2024. Május 11. - 19:19:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265237 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Február 13. - 15:05:07
Válasz #75
Nem elérhető

darknight



Üdv Mindenkinek >:D!

Használta már valaki a MuscleTech: Leukic nevű termékét (hatóanyag: 7.2 gramm L-leucine-ketoisocaproic acid calcium) "az extrém eredmények eléréséért" napi 2 adaggal? Érdemes emelni ennyire, vagy maradjak a napi 1 adagnál?

Az MHP: A-Bomb nevű termékével együtt fogom használni (+Anadrox+Endorush), aminek szintén az L-leucine ketoisocaproic acid a fő hatóanyaga, lényegében 1 adagnál többet fogok használni így is.

Tehát ha valaki próbálta már napi 1 és 2 adaggal is a Leukic-ot, az írhatna arról, hogy mennyiben tért el a hatásfoka a terméknek a különböző adagolással.

Thanks O0!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 13. - 17:25:33
Válasz #76
Nem elérhető

The Rock



Vegulis ugy dontotem ezeket a termekeket probalom ki
                                                                           :Muscle Asylum Project     Altered State

                                                                             Muscle Asylum Project      Anabolic O.D

                                                                             b]Muscle Asylum Project       Freak Fix[/b]

Ezeket 8 hetig szedem meg 100%Whey proteint gondoltam meg hozza meg valami vitamint valamint az utolso 4 hetben meg ezt hozza Muscle Asylum Project     Arson Nem tudom meg kell hozza valami mas is szeintetek?

Arson? Tömegeléshez?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 13. - 21:49:27
Válasz #77
Nem elérhető

miki_nrg


Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata ezzel kapcs:
...... Professional??? Nehogy  :-oD :---- :-Đ


A 6csillagos cég Whey Protein Professionalról beszélsz?
Szerintem egész jó az íze!

2008. Február 14. - 11:00:08
Válasz #78
Nem elérhető

sany80



Vegulis ugy dontotem ezeket a termekeket probalom ki
                                                                           :Muscle Asylum Project     Altered State

                                                                             Muscle Asylum Project      Anabolic O.D

                                                                             b]Muscle Asylum Project       Freak Fix[/b]

Ezeket 8 hetig szedem meg 100%Whey proteint gondoltam meg hozza meg valami vitamint valamint az utolso 4 hetben meg ezt hozza Muscle Asylum Project     Arson Nem tudom meg kell hozza valami mas is szeintetek?

Arson? Tömegeléshez?
Miert tomegeleshez nem jo?Ha nem akkor maradok anal amit te ajanlotal.

2008. Február 16. - 17:32:01
Válasz #79
Nem elérhető

Monster


Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata ezzel kapcs:
...... Professional??? Nehogy  :-oD :---- :-Đ


A 6csillagos Whey Protein Professionalról beszélsz?
Szerintem egész jó az íze!
Nem tudom hogy melyik a 6 csillagos cég, de "márka" cenzúra miatt inkább nem írom le még1x a nevét.  ::)
ui:de azért kösz az infót ;-oo-;

2008. Február 21. - 20:36:22
Válasz #80
Nem elérhető

darknight



Anabolic Xtreme: Új design, új logo... >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 22. - 11:58:01
Válasz #81
Nem elérhető

miki_nrg


Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata ezzel kapcs:
...... Professional??? Nehogy  :-oD :---- :-Đ


A 6csillagos Whey Protein Professionalról beszélsz?
Szerintem egész jó az íze!
Nem tudom hogy melyik a 6 csillagos cég, de "márka" cenzúra miatt inkább nem írom le még1x a nevét.  ::)
ui:de azért kösz az infót ;-oo-;


6 Csillag tehát SiX Star :)
Szerintem bizhatsz benne mert a dobozra rávan írva hogy egy cégtől származik a MuscleTech-el együtt (IovateHealth)

2008. Február 22. - 12:18:37
Válasz #82
Nem elérhető

miki_nrg



Üdv Mindenkinek >:D!

Használta már valaki a MuscleTech: Leukic nevű termékét (hatóanyag: 7.2 gramm L-leucine-ketoisocaproic acid calcium) "az extrém eredmények eléréséért" napi 2 adaggal? Érdemes emelni ennyire, vagy maradjak a napi 1 adagnál?

Az MHP: A-Bomb nevű termékével együtt fogom használni (+Anadrox+Endorush), aminek szintén az L-leucine ketoisocaproic acid a fő hatóanyaga, lényegében 1 adagnál többet fogok használni így is.

Tehát ha valaki próbálta már napi 1 és 2 adaggal is a Leukic-ot, az írhatna arról, hogy mennyiben tért el a hatásfoka a terméknek a különböző adagolással.

Thanks O0!

Neked mit mutatott a Leukic? Én tegnap rendeltem meg! Kíváncsi leszek! Aplodannal együtt nyomom! Az Aplodant már elkezdtem kedden!

2008. Február 24. - 13:43:03
Válasz #83
Nem elérhető

Monster


Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata ezzel kapcs:
...... Professional??? Nehogy  :-oD :---- :-Đ


A 6csillagos Whey Protein Professionalról beszélsz?
Szerintem egész jó az íze!
Nem tudom hogy melyik a 6 csillagos cég, de "márka" cenzúra miatt inkább nem írom le még1x a nevét.  ::)
ui:de azért kösz az infót ;-oo-;


6 Csillag tehát SiX Star :)
Szerintem bizhatsz benne mert a dobozra rávan írva hogy egy cégtől származik a MuscleTech-el együtt (IovateHealth)

"Támadás" fantázianevű terméket gyártó cég ...%... Protein Professional fehérjére gondoltam, de azért leggközelebre utánanézek ennek a "Szíksz Sztár"-nak. :-}
Köszönöm

2008. Február 28. - 14:21:57
Válasz #84
Nem elérhető

darknight



Üdv Mindenkinek >:D!

Használta már valaki a MuscleTech: Leukic nevű termékét (hatóanyag: 7.2 gramm L-leucine-ketoisocaproic acid calcium) "az extrém eredmények eléréséért" napi 2 adaggal? Érdemes emelni ennyire, vagy maradjak a napi 1 adagnál?

Az MHP: A-Bomb nevű termékével együtt fogom használni (+Anadrox+Endorush), aminek szintén az L-leucine ketoisocaproic acid a fő hatóanyaga, lényegében 1 adagnál többet fogok használni így is.

Tehát ha valaki próbálta már napi 1 és 2 adaggal is a Leukic-ot, az írhatna arról, hogy mennyiben tért el a hatásfoka a terméknek a különböző adagolással.

Thanks O0!

Neked mit mutatott a Leukic? Én tegnap rendeltem meg! Kíváncsi leszek! Aplodannal együtt nyomom! Az Aplodant már elkezdtem kedden!

Helló >:D!

Bocs, hogy eddig nem válaszoltam, de a tanulás miatt eléggé el voltam havazva. De tegnap végre letettem az első szakvizsgám, úgyhogy kis pihenés után holnap végre visszatérhetek az edzőterembe!!!

A Leukic-ról érdemi infót sajnos nem nagyon tudok veled megosztani, mivel  pont ma 2 hete kezdtem el szedni, de múlt hétfő óta edzeni sem voltam, a kajálásom és az idegállapotom pedig egyáltalán nem volt ideális (még csak annak nevezhető sem)... :'(

Nekem csak arra szolgált idáig a Leukic és az A-Bomb, egymással karöltve, hogy ezidő alatt ne essek össze teljesen. Persze így is fogytam, és valószínűleg gyengültem is, de remélem a még hátralévő 2 hét alatt legalább a kindulási pontra sikerül visszakapaszkodnom. Holnaptól számítva 2 hét alatt 10 edzés lesz, nem kevesebb... >:D >:D >:D

Én bízok abban, hogy a Leukic és az A-Bomb megadják ehhez a kellő alapot...

Még annyi, itt a fórumon többen írták, hogy gondot okozott nekik a Leukic beszedése, mérete. Nekem ezzel nem volt semmi problémám, simán lement, szinte folyadék nélkül is, az ízét pedig egészen megkedveltem.

Mondjuk most egészen benne vagyok a tabletták beszedésében (reggelente 4 szem A-Bomb, 4 szem Anadrox, 6 szem Leukic, 1 szem Flaxseed Oil, 1 szem Fish Oil, és ez még csak a reggeli...), a porok sokkal jobban kikészítenek...

Nekem is van még 2 doboz Aplodan-om, majd írj arról, hogy vált be a Leukic-Aplodan kombó... >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 28. - 14:36:25
Válasz #85
Nem elérhető

miki_nrg


Először is gratulálok a vizsgádhoz4  :-)!

Te aztán jól bevásároltál ha még 2 Aplodanod is van :)
A Leukicet csak sajna jövőhéttől tudom nyomni mert hívtak hogy nincs raktáron és csak jövúő hétre lesz!
Nem értem soha azokat akik problémáznka a lenyeléssel! Nem szoktak azért olyan hűdenagyok lenni ezek a tabik :)
Csak jÓL lekell önteni folyadékkal őket!
Egyébként az Aplodannak elég édeskés az íze! Nem semmi hogy ezek még a tablettákat is ízesítik :)

2008. Február 28. - 14:50:57
Válasz #86
Nem elérhető

darknight


Először is gratulálok a vizsgádhoz4  :-)!

Te aztán jól bevásároltál ha még 2 Aplodanod is van :)
A Leukicet csak sajna jövőhéttől tudom nyomni mert hívtak hogy nincs raktáron és csak jövúő hétre lesz!
Nem értem soha azokat akik problémáznka a lenyeléssel! Nem szoktak azért olyan hűdenagyok lenni ezek a tabik :)
Csak jÓL lekell önteni folyadékkal őket!
Egyébként az Aplodannak elég édeskés az íze! Nem semmi hogy ezek még a tablettákat is ízesítik :)

Thanks >:D!

Akkor az Aplodan után már nem lesz neked meglepő, hogy a Leukic is édes ízű... Volt már olyan, hogy szinte cukorkának tünt, és majdnem ráharaptam... >:D >:D >:D

Az Aplodan egyébként már a Fitparádé óta megvan, csak azóta nem tudtam keríteni 2 olyan szabad hónapot, amikor éppen nem valami mást "tesztelek" úgymond...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Március 04. - 11:04:49
Válasz #87
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap megvolt az 1. edzésem a plasmajettel.. Azt kell mondjam:  :-)! Még ilyet életemben nem éreztem, olyat tolt az edzésen, hogy nem akartam elhinni! Hátat és vállat edzettem, edzés előtt 4 órával vettem be. 1,5 órás edzés volt, az edzés felénél kezdett "robbanni" az érzés, eszméletlen durva a hatás, akinek az agy-izom kapcsolat fontos edzésen feltétlen próbálja ki! Én már próbáltam sokféle NO fokozót, de ez.. Pfffff egy állat  @-o  @:-)

Legközelebb 5 órával edzés előtt veszem be  :-oD  @:-)  @-o

2008. Március 04. - 22:23:27
Válasz #88
Nem elérhető

moszadnik


Sziasztok!

Okozhat a Mass-tech ragyákat???  :-O
- izmot okozott rendesen :D
Járt igy valaki?

2008. Március 04. - 22:23:27
Válasz #89
Nem elérhető

sany80


Szeretnem megerdeklodni hogy a Supedrol-Ng utan kell-e valami utokurat tartani vagy nem?Mar megrendeltem par nap azt itt lesz ket honapos kura eleg belole.Kovetkezo felalas lesz:Supedrol-ng ,Up Your mass,Nitro-tech,On 100%Whey protein,Glutamin,Animal pak,meg meg amedig van Cell-tech a masodik doboznal tartok de mar keves van.meg Nanovapor abbol se sok van.Kellene meg hoza valami vagy nem?