2024. Május 11. - 14:34:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265197 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2012. Május 06. - 18:11:59
Válasz #840
Nem elérhető

Maszat


1 jó tanács: a probiotikumos myofusiont azonnal mossátok ki a shakerből!! Benne hagytam a maradékot 1 napig, hááát...ilyen büdöset még szarni is ritkán szoktam  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 06. - 18:15:23
Válasz #841
Nem elérhető

Jordan


gaspari spirodex jó dolog, már az első sorozat guggolás után kijött az összes ér a vállamon, ami pedig csak diéta utolsó heteiben szokott előfordulni, most meg a közelében sem vagyok ilyesminek, sőt.... Łł=
Akkor mi lesz, ha vállazáskor veszed be? ;D

Vagy közös zuhanykor foci után, a csajokkal  :o :P
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Május 06. - 21:00:11
Válasz #842
Nem elérhető

Gabe


1 jó tanács: a probiotikumos myofusiont azonnal mossátok ki a shakerből!! Benne hagytam a maradékot 1 napig, hááát...ilyen büdöset még szarni is ritkán szoktam  ;D 
Szívemből szóltál kis koxos. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Május 07. - 14:59:32
Válasz #843
Nem elérhető

Szandi


gaspari spirodex jó dolog, már az első sorozat guggolás után kijött az összes ér a vállamon, ami pedig csak diéta utolsó heteiben szokott előfordulni, most meg a közelében sem vagyok ilyesminek, sőt.... Łł=
Akkor mi lesz, ha vállazáskor veszed be? ;D
Ezt majd holnap kipróbálom. ;D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2012. Május 07. - 18:04:14
Válasz #844
Nem elérhető

Maszat


1 jó tanács: a probiotikumos myofusiont azonnal mossátok ki a shakerből!! Benne hagytam a maradékot 1 napig, hááát...ilyen büdöset még szarni is ritkán szoktam  ;D 
Szívemből szóltál kis koxos. ;D

Te fasz  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 06. - 11:55:19
Válasz #845
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Új kedvenc N.O. fokozó. Kipróbáltam a MuscleMeds eNOxide-ot, 2 tablettánál brutális bedurranás  @-o. Egyet bevettem mielőtt elindultam edzeni, az út kb. 40 perc, egyet az öltözőbe, és  :o.

Pedig nem hittem benne.....

Sőt annyira jól működnek nálam a termékeik, hogy kipróbálom a HexaGHent mellé, esténként 2 tabletta. Kíváncsi leszek, főleg az izomkeménységre, glikogén töltöttségre, amino ezerrel megy majd mellé az edzéseken is.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 09. - 09:09:24
Válasz #846
Nem elérhető

dingo


Kedves Istvan es tarsai !Valami hired van a Gaspari size on pre-contest -gyartasanak leallitasarol? Miert ?Talan ez volt az a creatine ami mukodott nekem   ˝=/ .Persze ,hogy vege  ˝=/  .Valami ami megkozeliti pl Muscletech intravol ???Velemenyt vagy alternativat megkoszonnem  ha az intravol nem az igazi .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Június 09. - 10:54:06
Válasz #847
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kedves Istvan es tarsai !Valami hired van a Gaspari size on pre-contest -gyartasanak leallitasarol? Miert ?Talan ez volt az a creatine ami mukodott nekem   ˝=/ .Persze ,hogy vege  ˝=/  .Valami ami megkozeliti pl Muscletech intravol ???Velemenyt vagy alternativat megkoszonnem  ha az intravol nem az igazi .
Valaki írjon, aki használta, please, mert én egyiket sem próbáltam még.

Sok kiegészítőt használtam már, de mind én sem tudom kipróbálni, mert nekem is pízbe kerül, és így sem kevés a havi tápkieg ( hobbi szinthez viszonyítsunk ). Kb. 700-800g Glutamin + Amino Max8000 + vitamin + N.O. termelés fokozó - ez az alap......és ez még lófütty, ha valami tényleg komolyat szeretnél  ;).



 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 09. - 13:06:33
Válasz #848
Nem elérhető

dingo


Hat sajnos ezek szerint nem nepszeru othon .En probaltam par kulonbozo creatin-t de dietaban a legjobb ez a gaspari pre-contest volt csak edzes napokon meghozza edzes kozben kell megiszogatni .( Nem kell toltes,piheno napokon nem kell,nem kot vizet !!!)Olyan erot ad a ch szegeny napokon ,hogy vegig tudod nyomni a relativ nehez edzest intenziven .Nalam elotte van egy No pl Met-rx Nos es edzes kozben elszurcsized ,utana  x tend bcaa es plussz l glutaminnal es a vegen egy protein turmix egy kis vitargoval es egy vitamin csomag.Egyebkent az L glutamin az egyik legszuksegesebb szerintem is es szinte vegig kiseri az egesz napot .A problema csak ,hogy leallitottak a gyartasat a pre contest-nek vagy betiltottak vagy nem eri meg gyartani a lenyeg ,hogy a gaspari termekek mindig erre a sorsra jutnak. :-[
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Június 09. - 14:12:10
Válasz #849
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nálunk még van Pre-contest.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 26. - 18:07:19
Válasz #850
Nem elérhető

Karcsi


Gaspari-Spirodex nagyon ott van ! Nem bírsz az edzéssel le álni ***))
Szóval ajánlom mindenkinek mert nagyon szépen muzsikál :violinplay3:

2012. Július 16. - 23:25:59
Válasz #851
Nem elérhető

Karcsi


NoXide: brutál bedurranás,már az edzés legelején,nulla fejfájás,nagyon ott van :-/-

2012. Július 17. - 11:31:31
Válasz #852
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
NoXide: brutál bedurranás,már az edzés legelején,nulla fejfájás,nagyon ott van :-/-
Megerősítem - 2 tabletta brutál odaver  ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 17. - 20:12:55
Válasz #853
Nem elérhető

ninja14


NoXide: brutál bedurranás,már az edzés legelején,nulla fejfájás,nagyon ott van :-/-
Megerősítem - 2 tabletta brutál odaver  ;).


milyen gyártótól is van?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 18. - 10:47:01
Válasz #854
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
NoXide: brutál bedurranás,már az edzés legelején,nulla fejfájás,nagyon ott van :-/-
Megerősítem - 2 tabletta brutál odaver  ;).


milyen gyártótól is van?
Muscle Meds - MHP
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).