2024. Május 11. - 13:56:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265189 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2012. Szeptember 14. - 22:50:50
Válasz #855
Nem elérhető

Maszat


Talán 2 hete szedem a PCT-t, dupla adagolásban kezdtem (napi 3x2 szem) aztán visszavettem 4, majd 3 szemre. Libidó olyan szinten a béka segge alatt volt,h azzal inkább nem is dicsekednék. 1-2 napja érezem már,h kibaszott feszült vagyok, tegnap szétromboltam a szobát is 1 kis hülyeség miatt  ;D  Reggel úgy keltem,h majd szét robban a cerka, ma meg egész nap a csajom dugom  <3!   éjjen éjjen éjjen  :-):-)::   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 15. - 20:41:58
Válasz #856
Nem elérhető

doncicco



2012. December 15. - 20:43:19
Válasz #857
Nem elérhető

doncicco


Újra hozzáférhető.. valaki esetleg ::)?

2012. December 16. - 09:58:20
Válasz #858
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Újra hozzáférhető.. valaki esetleg ::)?

Mitől lenne újra hozzáférhető? A belinkelt youtube video 2008-as egyébként is...

Egyébként nem a Methyl D-re gondolsz, még 2004-ből Gasparitól? Amit belinkeltél az Methyl 1 D, ami valami kamunak tűnik egyébként is, de ez a video lassan 5 éves...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 16. - 10:28:54
Válasz #859
Nem elérhető

doncicco


Újra hozzáférhető.. valaki esetleg ::)?

Mitől lenne újra hozzáférhető? A belinkelt youtube video 2008-as egyébként is...

Egyébként nem a Methyl D-re gondolsz, még 2004-ből Gasparitól? Amit belinkeltél az Methyl 1 D, ami valami kamunak tűnik egyébként is, de ez a video lassan 5 éves...

www....

2012. December 16. - 10:57:28
Válasz #860
Nem elérhető

Gabe


Don csikkó weblinket írt be, vagy csak morgolódik? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 16. - 10:58:34
Válasz #861
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Újra hozzáférhető.. valaki esetleg ::)?

Mitől lenne újra hozzáférhető? A belinkelt youtube video 2008-as egyébként is...

Egyébként nem a Methyl D-re gondolsz, még 2004-ből Gasparitól? Amit belinkeltél az Methyl 1 D, ami valami kamunak tűnik egyébként is, de ez a video lassan 5 éves...

www....

doncicco, légyszives ide ne linkelj be külső webáruházakat. Elég ha beírod, hogy sok webáruházban kiírják, hogy vannak még prohormonok, és elhisszük... ;D

Felejtsd el egyébként az általad is belinkelt "szarokat", amire azt írják, hogy prohormonok, már rég nem prohormonok!!! Csak ennyit kell tudnod, nem magyarázom el, mert nincs időm rá...Egyébként meg már pár éve valahol itt elmagyaráztam miért nem prohormonok amiket akként árulnak manapság(2004 után). A hatásukról pedig jobb nem említést tenni...Tényleg.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 16. - 11:15:02
Válasz #862
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja igen, az eredeti Gaspari Methyl-D és ergopharm 1-AD stb...igazi prohormonok voltak még annak idején, amiknek tényleges hatásaik voltak...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 16. - 12:08:22
Válasz #863
Nem elérhető

doncicco


Pardon 8) gondoltam, hogy kamu.Köszönöm!

2012. December 16. - 20:55:21
Válasz #864
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na nézzük kicsit részletesebben, miket árulnak hihetetlen anabolikus hormonfokozóként:  ;D (tényleg idegesítően kamu termékek)

1. Advanced Muscle Science - 1- Androszteron
Na, valójában erről beszélek, Annak idején volt egy olyan termék, amit úgy hívtak, hogy 1-AD és és az 1 androsztenediol volt és keményen anabolikus összetevő volt. Valójában nem is prohormon, hanem önmagában anabolikus hormon volt. Talán az egyik leghirhedtebb és leghíresebb kiegészítő, ami valaha piacra került.
És most itt van ez a kamu 1-androszteron, ami a gagyik gyagyija. Kit akarnak becsapni ezzel a szarral?

Namost ez a prohormon prohormonja, ami ha esetleg véletlenül, talán a szervezetben két lépcsőben átalakul valódi anabolikus hormonná(1-tesztoszteronná), de ezzel az erővel ihatnál kólát is és várhatnád a csodát.

2. 4- AD(4-androszteron) szintén az advanced muscle science terméke, aminek a története nagyon hasonló a fentihez, nem írom le most, de a piacon most kapható kamu termékek egyik királya testépítők számára az előzővel együtt. Kb. 1000mg / nap adagolásnál lehet egy kis hatása, de nem érdemes kisérletezni és ekkora adagnál borzalmasan drága lenne...

3. FIZOGEN - 17-BOL
Na ne vicceljenek már velünk. Cyclostanodrol. Milyen KOMOLYAN hangzik a neve!
Ezt figyeld: -2B-O-acetyl-,3B,14a,20,22,25-pentahydroxy-5B-cholest-7-en-6-one ester ez aztán a komolyan hangzó anabolikus szteroid név, nemde?  ;D
Falun egy ilyen hatóanyagot hogy el lehet már adni, mint legújabb anabolik peptid, nem?  :D  :-)-
valójában egy növényi szterol, aminek semmilyen anabolikus hatása nincs emberre, emellett nem konvertálódik(nem alakul át) semmilyen férfi nemi hormonná.
A híresen szar és ezerszer sem működő ecdyszteron egy másik neve egyszerűen(észterifikálva, hogy mégjobban hangozzon). A Fizogén mindig is híres volt a leglehúzósabb, legkamubb termékekkel előjönni. Ez itt pályfutásuk megkoronázása. 17-BOL.  ;D

Majd egyszer talán még folytatom a sort, de ennyi kb. mutatja, hogy mekkora kamu termékeket neveznek ma anabolikus hormonfokozónak és próbálják lehúzni az egyszerű áldozatokat ezekkel a termékekkel...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 16. - 21:08:02
Válasz #865
Nem elérhető

doncicco


ok mester Łł=próbálom távol tartani magam ezektől **:))))* marad az arimatest kipróbálásra...

2012. December 16. - 21:35:03
Válasz #866
Nem elérhető

doncicco


...és az LG Natadrol (állítólag 5-dhea)? formadrol valami pct..?

2012. December 16. - 21:41:04
Válasz #867
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
...és az LG Natadrol (állítólag 5-dhea)? formadrol valami pct..?

Felejtsd el az összes LG terméket!!!, már évek óta mondom ittenetetet kérem... :D
1-től 10-ig mérve 9.5-öt adok nekik a kamu cégek skáláján...(csak azért nem 10-es mert tizest nem adunk.  ;D  )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 16. - 21:50:55
Válasz #868
Nem elérhető

doncicco


Megértettem  d:)!Elgondolkodok a jövőben valami kamu gyártáson jó marketinggel :D...

2012. December 16. - 22:42:55
Válasz #869
Nem elérhető

zotja


...és az LG Natadrol (állítólag 5-dhea)? formadrol valami pct..?

Felejtsd el az összes LG terméket!!!, már évek óta mondom ittenetetet kérem... :D
1-től 10-ig mérve 9.5-öt adok nekik a kamu cégek skáláján...(csak azért nem 10-es mert tizest nem adunk.  ;D  )

kamu cégek közül kinek adsz 1 pontot? :D