2024. Május 11. - 21:53:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265257 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Május 02. - 23:30:50
Válasz #480
Nem elérhető

Gabe


Egyébként az Iovate(a Muscletech gyártója) tegnap este küldött nekünk levelet az FDA ügyről és az önkéntes termék-visszavonásról, amelyet hamarosan felteszek ide Magyarul.
Most akkor a Cell-Tech után bevonják a hydroxyt is?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 02. - 23:35:44
Válasz #481
Nem elérhető

Szandi


Egyébként az Iovate(a Muscletech gyártója) tegnap este küldött nekünk levelet az FDA ügyről és az önkéntes termék-visszavonásról, amelyet hamarosan felteszek ide Magyarul.
Most akkor a Cell-Tech után bevonják a hydroxyt is?
nem örülnék. :'(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Május 03. - 09:50:01
Válasz #482
Nem elérhető

Johnnyx


Na pont ettől féltem  ˝=/ Mondjuk várható volt, hogy a termék Hydroxycut néven nem fog sokáig futni, miután rossz hírbe hozták. Pedig még mindig ezt tartom a leghatásosabb zsírégetőnek. Remélem azért lesz helyette hasonló - más néven.

Egyetek zabot!

2009. Május 03. - 18:07:26
Válasz #483
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na pont ettől féltem  ˝=/ Mondjuk várható volt, hogy a termék Hydroxycut néven nem fog sokáig futni, miután rossz hírbe hozták. Pedig még mindig ezt tartom a leghatásosabb zsírégetőnek. Remélem azért lesz helyette hasonló - más néven.



Már készen vannak a MuscleTech-nél az új Hydroxycut-ok és hamarosan jönnek ki. Egy kis finomitás itt ott, hogy az FDA befogja...

Egyébként tényleg a Hydroxycut Hardcore mindenképpen az egyik legjobb zsírégető a piacon.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 03. - 20:22:52
Válasz #484
Nem elérhető

God Vazzeg


Én a hydroxycuttól semmit se éreztem, biztos kivan a májam a sok anapolontól  !+"%

2009. Május 03. - 21:52:35
Válasz #485
Nem elérhető

Gabe


Én a hydroxycuttól semmit se éreztem, biztos kivan a májam a sok anapolontól  !+"%
Kokszosoknak csak a clenbuterol, meg a spiro hatásos!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 03. - 22:16:00
Válasz #486
Nem elérhető

Cressler


Én a hydroxycuttól semmit se éreztem, biztos kivan a májam a sok anapolontól  !+"%
Kokszosoknak csak a clenbuterol, meg a spiro hatásos!  ;D
mag a stana és a winyó  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 04. - 07:51:49
Válasz #487
Nem elérhető

God Vazzeg


Én a hydroxycuttól semmit se éreztem, biztos kivan a májam a sok anapolontól  !+"%
Kokszosoknak csak a clenbuterol, meg a spiro hatásos!  ;D

A kokszos az a fűtő?  ;D

2009. Május 07. - 13:48:39
Válasz #488
Nem elérhető

ati75


Használta már valamelyikőtök a Propadrol vagy Hemadrol nevű terméket? Vagy a Methyl 1-D-t? Mik voltak a tapasztalataitok?

2009. Május 07. - 13:51:42
Válasz #489
Nem elérhető

hopika


Használta már valamelyikőtök a Propadrol vagy Hemadrol nevű terméket? Vagy a Methyl 1-D-t? Mik voltak a tapasztalataitok?

Igen.
Nekem semmi,de ezt a legtöbb terméknél megszoktam.Fog-ínygyulladás...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 07. - 18:31:12
Válasz #490
Nem elérhető

doncicco


Fura, hogy semmi, elég hatékony hírében állnak. A metil 1d prohormon vagy nem?engem is érdekelne bármilyen tapasztalat, ha más is használta

2009. Május 07. - 18:33:46
Válasz #491
Nem elérhető

God Vazzeg


Fura, hogy semmi, elég hatékony hírében állnak. A metil 1d prohormon vagy nem?engem is érdekelne bármilyen tapasztalat, ha más is használta

Lesz tapasztalat, itt pihen a polcon. De még pár hetet adok magamnak, tisztuljanak azok a receptorok  ***))) Előre láthatólag június eleje-közepe lesz, mire elkezdem, GH fokozóval együtt  8)

Hopika: nem tudom, van ahol azt írják hogy prohormon, van ahol DHEA alapanyagú, engem csak az érdekel hogy működjön  :P

2009. Május 07. - 18:45:58
Válasz #492
Nem elérhető

hopika


Fura, hogy semmi, elég hatékony hírében állnak. A metil 1d prohormon vagy nem?engem is érdekelne bármilyen tapasztalat, ha más is használta

Lesz tapasztalat, itt pihen a polcon. De még pár hetet adok magamnak, tisztuljanak azok a receptorok  ***))) Előre láthatólag június eleje-közepe lesz, mire elkezdem, GH fokozóval együtt  8)

Hopika: nem tudom, van ahol azt írják hogy prohormon, van ahol DHEA alapanyagú, engem csak az érdekel hogy működjön  :P

Ezt donnak akartad írni...
Nem tudom:én használtam,de nekem nem sokat dobott-DE ebbe lehet belejátszott az is,hogy diéta közben volt.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 07. - 19:01:42
Válasz #493
Nem elérhető

doncicco


Azt olvastam róla, hogy elég keményen androgén de beleépítettek néhány "óvintézkedést" is.

Hopi, ha a fentiek igazak akkor a legkeményebb diéta alatt sem estél össze, sőt..!

Hemadrol? Propadrol?

2009. Május 07. - 20:04:13
Válasz #494
Nem elérhető

God Vazzeg


Fura, hogy semmi, elég hatékony hírében állnak. A metil 1d prohormon vagy nem?engem is érdekelne bármilyen tapasztalat, ha más is használta

Lesz tapasztalat, itt pihen a polcon. De még pár hetet adok magamnak, tisztuljanak azok a receptorok  ***))) Előre láthatólag június eleje-közepe lesz, mire elkezdem, GH fokozóval együtt  8)

Hopika: nem tudom, van ahol azt írják hogy prohormon, van ahol DHEA alapanyagú, engem csak az érdekel hogy működjön  :P

Ezt donnak akartad írni...
Nem tudom:én használtam,de nekem nem sokat dobott-DE ebbe lehet belejátszott az is,hogy diéta közben volt.

Ja, igen, Donnak, persze  ˝=/