2024. Május 11. - 11:55:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265176 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. December 10. - 12:11:44
Válasz #750
Nem elérhető

miki_nrg


(valami baj van a smiley-ekkel mert én nem ezeket akartam betenni és másodszori módosításra se tette be "nene" és a "hahota" nevűt)

2010. December 10. - 12:12:48
Válasz #751
Nem elérhető

miki_nrg


Amúgy meg azért jók az ilyen listák mert megnövelik a keresetet a termékek iránt.


2010. December 11. - 16:42:45
Válasz #752
Nem elérhető

bimmerman


Sziasztok! Keresgéltem,a címe alapján ez a topik tűnt a legalkalmasabbnak a kérdésem leírásához. Fehérje készítményben új termékek után kutatok, amiket szívesen kipróbálnék. Két termék közül ti melyiket választanátok, van-e tapasztalatotok ezeket illetően:
-SAN 100% Pure Platinum Whey
-VPX Syngex
Válaszotokat előre is köszönöm!

2010. December 11. - 16:53:26
Válasz #753
Nem elérhető

t.d.


Mindkettő whey. A syngex az nagyon finom, főleg a vanilíás. Sanból a nápolyis és a kekszes fasza, mindegyik jo választás.
100% not natural!

2010. December 11. - 17:08:33
Válasz #754
Nem elérhető

bimmerman


Hatásukat tekintve mekkora a külömbség közöttük? Mi a tapasztalat?

2010. December 11. - 17:13:38
Válasz #755
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hatásukat tekintve mekkora a külömbség közöttük? Mi a tapasztalat?
Hatásuk közt legalább semmi % eltérés lehet, ami azért jelentős ;D ;D.
Kaja mind a kettő, ne misztifikáljuk túl a dolgot.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 13. - 14:38:08
Válasz #756
Nem elérhető

Szigi


Sziasztok! Keresgéltem,a címe alapján ez a topik tűnt a legalkalmasabbnak a kérdésem leírásához. Fehérje készítményben új termékek után kutatok, amiket szívesen kipróbálnék. Két termék közül ti melyiket választanátok, van-e tapasztalatotok ezeket illetően:
-SAN 100% Pure Platinum Whey
-VPX Syngex
Válaszotokat előre is köszönöm!

Próbáltam mindkettőt.
A Sanban 3g-al több fehérje van adagonként és Vpx pedig nevesebb.
Mind2 eszméletlen finom. Hipergyors oldódás habzás nélkül. Séker sem igazán kell hozzájuk.
Sztem ne gondolkozz hogy melyiket, inkább próbáld ki mind kettőt egymás után.

2010. December 15. - 17:15:57
Válasz #757
Nem elérhető

tyson


Hali!

Elnyomtam egy doboz pct-t dupla adagolással!
Semmi extra, talán picit erősödtem.
Rendeltem még egy dobozzal és kap még két hét esélyt!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2010. December 16. - 11:54:34
Válasz #758
Nem elérhető

balic


...pár vélemény a számomra új termékekről:

Carnivor: kékáfonya íz elég merész, de én végülis elvoltam vele, ami inkább zavart a rengeteg színezék, ami nyomott hagyott a végtermékben is. Puncs ízben nekem sokan jobban bejött és talán annyira nem is volt erőteljes a szinezék. Oldodásról néha picit csomós maradt, de ez lehetett az én hibám is.
ISO-100: banános ízben izolátumhoz képest egész tűrhető, szerintem jobb mint a gyümölcsös. Oldódása tökéletes.
Intrapro: csokis ízben használtam és mindent vitt. Az eddigi legfinomabb fehérje, amit kóstoltam és az oldódása is tökéletes volt.

SizeOn: nekem nem vált be annyira, a Cellmass szerintem simán veri, nálam erőben és súlyban is jobban hozott és nem az első alkalommal már. Arról nem is beszélve, hogy ízben valami okádék szerintem. Citromosat próbáltam és szerintem borzalmas utóíze van, ami párosul egy nagyon cukros ízvilággal, de ez köszönhető annak is, hogy a fele legalább cukor.
SuperPump:Ez volt az első NO fokozó, amit próbáltam, de szerintem meg is találtam az igazit! Eddig nem láttam értelmét használni hasonló kiegészítőket, de mióta elkezdtem dolgozni rengetegszer hulla voltam, mire lejutottam a terembe. Tökéletes volt arra, hogy kicsit felpörgessen, jól bedurrantam tőle, minimálisan erőben is dobott és ami lényeges volt, hogy tudtam aludni tőle. Egy adagnál többet sosem ittam, de azt tapasztaltam, hogy két hét után kell egy hetes szünet mert hozzászokott a szervezetem. Ízre a citromos elég korrekt volt!
Halodrol: sok változást nem vettem észre, de ez talán köszönhető annak is, hogy csupán egy dobozzal nyomtam belőle, ami 3 hétre volt csak elég. Utólag sajnálom picit rá a pénzt mert egy ideig gondolkoztam, hogy két doboz kellett volna, de maradtam az egynél és megbántam. Nem biztos mondjuk, hogy a kettővel előrébb lettem volna. Annyit talán észrevettem, hogy minimálisan talán pucolt, amit régebben a tesztekben is megjegyeztek.

... hát ennyi.  ;)

2010. December 17. - 12:01:07
Válasz #759
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hali!

Elnyomtam egy doboz pct-t dupla adagolással!
Semmi extra, talán picit erősödtem.
Rendeltem még egy dobozzal és kap még két hét esélyt!
Szerintem beindul az..........Balu most pl. Methyl Arimatestet nyom PCT-vel, és a nem túl jó kajája ellenére elkezdett száradni, light-osan megjelentek a kockák a hasán.......nem lesz az rossz, hidd el.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 17. - 13:15:04
Válasz #760
Nem elérhető

warren


Hali!

Elnyomtam egy doboz pct-t dupla adagolással!
Semmi extra, talán picit erősödtem.
Rendeltem még egy dobozzal és kap még két hét esélyt!
Szerintem beindul az..........Balu most pl. Methyl Arimatestet nyom PCT-vel, és a nem túl jó kajája ellenére elkezdett száradni, light-osan megjelentek a kockák a hasán.......nem lesz az rossz, hidd el.


Most akarok rákeresni erre a Methyl Arimatest-re, de sehogyan sem találom meg az extremefit web áruházában.
Szerintem a keresőmotor nem működik, mert más terméket sem talál meg.
Belinkenétek az oldalt amin meg lehet nézni a terméket.

kössz.

http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. December 18. - 15:52:32
Válasz #761
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hali!

Elnyomtam egy doboz pct-t dupla adagolással!
Semmi extra, talán picit erősödtem.
Rendeltem még egy dobozzal és kap még két hét esélyt!
Szerintem beindul az..........Balu most pl. Methyl Arimatestet nyom PCT-vel, és a nem túl jó kajája ellenére elkezdett száradni, light-osan megjelentek a kockák a hasán.......nem lesz az rossz, hidd el.


Most akarok rákeresni erre a Methyl Arimatest-re, de sehogyan sem találom meg az extremefit web áruházában.
Szerintem a keresőmotor nem működik, mert más terméket sem talál meg.
Belinkenétek az oldalt amin meg lehet nézni a terméket.

kössz.


http://musclemedsonline.com/methylarimatest.html

Az Extremefiten csak a régi van fent.
Annak más volt az összetétele.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 18. - 21:58:07
Válasz #762
Nem elérhető

miki_nrg


EZ az új már ez "erősített" változat?  ;D

2010. December 19. - 12:29:35
Válasz #763
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
EZ az új már ez "erősített" változat?  ;D
A régit nem szedtem, azt hittem amikor elolvastam az összetételét az újnak, hogy...........nnnnaaa mááá megint csináltak valami gyengített sz.rt, elé írják, hogy methyl, oszt akkó nagyon harkór. De mikor 1 hét múlva a libidóm az egekbe volt, meg sík ideg voltam egész nap, erősebb voltam egy kicsit minden gyakorlatnál, 10 nap alatt egyel beljebb vettem az övet a nadrágomon, különösebb diéta nélkül......szerintem nem rossz, kérdezd Balut.
De hozzátenném, hogy én vagyok ilyen "hatóanyag szenzitív" ;D ;D mert nálam pl. majdnem minden N.O. fokozó elég jól működik, meg a teszto termelés fokozók is, nem tehetek róla ez van :).....de sörből is fele annyi elég, mint másoknak és már vidám vagyok ;D ;D, úgyhogy mindenre jól reagálok.
 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 19. - 14:17:47
Válasz #764
Nem elérhető

warren


EZ az új már ez "erősített" változat?  ;D
A régit nem szedtem, azt hittem amikor elolvastam az összetételét az újnak, hogy...........nnnnaaa mááá megint csináltak valami gyengített sz.rt, elé írják, hogy methyl, oszt akkó nagyon harkór. De mikor 1 hét múlva a libidóm az egekbe volt, meg sík ideg voltam egész nap, erősebb voltam egy kicsit minden gyakorlatnál, 10 nap alatt egyel beljebb vettem az övet a nadrágomon, különösebb diéta nélkül......szerintem nem rossz, kérdezd Balut.
De hozzátenném, hogy én vagyok ilyen "hatóanyag szenzitív" ;D ;D mert nálam pl. majdnem minden N.O. fokozó elég jól működik, meg a teszto termelés fokozók is, nem tehetek róla ez van :).....de sörből is fele annyi elég, mint másoknak és már vidám vagyok ;D ;D, úgyhogy mindenre jól reagálok.
 ;-oo-;

Ezt az új fajtát itthon hól tudom megvenni, ha az extremefet-ben nincs?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."