2024. Május 11. - 14:03:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265191 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. November 18. - 23:03:57
Válasz #720
Nem elérhető

Gabe


MERT MÁJKI UTÁLJA A MÁSZÜLTEKKET! (Akkor is, ha ez MHP-s cucc.)  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. November 18. - 23:17:25
Válasz #721
Nem elérhető

pmiller06


Tényleg, Neked valami egyáltalán már működött? :D

2010. November 19. - 00:32:35
Válasz #722
Nem elérhető

miki_nrg


a kreatin monohidrát működött  ;D ha elmértem akkor befostam  ;D

de komolyra fordítva a szót működött nekem minden még a muszklitek is ha azt vesszük, hogy "éreztem valamit", de hogy lendített e hosszabb távon a fejlődésemen azt mondanám hogy nem.
Mellesleg az mhp nálam még rosszabb helyen áll mint a muszklitek mert ez a secrelószar azonkívül, hogy bazi finom ténleg még csak nem is éreztem semmit... a simply whey-e is egy rakás szar mert oldódni is képtelen. Amúgy meg sokhelyen még most is 4000ft-al drágább mint mikor 3éve vettem. Az anadroxsem jött be, bár az is egyén függő mert sokan dícsérik...
Hát nem tudom  ;D

Majd az lesz a jó termék amit még én is dícsérek  ;D Bár már extrákra nem ruházok be az alapokon kívül csak edzés előtti energizálokra max.
Ugyhogy jöhet nekem a Kamubolic Extrém is a XX. mass-fx el meg egyéb kapszulás Placebo fx-ével engem már nem hülyítenek az fix  ;)

2010. November 19. - 10:06:48
Válasz #723
Nem elérhető

MG


Miki kissé szélsőségesen fogalmaz, de nagyon igaza van.
Én már kipróbáltam aztán tényleg mindent, mert egy hülye pöcs vagyok, de egyet tudok vele érteni nagyjából.
Bár hozzáteszem, hogy nálam pl. az anadrox nagyon jól működött.
Nekem az alap egy jó fehérje, vitamin, glutamin, aminósav, amik szükségesek és működnek és ezek közül sem olyan sok van amit igazán jónak tartok. Aztán van 1-2 edzés előtti cucc, ami nekem jó, ami nem azt jelenti, hogy az összeszart stimulánsoktól meg 80 kiló koffeintől rosszul leszek és este nem alszom, hanem brutális bedurranásaim lesznek valóban és gyorsabban regenerálódok. Aztán van 1-2 jól érezhető tesztofokozó, aztán jónapot...
Az összes ilyen alvó izomrost aktiváló és társai baromság, egy rohadt nagy vicc...
Sztem aki valamit is érez ezektől a népbutításokból, az simán placebóhatás, mert előre bepörgeti a reklámdumától magát, hogy most aztán de kurvára felébredtek téli álmukból az izmaim  ;D ;D ;D

2010. November 26. - 19:21:43
Válasz #724
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
a kreatin monohidrát működött  ;D ha elmértem akkor befostam  ;D

de komolyra fordítva a szót működött nekem minden még a muszklitek is ha azt vesszük, hogy "éreztem valamit", de hogy lendített e hosszabb távon a fejlődésemen azt mondanám hogy nem.
Mellesleg az mhp nálam még rosszabb helyen áll mint a muszklitek mert ez a secrelószar azonkívül, hogy bazi finom ténleg még csak nem is éreztem semmit... a simply whey-e is egy rakás szar mert oldódni is képtelen. Amúgy meg sokhelyen még most is 4000ft-al drágább mint mikor 3éve vettem. Az anadroxsem jött be, bár az is egyén függő mert sokan dícsérik...
Hát nem tudom  ;D

Majd az lesz a jó termék amit még én is dícsérek  ;D Bár már extrákra nem ruházok be az alapokon kívül csak edzés előtti energizálokra max.
Ugyhogy jöhet nekem a Kamubolic Extrém is a XX. mass-fx el meg egyéb kapszulás Placebo fx-ével engem már nem hülyítenek az fix  ;)
PCT-fasza ha hiszed ha nem, erejét meg dupla adagolásban mutatja, meg. Miért nem tesztó inkább? Kérdezhetnéd, de.........ezt nem kell szúrni sok embert ez elriaszt, megfogja az ösztrót ( rendesen, főleg napi 5-6 kapszula ), nem kell utókúra ( remélem nem kell elmondani miért ). Láttam olyan formát akinek ajánlottam a PCT-t, dupla adagban tolta, száradt, eresedett, erős volt, mint egy nem túl durva tesztó kúra alatt, csak itt nem puffadt a vízvisszatartástól, és nem tudott volna orrabukni, mert egész nap állt........a pult mögött ;D ;D.
Ennyit a szar kiegekről.

Egyébként én is mindig azt pofázom, hogy az alapok legyenek meg, a szar kamu szteroidokra meg nem szívesen áldoznék, esetleg az eredetire, azt meg nehéz szerezni, és senki nem szeret annyit fizetni érte+utókúra.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 26. - 19:28:09
Válasz #725
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A szar kiegekről 2.rész........ ;D

Methyl Arimatest-biztos szar és semmi hatása........az első pár napban, eltelt egy hét, Balu szólt rám, hogy kurva ideges vagyok egész nap  :-Đ, diéta nélkül 1 egységet beljebb vetem az nadrág övemen ( mármint 1 lyukat :D ), erősebb voltam az összes gyakorlatban, és azért hagytam abba, mert ( úgy látszik 30 felett már érzékeny vagyok erre ) hullott a hajam, mint a hó, reggel a kádban hajmosás után összetúrtam vagy 50 szálat ( minden nap ), és mivel sűrű a hajam és ragaszkodom is hozzá, ezért legközelebb csak Proscarral, de akkor még fog mellé menni PCT is, hogy rendesen megvaduljak ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 26. - 19:31:11
Válasz #726
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Miki kissé szélsőségesen fogalmaz, de nagyon igaza van.
Én már kipróbáltam aztán tényleg mindent, mert egy hülye pöcs vagyok, de egyet tudok vele érteni nagyjából.
Bár hozzáteszem, hogy nálam pl. az anadrox nagyon jól működött.
Nekem az alap egy jó fehérje, vitamin, glutamin, aminósav, amik szükségesek és működnek és ezek közül sem olyan sok van amit igazán jónak tartok. Aztán van 1-2 edzés előtti cucc, ami nekem jó, ami nem azt jelenti, hogy az összeszart stimulánsoktól meg 80 kiló koffeintől rosszul leszek és este nem alszom, hanem brutális bedurranásaim lesznek valóban és gyorsabban regenerálódok. Aztán van 1-2 jól érezhető tesztofokozó, aztán jónapot...
Az összes ilyen alvó izomrost aktiváló és társai baromság, egy rohadt nagy vicc...
Sztem aki valamit is érez ezektől a népbutításokból, az simán placebóhatás, mert előre bepörgeti a reklámdumától magát, hogy most aztán de kurvára felébredtek téli álmukból az izmaim  ;D ;D ;D
Ha a MuscleTech-Aplodan-ra gondolsz, igazad van, hülye reklám duma, de hatása lehet, mert kreatin készítmény valójában, arra meg azt írtátok, hogy nálatok is hatott.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 26. - 21:43:25
Válasz #727
Nem elérhető

miki_nrg


És ez a Pct amiről beszélsz az új vagy a régi?

Mondjuk szúrni még nem szúrtam tesztót meg semmit, sem. De nehogy azt mond, hogy össze lehet hasonlítani a Pct-t a tesztóval!

2010. November 26. - 22:22:16
Válasz #728
Nem elérhető

miki_nrg


A szar kiegekről 2.rész........ ;D

Methyl Arimatest-biztos szar és semmi hatása........az első pár napban, eltelt egy hét, Balu szólt rám, hogy kurva ideges vagyok egész nap  :-Đ, diéta nélkül 1 egységet beljebb vetem az nadrág övemen ( mármint 1 lyukat :D ), erősebb voltam az összes gyakorlatban, és azért hagytam abba, mert ( úgy látszik 30 felett már érzékeny vagyok erre ) hullott a hajam, mint a hó, reggel a kádban hajmosás után összetúrtam vagy 50 szálat ( minden nap ), és mivel sűrű a hajam és ragaszkodom is hozzá, ezért legközelebb csak Proscarral, de akkor még fog mellé menni PCT is, hogy rendesen megvaduljak ;D ;D.


Nem tudom mikor esett szó erről az arimatestről, de én csak olyanokrol alkotok véleményt amiket már próbáltam. De ne azzal cáfolj már, hogy előszedsz olyan terméket ami ténleg működik. Még szép, hogy elő lehet olyannal hozakodni  ;D
Amúgy ha ténleg ennyire jó termék lenne az az arimatest akkor jövőre már tuti tiltó listán lesz  ;D

2010. November 27. - 10:07:03
Válasz #729
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A szar kiegekről 2.rész........ ;D

Methyl Arimatest-biztos szar és semmi hatása........az első pár napban, eltelt egy hét, Balu szólt rám, hogy kurva ideges vagyok egész nap  :-Đ, diéta nélkül 1 egységet beljebb vetem az nadrág övemen ( mármint 1 lyukat :D ), erősebb voltam az összes gyakorlatban, és azért hagytam abba, mert ( úgy látszik 30 felett már érzékeny vagyok erre ) hullott a hajam, mint a hó, reggel a kádban hajmosás után összetúrtam vagy 50 szálat ( minden nap ), és mivel sűrű a hajam és ragaszkodom is hozzá, ezért legközelebb csak Proscarral, de akkor még fog mellé menni PCT is, hogy rendesen megvaduljak ;D ;D.

Nem tudom mikor esett szó erről az arimatestről, de én csak olyanokrol alkotok véleményt amiket már próbáltam. De ne azzal cáfolj már, hogy előszedsz olyan terméket ami ténleg működik. Még szép, hogy elő lehet olyannal hozakodni  ;D
Amúgy ha ténleg ennyire jó termék lenne az az arimatest akkor jövőre már tuti tiltó listán lesz  ;D
Valószínűleg tiltólistán lesz......majd, mert működik.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 27. - 10:09:08
Válasz #730
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
És ez a Pct amiről beszélsz az új vagy a régi?

Mondjuk szúrni még nem szúrtam tesztót meg semmit, sem. De nehogy azt mond, hogy össze lehet hasonlítani a Pct-t a tesztóval!
Nem egy komoly kúrára gondoltam, pl. min 750-1000mg tesztó, azzal természetesen nem lehet összehasonlítani ( de össze lehet, mert jópár ember járt már úgy, hogy hatóanyag nélküli olajat vett ;D ), de dupla, tripla adagolásban tényleg érdekes dolgokat művel.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 28. - 17:47:34
Válasz #731
Nem elérhető

miki_nrg


Hát az is biztos, hogy a szteroidokkal is jól mellé lehet nyúlni és még csak a jobbik eset ha semmi nincs benne...

2010. November 28. - 17:49:19
Válasz #732
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
És ez a Pct amiről beszélsz az új vagy a régi?

Mondjuk szúrni még nem szúrtam tesztót meg semmit, sem. De nehogy azt mond, hogy össze lehet hasonlítani a Pct-t a tesztóval!
Nem egy komoly kúrára gondoltam, pl. min 750-1000mg tesztó, azzal természetesen nem lehet összehasonlítani ( de össze lehet, mert jópár ember járt már úgy, hogy hatóanyag nélküli olajat vett ;D ), de dupla, tripla adagolásban tényleg érdekes dolgokat művel.


Igaza van az Istvánnak!  ;) @:-)

2010. November 29. - 19:36:16
Válasz #733
Nem elérhető

miki_nrg


Hát majd ha lesz sok fölös pénzem akkor kipróbálom. De azt nem írtad, hogy ez a régi PCT-re vonatkozott vagy az "új erősebb" változatra?

2010. December 02. - 13:07:51
Válasz #734
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hát majd ha lesz sok fölös pénzem akkor kipróbálom. De azt nem írtad, hogy ez a régi PCT-re vonatkozott vagy az "új erősebb" változatra?
Az új is "tolja"-főleg napi 5-6 szem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).