2024. Május 11. - 21:46:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265256 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Október 03. - 11:08:06
Válasz #705
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem vagyok egy nagy Muscle-Tech rajongó....de azért vannak jó termékeik.

A minap fogyott el egy doboz Alpha Amino Prototype 216, ami ugyebár a közhiedelemmel :) ellentétben nem aminosav tabletta, hanem stimuláns mentes edzés előtti anabolikus hatású készítmény.......nem vártam ennyit a terméktől, kőkeményre durrantam edzések alatt ( az edzés közepén rádobott folyékony amino még inkább fokozta ezt a hatást ).
Annyival tud többet, mint egy sima edzés előtti N.O. termelés fokozó, hogy ez nem csak a hagyományos összetétel van, mint sok termékben ( Arginin különböző kötésekben, Citrullin maláta, kreatin, stb... ), hanem ami a lényeges edzés alatt, tápanyagokra épít, szabad kötésű aminosavakra, illetve, persze mellettünk vannak N.O. termelés fokozó ágensek.
Nem beszélve arról, hogy van benne KIC ( alpha-ketoisocaproate calcium ), ami segít a lebomló BCAA aminosavak újrahasznosításában, mondjuk hasonlóan, mint a Ketosteril. Sok amino AKG-vel van kötésben, ami kifejezetten jót tesz a felhasználónak, mert az alpha-ketoglutarate az aminok szintézisében és metabolikus folyamataiban vesz részt, pl. serkenti a glutamin és az arginin metabolikus folyamatait, és ( talán ) kis hatással van különböző anabolikus hormonok termelődésére ( növekedési hormon, inzulin, így nő az izomsejtek tápanyag és glükóz felvétele ). Csökkenti a katabolikus folyamatokat.

Elégedett voltam a Prototype-al, nem vártam ilyem mértékű bedurranást tőle, talán egy kicsit segített az edzések utáni gyorsabb regenerálódásban is, mert máskor fáradtabb szoktam lenni másnap. Ez nem reklám duma és személy szerint tényleg elégedett voltam a termékkel, pedig sokszor elég szkeptikusan állok a Muscle-Tech termékekhez, de beláttam a tablettás készítményeik elég jók.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 04. - 12:34:53
Válasz #706
Nem elérhető

Yanou


Nem tudok lengyelül, de hátha így is nyújt némi segítséget a Fitness Authority Whey Protein összetétele:

Porcja: 1 miarka (30g)

Ilość porcji w opakowaniu: 76

Zawartość: 2270 g
Składniki   % Zapotrzebowanie dzienne
Kalorie   115.3 kcal (482.5 kJ)   -
Białko   20g   34%
Węglowodany   5,5g   1,4%
w tym cukry   5g   **
w tym błonnik   0,5g   2%
Tłuszcze   2.2g   3,6%
w tym nasyone   1.6g   8,8%
w tym trans   0g   **
Wapń (jako fosforan dwuwapnia)    150mg   15%
Sód (jako chlorek sodu)    72mg    3%
Potas (jako cytrynian potasu)   186mg   5.2%
Magnez (jako tlenek magnezu)    19.5mg   4.9%
Fosfor (jako fosforan dwuwapnia)    114mg   11.4%
Chlorek (jako chlorek dwuwęglanu)   72mg   12.6%
Aminogen® (enzym trawienny)   100mg   **
Przeciętny profil aminokwasowy w 100 gramach proszku:      -
Leucyna   6.8g   -
Izoleucyna   3.71g   -
Walina   3.58g   -
BCAA łącznie   14.09g   -
Kwas asparaginowy   6.96g   -
Kwas glutaminowy    11.21g   -
Seryna   3.48g   -
Glicyna   1.25g   -
Histydyna   1.23g   -
Arginina   1.79g   -
Treonina   4.75g   -
Alanina   3.14g   -
Prolina   3.63g   -
Tyrozyna   2.00g   -
Metionina   1.09g   -
Cystyna   1.51g   -
Fenyloalanina   2.05g   -
Lizyna   5.88g   -
Tryptofan   0.90g   -
Składniki:   Koncentrat białka serwatki, substancje smakowe, stabilizator (karboksymetyloceluloza), emulgator (lecytyna sojowa), barwniki naturalne (karoten, karmin), enzym trawienny (AMINOGEN®), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza)

2010. Október 04. - 13:46:08
Válasz #707
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lengyel márka, de Írországban gyártják, több forgalmazó is Angliában, Belgiumban, és az íreknél gyártat.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 04. - 14:02:03
Válasz #708
Nem elérhető

miki_nrg


És megbízható? Próbálta már valaki?

2010. Október 04. - 14:10:39
Válasz #709
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
És megbízható? Próbálta már valaki?
Ízre, oldódásra jó, legalább is nekünk bejött. És ami jó, nem böfögtem vissza 3 órán keresztül, miután megittam. De csak próba volt egyelőre. Biztos be fogok fektetni pár dobozba, és majd kiderül.

2010. Október 07. - 22:57:06
Válasz #710
Nem elérhető

Szandi


És megbízható? Próbálta már valaki?
Ízre, oldódásra jó, legalább is nekünk bejött. És ami jó, nem böfögtem vissza 3 órán keresztül, miután megittam. De csak próba volt egyelőre. Biztos be fogok fektetni pár dobozba, és majd kiderül.
Melyiket kóstoltátok?
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Október 08. - 08:37:54
Válasz #711
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
És megbízható? Próbálta már valaki?
Ízre, oldódásra jó, legalább is nekünk bejött. És ami jó, nem böfögtem vissza 3 órán keresztül, miután megittam. De csak próba volt egyelőre. Biztos be fogok fektetni pár dobozba, és majd kiderül.
Melyiket kóstoltátok?


Málna, asszem barack (ami amúgy nincs), meg még valami.  ;D
Mindegyiknek elég intenzív volt az íze, finomak voltak szerintem. De, ha ízről kérdeznek, én az üzletben is elmondom, ez az én ízlésem. Nem biztos, hogy ami nekem ízlik, az neked is...vagy fordítva.

2010. Október 08. - 22:15:07
Válasz #712
Nem elérhető

Szandi


És megbízható? Próbálta már valaki?
Ízre, oldódásra jó, legalább is nekünk bejött. És ami jó, nem böfögtem vissza 3 órán keresztül, miután megittam. De csak próba volt egyelőre. Biztos be fogok fektetni pár dobozba, és majd kiderül.
Melyiket kóstoltátok?


Málna, asszem barack (ami amúgy nincs), meg még valami.  ;D
Mindegyiknek elég intenzív volt az íze, finomak voltak szerintem. De, ha ízről kérdeznek, én az üzletben is elmondom, ez az én ízlésem. Nem biztos, hogy ami nekem ízlik, az neked is...vagy fordítva.
Ez igaz.. De köszi.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. November 10. - 16:45:19
Válasz #713
Nem elérhető

NosztalNiga


Csokoládé-málnát toltam az előbb, ízre kibaszottul ott van szerintem  /:-)
A doboz meg olyan kis aranyos, szimpatikus, hogy még tuti veszek a jövőben  ;D
Occó Whey pro  :-!
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. November 10. - 17:02:08
Válasz #714
Nem elérhető

Jordan


Lengyel márka, de Írországban gyártják, több forgalmazó is Angliában, Belgiumban, és az íreknél gyártat.


 :o :o :o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 13. - 14:30:40
Válasz #715
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tapasztalatok a Secretatogue-one illetve gold válatozatáról, ha van olyan aki használta ( persze nem egy hónapig ), akkor legyen szíves ossza meg a tapasztalatokat a termékkel kapcsolatban. Vannak 30-on felüli vásárlók akik eléggé dícsérik ezeket a termelés fokozókat, pl. egyik visszajáró vásárló 4 hónapja használja, és azt mondta róla, hogy regenerációban segített, illetve nem igazán diétázott csak sokat edzett, és pucolta ( a gold változatról mondta ). Tudom nem olcsó termékek, meg sajna 1 doboz nem sokat ér ( minimum 3-4 havi használat ), de ha van hasonló tapasztalat írjátok le. Köszi.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 13. - 19:49:16
Válasz #716
Nem elérhető

George


Tapasztalatok a Secretatogue-one illetve gold válatozatáról, ha van olyan aki használta ( persze nem egy hónapig ), akkor legyen szíves ossza meg a tapasztalatokat a termékkel kapcsolatban. Vannak 30-on felüli vásárlók akik eléggé dícsérik ezeket a termelés fokozókat, pl. egyik visszajáró vásárló 4 hónapja használja, és azt mondta róla, hogy regenerációban segített, illetve nem igazán diétázott csak sokat edzett, és pucolta ( a gold változatról mondta ). Tudom nem olcsó termékek, meg sajna 1 doboz nem sokat ér ( minimum 3-4 havi használat ), de ha van hasonló tapasztalat írjátok le. Köszi.


Nem saját, de környezetemben használta egy fickó, rajta nem sok változást láttam. Persze nem tudom, hogy hogyan kajál, pihen, stb. az edzést biztos nem lazsálja el.

2010. November 14. - 10:42:56
Válasz #717
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tapasztalatok a Secretatogue-one illetve gold válatozatáról, ha van olyan aki használta ( persze nem egy hónapig ), akkor legyen szíves ossza meg a tapasztalatokat a termékkel kapcsolatban. Vannak 30-on felüli vásárlók akik eléggé dícsérik ezeket a termelés fokozókat, pl. egyik visszajáró vásárló 4 hónapja használja, és azt mondta róla, hogy regenerációban segített, illetve nem igazán diétázott csak sokat edzett, és pucolta ( a gold változatról mondta ). Tudom nem olcsó termékek, meg sajna 1 doboz nem sokat ér ( minimum 3-4 havi használat ), de ha van hasonló tapasztalat írjátok le. Köszi.


Nem saját, de környezetemben használta egy fickó, rajta nem sok változást láttam. Persze nem tudom, hogy hogyan kajál, pihen, stb. az edzést biztos nem lazsálja el.
Ez is olyan mint az N.O. termelés fokozók, van akinél működik egy termék, van akinél nem, de azért köszi a véleményt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 18. - 22:01:45
Válasz #718
Nem elérhető

miki_nrg


Én ahol vettem még anno 3-4éve ott aztmondták hogy sokakat erőben dobott meg. Én természetesen semmit nem éreztem belőle.
Amúgy ha én árulnék tápkiegeket, akkor ilyen szarságokkal biztos nem járatnám le magam, mert a tudatlan vevő becsapva érzi magát.
Aki meg tisztában van azzal, hogy mik a kötelező tápkiegek amiket már megvett és extraként rádobb ilyen terméket az már símán eléri a havi minimum 50e ft tápkiegre fordítható összeget.
AKi ilyen szinten van hogy ennyit költsön az meg nem fog ilyen marhasásoggal szarakodni.

Valakinek működik valakinek nem?
Jó akinek nem annak 100%-ban pénz kidobás. És akinek működik, annak mennyire működik? Megéri e a "na ez működik mert éreztem valamit" dolog több mint 10e ft-ot?

2010. November 18. - 22:33:16
Válasz #719
Nem elérhető

pwz


Miki Te mindig azt irod, hogy egyik cucc sem mukodott neked ;D