2024. Április 28. - 04:22:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 264498 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Április 12. - 20:31:04
Válasz #975
Nem elérhető

cpggyurma


kicsit más jellegű téma
diétakor ki milyen szénhidrátot rak az edzés utáni turmixba és mennyit ?
én jelenleg 50gramm fehérjéhez 60gramm dextrózt rakok, zsír megy lefelé szépen
azért kérdem mert itt sok vélemény van van aki azt mondja nem fér bele egy diétába a gyors ch van aki azt mondja hogy edzés után kell a gyors ch

2014. Április 12. - 22:25:59
Válasz #976
Nem elérhető

ninja14


kicsit más jellegű téma
diétakor ki milyen szénhidrátot rak az edzés utáni turmixba és mennyit ?
én jelenleg 50gramm fehérjéhez 60gramm dextrózt rakok, zsír megy lefelé szépen
azért kérdem mert itt sok vélemény van van aki azt mondja nem fér bele egy diétába a gyors ch van aki azt mondja hogy edzés után kell a gyors ch


én annyi dextrzótól a padlón feküdnék úgy kavarogna a gyomrom.....
sztem az sok! diétában elég 40 g CH..én ON glycomizet használok edéz után..
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Április 13. - 10:00:05
Válasz #977
Nem elérhető

cpggyurma


kicsit más jellegű téma
diétakor ki milyen szénhidrátot rak az edzés utáni turmixba és mennyit ?
én jelenleg 50gramm fehérjéhez 60gramm dextrózt rakok, zsír megy lefelé szépen
azért kérdem mert itt sok vélemény van van aki azt mondja nem fér bele egy diétába a gyors ch van aki azt mondja hogy edzés után kell a gyors ch


én annyi dextrzótól a padlón feküdnék úgy kavarogna a gyomrom.....
sztem az sok! diétában elég 40 g CH..én ON glycomizet használok edéz után..

szerencsére nekem semmi probléma a dextrózzal sztem ha 100 grammot nyomnék akkor se lenne gyomor vagy hasi probléma

2014. Április 15. - 22:56:38
Válasz #978
Nem elérhető

melpi81


Diéta alatt a ch-ba bele számoljátok az edzés utáni dextrózt? 1,5 g ch/tskg szerintetek megfelelő diétában ?

Más: az M3 fel-, lehajtónál lévő tojásnagykerben kapható tojásfehérje túrót próbálta már valaki? A sima túróhoz képest milyen íze van ?

2014. Április 17. - 14:23:02
Válasz #979
Nem elérhető

Gabe


Én ettem már sokszor totut, szerintem majdnem olyan az íze, mint a túrónak.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2015. Március 14. - 13:06:55
Válasz #980
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok,

Bár elég kicsi az esélye, hogy ebben a témában lesz tapasztalt személy, :) de valami müködő teszto fokozó, anti ösztrogén van manapság a piacon?


Köszike.

2015. Március 19. - 23:26:30
Válasz #981
Nem elérhető

andras123


Szia Valakivagyok!elbollogtam es veletlenul
veletlenul bekovalyogtam ebbe a reszlegbe , nem gondolod hogy sulyos vad: a kijelentesed , hogy ebben
a temaban nincs tapasztalt szemely,azt mondja
ugy gondolode folosleges lenne csurni meg csavarni a dolgod, sokfele kiegesziito van
de http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=36&products_id=581
ez biztos jol esne neked,de ha furdal teged a Post Cycle 3X,meg a AD-3 is jo lehet a piacon sorolni lehet,de
Megis gyere ma be valamilyen mas reszlegbe hogy Efitmester is lassa O szerintem tobbet tudhat,vagy
Irjal neki sms-t , http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=4
ebbo remelem nem lesz gond, Istvan majd lepj kozbe ha bunt kovettem el,
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 20. - 09:22:31
Válasz #982
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok,

Bár elég kicsi az esélye, hogy ebben a témában lesz tapasztalt személy, :) de valami müködő teszto fokozó, anti ösztrogén van manapság a piacon?


Köszike.
Methyl-Arimatest.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 20. - 10:23:30
Válasz #983
Nem elérhető

andras123


Sziasztok,

Bár elég kicsi az esélye, hogy ebben a témában lesz tapasztalt személy, :) de valami müködő teszto fokozó, anti ösztrogén van manapság a piacon?


Köszike.
Methyl-Arimatest.
Jol reggelt Istvan! #:-)
 a Methyl-Arimatest jol hangzik  ****:))))))
Kellemes napot teneked Istvan!  ;-oo-;
Mindenkineke kellemes napot!  :-):-)::

2015. Március 20. - 11:34:13
Válasz #984
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok,

Bár elég kicsi az esélye, hogy ebben a témában lesz tapasztalt személy, :) de valami müködő teszto fokozó, anti ösztrogén van manapság a piacon?


Köszike.
Methyl-Arimatest.
Jol reggelt Istvan! #:-)
 a Methyl-Arimatest jol hangzik  ****:))))))
Kellemes napot teneked Istvan!  ;-oo-;
Mindenkineke kellemes napot!  :-):-)::
Köszönöm, viszont!
Tényleg jó motyó, ha még nem változtattak az összetételén az utóbbi 3 évben. A 7-methoxyflavon valamiért ebben működik is, talán a felszívódás miatt? De tényleg elkeni a száját a PCT-nek...a réginek nem  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 20. - 12:58:03
Válasz #985
Nem elérhető

andras123


Enis koszonom Istvan!
Hat a 7-arimatase jo lehet a methylalt jo AI lehet ,dehat kitudja egyenfugo e, meg benne van az az osszotevo,azt mondja
vannak akiknek jol esett , van akinek halovanyabb volt,tudod
Node hogy erted,hogy elkeni a szajat ? melik pct gondoltal?  :D
az Ad-3 az arimistane val is nagy jatekos, sokan a Triazole-t kameljak,vagy arime pct , azt mondja
meg a felszivodashoz bioperine-t adnak,ha karnak, nem osmerem hogy adtak e ahoz,
de en nem meritkeztem meg sajnos Istvan olyan melyen ebbe a dologba,meg kiesnek a dolgok
mind amikor a konyektorbol kirantja az ember a dugod a asztali gepnel,a ram kiesik par dolog,igaze
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 22. - 00:04:42
Válasz #986
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok,

Bár elég kicsi az esélye, hogy ebben a témában lesz tapasztalt személy, :) de valami müködő teszto fokozó, anti ösztrogén van manapság a piacon?


Köszike.
Methyl-Arimatest.
Köszi szépen, utánna néztem. Elég vegyes vélemények vannak a termékről, ami az ára miatt eléggé elbizonytalanító a vásárlás során.

A régi PCT-k mivel voltak ennyire királyak, hogy így istenitették őket? Úgy látom új aPCT-be is ezt a 7-methoxyflavon-t tették az erdeti 6-Bromoandrostenedione helyett?
Mi volt a baj a Bromova?

2-3 éve használtam DAA-t, amit akkor tájt nagyon nyomtattak, toltam 3 "kúrát" első alkalommal nöttem fogytam (zsírból), utolsó kettőnél szinte 0 hatás volt, lehet csak placebo volt az első is, ki tudja már. :\

2015. Március 22. - 08:47:31
Válasz #987
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok,

Bár elég kicsi az esélye, hogy ebben a témában lesz tapasztalt személy, :) de valami müködő teszto fokozó, anti ösztrogén van manapság a piacon?


Köszike.
Methyl-Arimatest.
Köszi szépen, utánna néztem. Elég vegyes vélemények vannak a termékről, ami az ára miatt eléggé elbizonytalanító a vásárlás során.

A régi PCT-k mivel voltak ennyire királyak, hogy így istenitették őket? Úgy látom új aPCT-be is ezt a 7-methoxyflavon-t tették az erdeti 6-Bromoandrostenedione helyett?
Mi volt a baj a Bromova?

2-3 éve használtam DAA-t, amit akkor tájt nagyon nyomtattak, toltam 3 "kúrát" első alkalommal nöttem fogytam (zsírból), utolsó kettőnél szinte 0 hatás volt, lehet csak placebo volt az első is, ki tudja már. :\
A régi Bromo-s PCT jó volt, azt szinte mindenki dicsérte. Mi volt a baj vele? erről bővebbe Efit tudna mesélni, igazából csak az volt a baj vele, hogy hatott  ;).
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 22. - 11:02:14
Válasz #988
Nem elérhető

andras123


Joreggelt nektek!
Valakivagyok meg mindig arusitason van a 6-bromo, a Fusion vagy Brawn-tol pl
de most teged csak magaban erdekel az anti estrogen vagy csak a Testosterone booster nelkul.
A DAA jo egymas utan etted a 3 dobozt? sok fug itt minden a bel torteneteirol tudod,
a Diosgenin-nel is a bel tortenete szamitott,azt mondja
Efitmester jo lenne csakugyan ha irna ma valamit.  O0
Istvan neked mi a velemenyed az Advanced PCT rol?
Kellemes napot mindenkinek!
Efitmester  --) gyere ma irjal valamit  ;D  ;)  ;-oo-;

2015. Március 22. - 22:58:31
Válasz #989
Nem elérhető

valakivagyok


Joreggelt nektek!
Valakivagyok meg mindig arusitason van a 6-bromo, a Fusion vagy Brawn-tol pl
de most teged csak magaban erdekel az anti estrogen vagy csak a Testosterone booster nelkul.
A DAA jo egymas utan etted a 3 dobozt? sok fug itt minden a bel torteneteirol tudod,
a Diosgenin-nel is a bel tortenete szamitott,azt mondja
Efitmester jo lenne csakugyan ha irna ma valamit.  O0
Istvan neked mi a velemenyed az Advanced PCT rol?
Kellemes napot mindenkinek!
Efitmester  --) gyere ma irjal valamit  ;D  ;)  ;-oo-;
Hmm nézegettem, de nem leltem 6-bromot.
Engem igazából csak anti-ostrogen szempontjából érdekelne, hátha pucolna egy picit.

A DAA 3-szor ment 2-3 dobozzal féléves kihagyásokkal, erről a Diosgenin kiegről még nem is hallottam, utánna olvasok.