2024. Május 12. - 00:00:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 265270 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Október 28. - 19:46:21
Válasz #315
Nem elérhető

Cressler


Egy haverom kicsit bevásárolna télire de elakadt ott, hogy Creakick-et vagy Creadexet vegyen szerintetek?
A creadexet próbáltam elméletileg benne van az aplodan hatóanyaga is. Egyébként semmi xtra sztem cellmass sokkal jobb!
köszi  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 28. - 20:04:27
Válasz #316
Nem elérhető

Yeti


Cell-Tech Hardcore - t próbáltam és jók a tapasztalatok, ajánlom azt is. De ez olyan dolog, hogy mi jön be jobban neki, azaz mire reagál jobban a szervezete. Ki kell próbálni több dolgot, s ami jobban beválik azt használni.
De az új bodibuilding.hu - s lapban 8-} úgy láttam, már nálunk is kapható a Creakic Hardcore változata!!! Azt viszont sajna én sem ismerem.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Október 30. - 10:46:03
Válasz #317
Nem elérhető

doncicco


 :-!!! Többen érdeklődtek (-tünk) az Anabol 5 -ről, senki nem oszt meg velünk tapasztalatot?

2008. Október 30. - 13:02:49
Válasz #318
Nem elérhető

Amper


hali
érdeklődni szeretnék hogy mi a különbség a cytogainer és a Muscle Milk között?
ízre van olyan a cytogainer mint a muscle milk?
jelenleg van ez a 2termék nálatok? köszi

2008. Október 30. - 13:15:09
Válasz #319
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hali
érdeklődni szeretnék hogy mi a különbség a cytogainer és a Muscle Milk között?
ízre van olyan a cytogainer mint a muscle milk?
jelenleg van ez a 2termék nálatok? köszi

Amper,

A MuscleMilk egy fehérjekiegésztő és a napi több fehérjebevitelt teszi lehetővé, kevés széhhidráttal és telitetlen zsirsavakkal megtámogatva.
A Cytogainer egy tömegnövelő, ami a fehérjebevitel mellett a több kalóriát is biztositja tömegnövelés alatt.

De ezek le vannak irva a leirásukban is. Olvasd el őket újra vagy kétszer úgy hogy meg is probálod érteni, mi van leirva róluk.
Egy pár iz van most még a MuscleMilkből, Cytogainerből is van. Kérdezd meg az üzletet telefonon: 061 4561262
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 11. - 21:25:16
Válasz #320
Nem elérhető

doncicco


Milyen érdekes, hogy többször felmerült az Anabol5, többen érdeklődnek felőle visszatérő periodicitással mégis minden kérdés süket fülekre talál.. vajon miért? tényleg senki nem próbálta? :-}

2008. November 11. - 21:30:15
Válasz #321
Nem elérhető

Cressler


Milyen érdekes, hogy többször felmerült az Anabol5, többen érdeklődnek felőle visszatérő periodicitással mégis minden kérdés süket fülekre talál.. vajon miért? tényleg senki nem próbálta? :-}
akik segítőkészebbek az átlagnál azok nem ezek szerint...  :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 11. - 22:00:40
Válasz #322
Nem elérhető

God Vazzeg


Én szívesen tesztelném  ***)))

 ***))))

2008. November 13. - 11:02:01
Válasz #323
Nem elérhető

doncicco



2008. November 13. - 21:11:05
Válasz #324
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. November 18. - 21:38:04
Válasz #325
Nem elérhető

miki_nrg


Most próbálkozom a "kapszulás" NO cuccokkal mert eddig csak edzés előttieket nyomtam (Vapor,Explode,SUperpump). Szerintetek melyiket érdemesebb a Muszklitek Nanox-et vagy a bsn Nitrix-et esetleg altered state?
és egyébként az ilyen cuccokról mi az általános vélemény? megéri e velük foglalkozni vagy nem?

2008. November 18. - 22:01:18
Válasz #326
Nem elérhető

Cressler


Most próbálkozom a "kapszulás" NO cuccokkal mert eddig csak edzés előttieket nyomtam (Vapor,Explode,SUperpump). Szerintetek melyiket érdemesebb a Muszklitek Nanox-et vagy a bsn Nitrix-et esetleg altered state?
és egyébként az ilyen cuccokról mi az általános vélemény? megéri e velük foglalkozni vagy nem?
Szerintem a plasmajet a kategória legjobbja !
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 18. - 22:08:18
Válasz #327
Nem elérhető

miki_nrg


 @-o hát amiket olvastam róla. kisem merem próbálni. Nekem azért hiányzik az éjszakai alvás!
És remélem azért amiket felsoroltam nem olyan veszélyesek ilyen téren...
(pl superdrollnál is alig bírtam aludni és az alvatlanságtól annyira stresszes voltam hogy már nagyon csúnya dolgokon járt az agyam a testépítéssel kapcsolatban  :) )

2008. November 18. - 22:22:34
Válasz #328
Nem elérhető

Cressler


@-o hát amiket olvastam róla. kisem merem próbálni. Nekem azért hiányzik az éjszakai alvás!
És remélem azért amiket felsoroltam nem olyan veszélyesek ilyen téren...
(pl superdrollnál is alig bírtam aludni és az alvatlanságtól annyira stresszes voltam hogy már nagyon csúnya dolgokon járt az agyam a testépítéssel kapcsolatban  :) )
én bírtam tőle aludni, meg amúgy 3-4 srác a teremből rákkattant mostanság a plasmára (tanulnak tőlem, terjesztem a kultúrát) és nekik is nagyon bejön pedig van köztük olyan is akinek eddig csak egy tápkieg gyártó létezett és nem a gaspari volt az...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 19. - 10:12:32
Válasz #329
Nem elérhető

rajcipeti


Most próbálkozom a "kapszulás" NO cuccokkal mert eddig csak edzés előttieket nyomtam (Vapor,Explode,SUperpump). Szerintetek melyiket érdemesebb a Muszklitek Nanox-et vagy a bsn Nitrix-et esetleg altered state?
és egyébként az ilyen cuccokról mi az általános vélemény? megéri e velük foglalkozni vagy nem?

Anadrox:)