2024. Május 11. - 14:39:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265198 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Június 03. - 14:29:12
Válasz #690
Nem elérhető

pmiller06


a zabpehelyliszt minek???75g szőlőcukor edzés közben?  :o

Zabpehelylisztet a sima zabpehely helyett eszem, lassú szénhidrát, könnyen lecsúszik, nem kell rágni, stb...
A 75g szőlőcukorral semmi bajom, edzés közben nagyrészt felhasználásra kerül a szervezet által, a fehérjeturmixba is rakok kizárólag edzés után (persze nem 75g-ot), az az adag meg a glikogénraktárak feltöltése céljából hasznos. Amíg nem zsírosodok vészesen, meg a tömeg is jön, addig nem gondolkodok a csökkentésén. Diéta esetén, szálkásításkor persze más a leányzó fekvése...

és edzés után minek lassú ch?? mert a zab lassitja a fehérjédet is...

2010. Június 03. - 14:39:23
Válasz #691
Nem elérhető

Yanou


a zabpehelyliszt minek???75g szőlőcukor edzés közben?  :o

Zabpehelylisztet a sima zabpehely helyett eszem, lassú szénhidrát, könnyen lecsúszik, nem kell rágni, stb...
A 75g szőlőcukorral semmi bajom, edzés közben nagyrészt felhasználásra kerül a szervezet által, a fehérjeturmixba is rakok kizárólag edzés után (persze nem 75g-ot), az az adag meg a glikogénraktárak feltöltése céljából hasznos. Amíg nem zsírosodok vészesen, meg a tömeg is jön, addig nem gondolkodok a csökkentésén. Diéta esetén, szálkásításkor persze más a leányzó fekvése...

és edzés után minek lassú ch?? mert a zab lassitja a fehérjédet is...

Izolátumot nyomok, ha azon lassít is valamennyit, gondolom annyira nem nagy gáz. Vagy van akkora különbség így a turmix felszívódási sebességében, hogy érdemes legyen kihagyni teljesen a zabot?

2010. Június 03. - 14:44:46
Válasz #692
Nem elérhető

pmiller06


a zab edzés után nem kell! ha van gyors ch-d és egy izolátumra költöd a pénzed, ne baszd el a zabbal!

2010. Június 03. - 14:57:33
Válasz #693
Nem elérhető

Yanou


a zab edzés után nem kell! ha van gyors ch-d és egy izolátumra költöd a pénzed, ne baszd el a zabbal!

 /:-) Mindig tanul az ember, köszönöm a tanácsot, megfogadom! :D

2010. Június 10. - 17:59:11
Válasz #694
Nem elérhető

Pity


ÁÁÁ emberek akinek van módja próbálja ki az endorusht... megittam fél üveggel de pff
1.Százszor nagyobbat üt mint a noxplode:D
2.megadja edzés előtt azt a gyerünk tépjük szét a termet
3.edzés végére ez a brutál nagy pörgés alábbhagy de a mentális ottlét az megmarad szal igy edzés után sem érzem magam kifáradva pedig meghajtottam magam elég jól!  ;D

Endorush 10/10 (Lime még jó is volt ebben a nagy hőségben :P)

2010. Június 10. - 18:00:50
Válasz #695
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
ÁÁÁ emberek akinek van módja próbálja ki az endorusht... megittam fél üveggel de pff
1.Százszor nagyobbat üt mint a noxplode:D
2.megadja edzés előtt azt a gyerünk tépjük szét a termet
3.edzés végére ez a brutál nagy pörgés alábbhagy de a mentális ottlét az megmarad szal igy edzés után sem érzem magam kifáradva pedig meghajtottam magam elég jól!  ;D

Endorush 10/10 (Lime még jó is volt ebben a nagy hőségben :P)

Endorush nekem is nagy kedvencem.

2010. Június 10. - 18:35:29
Válasz #696
Nem elérhető

Pity


ÁÁÁ emberek akinek van módja próbálja ki az endorusht... megittam fél üveggel de pff
1.Százszor nagyobbat üt mint a noxplode:D
2.megadja edzés előtt azt a gyerünk tépjük szét a termet
3.edzés végére ez a brutál nagy pörgés alábbhagy de a mentális ottlét az megmarad szal igy edzés után sem érzem magam kifáradva pedig meghajtottam magam elég jól!  ;D

Endorush 10/10 (Lime még jó is volt ebben a nagy hőségben :P)

Endorush nekem is nagy kedvencem.
Nem hiába... Nem túlzás ha azt állítom hogy még semmitől nem voltam így ott fejben mint az endorushtól... :-oD

2010. Június 13. - 11:38:13
Válasz #697
Nem elérhető

Boresz


A MAP-Arsont azt kaja után vagy üres gyomorra kéne bevenni,illetve edzés előtt időben mikor (már ha köthető hozzá)? (a benne lévő hatóanyagok nekem kínaiak)

nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Június 24. - 11:38:55
Válasz #698
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na szóóóóval....

Advanced PCT-mikor megérkezett a termék és megláttam a megváltoztatott összetételt eléggé fintorogtam, de egy PCT-ből nem csinálhatnak valami sz.rt, mert eddig egy elég jó hírű termék volt, úgyhogy gyorsan próba, vettem egy dobozzal.
Napi 3 kapszula+magas dózisban saw palmetto=faxa, azt hittem rosszabb lesz, de érzem erőben is meg libidóban is, kicsit lejjebb vitem a ch-t, egy hangyafaxnyit még pucolt is, de azért még pár kiló mínusz rámfér ;).
Kombinációban is kipróbálnám pl. PCT+új Mass FX vagy Hard Fx-el, de ez őszre marad.
Mellette aminosav tabletták mennek, napi 25-30, glutamin 2x7-8g, 1x2 adag fehérje, meg a lényeg kaja :-).

Új Stimulan-X

"Sajnos" ezt sem rontották el ;D, más cégek bánatára. @:-)Anabolic Xtreme
Leginkább a Stimulant-X egyes kiadásához közelít, a 2-es és 3-as kiadást simán üti, nagyon jó lett, remélem nem változtatnak jövőre az összetételén, max. akkor tegyék ha még ütősebbet csinálnak.Riszpekt ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Június 24. - 11:50:39
Válasz #699
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ÁÁÁ emberek akinek van módja próbálja ki az endorusht... megittam fél üveggel de pff
1.Százszor nagyobbat üt mint a noxplode:D
2.megadja edzés előtt azt a gyerünk tépjük szét a termet
3.edzés végére ez a brutál nagy pörgés alábbhagy de a mentális ottlét az megmarad szal igy edzés után sem érzem magam kifáradva pedig meghajtottam magam elég jól!  ;D

Endorush 10/10 (Lime még jó is volt ebben a nagy hőségben :P)

Endorush nekem is nagy kedvencem.
Nem hiába... Nem túlzás ha azt állítom hogy még semmitől nem voltam így ott fejben mint az endorushtól... :-oD
Bizony jó, én még néha kerékpározás előtt is tolok egy fél flakonal...hö király Łł=
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Június 24. - 11:52:42
Válasz #700
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A MAP-Arsont azt kaja után vagy üres gyomorra kéne bevenni,illetve edzés előtt időben mikor (már ha köthető hozzá)? (a benne lévő hatóanyagok nekem kínaiak)


Ha bírja a gyomrod ( nekem mindent bedarál ;D ), akkor üres gyomorra vedd be, mert nagyon gyorsan kezd el hatni a cucc.
Bár végül is, az sem baj ha ettél előtte, max 25-30 perc múlva akkor is hat.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Június 24. - 13:49:29
Válasz #701
Nem elérhető

Karcsi



2010. Június 24. - 17:10:32
Válasz #702
Nem elérhető

Pity


vagy hét  !+"%

ááááá ;D ;D ;D
Na szóóóóval....

Advanced PCT-mikor megérkezett a termék és megláttam a megváltoztatott összetételt eléggé fintorogtam, de egy PCT-ből nem csinálhatnak valami sz.rt, mert eddig egy elég jó hírű termék volt, úgyhogy gyorsan próba, vettem egy dobozzal.
Napi 3 kapszula+magas dózisban saw palmetto=faxa, azt hittem rosszabb lesz, de érzem erőben is meg libidóban is, kicsit lejjebb vitem a ch-t, egy hangyafaxnyit még pucolt is, de azért még pár kiló mínusz rámfér ;).
Kombinációban is kipróbálnám pl. PCT+új Mass FX vagy Hard Fx-el, de ez őszre marad.
Mellette aminosav tabletták mennek, napi 25-30, glutamin 2x7-8g, 1x2 adag fehérje, meg a lényeg kaja :-).

Új Stimulan-X

"Sajnos" ezt sem rontották el ;D, más cégek bánatára. @:-)Anabolic Xtreme
Leginkább a Stimulant-X egyes kiadásához közelít, a 2-es és 3-as kiadást simán üti, nagyon jó lett, remélem nem változtatnak jövőre az összetételén, max. akkor tegyék ha még ütősebbet csinálnak.Riszpekt ;D.

Ez jó hír hogy valami új és nem gyengébb hanem jobb... ritkaszámra megy... :-\

2010. Július 11. - 10:29:56
Válasz #703
Nem elérhető

valakivagyok


a zabpehelyliszt minek???75g szőlőcukor edzés közben?  :o

Zabpehelylisztet a sima zabpehely helyett eszem, lassú szénhidrát, könnyen lecsúszik, nem kell rágni, stb...
A 75g szőlőcukorral semmi bajom, edzés közben nagyrészt felhasználásra kerül a szervezet által, a fehérjeturmixba is rakok kizárólag edzés után (persze nem 75g-ot), az az adag meg a glikogénraktárak feltöltése céljából hasznos. Amíg nem zsírosodok vészesen, meg a tömeg is jön, addig nem gondolkodok a csökkentésén. Diéta esetén, szálkásításkor persze más a leányzó fekvése...

és edzés után minek lassú ch?? mert a zab lassitja a fehérjédet is...

Darált kukoricapehelyről vélemény?

2010. Augusztus 06. - 08:16:39
Válasz #704
Nem elérhető

valakivagyok


a zabpehelyliszt minek???75g szőlőcukor edzés közben?  :o

Zabpehelylisztet a sima zabpehely helyett eszem, lassú szénhidrát, könnyen lecsúszik, nem kell rágni, stb...
A 75g szőlőcukorral semmi bajom, edzés közben nagyrészt felhasználásra kerül a szervezet által, a fehérjeturmixba is rakok kizárólag edzés után (persze nem 75g-ot), az az adag meg a glikogénraktárak feltöltése céljából hasznos. Amíg nem zsírosodok vészesen, meg a tömeg is jön, addig nem gondolkodok a csökkentésén. Diéta esetén, szálkásításkor persze más a leányzó fekvése...

és edzés után minek lassú ch?? mert a zab lassitja a fehérjédet is...

Darált kukoricapehelyről vélemény?

????...   
Maradjak maltodextrin-nél inkább?