2024. Május 11. - 22:22:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265261 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Június 12. - 08:50:24
Válasz #540
Nem elérhető

fastor


sziasztok 185centi vagyok, 90kiló, , jelenpillanatban izmot szeretnék növelni, mit szedjek ami nem káros?

eddig: glutamine sr
    dymatize whey protein


még valami ? ami ténylegjó?
ez mind attól függ mennyi pénzed van rá, alapvetöen, amita  boltban, vagy a webshopban megtalálsz, szóvalezeknem károsak!
kezdj mazsolázni #:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 12. - 09:08:59
Válasz #541

Torony

Vendég
sziasztok 185centi vagyok, 90kiló, , jelenpillanatban izmot szeretnék növelni, mit szedjek ami nem káros?


a pitypang elég ártalmatlan, szedd azt :)

2009. Június 14. - 18:44:56
Válasz #542

Torony

Vendég
Axis HT-vel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Kaptam 2 dobozzal, érdemes bármit is várni ettől?

2009. Június 14. - 18:54:25
Válasz #543
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Axis HT-vel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Kaptam 2 dobozzal, érdemes bármit is várni ettől?
Többször használtam már és meg voltam vele elégedve!  ;-oo-;

Csakis természetes alapanyagokat tartalmaz, de mégis elég erősnek mondható. Mert én pl. kapásból 2x3-al kezdtem és az egekig vitte a vérnyomásomat, borzasztóan fájt a fejem. Úgyhogy 3x1-el folytattam (fejfájás elmúlt), majd 4x1...utána pedig újra 2x3-at vagy 3x2-t használtam. Így nem is jött vissza a fejfájás. Az androgén hatása persze csekély (abban a PCT sokkal jobb), de azért elég jól felnyomja a hormonszintet, libidó fokozásra elvileg az Axis és a Vitrix a legjobb.

Szóval a kategóriáján belül remekül teljesít!


 :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 14. - 19:05:03
Válasz #544
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Axis HT-vel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Kaptam 2 dobozzal, érdemes bármit is várni ettől?
Többször használtam már és meg voltam vele elégedve!  ;-oo-;

Csakis természetes alapanyagokat tartalmaz, de mégis elég erősnek mondható. Mert én pl. kapásból 2x3-al kezdtem és az egekig vitte a vérnyomásomat, borzasztóan fájt a fejem. Úgyhogy 3x1-el folytattam (fejfájás elmúlt), majd 4x1...utána pedig újra 2x3-at vagy 3x2-t használtam. Így nem is jött vissza a fejfájás. Az androgén hatása persze csekély (abban a PCT sokkal jobb), de azért elég jól felnyomja a hormonszintet, libidó fokozásra elvileg az Axis és a Vitrix a legjobb.

Szóval a kategóriáján belül remekül teljesít!


 :-oD

...és ez NEM reklámszöveg!  @:-) @-o

2009. Június 14. - 19:08:19
Válasz #545
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Axis HT-vel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Kaptam 2 dobozzal, érdemes bármit is várni ettől?
Többször használtam már és meg voltam vele elégedve!  ;-oo-;

Csakis természetes alapanyagokat tartalmaz, de mégis elég erősnek mondható. Mert én pl. kapásból 2x3-al kezdtem és az egekig vitte a vérnyomásomat, borzasztóan fájt a fejem. Úgyhogy 3x1-el folytattam (fejfájás elmúlt), majd 4x1...utána pedig újra 2x3-at vagy 3x2-t használtam. Így nem is jött vissza a fejfájás. Az androgén hatása persze csekély (abban a PCT sokkal jobb), de azért elég jól felnyomja a hormonszintet, libidó fokozásra elvileg az Axis és a Vitrix a legjobb.

Szóval a kategóriáján belül remekül teljesít!


 :-oD

...és ez NEM reklámszöveg!  @:-) @-o
Thanks for your support my friend!

 ****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 14. - 21:03:31
Válasz #546
Nem elérhető

George


Axis HT-vel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Kaptam 2 dobozzal, érdemes bármit is várni ettől?
Többször használtam már és meg voltam vele elégedve!  ;-oo-;

Csakis természetes alapanyagokat tartalmaz, de mégis elég erősnek mondható. Mert én pl. kapásból 2x3-al kezdtem és az egekig vitte a vérnyomásomat, borzasztóan fájt a fejem. Úgyhogy 3x1-el folytattam (fejfájás elmúlt), majd 4x1...utána pedig újra 2x3-at vagy 3x2-t használtam. Így nem is jött vissza a fejfájás. Az androgén hatása persze csekély (abban a PCT sokkal jobb), de azért elég jól felnyomja a hormonszintet, libidó fokozásra elvileg az Axis és a Vitrix a legjobb.

Szóval a kategóriáján belül remekül teljesít!


 :-oD
Én is alátámasztom, de nekem nem volt fejfájás tőle. Eleve 2x3 adaggal ment, PCT-vel kombinálva elég hatékony. Első benyomás: büdös :D Ami büdös, az mindig hatékony ;D :-}

2009. Június 14. - 21:31:14
Válasz #547
Nem elérhető

Jordan


:D Ami büdös, az mindig hatékony ;D :-}

George bazmed!  !+"%

Most jon egy kezdo, ezt elolvassa, es hetfon edzes utan mar sza.os  :-/] turmixot fog kortyolgatni az oltozoben, bizva abban hogy ez hatni fog!  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 15. - 08:16:09
Válasz #548
Nem elérhető

George


:D Ami büdös, az mindig hatékony ;D :-}

George bazmed!  !+"%

Most jon egy kezdo, ezt elolvassa, es hetfon edzes utan mar sza.os  :-/] turmixot fog kortyolgatni az oltozoben, bizva abban hogy ez hatni fog!  8-}
;D Egészségére  :-/] :-oD =/+'

2009. Június 15. - 22:56:24
Válasz #549

B1ll4

Vendég
Így másfél év után maximum 3 levél Plasmajet ment be , semmi NO fokozó és ez így is marad , mivel amino barát vagyok és leszek is ! De most csak poénból tockon pajtással betoltunk 1-1 adag PlasmaCore-t és meg kell , hogy hagyjuk ütős kis cucc ez még mindig !  :-)!

2009. Június 19. - 10:39:08
Válasz #550
Nem elérhető

doncicco



Érdekes, az új Jungel Warfare hatóanyagtartalma a korábbi 250mg képest 175mg... ?????? !+"%

2009. Június 19. - 15:58:40
Válasz #551

Gerr

Vendég
Remélem jó helyre írom...Párom világ életében sportolt, most a kislányunk miatt kimaradt neki egy kis idő, azonban március óta újra hardcore kardió/aerob megszállott lett  ;D
A terhesség és a szoptatás alatt hízott pár kilót, amit szeretne leadni, kérdésem az lenne, hogy használhat-e L-Carnitine vagy más alapanyagú/összetételű zsírégetést optimalizáló, gyorsító táplálékieget szoptatás alatt? A kislányunk 1,5 éves, igazából már csak elalváskor igényli az anyatejet (vagy csak a megszokás). Ha igen, melyik terméket ajánljátok? Az edzése eszméletlenül intenzív (ha nézem már attól elfáradok).. ****:))))))

2009. Június 20. - 20:46:35
Válasz #552

B1ll4

Vendég
Valaki tud nekem valamelyest összehasonlítást írni a BSN Syntha 6-hoz képest milyen a Gaspari Myofusion ? :-){

2009. Június 20. - 21:51:51
Válasz #553
Nem elérhető

Karcsi


 Szia!
A Syntha-6 eddig a kedvencem volt ,de most átváltottam Myofusionra, íz-óldékonyságban ugyan olyan jó mint a Syntha de az ára jobb és ma 2X2-öt ittam és egyáltalán nem viselte meg a gyomromat !
Szóval érdemes kipróbálni !!! (csokisat nyomom)

2009. Június 21. - 05:21:17
Válasz #554

B1ll4

Vendég
Szia!
A Syntha-6 eddig a kedvencem volt ,de most átváltottam Myofusionra, íz-óldékonyságban ugyan olyan jó mint a Syntha de az ára jobb és ma 2X2-öt ittam és egyáltalán nem viselte meg a gyomromat !
Szóval érdemes kipróbálni !!! (csokisat nyomom)

Köszöntem a választ ! Akkor én is átállok rá egy kísérlet erejéig biztosan !  :-){