2024. Május 12. - 00:35:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265273 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Június 02. - 08:47:03
Válasz #180
Nem elérhető

Johnnyx


Azért vannak kivételek. Pl. a "nutis torta" nem tenne jót így diéta alatt.
Egyetek zabot!

2008. Június 03. - 08:36:30
Válasz #181
Nem elérhető

darknight


Ma volt szerencsém egy adag MHP Dark Matter edzés utáni turmix előtti ;D formula elfogyasztásához.
Megállapítottuk Zsolti bácsival :D, hogy a gyártók egyre inább a freak állagot és színt részesítik előnyben, mert ez......ez valami durva ahogy kinéz. Sötétkék színű, kevés vízzel kocsonyás állagú(5 deci alatt hozzá se kezdjen senki), robbanásra hajlamos(shakert két rázás között kinyitni!!!), gyümölcsös-fogkrém ízű ;D Megittam....és utána elég érdekes érzésem volt, mintha felfújtak volna, minden izmom totál betöltődött :-O Fasza!!!

Maximum Human Performance: Dark Matter... Az Ismeretlen Matéria... A Sötét Anyag...

Tegnap edzés után én sem tudtam ellenállni, és kipróbáltam egy adagot. Edzés után rohanás haza, 5 deci vízhez "anyag" bekever, 5 percre be a hűtőbe...

Már a kevergetésnél érezhető volt, hogy ez az átlagnál tömörebb, sűrűbb cucc. De a behűtés után teljesen olyan állagú volt, mint pl. a kökényszilvából készült befőttnek a hűtőben hagyott, bekocsonyásodott leve...

Ahogy iszod, nagyon selymesen csúszik le a torkodon és szinte érzed, hogy ez valami másmilyen anyag, mint amiket eddig használtál... Nekem ízre is bejött így elsőre, pedig köztudottan nem vagyok oda a gyümölcspuncs ízért, de ebben egyáltalán nem éreztem semmi negatív ízhatást. Nekem nagyon pozitív volt az első benyomás a termékkel kapcsolatban, a tényleges eredményhez, izombetöltő hatáshoz azonban kell majd 1-2 hét használat, hogy nyilatkozni tudjak...

De az összetevői, állaga, íze alapján egy MHP: Dark Matter-MuscleTech: Anator P70-MuscleTech: Anabolic Halo triumvirátusban megelőlegezem neki a képzeletbeli dobogó legfelső fokát... :-!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 04. - 12:52:56
Válasz #182
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
N.O.Plasmacore még egy hónap elteltével is ütős edzés előtt @:-),bár nekem még mindig elég egy adagolókanálnyi,a benne lévő yohimbe-től,nekem is gyomoridegem van egy jó darabig :-\,olvastam másnak is van ilyen problémája,a yohimbe tartalmú cuccokkal.Egyébként egy hónap után is jó,csak ajánlani tudom kipróbálásra,aki még nem tette.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 04. - 18:01:41
Válasz #183
Nem elérhető

Johnnyx


N.O.Plasmacore még egy hónap elteltével is ütős edzés előtt @:-),bár nekem még mindig elég egy adagolókanálnyi,a benne lévő yohimbe-től,nekem is gyomoridegem van egy jó darabig :-\,olvastam másnak is van ilyen problémája,a yohimbe tartalmú cuccokkal.Egyébként egy hónap után is jó,csak ajánlani tudom kipróbálásra,aki még nem tette.

Egyetértek. Az eddig használt NO fokozók és egyéb pörgető-durrantó cuccok közül ez a leghatásosabb, legerősebb. Nekem is elég egy adagolókanál, legfeljebb akkor kell 1.5-2, ha aznap nem ittam kávét (bár ez ritka nálam).  @:-) Nekem nem okozott semmilyen negatív mellékhatást, gyomromat sem bántotta  :-oD Sőt nekem az íze is bejön!
Egyetek zabot!

2008. Június 04. - 18:24:16
Válasz #184

B1ll4

Vendég
Nem kacsáztunk mi a tesztbe srácok ! Próbáljátok ki többen , nagyon ott van ! :)

2008. Június 05. - 09:21:55
Válasz #185
Nem elérhető

endre66


Jajh. Ittam edzés után egy két decis két kanalas Anabolic Halot. Ebben a dög melegben kellemes a lehűlés bármilyen formája. Bár még mindig nem értem, hogy a rózsaszín büdös porból miképp lesz kék lötyi, barna habbal a tetején :-/-(-:  De az íze rendben van, édes, és hűsít.  /:-) És csak ezt issza Jay is, nem?  ;D

2008. Június 06. - 15:43:44
Válasz #186

B1ll4

Vendég
Jó ez az optimumos Fish oil teljesen más koncentráció mint amit eddig használtam a Puritan's Pride-osat , ezentúl ő lesz a halolajacskám :) Mondjuk nem sokan használtok szerintem ilyen kieget , de nagyon fontosnak tartom attól függetlenül.

2008. Június 06. - 17:35:06
Válasz #187
Nem elérhető

Johnnyx


Én most kezdtem el használni a Iovate Health-féle Joint MD-t, mert kicsit fájt a térdem. Elvileg már 2 hét alatt érezhető lesz a hatás. Majd meglátjuk. Mindenesetre érdekes a guggolástól nem fáj a térdem, a futástól meg igen  ????...

Szerintem is fontos a halolaj. Én viszont most rákattantam a Probolic-SR-re, ami tartalmaz halolajat is többek között.
Egyetek zabot!

2008. Június 06. - 17:48:23
Válasz #188
Nem elérhető

hopika


Jó ez az optimumos Fish oil teljesen más koncentráció mint amit eddig használtam a Puritan's Pride-osat , ezentúl ő lesz a halolajacskám :) Mondjuk nem sokan használtok szerintem ilyen kieget , de nagyon fontosnak tartom attól függetlenül.

Én is azt tolom és YO!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 10. - 13:00:11
Válasz #189
Nem elérhető

parrre


Az MHP Dren-t próbálta már valaki ?

Napi 1 szem ...  :-O Érdekes lehet...

2008. Június 10. - 13:02:41
Válasz #190
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az MHP Dren-t próbálta már valaki ?

Napi 1 szem ...  :-O Érdekes lehet...

Én próbáltam, de a gyomrom nem bírta.
Reggel beszedtem 1 kapszulát majd félóra múlva már a Wc-t nyomtam a súlyok helyet
Nagyon durva volt

2008. Június 10. - 13:14:28
Válasz #191
Nem elérhető

God Vazzeg


Az MHP Dren-t próbálta már valaki ?

Napi 1 szem ...  :-O Érdekes lehet...

Én próbáltam, de a gyomrom nem bírta.
Reggel beszedtem 1 kapszulát majd félóra múlva már a Wc-t nyomtam a súlyok helyet
Nagyon durva volt


Yohimbine ilyen sz@ratós, meg gondolom nem éhgyomorra kell szedni. Amúgy érdekes termék, lehet teszek vele egy próbát, elég hárdkór ahhoz hogy jó legyen  O0  ;D

2008. Június 10. - 14:14:51
Válasz #192
Nem elérhető

madinorbi


Osztom véleményeteket kb 3 db kiegészítő van a piacon amit még nem próbáltam de a tökköm nagyon tele van már a zsírleolvasztó antizsír thermózsírvadász zsírölő szarokkal az összes kuka jövőre visszatérek az ártalmatlan carnitinre és társaira. Mindegyikben van 62millió gramm koffein meg 54millió gramm yohimbin egész napos klotyótörténet kinek hiányzik ez inkább kardiózok többet + ha betolod a 6 szemes Hydroxycut Hardcore t és kiméssz ilyen 40 fokban a városba elég érdekes lesz a dolog mindenhol csak délibáb  :D
Bár lehet hogy a termékleírásokkal vannak problémák és ezekkel a cucokkal egyenesen a wc be küldöd a fölös zsírt  @-o @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 14:41:02
Válasz #193
Nem elérhető

parrre


Én is filózgatok rajta.... Meg asszem az Animal CUTS-nak is kéne adni mégegy esélyt. ÁÁÁÁÁÁÁÁ nehéz az élet ...  ˝=/   ;D

2008. Június 10. - 14:43:33
Válasz #194
Nem elérhető

hopika


Osztom véleményeteket kb 3 db kiegészítő van a piacon amit még nem próbáltam de a tökköm nagyon tele van már a zsírleolvasztó antizsír thermózsírvadász zsírölő szarokkal az összes kuka jövőre visszatérek az ártalmatlan carnitinre és társaira. Mindegyikben van 62millió gramm koffein meg 54millió gramm yohimbin egész napos klotyótörténet kinek hiányzik ez inkább kardiózok többet + ha betolod a 6 szemes Hydroxycut Hardcore t és kiméssz ilyen 40 fokban a városba elég érdekes lesz a dolog mindenhol csak délibáb  :D
Bár lehet hogy a termékleírásokkal vannak problémák és ezekkel a cucokkal egyenesen a wc be küldöd a fölös zsírt  @-o @:-)

Hát én nem tudom...a Hydroxycut Hardcore nekem bejött és nem reklámszöveg.
Én nem járom a klotyót sem és koffeinfüggő is vagyok.(lehet ez a titka)
Az Animal cuts-on én is gondolkodtam,de amíg műxik a Hydroxycut Hardcore,addig nem váltok.
Minden ember más és más... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!