2024. Április 29. - 01:12:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAGY KARÁCSONYI MUSCLETECH TESZT  (Megtekintve 52221 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 26. - 23:01:37
Megtekintve 52221 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Közeledik a karácsony a szeretet ünnepe... Ilyenkor az emberek megajándékozzák szeretteiket...eszik a mézes kalácsot, mákos bejglit...hanyagolják az edzést, felszednek magukra 5 kiló felesleget az ünnepek alatt... !+"%

IDÉN EZ MÁSKÉPP LESZ!!!  >:D :-/-- >:D


A BODYBUILDING.HU nem hagyja, hogy elpuhuljatok az év végére!!!  Itt mindenki kemény lesz, máskülönben be se merjetek lépni a fórumra!!! :-/- =/+'


Hogy ezt elősegítsük, egy rendhagyó termék tesztet indítunk azoknak akik szeretnék kipróbálni a VILÁG LEGÜTŐSEBB TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ KOMBINÁCIÓJÁT úgy, hogy közben nem csövesednek le az év végére.


A tesztelők és a többi fórumozó is betekintést nyerhet majd, hogy hogyan is működik egy igazán komoly stack! Ez garantáltan mindenkinek tetszeni fog!!!  8-)


Kiválogattam a nekem legjobban tetsző termékeket és ezeket fogjuk stack-be rendezni.


Ezért STEVE NAMAT MASS STACK-nek fogjuk nevezni...erre már a Muscletech is az áldását adta és Charles Glass is kíváncsian várja a további fejleményeket...  ;D


Magát a tesztet pedig NAGY KARÁCSONYI MUSCLETECH TESZT-nek fogjuk elnevezni, azért mert ez korábban még senki másnak nem jutott eszébe, meg amúgy is messze földön híresek vagyunk a brutális kreativitásunkról!!!  Łł= :D



Miről is szólna a teszt...


A világ legjobb protein pora köré fogjuk felépíteni a stack-et.


Tehát:


Ha veszel egy nagy kiszerelésű Nitro-Tech-et (1.81 kg) [http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=49&products_id=325] akkor a következő termékeket fogod ajándékba kapni (feltéve persze, hogy kiválasztunk teszt embernek):


-1 doboz Mass-Tech (2.2 kg)

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=49&products_id=378


-1 doboz Cell-Tech (2 kg)

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=49&products_id=504


-1 doboz naNO Vapor

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=49&products_id=830



A teszttel a céluk, hogy meglódítson, újabb lökést adjon a fejődésednek és hogy az újonnan szerzett izomtömegeddel lehengereld majd a karácsonyi ebédre érkező rokonokat!!! Így Te lehetsz majd a karácsonyi lakoma sztárja és büszkén magyarázhatod el a nagymamádnak, hogy Te bizony nem bokszoló vagy hanem testépítő! Mert pl. szegény nagymamám amíg élt 100%-ig biztos volt benne, hogy én bokszoló vagyok...mert látott egy posztert a szobámban amin Coleman és Cormier bokszkesztyűben áll egymással szemben... ;D ;D ;D



A teljes STEVE NAMAT MASS STACK értéke 50400 Ft lenne, de ha kiválasztunk tesztelőnek akkor már mindössze 15900 Ft-ért (egy 1.81 kg-os Nitro-Tech ára) hozzájuthatsz!!!  :-O


Tehát kipróbálhatod a VILÁG LEGJOBB KOMBINÁCIÓJÁT, de közben megtakaríthatsz 34500 Ft-ot amiből az egész családot elláthatod roppant hasznos karácsonyi ajándékokkal...úgy mint tusfürdő, parfüm, sampon, plüssfigura, takaró, nyakkendő, cserepes virág, elektromos fogkefe, vibrátor a húgodnak...szóval el sem hinnéd, hogy a megspórolt pénzből mennyi örömet okozhatsz majd a szeretteidnek!!!  ;D

A BODYBUILDING.HU segít neked abban, hogy ezév karácsonykor a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon!!! Idén mindenki happy lesz az biztos! Ezt én Santa 'Anabolic Genetic Freak' Claus mondom nektek!!!  =/+' @:-) ;D



Kik jelentkezhetnek:


-18 évet betöltött
-jelenleg már regisztrált fórumozó
-versenyzők is (!)
-akik elfogadják, hogy ez nem egy tudományos, hanem "csak" felhasználói teszt és a tapasztalataikat majd őszintén megosztják a többi fórumozóval is
-veterán fórumozók, korábbi sikeres tesztelők előnyben
-Jay Cutler és Ronnie Coleman nem vehet részt mert ők elfogultak lennének


Mik az elvárások:


-minimum heti 3 beírás a tapasztalataikról a saját teszt-topikukba (közérzet, edzés, termékek íze, hatása, egyéb tapasztalatok, észrevételek...)



Hogyan jelentkezhetsz:


A steve@stevenamat.com email címen (Teljes név, név a fórumon, életkor, edzésmúlt, céljaid a testépítéssel...és bármi más amit még fontosnak tartasz leírni magadról).



Jelentkezési határidő:


Legkésőbb szombat (december 1.)!!!


A tesztelőket vasárnap kihirdetjük és a termékeket december 3-án (hétfőn) kell átvenni (illetve a nagy Nitro-Tech-et megvenni) az Extremefit Áruházban, Budapesten a Lurdy Házban!!! Aztán el is kell kezdeni a tesztet és a topik írását!



 :-<És ezzel még nincs vége!!!!!!!!!!!!!!!  @-o


A tesztek elkezdésekor egy szavazást fogok indítani arról, hogy melyik tesztet/tesztelőt tartják a fórumozók a legszimpatikusabbnak, ki érte el a legjobb eredményt, ki a leginformatívabb, legmotiválóbb...egyszóval ki kit tart a favoritjának!

A tesztek végeztével lezárjuk a szavazást és aki a legtöbb szavazatot kapta az a következő termékeket kapja ajándékba:

-1 doboz Altered State

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=77&products_id=854


-1 doboz Arson

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=77&products_id=855



Az ajándékcsomag értéke kb. 25 ezer Ft!!!!!



 :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O




Jah, 10 embert garantáltan kiválasztunk tesztelőnek (ha egyáltalán felkelti ennyi ember érdeklődését a teszt... ::) ;D)...de ha több embert is érdemesnek látunk majd akkor akár többen is lehettek!!!



Most pedig mindenki rohanja meg az email címemet, jelentkezzetek, aztán rágjátok a körmötöket vasárnapig, hogy bekerültök-e... :-}


Azt meg gondolom mondanom sem kell, hogy annál több embert választok ki a tesztre minél több pluszot kapok majd vasárnapig...ez a legfontosabb szempont!!!!  8-) :D






BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 26. - 23:09:00
Válasz #1
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
HO-HO-HO!!! Faszomat, ennyien jelentkeztek???!!! Efit, csődbe megyünk vazzeg!!!  !+"%


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 26. - 23:12:02
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 26. - 23:57:25
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Újabb "nyeremény"-t ajánlott fel a Gyurma Magazin Producere a legeredményesebb tesztelőnek:

Bekerülhet majd velem a Gyurma egyik adásába!

Majd én adom a pofonokat, Ő meg majd állja!!!  :--: @:-)


Neeem, majd csinálunk közös edzést vagy lábteniszezünk vagy vmi... ;D ;D ;D


 /:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 00:18:54
Válasz #4
Nem elérhető

Bubee


Bárcsak én is tesztelhetnék  :'( Már jó ideje arról "álmodom" h MT termékeket teszteljek együtt  :'(

Mindenesetre sok sikert a jelentkezőknek!  =/+'  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 27. - 00:30:43
Válasz #5
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok! Remélem jól sikerül majd ez a teszt és máskor is csináltok ilyet!!!  Természetesen én is jelentkezem :)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. November 27. - 00:44:19
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bárcsak én is tesztelhetnék  :'( Már jó ideje arról "álmodom" h MT termékeket teszteljek együtt  :'(

Mindenesetre sok sikert a jelentkezőknek!  =/+'  ;-oo-;
Ööö...miért is nem jelentkezhetsz...?  ????... ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 00:49:49
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Bárcsak én is tesztelhetnék  :'( Már jó ideje arról "álmodom" h MT termékeket teszteljek együtt  :'(

Mindenesetre sok sikert a jelentkezőknek!  =/+'  ;-oo-;
Ööö...miért is nem jelentkezhetsz...?  ????... ::)

Írtam üzenetet ezügyben.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 27. - 07:55:08
Válasz #8
Nem elérhető

tomi


ehhe, nagyon zsír a hiredetmény!  ;D
Up the dose, lift the most!

2007. November 27. - 08:58:55
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 27. - 10:58:20
Válasz #10
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 27. - 11:05:41
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
bump...

Mijaza bámp Mister Andro aka Mr. Master Efit  ????...  >:D ;D ))=/  --)

A bump -ot akkor használják egy fórumon, ha szeretnék, hogy egy téma ne süllyedjen el és ott legyen az emberek figyelme előtt. That simple... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 27. - 11:08:45
Válasz #12
Nem elérhető

Bubee


bump...

Mijaza bámp Mister Andro aka Mr. Master Efit  ????...  >:D ;D ))=/  --)

A bump -ot akkor használják egy fórumon, ha szeretnék, hogy egy téma ne süllyedjen el és ott legyen az emberek figyelme előtt. That simple... :D

Én UP-ként ismerem Mr. Chief  8-)  --)

 :-!!!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 27. - 11:10:12
Válasz #13
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
a bodybuilding.com fórumon mindig a bump-ot használják és bevált.  ;D  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 27. - 11:11:41
Válasz #14
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index