2024. Május 11. - 12:50:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265184 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Május 07. - 21:38:31
Válasz #495
Nem elérhető

hopika


Azt olvastam róla, hogy elég keményen androgén de beleépítettek néhány "óvintézkedést" is.

Hopi, ha a fentiek igazak akkor a legkeményebb diéta alatt sem estél össze, sőt..!

Hemadrol? Propadrol?

Propa...
Lehet egy CH-val megzsúfolt időszakban sokkal jobban éreztem volna,de abban az időszakban nem volt az a "hű de nagy" érzetem...
Ennyit tudok mondani róla.
Viszont egy ismerősömnek a Hema-Propa páros elég jól hozott.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 09. - 18:05:13
Válasz #496
Nem elérhető

Monster


Szerintetek melyik a legjobb (ár/érték arányban) Creatin készítmény? ::)

2009. Május 11. - 10:55:29
Válasz #497
Nem elérhető

ati75


az MHP és az Ultimate Nutrition-os kreatin por alakban... nagyon jól oldódik és nem okoz gyomorgörcsöt sem... 8-)

Amúgy - ha nincs igazán vélemény a Propadrol-ról és a Hemadrol-ról...- a Methyl 1-D-t használta valamelyikőtök? Tapasztalat? =/+'

2009. Május 11. - 10:56:35
Válasz #498
Nem elérhető

ati75


illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)

2009. Május 11. - 11:41:52
Válasz #499
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
Valamilyen tesztoszteronfokozóval együtt használd,mert az Anabol5 csak anabolikus,nagyon gyengén androgén,kell mellé a tesztó.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 11. - 12:34:27
Válasz #500
Nem elérhető

madinorbi


illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
2dobozt lenyeltem napi 6 szemmel, sosem veszek többet ilyet  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 11. - 13:24:18
Válasz #501
Nem elérhető

Monster


az MHP és az Ultimate Nutrition-os kreatin por alakban... nagyon jól oldódik és nem okoz gyomorgörcsöt sem... 8-)

Amúgy - ha nincs igazán vélemény a Propadrol-ról és a Hemadrol-ról...- a Methyl 1-D-t használta valamelyikőtök? Tapasztalat? =/+'

Danke!  /:-)
Attack ill. más hasonló cucc csak szintentartásra jó ????...

2009. Május 11. - 13:52:56
Válasz #502
Nem elérhető

Frank89


Sziasztok!

Alap cumók mellé szeretnék venni vmi kis extrát.A következőkre valamelyikére gondoltam: Bad Ass Mass,Aplodan,A-bomb,HMB,Hyperdrol X2.Kinek mi a tapasztalata ezekkel kapcsolatban?A Bad és a Hyperdrol mehet magába is?  :-oD

2009. Május 11. - 14:53:25
Válasz #503
Nem elérhető

ati75


illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
2dobozt lenyeltem napi 6 szemmel, sosem veszek többet ilyet  ;D

Sok a pro és kontra vélemény...senki többet?

2009. Május 11. - 15:22:09
Válasz #504
Nem elérhető

madinorbi


illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
2dobozt lenyeltem napi 6 szemmel, sosem veszek többet ilyet  ;D

Sok a pro és kontra vélemény...senki többet?
Figy imádom az összes ax, alri, lg, blabla terméket de ez lószart sem ért az összes többi pedig működött  :-\
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 11. - 16:48:33
Válasz #505
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
2dobozt lenyeltem napi 6 szemmel, sosem veszek többet ilyet  ;D

Sok a pro és kontra vélemény...senki többet?
Figy imádom az összes ax, alri, lg, blabla terméket de ez lószart sem ért az összes többi pedig működött  :-\
Anabolikus cuccokat,csak tesztoszteronfokozóval használd,mert sokat nem fognak érni magukban,pl.Anabol5,AnatorP70,Anabolic Halo.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 11. - 17:05:47
Válasz #506
Nem elérhető

God Vazzeg


illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
2dobozt lenyeltem napi 6 szemmel, sosem veszek többet ilyet  ;D

Sok a pro és kontra vélemény...senki többet?
Figy imádom az összes ax, alri, lg, blabla terméket de ez lószart sem ért az összes többi pedig működött  :-\
Anabolikus cuccokat,csak tesztoszteronfokozóval használd,mert sokat nem fognak érni magukban,pl.Anabol5,AnatorP70,Anabolic Halo.


Metiles cuccokról mi a véleményed?  ::)

2009. Május 11. - 21:03:56
Válasz #507
Nem elérhető

doncicco


Sziasztok!

Alap cumók mellé szeretnék venni vmi kis extrát.A következőkre valamelyikére gondoltam: Bad Ass Mass,Aplodan,A-bomb,HMB,Hyperdrol X2.Kinek mi a tapasztalata ezekkel kapcsolatban?A Bad és a Hyperdrol mehet magába is?  :-oD

A jungel warfare -ben -eddig 3x használtam - egyszer csalódtam, inkább azt javasolnám.Sztem a felsoroltaknál kicsivel androgénebb..van aki anabol 5-el használta és nagyon jó eredményeket produkált.Még ütősebb 3-ad-vel!!

2009. Május 12. - 08:19:23
Válasz #508
Nem elérhető

madinorbi


illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
2dobozt lenyeltem napi 6 szemmel, sosem veszek többet ilyet  ;D

Sok a pro és kontra vélemény...senki többet?
Figy imádom az összes ax, alri, lg, blabla terméket de ez lószart sem ért az összes többi pedig működött  :-\
Anabolikus cuccokat,csak tesztoszteronfokozóval használd,mert sokat nem fognak érni magukban,pl.Anabol5,AnatorP70,Anabolic Halo.


Metiles cuccokról mi a véleményed?  ::)
Milyen metiles cuccra gondolsz, valami full erős klasszikus prohormonra, vagy valami újabb generációs termékre ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 12. - 10:57:34
Válasz #509
Nem elérhető

God Vazzeg


illetve az Anabol-5-ről is érdekelnének a vélemények...úgy néz ki hogy jővő héttől használnám... @:-)
2dobozt lenyeltem napi 6 szemmel, sosem veszek többet ilyet  ;D

Sok a pro és kontra vélemény...senki többet?
Figy imádom az összes ax, alri, lg, blabla terméket de ez lószart sem ért az összes többi pedig működött  :-\
Anabolikus cuccokat,csak tesztoszteronfokozóval használd,mert sokat nem fognak érni magukban,pl.Anabol5,AnatorP70,Anabolic Halo.


Metiles cuccokról mi a véleményed?  ::)
Milyen metiles cuccra gondolsz, valami full erős klasszikus prohormonra, vagy valami újabb generációs termékre ?

Újabbakra, konkrétan a felvetett Methil 1-D készítményre.