2024. Május 11. - 14:39:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265198 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2012. December 16. - 22:50:34
Válasz #870
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
...és az LG Natadrol (állítólag 5-dhea)? formadrol valami pct..?

Felejtsd el az összes LG terméket!!!, már évek óta mondom ittenetetet kérem... :D
1-től 10-ig mérve 9.5-öt adok nekik a kamu cégek skáláján...(csak azért nem 10-es mert tizest nem adunk.  ;D  )

kamu cégek közül kinek adsz 1 pontot? :D

Azért a világ nem fekete-fehér...Kamuban is vannak fokozatok, my dear friend... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 16. - 22:54:37
Válasz #871
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az 1 pontos kamu mondjuk az én skálámon például a Microsoft lenne, vagy az Apple, ami annyit jelent, hogy sokkal sokkal több jó van benne,(több érték van benne), mint kamu.

Az 1-től 10-ig kamu skála alján az 1-esnél a nem kamu cégek lennének, a 10-es közelében az abszolut kamuhoz közelítőek. Nemár, hogy mindig magyarázni kelljen... ;D  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 17. - 00:02:12
Válasz #872
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
persze az is igaz, hogy inkább "kamu-nem kamu" skálának kellett volna neveznem és úgy értelmesebb az egész...  ;)

Na mindegy, majd legközelebb.  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 17. - 08:56:29
Válasz #873
Nem elérhető

doncicco


Azért az mégis rejtély marad számomra, hogy - csak a hazai forgalmat tekintve - folyamatosan el tudják adni ezeket, különösen az lg termékeket..én 2x próbáltam értékelhető eredmény nélkül, talán a régi masterdrol yohimbe tartalma miatt futkosott a hideg a hátamon :D

2012. December 17. - 09:57:24
Válasz #874
Nem elérhető

Milo


Szerintetek melyik tesztófokozók a legjobbak jelenleg a piacon? amugy az LG Natadrol-ról tényleg írkálnak érdekes dolgokat pl.hogy kúra utáni helyreállitásra alkalmas
Riceman

2012. December 17. - 10:04:04
Válasz #875
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azért az mégis rejtély marad számomra, hogy - csak a hazai forgalmat tekintve - folyamatosan el tudják adni ezeket, különösen az lg termékeket..én 2x próbáltam értékelhető eredmény nélkül, talán a régi masterdrol yohimbe tartalma miatt futkosott a hideg a hátamon :D

Az egész világon be lehet csapni embereket ilyen termékekkel. Ezek a termékek nem csak a cégek hibái, azért annyi még hozzátartozik a témához. mivel az LG-nek is voltak jó termékei annak idején(2003-04-ben) Tudom, mert én voltam az első aki Magyarországra hozta azokat. Csak az amerikai szabályozások annyira megszigorodtak ezen a területen(abszolut nem ésszerűen), hogy tényleg már csak az ilyen kamu termékek maradhattak a piacon(legalábbis anabolikus hormonok terén mindenképpen). Ezért most értéktelen, kamu termékekkel tele van a piac, amik még ráadásul ártalmasabbak is lehetnek egészségügyi szempontból(új növényi kivonatok), mint a prohormon tartalmú termékek voltak annak idején. Legalább azoknál voltak olyanok, amelyeknél nem volt kérdéses a hatás-mellékhatás, mint pl. 4-AD ami tesztoszteronná alakult a szervezetben stb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 17. - 10:09:47
Válasz #876
Nem elérhető

Milo


jó, most már tudjuk mit nem szabad venni. Nem osztanád meg velünk tudásod? gondolom kipróbáltad már szinte az összes létező tesztófokozót. Mi vált be legjobban? és erre szerintem nem csak én lennék kiváncsi, hanem még sokan mások itt a fórumon
Riceman

2012. December 17. - 10:15:26
Válasz #877
Nem elérhető

doncicco



2012. December 17. - 10:27:00
Válasz #878
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
jó, most már tudjuk mit nem szabad venni. Nem osztanád meg velünk tudásod? gondolom kipróbáltad már szinte az összes létező tesztófokozót. Mi vált be legjobban? és erre szerintem nem csak én lennék kiváncsi, hanem még sokan mások itt a fórumon

Hogyne, kipróbáltam a létező összes tesztófokozót, szóval mindjá' írom is le, hogy mik vótak... ;D

A 95%-át ezeknek a termékeknek nem érdemes kipróbálni egyáltalán...  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 17. - 10:30:54
Válasz #879
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Természetesen a működő termékeket is meg kellene említeni. Talán egy sorban le lehet ezeket ma írni sajnos.

DAA például működik tesztoszteronszint fokozás szempontjából...(de ezt leírtam már kb másfél éve. Az ergopharm féle daa termék(Testforce 2) működik pl...)
Még összeszedek majd párat...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 17. - 18:19:39
Válasz #880
Nem elérhető

Maszat


Engem is érdekelne, 1 hónapon belül vennem kell valamit, aminek hasznát is veszem. Methyl arimatest-en gondolkodtam eddig, mert jó vélemények vannak róla (libidó téren), de pont nemrég írtad,h methoxyflavonok szart sem érnek.

Szóval ez a téma kifejezetten érdekel.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 17. - 20:17:32
Válasz #881
Nem elérhető

Rebel


Természetesen a működő termékeket is meg kellene említeni. Talán egy sorban le lehet ezeket ma írni sajnos.

DAA például működik tesztoszteronszint fokozás szempontjából...(de ezt leírtam már kb másfél éve. Az ergopharm féle daa termék(Testforce 2) működik pl...)
Még összeszedek majd párat...
Csikó Isti a DHEA-t is dicsérte,de nem találom már hol.

2012. December 17. - 21:37:03
Válasz #882
Nem elérhető

G


Természetesen a működő termékeket is meg kellene említeni. Talán egy sorban le lehet ezeket ma írni sajnos.

DAA például működik tesztoszteronszint fokozás szempontjából...(de ezt leírtam már kb másfél éve. Az ergopharm féle daa termék(Testforce 2) működik pl...)
Még összeszedek majd párat...
Csikó Isti a DHEA-t is dicsérte,de nem találom már hol.

 7-KETO DHEA főleg libidó szempontjából  ****:))))))

2012. December 17. - 21:44:51
Válasz #883
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ahogy lesz egy kicsit több időm, írok ezekről!  8-)  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 18. - 05:35:31
Válasz #884
Nem elérhető

Rebel


Ahogy lesz egy kicsit több időm, írok ezekről!  8-)  ;)
Łł=
Ehhez kapcsolódva valami jó kis ösztrogátló is jó lenne,ha lenne szó a naturál,de ösztrogéndominanciávál megáldott badisoknak.