2024. Május 11. - 19:36:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265238 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2013. Február 05. - 13:34:14
Válasz #930
Nem elérhető

ninja14


én valószinüleg a DAA+arima kombót próbálom ki. Pink Magic -ről van vkinek tapasztalata? érhet valamit?
[/quote

Hanyagold a pink magicet én próbáltam, nekem egyáltalan nem jött be...mikor szedtem a libidóm még csökkent is  ;D és tiszta voltam akkor! nem PCT ben használtam...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 11. - 21:41:22
Válasz #931
Nem elérhető

Maszat


kb 3és fél 4 hete szedhetem a methyl arimatest-et. Sokan dicsérték, ezért vettem kúra utánra, hátha segít valamit a libidón. Nagy gázok nincsenek, amikor kell áll a répa. Engem csak ez érdekelt. Szarok a fazonra, hobby szinten gyúrok, kevés motivációval, nem szoktam megtartani a kúra alatt szerzett tömeget, nem is hajszolom. Én az utat élvezem, nem a végső célt  ;D  A lényeg,h van még 1 heti adag, erre elkezdett faszán megdobni erőben, és fazonban is. Rendesen szárazabb lett a fazon. A váll sokkal szebben elkülönül a kartól, egész fasza. Azt hiszem jrk említette (milyen név ez már?  ;D ) ,h neki is az utolsó héten indult be. Suprise  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 11. - 21:44:49
Válasz #932
Nem elérhető

ninja14


kb 3és fél 4 hete szedhetem a methyl arimatest-et. Sokan dicsérték, ezért vettem kúra utánra, hátha segít valamit a libidón. Nagy gázok nincsenek, amikor kell áll a répa. Engem csak ez érdekelt. Szarok a fazonra, hobby szinten gyúrok, kevés motivációval, nem szoktam megtartani a kúra alatt szerzett tömeget, nem is hajszolom. Én az utat élvezem, nem a végső célt  ;D  A lényeg,h van még 1 heti adag, erre elkezdett faszán megdobni erőben, és fazonban is. Rendesen szárazabb lett a fazon. A váll sokkal szebben elkülönül a kartól, egész fasza. Azt hiszem jrk említette (milyen név ez már?  ;D ) ,h neki is az utolsó héten indult be. Suprise  ;D
;D

amúgy milyen dózisban használtad?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 11. - 21:47:14
Válasz #933
Nem elérhető

Maszat


Teljesen normálba. Reggel-este 2 kapszula lenyelve plusz 1 a nyelv alá  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 11. - 21:54:02
Válasz #934
Nem elérhető

hopika


Péntek-szombat nekem is bement vagy 7 tabletta nyelv alá a többi mellé...
 @-o @-o @-o
Diéta van...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Február 11. - 22:01:49
Válasz #935
Nem elérhető

ninja14


Teljesen normálba. Reggel-este 2 kapszula lenyelve plusz 1 a nyelv alá  ;D
milyen az íze?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 11. - 22:02:45
Válasz #936
Nem elérhető

Maszat


Teljesen normálba. Reggel-este 2 kapszula lenyelve plusz 1 a nyelv alá  ;D
milyen az íze?  ;D

epres baszki. kajak!  ;D  a sima methyltesztoszteront jobban szeretem :D <3!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 12. - 09:50:20
Válasz #937
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
kb 3és fél 4 hete szedhetem a methyl arimatest-et. Sokan dicsérték, ezért vettem kúra utánra, hátha segít valamit a libidón. Nagy gázok nincsenek, amikor kell áll a répa. Engem csak ez érdekelt. Szarok a fazonra, hobby szinten gyúrok, kevés motivációval, nem szoktam megtartani a kúra alatt szerzett tömeget, nem is hajszolom. Én az utat élvezem, nem a végső célt  ;D  A lényeg,h van még 1 heti adag, erre elkezdett faszán megdobni erőben, és fazonban is. Rendesen szárazabb lett a fazon. A váll sokkal szebben elkülönül a kartól, egész fasza. Azt hiszem jrk említette (milyen név ez már?  ;D ) ,h neki is az utolsó héten indult be. Suprise  ;D
Ő nem jrk, Denzel Washington te.....teeee  ;D ;D.
Egyébként az a durva, hogy én már ezt egy hét múlva éreztem, valószínűleg én ösztrogénesebb vagyok ( ok nem csak valószínűleg  ;D ), meg a libidó is durva volt, kicsit lekorlátozta a gondolkodásomat  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Július 01. - 11:36:27
Válasz #938
Nem elérhető

sarti


Sziasztok
Egy kis érdeklődés: ti melyik gyártó termékeit használjátok? Plusz milyen termékeket használtok tömegelés alatt? Sokat olvasgattam, látom ki mit használt pár éve, de gondolom ahogy változtatják a termékek összetételét, ti is váltotok.
Köszi

2013. Július 01. - 15:04:26
Válasz #939
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindenki totál mást fog írni, ahány ember annyi kombináció lesz, de érdeklődve várjuk a válaszokat.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Július 01. - 15:49:29
Válasz #940
Nem elérhető

sarti


Tudom, hogy ahány ember annyi válasz, épp azért érdekelne  ****:)))

2013. Július 01. - 20:20:01
Válasz #941
Nem elérhető

ninja14


Tudom, hogy ahány ember annyi válasz, épp azért érdekelne  ****:)))
Gaspari, ha meg árra mész akkor hazai termékek is bevonhatóak....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Július 01. - 22:30:41
Válasz #942
Nem elérhető

sarti


Régebben a ...... termékeit használtam, mert 20% kedvezménnyel be tudtam őket szerezni, viszont ha a normál árát nézem, már jóval húzósabb, akkor már viszont inkább nagyobb márkák, pl Gaspari.

2013. Augusztus 12. - 09:10:44
Válasz #943
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tudom, hogy ahány ember annyi válasz, épp azért érdekelne  ****:)))
Gaspari, ha meg árra mész akkor hazai termékek is bevonhatóak....
Gaspari a kedvencem....volt, aztán elkezdtek gagyulni, de ez sajna sokra jellemz?.

Probiotic egy hiba volt......
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 12. - 09:18:45
Válasz #944
Nem elérhető

Gabe


Tudom, hogy ahány ember annyi válasz, épp azért érdekelne  ****:)))
Gaspari, ha meg árra mész akkor hazai termékek is bevonhatóak....
Gaspari a kedvencem....volt, aztán elkezdtek gagyulni, de ez sajna sokra jellemz?.

Probiotic egy hiba volt......
De itt az Elite.
Akkor szerinted mi az, ami jó?
"Yeah buddy, light weight baby!"