2024. Május 16. - 00:48:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAGY KARÁCSONYI MUSCLETECH TESZT  (Megtekintve 52419 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. November 30. - 20:58:22
Válasz #60
Nem elérhető

tomi


HARMADIKA AZ HÉTFŐ! Én is csak hétfőn tudok érte bemenni, mert még Nyíregyházán vagyok! Meg az e-mail-ben azt írtad Pisti, hogy hétfőn kell érte menni...?!
Up the dose, lift the most!

2007. November 30. - 21:01:57
Válasz #61
Nem elérhető

fastor


HARMADIKA AZ HÉTFŐ! Én is csak hétfőn tudok érte bemenni, mert még Nyíregyházán vagyok! Meg az e-mail-ben azt írtad Pisti, hogy hétfőn kell érte menni...?!

ööö harmadika az tényelg hétföXD
am tényleg jó lessz látni hogy az iylen nem kezdö emberekre milyen hatást fog gyakorolni ez a stack =/+' /7% :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. November 30. - 21:11:29
Válasz #62
Nem elérhető

darknight



Helló Tesztelők >:D!

Kedden e-mail-ben én is a hétfőt kaptam meg átvételi időpontnak még Steve-től, de akkor azt írta, hogy vasárnap is átvehető. Amúgy harmadika az tényleg hétfő. Most én is meg vagyok lőve picit ????.... Már néztem vasárnapra is buszt Pestre, de a hétfő jobb lenne. Steve, ha lehet, pontosítsuk minnél előbb az időpontot, mert akkor úgy kell szerveznem a költöztetésemet is. Thanks előre is O0.
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. November 30. - 21:29:49
Válasz #63
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
HARMADIKA AZ HÉTFŐ! Én is csak hétfőn tudok érte bemenni, mert még Nyíregyházán vagyok! Meg az e-mail-ben azt írtad Pisti, hogy hétfőn kell érte menni...?!
OK-OK, elírtam...tehát december 2-a vasárnap!!!


Ejnye srácok, ennyi nyafogást... :-Đ :-/-(-: :-)-> ;D


Bevallom én is nyafogtam a montreal-i promóternek, hogy sajnos 2 millióba kerül a szálkásítás, 270 ezer a repülőjegy, 600 ezer a szállás, 250 ezer a kocsi...tegye már át a Montreal Pro-t Los Angelesbe, mert nincs már 20 ezrem a kanadai vízumra, 200 ezrem a montreal-i repülőjegyre és 100 ezrem a hotelra és a taxira...ráadásul a Linda meg sem kapta a kanadai vízumot és különben is kurva szarul vagyok...20 óra további utazástól csak még rosszabbul leszek...pedig már 8 éve csak erre a napra készülök...legyen már elnézőbb... ::)


De sajnos azt hitte csak blöffölök, úgyhogy ki kellett fizetnem mindent és 20 órát kellett odautaznom és 20-at vissza...és sajnos én nem kaptam érte 35 ezerért ingyen tápkieget...sőt sokan megkérdezték "nem sikerült a diéta, hogy csak 12. lettem?"...vagy hivatalos közleményben írta pár pöcs, hogy "nem fordítottam elegendő figyelmet a felkészülésre"...;D ;D ;D


Úgyhogy nagyon kérek mindenkit ne nyafogjon, legyen férfi és induljon el a cuccaiért vasárnap...ne legyetek Flex Wheelerek... ;D...ő a '97-es Mr. Olympia sajtótájékoztatón megjelent begipszelt kézzel és szomorú arccal elmesélte, hogy azért nem tud elindulni, mert az Olympia előtt 1 héttel ninják támadták meg a parkolóban és a harcban ő is megsebesült... !+"% :D


Remélem Ti ilyeneket azért nem fogtok kitalálni... ::)


Inkább legyetek kemények karácsonyra!!!



Tehát:


 =/+' :-oD /7% {-) (:-) ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 21:30:29
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Majd mindenki kap tőlem egy virgácsot a Mass Tech helyett oszt jó napot... >:D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 30. - 21:32:50
Válasz #65
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tényleg, István, tőled még nem is kérdeztem, hogy jó e a Vasárnap délután neked?  ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 30. - 21:37:18
Válasz #66
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tényleg, István, tőled még nem is kérdeztem, hogy jó e a Vasárnap délután neked?  ;D


Nos, valójában nekem sokkal jobb lenne pl. a szerda!

Vasárnap délután mindig társasjátékozni szoktunk Lindával és erről nem szívesen mondok le egy Muscletech kozultáció miatt.

Mondd, mennyit érne meg Neked hogy fogadjam ezt a '15 embernek induló, de a hatalmas zimankó és a földrajzi sajátosságok miatt egyre fogyatkozó' csapatot VASÁRNAP DÉLUTÁN a LURDY HÁZBAN? Hmmm???  8-)



 ;D ;D :-} ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 21:39:41
Válasz #67
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nálam lehet lobbizni még holnap estig. ;D  ;) Csak holnap délután leszek internet közelben újra és akkor tudok válaszolni...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 30. - 21:41:50
Válasz #68
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én csak annyit mondok, rettegjen mindenki, mert virgács lesz ebből!  O0 >:D   :-/--  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 30. - 21:46:19
Válasz #69
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha minden kötél szakad akkor szervezünk egy túrát...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 21:53:41
Válasz #70
Nem elérhető

Joel


Tényleg, István, tőled még nem is kérdeztem, hogy jó e a Vasárnap délután neked?  ;D


Nos, valójában nekem sokkal jobb lenne pl. a szerda!

Vasárnap délután mindig társasjátékozni szoktunk Lindával és erről nem szívesen mondok le egy Muscletech kozultáció miatt.

Mondd, mennyit érne meg Neked hogy fogadjam ezt a '15 embernek induló, de a hatalmas zimankó és a földrajzi sajátosságok miatt egyre fogyatkozó' csapatot VASÁRNAP DÉLUTÁN a LURDY HÁZBAN? Hmmm???  8-)



 ;D ;D :-} ;D ;D
Train Hard!
Blood And Guts

2007. November 30. - 22:14:07
Válasz #71
Nem elérhető

Joel


Én megyek a Lurdiba vasárnap 17-re.Még elintézem vasárnapra a munkahelyemen a cserét. Mert már alig várom,hogy megigyam azokat a finomságokat!
Train Hard!
Blood And Guts

2007. November 30. - 22:15:12
Válasz #72
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én megyek a Lurdiba vasárnap 17-re.Még elintézem vasárnapra a munkahelyemen a cserét. Mert már alig várom,hogy megigyam azokat a finomságokat!
Gyerünk, tapsoljuk meg Joel-t!!!  :-){

 ;D

Egy határozott ember!  :-!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 22:41:34
Válasz #73
Nem elérhető

Seth


Ja, és ha jól emlékszem Fexet sem sima utca támadás érte, ő nindzsákkal hadakozott  ;D ;D ...akkor vasárnap d.u! -ezt biztosan leszűrtem  :-)!

2007. November 30. - 22:43:57
Válasz #74
Nem elérhető

Seth


Ja tényleg Te is ezt írtad bocsi! :D de legalább az autóbalesete nem volt kamu  >:D >:D