2024. Május 15. - 17:30:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Németh István Támogatása - Atlatic City Pro és a Santa Suzanna Pro Versenyekre  (Megtekintve 10324 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 10. - 15:04:27
Megtekintve 10324 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ezt a témát különválasztom.

A történet:

Németh István küldött egy írást ma éjszaka, amiben leírta, hogy a költségei túl magasak és veszélyben a versenyeken való indulása, mivel ekkora költségekre előre nem számított, mielőtt kiment amerikába. A felkészülése és a Montreáli versenye is jóval túlhaladta a tervezettet.

István éjszakai levelére, több fórumozó is jelezte, hogy valahogy támogatni akarja Istvánt.(egyébként Men nevű fórumozó társunk adta az alapindíttatást, amiért ezúton is köszönet neki!)

Mivel az Extremefit és a bodybuilding.hu István két fő szponzora, ezért, amellett, hogy egyébként is támogatnánk mindenben, indítottunk egy külön játékot is erre a hétre az áruházban, hogy többen tudatosan támogatni tudják István-t.

Itt van röviden és egyszerűen a játék

Tényleg, István támogatására játszunk egy játékot akkor!

Csak ezen a héten! Ha bármilyen terméket most innen a bodybuilding.hu -ról kiválasztassz, és felhívsz minket telefonon a 061 4561262 -es számon és megrendeled, úgy, hogy hozzáteszed, hogy István támogatása miatt csináltad, akkor a termék(ek) árából még 10% kedvezményt kapsz! Bármelyik termékre!

Fair enough?(elég fair?)

Égjenek akkor a vonalak barátaim!!! Telefonáljatok!

Több ezer dollárt szeretnénk István számlájára tenni 2 napon belül. Ez nem vicc!

Atlantic City nem egy olcsó mulatság. 

(A kedvezmény személyesen is él ha bemész az Extremefit áruházba a Lurdy-Házban és ugyanúgy megemlíted, hogy Istvánt szeretnéd támogatni!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 15:25:42
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha esetleg valaki email-ben szeretné leadni a megrendelését, akkor megteheti az info@extremefit.hu -ra vagy a megrendeles@bodybuilding.hu -ra.

Az emailben mindenképpen add meg, hogy a megrendelésedet fel lehessen dolgozni és szállítani lehessen:

Név:
Cím:
Telefon:
Termék(ek) neve és megrendelés darabszáma (méret és ízzel, ha van hozzá).
és üzenet: Németh István támogatása miatt rendelek

Thanks!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 15:49:37
Válasz #2
Nem elérhető

Kuen


Nincs egészen 3 órája, hogy bevásároltam a Lurdyban... :-(

Nem baj, holnap legfeljebb megveszem előre a cuccot két hónapra...

2007. Szeptember 10. - 16:52:29
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként gyors info a két versenyről és István indulásáról. Ebben az órában még nem lehet tudni, hogy István melyik versenyen fog színpadra lépni legközelebb. Az egyiken, a másikon, vagy mindkettőn. Pár óra múlva tisztázódik ez a dolog.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 16:53:07
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nincs egészen 3 órája, hogy bevásároltam a Lurdyban... :-(

Nem baj, holnap legfeljebb megveszem előre a cuccot két hónapra...

István nevében is kösz a támogatást!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 16:55:06
Válasz #5
Nem elérhető

Men


Nahh, megvan a Novedex, egyszerűbb volt bemenni, mint rendelni :)

Tehát, mindenki vegyen még egy doboz valamit Pisti támogatására, aztán drukkoljunk együtt a következő versenyen!

2007. Szeptember 10. - 18:11:12
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Valamelyik nap megrendelem én is a novedexet, már úgyis egy éve szemezek vele, jó lesz két qra közé :D Pistiért ez a legkevesebb :-){  :-!

Gondolom a téma postázással is él  :-* 

2007. Szeptember 10. - 18:24:22
Válasz #7
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 18:27:20
Válasz #8
Nem elérhető

zen


Na akkor holnap en is tamogatni fogom a mi *Kovacs* Pistinket :D egy Dessert  Proteinnal! Remek otlet egyebkent ez.. grat a kitalalonak!
Gyerunk Steve!

2007. Szeptember 10. - 23:47:51
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez nem semmi... ;D

"Beszaras" ez a topic!  Łł=

Hihtetlen es nagyon koszonom mindenkinek! Itt ultunk a gepnel Lindaval es nem hittunk a szamunknek...hogy mik mennek a topicokban...eloszor jot mulattunk rajta...aztan rajottem, hogy komolyan gondoljatok... :-O :D


NAGYON KOSZONOM MINDENKINEK!!!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 11. - 13:29:48
Válasz #10
Nem elérhető

Men


Pistikém mi sem szarakodunk itthon, hadd lássa ország-világ, hogy a magyarok is képesek összefogni egy közöz cél érdekében!  ;D  @:-)  =/+'

2007. Szeptember 11. - 15:00:32
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. Szeptember 11. - 16:49:39
Válasz #12
Nem elérhető

hopika


Beálltam én is a sorba egy On whey-el és egy On Opti-men-nel...

Amúgy a Nyíregyházán nyíló Extremefit boltot egy ismerősöm fogja nyitni,ha minden igaz,így közelebb kerülök a "tűzhöz"...
Lesz Efitmasternek egy szabolcsi tesztalanya is...már,ha lehet ilyenről szó.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 13. - 09:04:23
Válasz #13
Nem elérhető

hopika


Köszi Efit!
Megjött a csomag még tegnap---HAJRÁ PISTI!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 13. - 09:32:17
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg