2024. Április 29. - 05:21:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A MUSCLETECH féle "indítólöket" a 2008-as felkészüléshez -by Seth  (Megtekintve 22793 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 06. - 06:51:41
Válasz #15
Nem elérhető

fastor


Durva a vállad!De a sapka minek ????...
Azért van rajta sapka, mert ahhoz volt kedve, hogy felvegyen egy sapkát...mi a gond ezzel?  ::)

Én rendszeresen kötött sapkában hátaztam nyáron mert úgy éreztem jól magam...persze jönnek a gagyi kérdések...nincs meleged, nem fő meg a fejed...de a legjobb az volt amikor vki halál komolyan megkérdezte, hogy nagyon durván nézek ki, hány hete szálkásítok...? Mondtam neki, hogy épp ezerrel tömegelek... ;D Mire mondta, hogy "jaaa, csak a sapka miatt is gondoltam, hogy szálkásítasz..."  !+"%  :D

hehe
elég durva....  :-/- ˝=/ :-)-> @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 06. - 15:29:13
Válasz #16
Nem elérhető

sixooshu


Köszi! ismerős módszerek, a csökkenő sorozatos oldalemelés nekem a kedvencem vállra.  @:-) @:-) @:-)

a nyomásoknál mekkora ismétlésszámokat használsz? és milyen gyakran edzed hetente?

2007. December 06. - 21:55:37
Válasz #17
Nem elérhető

Seth


Köszi! ismerős módszerek, a csökkenő sorozatos oldalemelés nekem a kedvencem vállra.  @:-) @:-) @:-)

a nyomásoknál mekkora ismétlésszámokat használsz? és milyen gyakran edzed hetente?

No megjöttem egy jó kis lábedzésből bár rettenet hányingerem van és éhes is vagyok egyszerre, úgyhogy ez így jó kis kihívás lesz  :-oD :---- Ma este meglepem magam egy kis extra kalóriával, és néhány extra gramm fehérjével. A guggolás rengeteg erőt vesz ki...

No de a kérdésre visszatérve, az ismétlésszámokról azért nem írtam mert változó ez is, de hat alá nem nagyon megyek... A vállnál az érzés az elsődleges, ha nincs versenyidőszak heti egy váll bőven elég nekem, és inkább a nehezen fejlődő testrészekre koncentrálok. A verseny előtt egy picit más, mert anno pont Johnny vette észre hogy egy kissé vizes volt még a tavaszi verseny előtt, így akkor akár heti 3-szor is oldalemeltem, nagyobb ism. számmal, de az inkább a vízről szólt... Az egyetlen titok talán annyi, hogy valamilyen intenzitásnövelő technikát mindig beillesztek, és a sorozatok, szinte megállás nélkül követik egymást, a váll egy kis izom, nincs szükség nagy pihenőkre, mint egy felhúzásnál, vagy guggolásnál, ahol a kardiovaszkuláris rendszert is elpucoljuk... szerintem.

2007. December 07. - 14:08:59
Válasz #18
Nem elérhető

Seth


Na megindult a sárga oldal is a képekkel végre... @:-)

Itt van két szokványos póz kicsit máshogy amelyekre senki se tanított, ezért egyedibbek is talán, mindenesetre szeretem őket... hogy fölfele vagy lefele lóg inkább e ki a  sorból azáltal, hogy kicsit eltér a szabvány has és láb, és most muscular pózoktól, vagy, hogy mit kéne velük máshogy csinálni az már a bírák és szakavatott szemek kérdése...

2007. December 07. - 14:22:57
Válasz #19
Nem elérhető

Seth


És itt egy amiről me Schwarzi beszélt... A nyújtottabb karú pózoknál, ha testépítőnek nincs kellően nagy tömege vékonynak hat a felsőtest, mégha az arányok rendben vannak is... Itt pl. úgy néz ki mint ha a vádlim jónéhány centivel vastagabb lenne mint a felkarom  :-/-(-:, DE remélem ezzel a tesztel is előrelépünk, és képes leszek mutatni idővel egy olyan fizikumot, ahol a arányosság ugyanez marad, csak néhány centi minőségi izommal vaskosabban!!  =/+' :-oD @:-) @:-) Esetleg egy kis meglepetést okozva ezzel... #:-)


2007. December 07. - 19:40:29
Válasz #20
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 07. - 20:21:37
Válasz #21
Nem elérhető

endre66


 #:-) Szerintem klassz a has-láb pózod behúzott hassal! Azért Johnny-t pl megkérdezném, hogy mint bíró, miképp látja ezt...
Már nem emlékszem a versenyen hogy csináltad, de a végén a biztonság kedvéért rápréselnék, de mondom, jó ez így beszívva.
Eszterónak is mondtam, hogy neki is kellene egy ilyet lőnie  :-/- a színpadon, mert úgy képzelem, hogy jól állna neki (meg neki amúgy is szar hasa van  :-p )... de ez más téma

2007. December 07. - 20:47:14
Válasz #22
Nem elérhető

Seth


Ja a ráfeszítés is megy utána... csak ezzel kezdem hátha a többiek hamarabb fáradnak, és mire én is ráeszítek addigra elhalványulnak  ;D

2007. December 07. - 21:11:26
Válasz #23
Nem elérhető

sixooshu


#:-) Szerintem klassz a has-láb pózod behúzott hassal! Azért Johnny-t pl megkérdezném, hogy mint bíró, miképp látja ezt...
Már nem emlékszem a versenyen hogy csináltad, de a végén a biztonság kedvéért rápréselnék, de mondom, jó ez így beszívva.
Eszterónak is mondtam, hogy neki is kellene egy ilyet lőnie  :-/- a színpadon, mert úgy képzelem, hogy jól állna neki (meg neki amúgy is szar hasa van  :-p )... de ez más téma


Frank Zane jut róla az eszembe... Neki 3 Mr. O.címet hozott!

2007. December 07. - 21:13:32
Válasz #24
Nem elérhető

Seth


u.i.: ámbár a pózolásomon van mit még csiszolni! -azt jól tudom ;D ;D Johnny szerint kapkodok (és sajna igaza is van...) szóval még 10 év, és egész Frank Zanesen fogom tolni a témát...

2007. December 07. - 21:37:53
Válasz #25
Nem elérhető

Woodslave


irhatnál konkrétabban is a kajálásodról. Pl. egy napi étrend 8-} ;-oo-;

2007. December 07. - 21:46:01
Válasz #26
Nem elérhető

Lalika85


Az étkezésed engem is érdekel...de gondolom ezt mindenki tudja  ))=/
 ;D
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 07. - 22:13:18
Válasz #27
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
#:-) Szerintem klassz a has-láb pózod behúzott hassal! Azért Johnny-t pl megkérdezném, hogy mint bíró, miképp látja ezt...
Már nem emlékszem a versenyen hogy csináltad, de a végén a biztonság kedvéért rápréselnék, de mondom, jó ez így beszívva.
Eszterónak is mondtam, hogy neki is kellene egy ilyet lőnie  :-/- a színpadon, mert úgy képzelem, hogy jól állna neki (meg neki amúgy is szar hasa van  :-p )... de ez más téma

Hát itt vagyok..Nos az első póz,tökéletes Zane póz,mutatós,jól áll ,természetesen a szabadon választottnál,de akötelezőben,ahogy Ádám csinálta has-láb előzményhez is nagyon rendben van..A 2. on még van mit javítani,de ez sem áll rosszul Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 07. - 22:20:25
Válasz #28
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
u.i.: ámbár a pózolásomon van mit még csiszolni! -azt jól tudom ;D ;D Johnny szerint kapkodok (és sajna igaza is van...) szóval még 10 év, és egész Frank Zanesen fogom tolni a témát...
Valószínű,hogy mindenkinek meg van a példaképe,kedvence és szeretne ellesni mozdulatokat,mozdulat sorokat.Ilyenkor nagyon kell azonban ügyelni arra,hogy a kiszemelt példakép valamilyen formában hasonlítson alkatilag.A te választásod pl.ebben az esetben kiváló volt Łł=.De egyenlőre a Dorian-t még ne utánozd ))=/.Arra pedig mindenkinek figyelnie kell,hogy egy saját stílust alakítson ki az évek folyamán,mert ha minden mozzanat,mozdulat koppintás,úgy a saját még ki sem alakított) image-t teszi tönkre.Erre sajnos volt példa ebben az évben is ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 07. - 23:14:04
Válasz #29
Nem elérhető

Seth


Köszi a választ, /:-) az egyéniségemet még alakítgatom remélem valóban egyéni lesz a végére... Dorian kilőve, és igérem kihagyom belőle a Béci féle monumentális dobbantós részt is!, kivéve ha a közönség humorára szeretném hajazni a kűrömet  8-)