj + 200 mg koffein   6:30
Aerob 40 perc   
1 kanál tejsavó + 50 gramm zabpehely                        7:30
150 gramm hús + 50 gramm rizs                                10:30
150 gramm hús + 50 gramm rizs                                12:00
150 gramm hús + 50 gramm rizs                                14:00
5 tojásfehérje                                                        15:30
200 gramm hús + 100 gramm rizs                               18:00
150 gramm hús + 50 gramm rizs                                19:00
100 gramm hús + ~200 gramm uborka                        21:00
1 kanál tejsavó + 1 kanál lenmagolaj                          22:30

Edzés: CSÖCS + VÁLL + HAS

1. Fekvenyomás:

2x20x20
2x50x15
2x80x10
1x90x10

2. Ferdepad rúddal

1x20x10
1x50x10
1x70x10
1x80x6

3. Nyomás 1kezesekkel

3x25/kar x 10

4. Előreemelés

10-12-15-17 x 12-15 / kar

5. Oldalemelés

8-10-12 x 10-15

6. Eddie Abbew-féle kissúlyos vállszétcsapás  ;D

5 kilóval 3 sorozatban ami megy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nos feleim, néhány változtatás lesz már most, illetve jövő héttől. A következőek fognak változni:

1. Minden áldott nap lesz 40 perc séta (az esőben  :-Đ )
2. 1 kanál lenmagolajjal kevesebb zsír lesz (1 kanál napraforgó a húshoz + 1 kanál lenmag aerob előtt + 1 lefekvés előtt)
3. Jövő héten elveszek egy kevés ch-t, hogy mennyit nem tudom, de talán egy 50 gramm rizsnyit.

Ennyike  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 06. - 22:33:34
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon precíz vagy, csak így tovább!  /:-)

2007. Szeptember 06. - 22:39:09
Válasz #29
Nem elérhető

Bubee


Nagyon precíz vagy, csak így tovább!  /:-)

Hát ennél csak precízebben lehetne csinálni, de ez van. Remélem azért ennek is meg lesz a látszatja  ;D  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index