2024. Április 27. - 23:33:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 92814 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. November 23. - 21:35:27
Válasz #15
Nem elérhető

kovpeter


A legjobb gyaki (általában) - Kim Klein  :-){
A legjobb arc - Adela @:-)

A teste nagyon tetszik, de a fején "enyhén" a férfiasodás jelei láthatóak.  :)

2007. November 23. - 22:00:16
Válasz #16
Nem elérhető

BrianB


A profik között kinek nem?
Jenny Lynn: :-O

2007. November 24. - 09:32:17
Válasz #17
Nem elérhető

gurkha


Igen én vagyok az edzője,képet pedig egyszerüen nem tudok föltenni.Már kértema Steve Namatot-is,hogy segitsen mert nem megy,de amit ő mondott hogy hogy csináljam úgysem sikerült!!Ha valaki tud akkor segitsen,biztosan én csinálok valamit rosszul!!

2007. November 24. - 22:26:22
Válasz #18
Nem elérhető

gurkha


Hali,úgy látszik végre sikerül képet felrakni

2007. November 24. - 22:34:02
Válasz #19
Nem elérhető

gurkha


tehát ő Rigó Bianka,tavaj ő volt a Samurai ruhában

2007. December 10. - 12:29:37
Válasz #20
Nem elérhető

gurkha


Gondoltam berakok egy képet-- a magas ülötartásról

2007. December 10. - 12:42:06
Válasz #21
Nem elérhető

Jordan


Gondoltam berakok egy képet-- a magas ülötartásról

Ezt én is meg tudom csinálni!!!  ;D (Csak vicc!) Gratula!  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 10. - 13:03:10
Válasz #22
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én a mai napig az egyik legjobb fitness versenyzőnek a Likovics Szandit tartom. Végigkövettem a pályafutását. Sajna régebbi gyakija csak videón van meg...de a mozgása innen is átjön. A legjobb gyakikat abban az időben csinálta amikor a sorra nyerte a fit-kideket.  http://www.youtube.com/watch?v=isCMf-5ZSQk

A másik "kis" kedvencem pedig Kajó Kinga hódmezővásárhelyről. Amikor előszőr láttam 8 évesen a Barbis gyakiját hát padlót fogtam. Majd keresek róla is anyagot.

2007. December 10. - 21:43:56
Válasz #23
Nem elérhető

gurkha


Hali,ha már a Fit-Kidnél tartunk akkkor nem tudom hogy emlékszel-e egy Kiszler Fanni nevü lányra?(most 13éves)2007-ig mindent megnyert amit csak lehetett,sok-sok országos bajnokságot valamint 3x az Europa Kupát!!Plusz a salsa V.B.-én is 2.lett!!Állitólag a Koos Katánál kezdték csak utána átmentek a Fit-Kidbe.
Idén pedig egy másik nagy csillag született ebben a kategóriában őt pedig Somogyi Eszternek hivják,és idén mindent megnyert amit csak lehetett.Országos bajnokság,Europa-kupa(Szerbiában),Világ-kupa(Malaysiában),valamint showtáncban is Europa bajnok lett!!

2007. December 11. - 12:45:19
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kiszler Fanni! Hogyne! Juhász Ancsánál volt az Ancsesz Fitnessben. Van i róluk egy szuper edzősvideóm. Ő is egy kis csúcsfej! Az Eszter....igen ő pedig a dabasiaknál....róluk is van edzőfilmem.

Ezek a csajok  :-){ :-)!


2004-ben különdíjjat adtam át Kajó Kingának az európakupa első helyért. Ez a 2004-es verseny egy próbálkozás volt a két szövetség összehozására. A mai napig célom hogy egy nagyon fullos gyerek és junior fitness versenyt összehozzak.Sok díjjal,műsorral,nívósan.
A 2004-es verseny fő attrakcióját az jelentette mikor felkértem az edzőket (magamat is beleértve) egy 10 perces akrobatika show prezentálására. A gyerekek tátott szájjal bámulták a tanárnéniket és tanárbácsikat ahogy "röpködnek".  ;D
...és ezt bizony még majd meg kell ismételni.  ;)

2007. December 11. - 16:36:23
Válasz #25
Nem elérhető

gurkha


A két szövetség össze hozása???Hát az nem fog menni,idén volt rá egy kisérlet,de a Csábi-B.Tóth páros úgy gondolta,hogy ők főnökök akarnak lenni meg a birokat ők adják meg hogy az ő szabályaik szerint legyenek a versenyek stb..úgyhogy ebből soha nem lesz semmi szerintem.Pedig egy közös verseny az ütös lenne!

2007. December 11. - 20:50:58
Válasz #26
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Igen ismerem az egész belső sztorit. Akkor ott 2004-ben mindenki azt akarta hogy legyen az ő versenye. Csábi Ildiék is és az MTFSZ is. ;D  Lett belőle egy szövetségfüggetlen mindenki versenye.Nagyon jól sikerült. Minden gyerek ajándékot,érmet és kupát kapott. Azon felül hogy voltak tényleges dobogósok is,minősítő rendszer szerint besoroltunk mindenkit arany,ezüst,bronz minősítésbe. Volt is öröm!!! Nagyon jó volt látni hogy pontszámilag az utolsó helyezett is boldog és elégedett. Na én így képzelem el ezt a fitnesses játékot.
 Ettől az évtől pedig a mafit fit-kid része be kell hogy csatlakozzon az mtfsz alá...de rendezhet versenyeket viszont már a fitness szót sem használhatnák. Valami olyan jön ki belőle hogy az mtfsz lesz a "mafit" felügyeleti szerve.

Hogy ebből mi lesz nem tudom. Egyik fél sem enged és mindenkinek igaza van.  ;D

2007. December 12. - 12:17:00
Válasz #27
Nem elérhető

gurkha


Egy kis segitség kellene,mert nem emlékszem(vagy pont nem voltam ott)hogy mikor és hol volt 2004-ben verseny amin mindkét szövetség ott volt?

2007. December 12. - 12:40:34
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez Szegeden került megrendezésre Bajnokok Hétvégéje néven.Ez akkor egy meghívásos fitness "szabadidős" verseny volt. Próba jelleggel. Be lett fizetve az ifbb-hez az 50 ezer forint rendezési jog,és ki volt rakva a mafit zászló.  ;D

Két fit-kid-es egyesület vett részt rajta és én képviseltem az ifbb-s vonalat.

Ezt kellene megrendezni nagyobba. De egy-két éven belül meg is lesz ez. Lehet már az őszi szezonban. Támogatók lennének rá.

http://body.builder.hu/mtbe2004_gyerek.htm4

2007. December 12. - 21:14:42
Válasz #29
Nem elérhető

gurkha


Az Fanniék és az Eszterék videoját nem tudod valahova feltenni??
Nem a támogatokkal van a baj,hanem azzal hogy mindenki védi a saját üzletét,és ez elörébb való annál mintsem hogy közösködés legyen----pénzen és hatalmon---!!!