2024. Május 11. - 19:52:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265242 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Augusztus 06. - 12:24:03
Válasz #585
Nem elérhető

Yeti


Gaspari Nutrition: MyoFusion
Jelenleg én is ezt iszogatom. Duplacsoki van terítéken, de már otthon pihen a vaníliás is. Én is csak hasonló véleményt tudok írni. Ajánlom mindenkinek! ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Augusztus 06. - 12:30:17
Válasz #586
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Sziasztok!Egy kiss segitseg kelene most kezdtem ell szedni AN mass fx es a 3 ad-t A 3 ad egy doboz csak 22 ket napra eleg akkor vegyek meg egy dobozal de az akkor mar tobb lesz mint negy het az nem baj?Meg ugy gondoltam hogy a Mass fx-bol 3 szor 2 szednek egy nap tehet nem negyet hanem hatot.Jo otlet vagy nem?

Szia!

Elég sok szedési séma szerintem kombinálhatod ezt a két terméket, de szerintem 6-8 hétre tervezz mindenképp, ne négyre. Szóval a 3-AD-ből én mindenképp 2 dobozzal használnék el. A MassFX-et meg ahogy érzed, de az ajánlott adagolás elég szokott lenni. Az elején semmiképp ne indits 3*2vel, én akkor emelnék ennyire, ha a négyet kevésnek érezném.

2009. Augusztus 07. - 03:28:37
Válasz #587
Nem elérhető

sany80


Koszonom!Akkor beszerzek meg egy dobozal midegyikbol!amugy csak azer gonodoltam hogy MassFx-re az van irva hogy vegyel be egy adagot naponta 2-3 alkalomal.Egy adag pedi 2 tabeta.






Sziasztok!Egy kiss segitseg kelene most kezdtem ell szedni AN mass fx es a 3 ad-t A 3 ad egy doboz csak 22 ket napra eleg akkor vegyek meg egy dobozal de az akkor mar tobb lesz mint negy het az nem baj?Meg ugy gondoltam hogy a Mass fx-bol 3 szor 2 szednek egy nap tehet nem negyet hanem hatot.Jo otlet vagy nem?

Szia!

Elég sok szedési séma szerintem kombinálhatod ezt a két terméket, de szerintem 6-8 hétre tervezz mindenképp, ne négyre. Szóval a 3-AD-ből én mindenképp 2 dobozzal használnék el. A MassFX-et meg ahogy érzed, de az ajánlott adagolás elég szokott lenni. Az elején semmiképp ne indits 3*2vel, én akkor emelnék ennyire, ha a négyet kevésnek érezném.

2009. Augusztus 13. - 03:32:39
Válasz #588
Nem elérhető

sany80



AX.3 ad edzes elot vagy utan kell szedni?

2009. Augusztus 13. - 10:42:16
Válasz #589
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

AX.3 ad edzes elot vagy utan kell szedni?
Elosztva napközben a 4 kapszulát(pontosabban 2x2-t)
Ha Mass Fx-el kombinálod akkor jó úgy,hogy reggel 2 kapszula 3AD,dél környékén 2 Mass Fx,délután 2db 3AD,este 2 Mass fx.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 14. - 03:17:11
Válasz #590
Nem elérhető

sany80


Nem jobb ha reggel szedem a mass fx meg edzes elott utana meg a 3 ad?


AX.3 ad edzes elot vagy utan kell szedni?
Elosztva napközben a 4 kapszulát(pontosabban 2x2-t)
Ha Mass Fx-el kombinálod akkor jó úgy,hogy reggel 2 kapszula 3AD,dél környékén 2 Mass Fx,délután 2db 3AD,este 2 Mass fx.


2009. Augusztus 14. - 08:36:01
Válasz #591
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem jobb ha reggel szedem a mass fx meg edzes elott utana meg a 3 ad?


AX.3 ad edzes elot vagy utan kell szedni?
Elosztva napközben a 4 kapszulát(pontosabban 2x2-t)
Ha Mass Fx-el kombinálod akkor jó úgy,hogy reggel 2 kapszula 3AD,dél környékén 2 Mass Fx,délután 2db 3AD,este 2 Mass fx.

Eget verő különbségek nem lesznek,ha neked így jobban bejönne szedd úgy,csak arra figyelj,hogy nagyjából oszd el az adagokat egész napra.Így szedtem a Hyperdrol X2+Mass FX kombinációt is,pl nekem jobban bejött a Hyperdrol,ha nem 4x1-et szedtem,hanem abból is 2x2-t.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 15. - 08:42:44
Válasz #592
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Augusztus 15. - 12:14:33
Válasz #593
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az Endorush új izei, a Tropical Fusion és a Blue Raspberry nagyon rendben vannak. Mint terméket eddig is nagyon szerettem, és nem volt gondom az eddigi izekkel sem, de ezek nagyon el vannak találva szerintem.  ****:))))))


2009. Augusztus 27. - 14:54:10
Válasz #594
Nem elérhető

parrre


Hali,

A Mitotropinnal volt már valakinek személyes tapasztalata ? Jókat írnak róla, de nem tudom érdemes-e várni rá ...  :-}

2009. Augusztus 27. - 15:30:51
Válasz #595
Nem elérhető

Pity


A Myofusion télleg nagyon jó az íze szerintem a csokisnak olyan mint a syntha 6nak vagy még lehet picit finomabb  :)

2009. Szeptember 15. - 10:38:07
Válasz #596
Nem elérhető

kajak


A Myofusion télleg nagyon jó az íze szerintem a csokisnak olyan mint a syntha 6nak vagy még lehet picit finomabb  :)

Nekem most nem volt több 10.000 forintom, de prot az kellett, ezért vettem egy Redis Nutrition Prot Whey R-t. Nem is merem leírni hogy mennyiért :-OO :-OO.  De nem is ez a lényeg.  Egy-két hazai termék labdába sem rughat mellette.

2009. Szeptember 15. - 10:39:57
Válasz #597
Nem elérhető

kajak


Ismeri ezt a terméket valaki?  ?:-/




hány szemes? :)
én száznak láttam a doboz képéről, de kíváncsi leszek :D

Asszem száz. Ami érdekes, a többi amino tablettával szemben nyalásra édes a felülete és nem büdös.  ;D
Elvileg Mo-on gyártják.

Elvileg nézd meg a hátulját, és beájulsz hogy ki gyártja.
Hypermarketben láttam én is már -20%-kal lejjeb nyomták az árát.

2009. Szeptember 24. - 21:58:35
Válasz #598
Nem elérhető

Pity


Parre a Mitotropinnal kapcsolatban pár hét mulva tudok neked írni infót hogy milyen ! ;)

2009. Szeptember 26. - 09:44:24
Válasz #599
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
BSN-Endorush trópusi gyümölcs-letesztelve,az előző ízekkel sem volt bajom,de ez azért üti a narancsos,citromos ízt.
Legközelebb a kék málna a soros.
osztályzat 5/5  ****:)))))).

És még egy kérdés-melyik az az N.O. termelés fokozó ami Firstlady kedvence- hát az En-Dórás ;D ;D.
Tyűűű nagyon pihent ma az agyam.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).