2024. Május 11. - 06:13:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265125 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 27. - 10:50:22
Válasz #645
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszi!!
Én is gondolkodtam rajta... csak kéne azaz edzés előtti bepörgető hatás... nemtudom hogy ez mennyire adja!
Nekem a Superpump 250 az nagyon jó volt mérföldekkel jobb mint a No-Xplode de attól se tudtam sajnos aludni :S!

Este edzel egyébként? Vagy hogyhogy nem tudsz aludni tőlük?
Sok embernél nem ok az esti edzés, ráadásul, ha késő délután fogyaszt valaki N.O termelés fokozót, ami pörget ráadásul, akkor nem igazán tud elaludni, csak a pókot nézi a szoba sarkában.
Ami meg rátesz erre, hogy a nehéz súlyzós edzés erősen leterheli a központi idegrendszert ( ez nem túl sok sportnál mondható el ), ez még inkább ront az alvás minőségén, tehát jobb ha valaki meg tudja oldani, hogy reggel, vagy napközben edz, ha nem szívás, ez van.
Én is rossz alvó vagyok, pontosabban nem minden nap alszom jól, ez erősen kihat a regenerálódásra, de van egy-két praktikám.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 27. - 10:54:33
Válasz #646
Nem elérhető

hopika


Megiszol 2 sört és elalszol... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 27. - 10:58:50
Válasz #647
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszi!!
Én is gondolkodtam rajta... csak kéne azaz edzés előtti bepörgető hatás... nemtudom hogy ez mennyire adja!
Nekem a Superpump 250 az nagyon jó volt mérföldekkel jobb mint a No-Xplode de attól se tudtam sajnos aludni :S!

Este edzel egyébként? Vagy hogyhogy nem tudsz aludni tőlük?
Sok embernél nem ok az esti edzés, ráadásul, ha késő délután fogyaszt valaki N.O termelés fokozót, ami pörget ráadásul, akkor nem igazán tud elaludni, csak a pókot nézi a szoba sarkában.
Ami meg rátesz erre, hogy a nehéz súlyzós edzés erősen leterheli a központi idegrendszert ( ez nem túl sok sportnál mondható el ), ez még inkább ront az alvás minőségén, tehát jobb ha valaki meg tudja oldani, hogy reggel, vagy napközben edz, ha nem szívás, ez van.
Én is rossz alvó vagyok, pontosabban nem minden nap alszom jól, ez erősen kihat a regenerálódásra, de van egy-két praktikám.



Egy nagyon régi praktika...bárányok számolása...működik!  ****:))))))  ;D

2009. Október 27. - 12:18:30
Válasz #648
Nem elérhető

Pity


George!
Igen későn este 6-7körül! De akkor msuály leszek valami másik időpontra rakni az edzést... nyáron nem volt ezzel probléma de most...:D
Balu: engem a bárányszámolgatás idegesít :D:D vagy annyira számolopm hogy azért nem tudok elaludni :DDDDDDD ;D

2009. Október 27. - 14:13:32
Válasz #649
Nem elérhető

miki_nrg


Valaki tud ajánlani egy olyan NO fokozó port amitől lehet este aludni?

Tapasztaltok:
No-Xplode:nehéz elalvás bevétel után 10órával is... hajnalban kb 5x ébredés
NoPlasmacore:Órákig forgolódás aztán jó alvás ;D
Superpump:Megintcsak órákig forog tőle az ember...

Többet asszem nem próbáltam jöhet bármilyen márka! Akár priviben vagy itt is!


Én sem tudtam aludni tőlük. No explodetól még akkor sem ha délelőtt nyomtam. Amugyis nagyon szar alvó vagyok, hát még ezekkel.
Viszont a Muszklitek NanoVaportol úgy aludtam mint a bunda! Igaz nem is búgat be úgy mint a többi. Vagyis... nem tudom mert igazán az egy doboz No explode után vettem rögtön és ugye a szervezetem addigra hozzászokott a NO fokozáshoz és lehet ezért nem hajtott meg. De az edzés kedvet így is meghozta.
Igazán ténleg azért jók ezek a termékek mert rengetegszer volt olyanom hogy semmi kedvem nem volt edzeni menni. Aztán tudtam hogy csak bekell nyelni egy adagot felkell baszni a hangerőt és   [:-o] :--: =/+' :-/-

2009. Október 27. - 14:40:08
Válasz #650
Nem elérhető

George


George!
Igen későn este 6-7körül! De akkor msuály leszek valami másik időpontra rakni az edzést... nyáron nem volt ezzel probléma de most...:D
Balu: engem a bárányszámolgatás idegesít :D:D vagy annyira számolopm hogy azért nem tudok elaludni :DDDDDDD ;D
Ez így tényleg nem jó, én egyszer guggoltam este 7-kor, aztán hajnal 1-ig nem bírtam aludni, pedig még NO fokozót sem szedtem... Délelőtt a király, vagy kora délután, és akkor mehet amit csak akarsz :-oD @:-)

2009. Október 27. - 14:47:05
Válasz #651
Nem elérhető

darknight



Nem tudom... ????...

Én is próbáltam már 1-2 NO fokozót ***))) (N.O.-Xplode, SuperPump250, naNO Vapor, Altered State, Dark Tage, Deca-Stack, PlasmaJet), délután 5-6 körül edzek általában, de soha ne voltak alvási gondjaim... Edzésen felpörgök, utána otthon kaja, pihi, egyebek, aztán ha leteszem a fejem, már alszok is... ;D

Biztos bennem van a hiba... ::)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Október 27. - 14:56:36
Válasz #652
Nem elérhető

George



Nem tudom... ????...

Én is próbáltam már 1-2 NO fokozót ***))) (N.O.-Xplode, SuperPump250, naNO Vapor, Altered State, Dark Tage, Deca-Stack, PlasmaJet), délután 5-6 körül edzek általában, de soha ne voltak alvási gondjaim... Edzésen felpörgök, utána otthon kaja, pihi, egyebek, aztán ha leteszem a fejem, már alszok is... ;D

Biztos bennem van a hiba... ::)

  >:D >:D >:D
8-} 8-)

2009. Október 27. - 14:58:47
Válasz #653
Nem elérhető

Raymond


Hát nekem akadnak alvási problémáim..szinte már már mindennapos.....ha a Nano Vaport nyomom akkor alvás nem lesz legalább hajnali 3-ig....mint pl ma...délután 2-kor keltem...de már hozzászoktam ;D....meg persze én állandó éjszakásban dolgozom úgyhogy talán ez még is jó is..........
Volt úgy hogy a Vaporból benyomtam két kanállal..megcsináltam egy kemény lábedzést délután 5 óra felé............................................reggel 6-kor aludtam el.
Ezzel csak azt jeleztem hogy rám ilyen hatással vannak a dolgok.... /:-)

2009. Október 27. - 15:04:37
Válasz #654
Nem elérhető

darknight



Nem tudom... ????...

Én is próbáltam már 1-2 NO fokozót ***))) (N.O.-Xplode, SuperPump250, naNO Vapor, Altered State, Dark Tage, Deca-Stack, PlasmaJet), délután 5-6 körül edzek általában, de soha ne voltak alvási gondjaim... Edzésen felpörgök, utána otthon kaja, pihi, egyebek, aztán ha leteszem a fejem, már alszok is... ;D

Biztos bennem van a hiba... ::)

  >:D >:D >:D
8-} 8-)

 ***))) ;) ;D

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. November 02. - 05:08:54
Válasz #655
Nem elérhető

izoli


Köszi!!
Én is gondolkodtam rajta... csak kéne azaz edzés előtti bepörgető hatás... nemtudom hogy ez mennyire adja!
Nekem a Superpump 250 az nagyon jó volt mérföldekkel jobb mint a No-Xplode de attól se tudtam sajnos aludni :S!


Pity, engem a N.O.-Xplode teljesen kikészít.
Az edzéssel nincs gond, nagyon király nincs fáradság és kedvtelenség.
Edzés előtt kb.30 perccel üres gyomorra megiszom és mire elkezdem az edzést majd felrobbanok.
Ez így tök jó lenne, DE ami ezután következik az nagyon gáz.
Mindegy, hogy reggel edzek, vagy este teljesen kikészít. Olyan érzés mintha a szívem ki akarna ugrani. Még edzés után több órával is érzem ezt az erős kellemetlen (szívdobogást).
Abbahagytam a szedését egy hónapig, és utána újra elkezdtem. Eleinte nincs különösebb probléma, de 4-5 nap után ez a kellemetlen erőteljes (szívdobogás) újra visszatér.
A vérnyomásom teljesen rendbe van még edzés közben is.
Most ott tartok, hogy van egy fél doboz N.O.-Xplode a szekrénybe és nem merem tovább inni.
Lehet, hogy a koffeinre vagyok ennyire érzékeny?!

2009. November 05. - 13:28:47
Válasz #656
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszi!!
Én is gondolkodtam rajta... csak kéne azaz edzés előtti bepörgető hatás... nemtudom hogy ez mennyire adja!
Nekem a Superpump 250 az nagyon jó volt mérföldekkel jobb mint a No-Xplode de attól se tudtam sajnos aludni :S!


Pity, engem a N.O.-Xplode teljesen kikészít.
Az edzéssel nincs gond, nagyon király nincs fáradság és kedvtelenség.
Edzés előtt kb.30 perccel üres gyomorra megiszom és mire elkezdem az edzést majd felrobbanok.
Ez így tök jó lenne, DE ami ezután következik az nagyon gáz.
Mindegy, hogy reggel edzek, vagy este teljesen kikészít. Olyan érzés mintha a szívem ki akarna ugrani. Még edzés után több órával is érzem ezt az erős kellemetlen (szívdobogást).
Abbahagytam a szedését egy hónapig, és utána újra elkezdtem. Eleinte nincs különösebb probléma, de 4-5 nap után ez a kellemetlen erőteljes (szívdobogás) újra visszatér.
A vérnyomásom teljesen rendbe van még edzés közben is.
Most ott tartok, hogy van egy fél doboz N.O.-Xplode a szekrénybe és nem merem tovább inni.
Lehet, hogy a koffeinre vagyok ennyire érzékeny?!

Esetleg próbáld fél adaggal, hátha nem érzed tőle rosszul magad, nem egyforma a szervezetünk, így mindenki másképpen reagál dolgokra.
Nekem pl. a Nano Vapor meg az N.O.Plasmacore hat nagyon durván, azokból elég max.3/4-ed adagolókanál, mert úgy pörgök tőle mint majom fa.... a stanicli ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. November 05. - 14:03:45
Válasz #657
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na szóval....az MHP termékei ismét bizonyítottak.

Az egyik barátonak ajánlottam tömegnöveléshez egy stack-et, az MHP és a Gaspari következő termékeit:

-Dark Rage
-Dark Matter
-Novedex XT-a szokásos felhasználással ellentétben reggel 2 kapszula, mert este
-Cyclin GF-na így már volt durván libidó, mondta is, hogy elkelne még 1-2 barátnő ****:))) ****:))).

Természetesen fehérje(Muscle Logic)+glutamin(Glutamin SR)ment az MHP-s termékek mellett, meglepően jól reagál erre a kombinációra, alakult is szépen a srác, minőségi tömegnövekedés lett az eredmény.Úgyhogy MHP+Gaspari :-):-):: :-):-)::.

                                                                                                                           
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. November 06. - 18:55:29
Válasz #658
Nem elérhető

Pity


Eponoxot és a Novatestet valaki próbálta már?:D véleményekre lennék kiváncsi,hogy aki használta igazából a novatestet mihez tudná hasonlítani pl.PCT vagy Novedex...

Köszentyű:Pity ;-oo-;

2009. November 06. - 19:20:50
Válasz #659
Nem elérhető

George


Eponoxot és a Novatestet valaki próbálta már?:D véleményekre lennék kiváncsi,hogy aki használta igazából a novatestet mihez tudná hasonlítani pl.PCT vagy Novedex...

Köszentyű:Pity ;-oo-;
Én jövő héten kezdem a novatestet ***))) Ha kimegy 180x6 ferdepadon, 200x8 meg negatívon akkor király a cucc ;D