2024. Május 11. - 22:42:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265262 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Június 20. - 13:07:09
Válasz #255
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Biztos ti is bekentétek valamiteket mert nagyon szeretitek most egymást.  :-* ;D Nem szégyen az hogy kipróbáltátok a tudtotok nélkül. Egy sor palacsinta tudnillik a tegnapelőtti buliban ilyen zselével volt töltve....TI meg olyan hamar eltüntetek utána.  >:D ))=/ ;D

2008. Június 20. - 13:09:53
Válasz #256
Nem elérhető

endre66


Hm...én nővel jöttem és azzal is távoztam :-}   ))=/

2008. Június 20. - 13:10:27
Válasz #257
Nem elérhető

George


Biztos ti is bekentétek valamiteket mert nagyon szeretitek most egymást.  :-* ;D Nem szégyen az hogy kipróbáltátok a tudtotok nélkül. Egy sor palacsinta tudnillik a tegnapelőtti buliban ilyen zselével volt töltve....TI meg olyan hamar eltüntetek utána.  >:D ))=/ ;D
Zsolti, asszem te is ott voltál, mikor egy közös ismerősünk mesélte, hogy legjobban a végbélből szívódnak fel ezek a dolgok, tehát análisan kell adagolni. Nem akartam eddig szólni, hogy milyen gyorsan megnőttél, de rákérdezek: Beleültél egy tubusba, és összeszorítottad a záróizmokat??? ::) ;D >:D :-*

2008. Június 20. - 13:30:03
Válasz #258
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Biztos ti is bekentétek valamiteket mert nagyon szeretitek most egymást.  :-* ;D Nem szégyen az hogy kipróbáltátok a tudtotok nélkül. Egy sor palacsinta tudnillik a tegnapelőtti buliban ilyen zselével volt töltve....TI meg olyan hamar eltüntetek utána.  >:D ))=/ ;D
Zsolti, asszem te is ott voltál, mikor egy közös ismerősünk mesélte, hogy legjobban a végbélből szívódnak fel ezek a dolgok, tehát análisan kell adagolni. Nem akartam eddig szólni, hogy milyen gyorsan megnőttél, de rákérdezek: Beleültél egy tubusba, és összeszorítottad a záróizmokat??? ::) ;D >:D :-*

Igen beleültem és utána töltöttük a palacsintába.  :-p /7% ˝=/ ;D

2008. Június 20. - 13:31:31
Válasz #259
Nem elérhető

endre66


A csokis-kekszes süti receptjét nem akarom megtudni, jó?  :-){

2008. Június 20. - 13:31:43
Válasz #260
Nem elérhető

George


Biztos ti is bekentétek valamiteket mert nagyon szeretitek most egymást.  :-* ;D Nem szégyen az hogy kipróbáltátok a tudtotok nélkül. Egy sor palacsinta tudnillik a tegnapelőtti buliban ilyen zselével volt töltve....TI meg olyan hamar eltüntetek utána.  >:D ))=/ ;D
Zsolti, asszem te is ott voltál, mikor egy közös ismerősünk mesélte, hogy legjobban a végbélből szívódnak fel ezek a dolgok, tehát análisan kell adagolni. Nem akartam eddig szólni, hogy milyen gyorsan megnőttél, de rákérdezek: Beleültél egy tubusba, és összeszorítottad a záróizmokat??? ::) ;D >:D :-*

Igen beleültem és utána töltöttük a palacsintába.  :-p /7% ˝=/ ;D
Akkor azért volt szaros ööööö szőrös  :o :-Đ Legközelebb nem megyek ilyen partyra :-/-(-:

2008. Június 20. - 13:40:08
Válasz #261
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Június 21. - 08:15:26
Válasz #262
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A válaszokból levonható a konzekvencia,mindenféleképp egy működő,és általánosságban használt termékről van szó,mindenképpen keresni kell a patikákban,de én nem tubusos kiszereltséget keresnék,hanem tölgyfahordósat. ;D ;D
 !+"% !+"% ;D ;D.Elő még az ilyen remek ötletekkel,írjatok bátran(pl kólaízesítésű növekedési hormon stb).
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem hiszem el,hogy ilyen kérdéseket tesznek fel a topicban. ˝=/Na mindegy ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 24. - 00:46:23
Válasz #263
Nem elérhető

Joeker


2 adag Plasmacoret ittam edzés előtt 15percel nagyon jó volt bedurranás szétakart robbani még igy alacsony szénhidrát tartalmú diéta mellett is  az energizáló hatás rajtam annyira nem volt érezhető de ugyanez igaz rám a Superpump250nél is. Az iz engem nem vágott mellbe szerintem finom(főleg egy NO-Shotgunhoz képest) egy az egybe ugyanaz az ize mint Universal Shock Therapy nevü termékének amiből régebben már 2 dobozzal el is használtam. Nálam az edzés előtti No-fokozóknál Superpump250 és a No-Shotgun viszi a pálmát még ha olyan bűn rossz is bár már próbáltam belőle a V2-t az nagyon finom  és már amerikába piacon a V3 alig várom hogy hozzájussak  visszatérve a Plasmacorehoz szerintem a Plasmacore is besorolható e két termék mellé teljesitményben még kicsit szerényebb ára is van   ha végig nyomtam Plasmajetet beszerzek egy dobozzal van No-Shotgunom is és Superpump250nem is és még lehet a Vaport is melléjük veszem és csinálok majd egy jobb összehasonlitást a termékekről különböző adagolási szinteken

átmásoltam az edzés naplómból 2 adag Plasmát kaptam a balutól és annak a rövid összefoglalója :-):-)::

2008. Június 28. - 16:15:02
Válasz #264
Nem elérhető

gmatyi


szerintem próbáld ki a MHP - Dark Matterjét ugyanaz benne a szénhidrát rész mint a Vitargoba csak még több jó dolog van benne nekem nagyon bejött @:-)



Amúgy nőttél tőle vagy mit vettél észre a  használata alatt?  =/+'
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 02. - 08:01:39
Válasz #265
Nem elérhető

Joeker


szerintem próbáld ki a MHP - Dark Matterjét ugyanaz benne a szénhidrát rész mint a Vitargoba csak még több jó dolog van benne nekem nagyon bejött @:-)



Amúgy nőttél tőle vagy mit vettél észre a  használata alatt?  =/+'
épp diéta alatt vagyok szóval nőni nem nőttem viszont iszonyat jól visszatölt edzés után és gyorsitja a regenerálódást majd tömegelés alatt is fogom használni fogom akkor megmondom nőttem-e @-o

2008. Július 02. - 16:12:55
Válasz #266
Nem elérhető

gmatyi


szerintem próbáld ki a MHP - Dark Matterjét ugyanaz benne a szénhidrát rész mint a Vitargoba csak még több jó dolog van benne nekem nagyon bejött @:-)



Amúgy nőttél tőle vagy mit vettél észre a  használata alatt?  =/+'
épp diéta alatt vagyok szóval nőni nem nőttem viszont iszonyat jól visszatölt edzés után és gyorsitja a regenerálódást majd tömegelés alatt is fogom használni fogom akkor megmondom nőttem-e @-o



 Okés akkor várom abeszámolót!  :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 02. - 16:12:55
Válasz #267
Nem elérhető

gmatyi


Jah mégvalami! Szerintetek Trans X vagy Bsn Cellmass?   Mitől nőnék jobban vajon? Igazából Trans x megy most is csak kv vagyok a Cellmass hatására!  :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Július 02. - 16:35:56
Válasz #268
Nem elérhető

Joeker


Jah mégvalami! Szerintetek Trans X vagy Bsn Cellmass?   Mitől nőnék jobban vajon? Igazából Trans x megy most is csak kv vagyok a Cellmass hatására!  :-){
szerintem SizeOn a legjobb kicsit borsosabb mint az előző kettő viszont messze jobb szerintem mint az előző kettő :-):-):: de ha Trans-X vs Cellmass akkor Cellmass és most le is van értékelve

2008. Július 06. - 14:05:19
Válasz #269
Nem elérhető

gmatyi


Hy!  Olyan kérdésem volna még hogy >>  Már minden cuccom megvan ami kelll 1 jó kis tömegeléshez!  Még soha nem  próbáltam Pl Alri Jungle Warfért!  Łł=         Tudna valaki olyan cuccot ajánlani ami faján hozza  a tömeget? PL  Halodrol vagy valami!?    Van 1 fölös 10esem de  arra már nincsen pénz h sztekkeljem őket!  :-Đ :-Đ   

Szal olyan cuccot keresek ami önmagában is szépen dolgozik és érdemes érte pénzt kiadni! Előre is köszönöm :-){ /:-)
Longest Road*.......--.......--....... *