2024. Május 11. - 09:47:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265155 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Május 14. - 03:32:33
Válasz #135
Nem elérhető

sany80


Gaspari Size on tenyleg enyire mint ahogy irjak?Vagy csak reklam szoveg?Nem nagyon ismerem Gaspari termekeket habar most vettem Plasma jet-et meg Super pump-ot edig Muschletek termekeket hasznaltam.Valamint ha valaki hasznalta mar Six Star Creatine-t mi a velemenye rola nagyon olcsonak tunik. :o

2008. Május 14. - 12:40:23
Válasz #136
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A gaspari termékek tényleg jók,megbízhatóak,szerintem sokan értenek egyet kijelentésemmel,nyugodtan vásárolj belőlük.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 14. - 14:38:30
Válasz #137
Nem elérhető

Cressler


Gaspari Size on tenyleg enyire mint ahogy irjak?Vagy csak reklam szoveg?Nem nagyon ismerem Gaspari termekeket habar most vettem Plasma jet-et meg Super pump-ot edig Muschletek termekeket hasznaltam.Valamint ha valaki hasznalta mar Six Star Creatine-t mi a velemenye rola nagyon olcsonak tunik. :o
nézz be a gaspari teszt topikokba ... amit leírtunk(tam) róla az frankón úgy igaz, nekem a SizeOn az egyik kedvencem
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 21. - 08:49:31
Válasz #138
Nem elérhető

mushroom


Most vettem először ON - Whey-t, eddig úgy gondolkoztam, hogy felesleges izolátumot nyomnom, elvileg amúgyis jobb a koncentrátum, ha nem diétázok. De ez állat! Qrva jól oldódik, az emésztőenzimes proteineket amúgyis nagyon szeretem, a Rocky Road íz pedig olyan, hogy úgy érzem, hogy akár most le tudnám dönteni az egész zsákkal. 4. adaggal iszom 1 órás intervallumon belül, lassan le kéne állni  ;D  /7%

2008. Május 21. - 11:35:16
Válasz #139
Nem elérhető

madinorbi


Jaja néha elkap az ember olyan cuccokat amiket 1-2 óra alatt be lehetne nyomni nekem most 3 doboz dessert jött meg a kókuszos fele már hiányzik sőt több mint fele 1 nap alatt  ;-oo-; :-oD
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 21. - 12:26:31
Válasz #140
Nem elérhető

mushroom


Igen, azzal is szemeztem, de a választható ízek egyike se volt olyan, ami megdobogtatta volna a szívemet.  :-\ Bár ez a kókuszos nem hangzik rosszul, azt hiszem van még mit végigkóstolnom  ;-oo-;

2008. Május 21. - 15:43:28
Válasz #141
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jaja néha elkap az ember olyan cuccokat amiket 1-2 óra alatt be lehetne nyomni nekem most 3 doboz dessert jött meg a kókuszos fele már hiányzik sőt több mint fele 1 nap alatt  ;-oo-; :-oD
Úgy látom nektek megéri,jó minűségű(és ízű)fehérjét vennetek,még jó,hogy már nincs adósok börtöne ;D.

 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 21. - 15:46:44
Válasz #142
Nem elérhető

madinorbi


Persze hogy megéri BEÉPÜL azon gondolkozom hogy a dobozokat is tudná e hasznosítani az izomzatom  !+"%
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 21. - 15:47:11
Válasz #143
Nem elérhető

mushroom


Adósok börtöne? Ki vesz hitelre proteint?  ;D

2008. Május 21. - 16:32:55
Válasz #144
Nem elérhető

Cressler


Adósok börtöne? Ki vesz hitelre proteint?  ;D
rám ne nézz  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 25. - 21:10:49
Válasz #145
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Valaki hasznalta mar Nutrex Anabol-5 termeket?Ha igen mik a tapasztalatok.Amugy ezutan kell valami utokura mert azt olvastam hogy nem.

2008. Május 28. - 15:17:00
Válasz #146
Nem elérhető

George


Ma volt szerencsém egy adag MHP Dark Matter edzés utáni turmix előtti ;D formula elfogyasztásához.
Megállapítottuk Zsolti bácsival :D, hogy a gyártók egyre inább a freak állagot és színt részesítik előnyben, mert ez......ez valami durva ahogy kinéz. Sötétkék színű, kevés vízzel kocsonyás állagú(5 deci alatt hozzá se kezdjen senki), robbanásra hajlamos(shakert két rázás között kinyitni!!!), gyümölcsös-fogkrém ízű ;D Megittam....és utána elég érdekes érzésem volt, mintha felfújtak volna, minden izmom totál betöltődött :-O Fasza!!!

2008. Május 28. - 15:26:09
Válasz #147
Nem elérhető

darknight


Ma volt szerencsém egy adag MHP Dark Matter edzés utáni turmix előtti ;D formula elfogyasztásához.
Megállapítottuk Zsolti bácsival :D, hogy a gyártók egyre inább a freak állagot és színt részesítik előnyben, mert ez......ez valami durva ahogy kinéz. Sötétkék színű, kevés vízzel kocsonyás állagú(5 deci alatt hozzá se kezdjen senki), robbanásra hajlamos(shakert két rázás között kinyitni!!!), gyümölcsös-fogkrém ízű ;D Megittam....és utána elég érdekes érzésem volt, mintha felfújtak volna, minden izmom totál betöltődött :-O Fasza!!!

Milyen ízt nyomtatok George? Blue Raspberry-t? Én olyat rendeltem a múltkor, erre Fruit Punch jött... :'( :'( :'( De király lehet a Grape íz is...

          >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 28. - 15:27:31
Válasz #148
Nem elérhető

George


Ma volt szerencsém egy adag MHP Dark Matter edzés utáni turmix előtti ;D formula elfogyasztásához.
Megállapítottuk Zsolti bácsival :D, hogy a gyártók egyre inább a freak állagot és színt részesítik előnyben, mert ez......ez valami durva ahogy kinéz. Sötétkék színű, kevés vízzel kocsonyás állagú(5 deci alatt hozzá se kezdjen senki), robbanásra hajlamos(shakert két rázás között kinyitni!!!), gyümölcsös-fogkrém ízű ;D Megittam....és utána elég érdekes érzésem volt, mintha felfújtak volna, minden izmom totál betöltődött :-O Fasza!!!

Milyen ízt nyomtatok George? Blue Raspberry-t? Én olyat rendeltem a múltkor, erre Fruit Punch jött... :'( :'( :'( De király lehet a Grape íz is...

          >:D >:D >:D
Na ezt nem néztem sorry... csak feltéptem...öntöttem....ráztam :-oD

2008. Május 28. - 17:27:18
Válasz #149
Nem elérhető

bandus


Ma volt szerencsém egy adag MHP Dark Matter edzés utáni turmix előtti ;D formula elfogyasztásához.
Megállapítottuk Zsolti bácsival :D, hogy a gyártók egyre inább a freak állagot és színt részesítik előnyben, mert ez......ez valami durva ahogy kinéz. Sötétkék színű, kevés vízzel kocsonyás állagú(5 deci alatt hozzá se kezdjen senki), robbanásra hajlamos(shakert két rázás között kinyitni!!!), gyümölcsös-fogkrém ízű ;D Megittam....és utána elég érdekes érzésem volt, mintha felfújtak volna, minden izmom totál betöltődött :-O Fasza!!!
Jól hangzik 8-)
Már csak azt kell kitalálni hogy ez lehet-e a jobb, vagy az anabolic halo.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player