2024. Április 29. - 00:16:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresd a kockákat Bubival, avagy diéta Bubi módra  (Megtekintve 106400 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 01. - 12:12:21
Válasz #390
Nem elérhető

ViCtor


 :-< FIGYELEM, HÁROMSZOROS HIPP-HIPP  :-):-):: hURRÁÁÁÁÁÁ  :-OO

 Łł= Łł= :-)! ;D Łł= Łł= @-o Łł= /:-) Łł=  :-Đ:-)! ;-oo-; Łł= Łł= :-* :'( ))=/ Łł= Łł= 8) :D ;) <3! Łł= Łł= @-o :-}

 :-! mEgCsINÁLtAAAAAA  :-):-)::
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 01. - 12:12:36
Válasz #391
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 01. - 12:13:36
Válasz #392
Nem elérhető

Bubee


:-< FIGYELEM, HÁROMSZOROS HIPP-HIPP  :-):-):: hURRÁÁÁÁÁÁ  :-OO

 Łł= Łł= :-)! ;D Łł= Łł= @-o Łł= /:-) Łł=  :-Đ:-)! ;-oo-; Łł= Łł= :-* :'( ))=/ Łł= Łł= 8) :D ;) <3! Łł= Łł= @-o :-}

 :-! mEgCsINÁLtAAAAAA  :-):-)::

Jéézusnakszentereje  :-O :-O :-O  @-o  !+"% !+"% !+"%  =/+'  :-oD  ;-oo-;  /:-)  8-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 01. - 12:14:21
Válasz #393
Nem elérhető

ViCtor


b-KÖZÉP  is figyelt, bocsi az offért:)  :-)!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 01. - 12:16:51
Válasz #394
Nem elérhető

Ren


Bubee, még annyit kérdezhetek h a derekad mennyit ment le?? ;)

Legutóbb 79 centit mértem vagyis 21 centit ment le.

Johnnyx:

Köszönöm és valóban, remélem tudok vagy tudtam segíteni azoknak akik hasonló cipőben járnak.


Nagyon sok, elismerés! :-)!

2008. Március 01. - 12:20:01
Válasz #395
Nem elérhető

Bubee


Bubee, még annyit kérdezhetek h a derekad mennyit ment le?? ;)

Legutóbb 79 centit mértem vagyis 21 centit ment le.

Johnnyx:

Köszönöm és valóban, remélem tudok vagy tudtam segíteni azoknak akik hasonló cipőben járnak.


Nagyon sok, elismerés! :-)!

 :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index