2024. Május 11. - 17:45:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265220 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2011. Szeptember 20. - 10:45:39
Válasz #825
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Szeptember 20. - 14:58:04
Válasz #826
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Látjátok homik? ;D
Én pörgök tőle  @-o, hangulatjavító hatása nálam egyértelmű  :).

A másik homi is ír majd valamit  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 04. - 17:15:00
Válasz #827
Nem elérhető

Batist


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!Jungle warfare-el szeretnék elkezdeni egy kúrát de szeretnék még mellé valamit.Mit ajánlanátok???
Egy ütős kis stack kéne.
Köszi

2011. November 12. - 13:14:44
Válasz #828
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kicsit megkésve..............

Ugyebár az egy anabolikus kiegészítő, ha megvannak a megfelelő tápanyagok, akkor 2 dologgal egészíteném ki, egy anti-katabolikus kiegészítőt beraknék mellé pl. Anabolic Xtreme Lean FX, és N.O. termelés fokozót pedig a szintén anabolikus hatású ( arachidon sav tartalmú ) Eponox-ot választanám.

Már a Gaspari is alkalmazta ezt a "titkos" hatóanyagot  :D, na jó nem titkos, táplálékainkba is benne van pl. vörös húsokban ( Schwarzenegger sem véletlenül esküdött a vörös húsokra ). Ez egy hosszú szénláncú, többszörösen telítetlen zsírsav ( a többszörösen telítetlen azt jelenti, hogy a szén láncban szereplő atomok közt, egynél több a kettős kötés ), anabolikus hatása van, egyszerűen leírva serkenti a prosztaglandin termelést, elő izomsejt képződést serkentő hatása van ( szatellit sejtek ). Fokozott fizikai igénybevétel hatására csökken a szervezet arachidonsav szintje, tehát csökken az anabolizmus is, ezt nem ártana kellő mennyiségben pótolnunk, nem biztos, hogy mindenki étrendje tartalmaz elegendő mennyiséget. Napi ajánlott bevitel 800-1000mg közt mozog.

Remélem kielégítő volt  ;D.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 12. - 13:17:19
Válasz #829
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Vagy Jungle Warfare+egy anti aromatáz teszto fokozó ( mert ez már nem az ATD-s Jungle ), Glutamin ormótlan mennyiségben  ;D.
 
Persze feltételezem, hogy azért eszegetsz-csipegetsz rendesen  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 14. - 10:33:41
Válasz #830
Nem elérhető

Batist


Köszönöm válaszod!Természetesen csipegetek glutamint :) A Lean fx-en elgondolkodtam arra beruházok valószínüleg.A kajám az rendben van anélkül úgysem ér semmit meghát mindennek az az alapja.
Esetleg tudnál anti aromatáz tesztók közül ajánlani vmit(t-bomb2,hyperdroll x2,PCT)?
Válaszod előre is köszi! /:-)  @:-)

2011. December 02. - 17:50:42
Válasz #831
Nem elérhető

vekony


Szeva Isti! Novatestről írnál nekem egy kis összefoglalót? (vagy az is írhat akinek már van vmi tapasztalata) Olvasgattam már amiket irtatok róla, de azért mégis... :D hogy kell szedni, mikor, hányat, mivel érdemes kombinálni, mit várhatok eme szertől? Amúgy te mitől vagy ilyen okos? Milyen sulid van, vagy csak "olvasgattál"? Vagy beszámolót kérsz minden vásárlótól? Holnap leírom a kajatervemet, aztán megvitatjuk oké? Amúgy mennyi most nálatok a mutant mass? Glutamin, vagy bcaa van vmi occsó és jó? danke

2011. December 02. - 18:12:48
Válasz #832
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Olvasgattam, Edző suli, bár abból csak az emberi szervezet működése, szervrendszerek, anatómia, szakági edzéselmélet, táplálkozás, táplálékkiegészítés, teljesítmény fokozás érdekelt. A többi hidegen hagy  ;D.

Önképző szakkör  ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 02. - 19:16:57
Válasz #833
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gaspari Glutamin 300g - 4.600.-

Ez biztos jó minőség.

A BCAA-juk jelen pillanatban nincs raktáron, de lesz, és az is megbízható készítmény.

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 16. - 17:13:59
Válasz #834
Nem elérhető

stexes


Sziasztok!
Novatestről szeretnék érdeklődni, használta már innen valaki?
Másik kérdésem hogy hozzájutottam egy dobozhoz, de a leírásában szerepel hogy nem javallott szedni ha a családban volt prosztata probléma.
Tehát erősen gondolkozok, hogy egyáltalán beszedjem-e.
Előre is köszi válaszotok!

2011. December 22. - 11:18:17
Válasz #835
Nem elérhető

kalibra


Én 1 dob Arimatest után (mivel az elfogyott a bótban) folytattam Novatestel. Az Arima után ebből semmit nem éreztem, elment minden jó dolog, ami az Arimától jött (erő, agresszió, izomdefiniáltság - már  4. naptól folyamatosan erősödve). Nekem a Nova kifejezetten nem jött be. Arimát fogok tolni, ahogy lesz, nekem a legintenzívebben ható tápkieg volt eddig életemben. De mint tudjuk, ez is hathat mindenkire kicsit másképp.

És gondolom még mindig nincs Arima Istvánéknál...

2012. Április 22. - 13:26:19
Válasz #836
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szendi ezt pofázza mióta, és végre mások is kezdik felismerni azokat a dolgokat amikről ír........és nem csak a D-vitaminnal kapcsolatban van igaza, bár kicsit drasztikus ürge, de jó meglátásai vannak.

http://www.wellnesscafe.hu/Aktualis/2012-04/D-vitamin-vedelem-az-elhizas-es-a-daganatok-ellen

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 03. - 14:29:25
Válasz #837
Nem elérhető

Szandi


gaspari spirodex jó dolog, már az első sorozat guggolás után kijött az összes ér a vállamon, ami pedig csak diéta utolsó heteiben szokott előfordulni, most meg a közelében sem vagyok ilyesminek, sőt.... Łł=
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2012. Május 03. - 14:54:16
Válasz #838
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Köszönjük a visszajelzést, a termogén hatása nagyon érezhető, 40 perces kardio edzés alatt kiizzadtam még a vérem is  :D.
Utána majdnem szó szerint csavarni lehetett a pólomból a vizet.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 06. - 14:01:15
Válasz #839
Nem elérhető

Gabe


gaspari spirodex jó dolog, már az első sorozat guggolás után kijött az összes ér a vállamon, ami pedig csak diéta utolsó heteiben szokott előfordulni, most meg a közelében sem vagyok ilyesminek, sőt.... Łł=
Akkor mi lesz, ha vállazáskor veszed be? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"