2024. Április 28. - 16:49:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 264517 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2014. Február 24. - 21:44:34
Válasz #960
Nem elérhető

ninja14


Methyl arimatest van még stocon valahol? van vagy 50 szemem és elrégcsálék mellé még egy dobozzal!!! THX  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Február 26. - 09:06:05
Válasz #961
Nem elérhető

melpi81


Én a BioTech-et akkor vettem le végleg a termékpalettámról, amikor kb. jó 5 éve arculatot váltott és az egyszerű, megfizethető fehér-kék csomagolásról váltott erre a fekete, indokolatlanul drága hi-tech formára.

Egyébként elég pesszimista vagyok, a mai napig kételkedem a feltüntetett fehérjemennyiségben  szinte az összes gyártónál. Inkább úgy vagyok vele, legyen olcsó és finom, az legalább biztosan megállapítható   ****:)))))) Mutant whey, MHN, FA Whey mennek általában, vagy ami épp olcsóbb mint a többi.

Pár hete belefutottam ebbe az Arnold Iron Whey-be. Gondoltam ilyen reklám után csak jó lehet : https://www.youtube.com/watch?v=5uiQ3-y4h-E
Hááát többet fosok tőle, mint amennyit eszek ! Jó 10 éve tolom a vasat, rengeteg tejsavó kipróbáltam, de ennyit még nem fostam egytől sem. Valaki megvenné a maradék kb. kilót? Az íze, oldhatósága kiváló ! Nem vagyok az a fosos fajta ezért is nem értem, hogy adhatja Arni egy ilyenhez a nevét, vagy az európai piacra megint mást küldenének?
 

2014. Február 28. - 19:23:24
Válasz #962
Nem elérhető

H. Laci


Én a BioTech-et akkor vettem le végleg a termékpalettámról, amikor kb. jó 5 éve arculatot váltott és az egyszerű, megfizethető fehér-kék csomagolásról váltott erre a fekete, indokolatlanul drága hi-tech formára.

Egyébként elég pesszimista vagyok, a mai napig kételkedem a feltüntetett fehérjemennyiségben  szinte az összes gyártónál. Inkább úgy vagyok vele, legyen olcsó és finom, az legalább biztosan megállapítható   ****:)))))) Mutant whey, MHN, FA Whey mennek általában, vagy ami épp olcsóbb mint a többi.

Pár hete belefutottam ebbe az Arnold Iron Whey-be. Gondoltam ilyen reklám után csak jó lehet : https://www.youtube.com/watch?v=5uiQ3-y4h-E
Hááát többet fosok tőle, mint amennyit eszek ! Jó 10 éve tolom a vasat, rengeteg tejsavó kipróbáltam, de ennyit még nem fostam egytől sem. Valaki megvenné a maradék kb. kilót? Az íze, oldhatósága kiváló ! Nem vagyok az a fosos fajta ezért is nem értem, hogy adhatja Arni egy ilyenhez a nevét, vagy az európai piacra megint mást küldenének?
 
Semelyik protein fehérje tartalmában nem bízol ezért veszel "ismeretlen" márkáktól, az átlag ár alatti termékeket?
Szerinted ki vesz meg bontott tápkieget, ismeretlen embertől? Te azt nem hiszed el ami a gyári dobozra rá van írva, én higyjem el hogy az van benne amit te írsz a neten? Azt már nem is kifogásolom hogy azért adsz el valamit mert fosol tőle......Ez bíztató.  ;D ;D
Amúgy a kínai piacon hamis csokoládétól kezdve a hamis mosóporon át mindent találsz, ezek pár száz forintos dolgok...A 10-12-14 ezer forintos proteint szerinted nem hamisítják? Vigyázni kell mit veszel és honnan.....

2014. Február 28. - 21:13:43
Válasz #963
Nem elérhető

vekony


ezert kell angliäbol rendelni, direkt a gyärtotol. 3nap alatt itt van, olcso es jobban bizom az eu termekekben mint az usa-bol behozott, 23kereskedön keresztülment, levämolt, hozzätett hiperszuper termekekben. Az ebay is tele van amcsi kiegekkel, mindegyiket lengyel ärulja, bennük különösen bizom...Amugy meg nem kell tulkombinälni, csak kiegek. Edzes elött-utän-közbe kellenek, esetleg reggel. Egyetek hust. http://www.gasztrofarm.hu/husok.html

2014. Március 07. - 20:30:15
Válasz #964
Nem elérhető

ninja14


Hi Tec Whey C6 ot valkinek tapasztalat? árban geci jó az összetételnek megfelelően.. az íze nagyon nem izgat ha szar csak az legyen benne ami rá van írva!!!  ;D THX előre is  ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Március 07. - 20:49:04
Válasz #965
Nem elérhető

cpggyurma


Hi Tec Whey C6 ot valkinek tapasztalat? árban geci jó az összetételnek megfelelően.. az íze nagyon nem izgat ha szar csak az legyen benne ami rá van írva!!!  ;D THX előre is  ;-oo-;

Én ezt hasznalom, nekem megfelelo, ize sem rosz faszaul oldodik, nem habosodik, semmi puffadás bár nekem az még a kevert fehérjéktől sem plusz edzés után egy nagy adag dextróztól sem volt.

2014. Március 07. - 23:29:09
Válasz #966
Nem elérhető

ninja14


Hi Tec Whey C6 ot valkinek tapasztalat? árban geci jó az összetételnek megfelelően.. az íze nagyon nem izgat ha szar csak az legyen benne ami rá van írva!!!  ;D THX előre is  ;-oo-;

Én ezt hasznalom, nekem megfelelo, ize sem rosz faszaul oldodik, nem habosodik, semmi puffadás bár nekem az még a kevert fehérjéktől sem plusz edzés után egy nagy adag dextróztól sem volt.

de gondolom nem csak kúrában megfelelő számodra?!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Március 08. - 19:02:18
Válasz #967
Nem elérhető

cpggyurma


Hi Tec Whey C6 ot valkinek tapasztalat? árban geci jó az összetételnek megfelelően.. az íze nagyon nem izgat ha szar csak az legyen benne ami rá van írva!!!  ;D THX előre is  ;-oo-;

Én ezt hasznalom, nekem megfelelo, ize sem rosz faszaul oldodik, nem habosodik, semmi puffadás bár nekem az még a kevert fehérjéktől sem plusz edzés után egy nagy adag dextróztól sem volt.

de gondolom nem csak kúrában megfelelő számodra?!  ;D

Neeem :D
Vagy ezt szoktam
Venni vagy 3 kg os Mhn-es whey prot

2014. Március 28. - 15:17:29
Válasz #968
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! Kitaláltam, h egy saját teszto fokozó-ösztro blokkoló formulát csinálok, van kapszulázó gépem is. "Gyártó"któl, előállítóktól rendeltem alapanyagokat gyógyszertári tisztaságban, ezeket:
Saw palmaetto
Muira puama
L-arginin
Panax ginseng
Tribulus
Ashwagandha
D-aszpartic acid (DAA)
N-metil glicin (szarkozin)
Bromo-6, Methoxiflavonok (régi PCT, Methil arimatest összetevői)
Magnézium-cink (ZMA)
Nem lesz olcsó, kb. 23-26e.ft.ból jön ki 4 heti adag, de mindenből benne lesz az ajánlott napi adag felső határa, ráadásul ezek erősítik is egymás hatását.
Mi a véleményetek a dologról?

2014. Március 30. - 20:45:38
Válasz #969
Nem elérhető

ninja14


Hi Tec Whey C6 ot valkinek tapasztalat? árban geci jó az összetételnek megfelelően.. az íze nagyon nem izgat ha szar csak az legyen benne ami rá van írva!!!  ;D THX előre is  ;-oo-;

Én ezt hasznalom, nekem megfelelo, ize sem rosz faszaul oldodik, nem habosodik, semmi puffadás bár nekem az még a kevert fehérjéktől sem plusz edzés után egy nagy adag dextróztól sem volt.

de gondolom nem csak kúrában megfelelő számodra?!  ;D

Neeem :D
Vagy ezt szoktam
Venni vagy 3 kg os Mhn-es whey prot
es ez az MHN es whey pro milyen? bevált? nagyon olcsó....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Március 30. - 21:16:56
Válasz #970
Nem elérhető

cpggyurma


Hi Tec Whey C6 ot valkinek tapasztalat? árban geci jó az összetételnek megfelelően.. az íze nagyon nem izgat ha szar csak az legyen benne ami rá van írva!!!  ;D THX előre is  ;-oo-;

Én ezt hasznalom, nekem megfelelo, ize sem rosz faszaul oldodik, nem habosodik, semmi puffadás bár nekem az még a kevert fehérjéktől sem plusz edzés után egy nagy adag dextróztól sem volt.

de gondolom nem csak kúrában megfelelő számodra?!  ;D

Neeem :D
Vagy ezt szoktam
Venni vagy 3 kg os Mhn-es whey prot
es ez az MHN es whey pro milyen? bevált? nagyon olcsó....


Egesz jó, bár  izben es oldodasban a c6 jobb es ha az van rairva mind kettore ami tenyleg benne van akkor minosegre is jobb a c6. De igazabol en mar nem nagyon foglalkozok vele hogy hidroizolatum vagy sima izolatum, tejsavo feherje legyen aminek legalabb 80%os, tököm se ad mar 16 rugot 2kg feherjere

2014. Március 31. - 10:26:06
Válasz #971
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hi Tec Whey C6 ot valkinek tapasztalat? árban geci jó az összetételnek megfelelően.. az íze nagyon nem izgat ha szar csak az legyen benne ami rá van írva!!!  ;D THX előre is  ;-oo-;

Én ezt hasznalom, nekem megfelelo, ize sem rosz faszaul oldodik, nem habosodik, semmi puffadás bár nekem az még a kevert fehérjéktől sem plusz edzés után egy nagy adag dextróztól sem volt.

de gondolom nem csak kúrában megfelelő számodra?!  ;D

Neeem :D
Vagy ezt szoktam
Venni vagy 3 kg os Mhn-es whey prot
es ez az MHN es whey pro milyen? bevált? nagyon olcsó....


Egesz jó, bár  izben es oldodasban a c6 jobb es ha az van rairva mind kettore ami tenyleg benne van akkor minosegre is jobb a c6. De igazabol en mar nem nagyon foglalkozok vele hogy hidroizolatum vagy sima izolatum, tejsavo feherje legyen aminek legalabb 80%os, tököm se ad mar 16 rugot 2kg feherjere
Sajnos kevés 80%-os fehérje van a piacon, ami meg eléri a 80-at, az meg nem olyan finom ugyebár, azokra finnyáznak. Általában 65-70% közt van a legtöbb fehérje.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Március 31. - 15:03:43
Válasz #972
Nem elérhető

cpggyurma


mhn az 75 körüli a c6 ""elvileg"" 85%

2014. Április 04. - 14:00:08
Válasz #973
Nem elérhető

melpi81


Az MHN-eset én is szoktam venni, az ízei (pl. kókuszos-csoki) vetekszenek a ...... preofessional-val, szerintem állagával, oldhatóságával sincs semmi baj. És persze az ára, ami nagyot nyom rajta.
Most a Buda Family is kijött pár új ízzel (Pl. rumos-csoki, narancsos-csoki, aszaltszílvás-csoki), ezekről kinek mi a véleménye ? Ára, kb. mint az MHN-é, 12300 Ft/3kg. Korábban ennél is olcsóbb volt, akkoriban nyomattam, kevésbé édes és ízre is kevésbé intenzív, mint a márkásabb tejsavóké.

Erről tudtok valamit, hol tart a projekt?
"bevizsgáltatjuk a fehérjéket .... "(link moderálva)

2014. Április 12. - 18:29:50
Válasz #974
Nem elérhető

gabo01


Én végig kóstoltam mindegyik Buda Familys-s ízt még teszt fázisban! Nekem a belga csoki a karamell és a mogyorós csoki ízlett legjobban!
Most Belga csokis-t rendeltem! Egyébként évek óta az Ő terméküket fogyasztom és nagyon elégedett vagyok vele!  @:-) ;-oo-;