2024. Május 11. - 22:32:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265261 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Április 24. - 12:14:57
Válasz #450
Nem elérhető

madinorbi


Hell !
Lean-fx valaki próbálta már ??
Érdeme sberuháznom reája ? ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 01. - 22:57:23
Válasz #451
Nem elérhető

Johnnyx


Az FDA szerint összefüggés van a Hydroxycut fogyasztása és egyes májbetegségek előfordulása között, azért nem javasolják a termék fogyasztását. Részletek: http://www.hydroxycutinformation.com/
Egyetek zabot!

2009. Május 02. - 08:55:56
Válasz #452
Nem elérhető

FirstLady


Az FDA szerint összefüggés van a Hydroxycut fogyasztása és egyes májbetegségek előfordulása között, azért nem javasolják a termék fogyasztását. Részletek: http://www.hydroxycutinformation.com/
Nem tartom túl hitelesnek ezt a dolgot... már csak azért sem, mert ők az ephedra ellen is már ezer éve ugatnak... De egyéb cikkeikben érdekes módon más ephedra tartalmú zsírégetőt nem írnak, csak a hydroxyt... vajon miért?!

Kicsit olyan érzés, mintha én azt mondanám -sarkítva a dolgokat-, hogy milyen tré az Animal Pakk, mert van benne C-vitamin, de közben nem említem, hogy milyen más termékekben van még pl, vagy egy másik cikkel arra irányítom a figyelmet, hogy az Animal Pakk fogyasztását nem ajánlom, mert mondjuk vesekövet okoz... (aminek megvan az esélye, ha egy csomó dolgot nem úgy csinálsz, ahogy egyébként kellene, pl. sok folyadék, adott mennyiség betartása, stb. szóval kell egy csomó olyan negatív befolyásoló tényező, amely azért ritkán jön össze...)

Hiteltelen nekem na...
(plusz hozzáteszem, hogy az FDA honlapján azt írják, hogy 23 bejelentést kaptak, de a cikk nem tárgyalja, hánynál bizonyosodott be, hogy valóban attól, ill. az sem, hogy idézem: "Nemkívánatos hatások igen ritkák, de léteznek." - namost 1. a nemkívánatos hatásokba balatartozik a vérnyomás emelkedés, meg az olyan tünetek, amelyek miatt szedik az emberek. 2. miért nem írják, hogy PONTOSAN melyik? Az meg a másik, hogy májtranszplantos ne is szedjen Hydroxy-t... )

Ha valóban bebizonyosodott volna, hogy valaki mája kivan ettől, valszeg névvel, számmal (hány esetben), pontos betegséggel írták volna... És a média már szétszedte volna az USÁ-ban a Muscletech-et... ott nem úgy van, mint itthon...

ez a link meg... több, mint gyanús...

Szerintem...

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 02. - 10:12:05
Válasz #453
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az FDA szerint összefüggés van a Hydroxycut fogyasztása és egyes májbetegségek előfordulása között, azért nem javasolják a termék fogyasztását. Részletek: http://www.hydroxycutinformation.com/
A másik fele,hogy kinnt az Egyesült Államokban sokan rühellik a MuscleTech-et,mert óriási cég,hatalmas forgalommal,ezért sokan irigykednek rájuk(csak nézzük meg hány atlétát szponzorálnak,és mind sztár szinte közülük),és sokan próbálják is lejáratni a céget,mert mindenki egy picivel nagyobb szeletet szeretne a tortából,pl. a MuscleTech részéből ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 02. - 10:14:30
Válasz #454
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Még egy gondolat....akkor sok májbeteg rohangálna hazánkban,mert a legeladottabb termékünk,ellenben rengeteg a jó visszajelzés,sok embernek sikerült már vele leadnia jópár kilót @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 02. - 10:34:29
Válasz #455
Nem elérhető

Tweety


Sziasztok!Nemrég voltam vérvételen,a májfunkciónál két adatot is talált a dokim,ami nagyon magas volt!Mivel semmi gyógyszert nem szedek,és alkoholt is nagyon ritkán fogyasztok,elkezdtünk gondolkodni,mitől is lehet!Szedtem egy Detoxa Trim nevű méregtelenítő-zsírégetőt pár hónapja,és elég nagy a valószínűsége,hogy az okozta!Gyorsan abba is hagytam a szedését.Hihetetlen,hogy egy ilyen szartól károsodik az ember mája,milyen eredményeket kaphat az,aki agyba-szájba nyomja a koxokat?!!! :-OJó..szedi a májvédőt,persze.De most én is vegyek egy levél Legalont-egy zsírégető mellé?Vagy várjam meg,míg idővel a májam regenerálódik?! ????...
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Május 02. - 10:46:50
Válasz #456
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!Nemrég voltam vérvételen,a májfunkciónál két adatot is talált a dokim,ami nagyon magas volt!Mivel semmi gyógyszert nem szedek,és alkoholt is nagyon ritkán fogyasztok,elkezdtünk gondolkodni,mitől is lehet!Szedtem egy Detoxa Trim nevű méregtelenítő-zsírégetőt pár hónapja,és elég nagy a valószínűsége,hogy az okozta!Gyorsan abba is hagytam a szedését.Hihetetlen,hogy egy ilyen szartól károsodik az ember mája,milyen eredményeket kaphat az,aki agyba-szájba nyomja a koxokat?!!! :-OJó..szedi a májvédőt,persze.De most én is vegyek egy levél Legalont-egy zsírégető mellé?Vagy várjam meg,míg idővel a májam regenerálódik?! ????...
Attól nem igazán lesznek magas májértékeid,inkább gondolkodjál tovább mitől lehetett :-\.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 02. - 10:53:15
Válasz #457
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!Nemrég voltam vérvételen,a májfunkciónál két adatot is talált a dokim,ami nagyon magas volt!Mivel semmi gyógyszert nem szedek,és alkoholt is nagyon ritkán fogyasztok,elkezdtünk gondolkodni,mitől is lehet!Szedtem egy Detoxa Trim nevű méregtelenítő-zsírégetőt pár hónapja,és elég nagy a valószínűsége,hogy az okozta!Gyorsan abba is hagytam a szedését.Hihetetlen,hogy egy ilyen szartól károsodik az ember mája,milyen eredményeket kaphat az,aki agyba-szájba nyomja a koxokat?!!! :-OJó..szedi a májvédőt,persze.De most én is vegyek egy levél Legalont-egy zsírégető mellé?Vagy várjam meg,míg idővel a májam regenerálódik?! ????...

Pont a Detoxa-Trim az a termék, aminél elég kicsit a valószinüsége, hogy károsodhat valakinek a mája. Nagyan kicsi az esélye, hogy attól történt bármi, ami a májjal kapcsolatos. Ha megnézed a hatóanyagait és azok mennyiségeit, ez szinte lehetetlen.

Ugyanez igaz a Muscletech HydroxyCut termékekre is. Hamarosan kifejtem bővebben én is, hogy miért.

Egyébként az Iovate(a Muscletech gyártója) tegnap este küldött nekünk levelet az FDA ügyről és az önkéntes termék-visszavonásról, amelyet hamarosan felteszek ide Magyarul.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 02. - 10:53:28
Válasz #458
Nem elérhető

Tweety


Semmit nem szedtem!Najó,viadermet,ami hajra,és bőrre való vitamin!Néha fejfájásra egy-egy szem aspirint,ennyi....!!!! ?:-/
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Május 02. - 10:54:34
Válasz #459
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Semmit nem szedtem!Najó,viadermet,ami hajra,és bőrre való vitamin!Néha fejfájásra egy-egy szem aspirint,ennyi....!!!! ?:-/

Semmit...., na jó, néha egy kis ezt azt amazt. ;D Kár hogy sok Dr.House-t nézünk...amiben a beteg mindig hazudik :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 02. - 10:58:55
Válasz #460
Nem elérhető

Tweety


Annyit kérdezett még a doki,hogy nem voltam bulizni vérvétel előtti 7végén?Mert általában attól szokott megugrani ez a két érték..!De nem,nem voltam!
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Május 02. - 10:59:40
Válasz #461
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De most őszintén,egy olyan étvágycsökkentő,méregtelenítő készítménytől lennének magas májértékeid,ami az egyik legnaturálabb zsírégető készítmény?
A benne lévő zöldteától,papaya kivonattól,a bélflóra baktériumoktól,ami immunrendszererősítő?
Nem kötekedni akarok,de kötve hiszem 8-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 02. - 11:01:30
Válasz #462
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Annyit kérdezett még a doki,hogy nem voltam bulizni vérvétel előtti 7végén?Mert általában attól szokott megugrani ez a két érték..!De nem,nem voltam!

Most, hogy már nem szeded a detoxa-trimet, kérned kellene egy újabb vérvizsgálatot ugyanezekre az értékekre, hogy kiderüljön tényleg az okozta-e, mert ha az értékek most is emelkedettek, akkor bizony kutatnod kellene tovább és az orvosodnak is.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 02. - 11:10:47
Válasz #463
Nem elérhető

Bubee


Lehet h hülyeséget mondok, de a májfunkció megnövekedése éppen pozitív és azt mutatja h a készítmény hatásos, hiszen a máj működését javítja, ezáltal fokozva a méregtelenítést stb. A májenzimek (asszem azt mutatja a vérkép) magasabb szintje arra utal h jobban működik a máj.

Szerintem. Ha hülyeséget mondtam akkor sorry  /:-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. Május 02. - 11:15:56
Válasz #464
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lehet h hülyeséget mondok, de a májfunkció megnövekedése éppen pozitív és azt mutatja h a készítmény hatásos, hiszen a máj működését javítja, ezáltal fokozva a méregtelenítést stb. A májenzimek (asszem azt mutatja a vérkép) magasabb szintje arra utal h jobban működik a máj.

Szerintem. Ha hülyeséget mondtam akkor sorry  /:-)

Nem mondassz hülyeséget, Bubee, egyáltalán. Amihez még az is hozzátartozik, hogy azoknál az embereknél, akik rendszeresen sportolnak, általában mindig van pár májenzim érték, ami emelkedett. Ezeket az értékeket az orvosok a fotelben ülő emberek értékeihez hasonlitgatják kb.(és olyan sztenderd értékekhez, amik egyáltalán nem sportoló emberek sztenderdjei. De az orvostudománynak még sokat kell fejlődnie..., hogy kijöjjön saját káoszából.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"