2024. Április 29. - 08:11:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A MUSCLETECH féle "indítólöket" a 2008-as felkészüléshez -by Seth  (Megtekintve 22796 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 15. - 16:07:16
Válasz #45
Nem elérhető

RolandFi


No most látom mik kerültek ide, vizsgáról jövök...  @-o Még egy két ilyen és megkérdőjelezik a vonzódásomat a női nemhez is  ;D  ;D Csak a Kedvesem előtt ne bukjak le, akinek ugyanúgy vizsgaidőszaka van, szóval a hétvégén tudunk épp összefutni, ebből kifolyólag extra "kardió" beiktatása lesz a napokban  :-)(-:, mi lenne ha betolnék előtte egy Nano Vaport?  :-/-- 

No de viccet félretéve, most jött el az a két nap amiről beszéltem korábban, érzem az abszolult teltséget, és kezdek elhalványulni, úgyhogy egy vagy két kissé alacsonyabb szénhidrátos nap következik... A reggeli MASS-TECH is 2 két kanál ment de adtam hozzá 2 kanál NITRO-TECHET dúsításnak  ;) majd napközben párolt marha, zöldségek és, kissé kevesebb szénhidrát... Figyelem a tükröt mi lesz, ha egy kicsit élesedik megy újra dömping...

Szerintem nyomnád,mint ördoö!! >:DCsak szegény lány.... @-o

2007. December 16. - 01:45:27
Válasz #46
Nem elérhető

Seth


No ez úgy néz ki jó ötletnek bizonyult ... 8-) Egy kis szénhidrátcsökkentés, egy két extra magas fehérjés nap, és komolyan úgy érzem keményebb a fazon, talán kissé kevésbé vagyok vizes... Remélem nem csupán pszihológia, s bebeszélem magamnak  o--O  A maradék MASS-TECH-et (és sztem későbbiekben is) NITRO-TECH-el dúsítom kb. úgy hogy 80-100g szénhidrátot és 40g fehérjét kapjak egy étkezésre. Ez számomra közelebb áll egy kicsit az ideális arányhoz, jól telít a mass miatt, passzolnak is együtt ízben... és kb 2,5 óra múlva várhatom újra a farkaséhséget  <:-) A 4 termék közül ez a kettő nyerte el legjobban tetszésem...
Egyenként egy kis kritika, ahogy személy szerint gondolom, és nem bekopizva ide valami frankó reklámszlogent, de gondolom nem is ez a célja a tesztnek  :-/- :

Helyezések sorrendjében:

A kreatin (és így a CELL-TECH is) érdekes mód számomra sokkal kevésbé hatásos, mint a legtöbb embernél, gondolom ez azzal függ össze hogy viszonylag alacsony a vízvisszatartásom, és ez sztem igaz mind a sejtközi, mind a sejten belüli állományra is, magyarul nem köti meg a kreatin nálam annyira a vizet. Ezért is lehet az is amit írtam anno, hogy a feltöltés során, csak minimálisan vagy egyáltalán nem emelkedik a súlyom... Háát az íz nem rossz, viszont az utoérzet volt kicsit problémás, de erről írtam korábban...  :----
Reális tesztet a hatásosságról itt nem tudok megállapíteni, ezt a terméket a többiek mustrájára bízom...
Lezárva ez a kakukktojás a tesztben, viszont más alkatú,  genetikájú tesztelőknél akár favorit is lehet!...  2/5 :-oD  :-oD


A naNO VAPOR jó cucc, ellenben megfelelő hozzáálás, és edzésre való ráhangolódás nélkül nem csodaszer (mint semmi sem az). Ha meg amúgy is odateszem magam akkor jön is a vér. Leginkább akkor vettem hasznát amikor egy kis lökés kellett, hogy átlendüljek egyik pontról a másikra, de akkor bizonyított...  :-/-- 3/5  :-oD :-oD :-oD


A MASS-TECH-ről már esett szó: Nagyon jó minőségű alapanyagok, kiemelkedő állagú, ízletes, telít, és nincs agyoncukrozva... és mellesleg tökéletesen emésztem ((Egyik nap reggel mikor nem tudtam kikászálódni az ágyból, mert hajnalig tanultam, önöttem hozzá 2-3 deci kólát is, olyan Cutler módra, és úgy is jobb volt, mint sok riválisa...))
DE komolyan mit várjak még tőle??  5/5  :-oD :-oD :-oD :-oD :-oD

ÉS végül, de nálam talán elsősorban a NITRO-TECH. Amilyen tejsavókkal eddig találkoztam, minőség, állag, íz szempontjából ez erősen felső kategória, kevertem mindennel túróval, gyümölccsel, tojással, próbaképp zsírszegény tejjel stb... elrontani se tudtam. A gyomrom (megnéztem "emészthetőségi próbaképp"): 3-4 kanállal is könnyedén megbírkózik!!  5/5  :-oD :-oD :-oD :-oD :-oD

2007. December 16. - 04:38:18
Válasz #47
Nem elérhető

hopika


Mint írtad,mindenki másképp reagál---én holnap fogok...ezért jó egy ilyen teszt! :-oD =/+' :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 16. - 10:29:46
Válasz #48
Nem elérhető

Bubee


Nagyon korrekt volt a teszted! Tetszik a szubjektivitás. Sokan tanulhatnának tőled.

 :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 16. - 14:46:29
Válasz #49
Nem elérhető

Seth


Köszönöm! én meg azért vagyok itt, hogy másoktól tanuljak  :-} Asszem valami ilyesmi lehet az "információs cserekereskedelem"!  0o0o0 Az útóbbi 1 évben többször annyit tudtam meg erről a sportról és a mikéntekről, mint az előtte lévő 7-ben, köszönhetően Bodó Iminek (akit ne tudjátok meg mennyi idióta kérdéssel traktáltam, de állta a sarat  :-){), Johnnynak, a fórumnak...  Łł= ...S remélem 1 év múlva is tudok valami hasonlót mondani: pl. " Az elmúlt évben többet fejlődtem, mint az előtte lévő 8-ben"  ;D ;D ;D -ez pl. nem hangozna rosszul, mégha irreális is... Az jó itt a fórumon, hogy sok olyan tapasztalatot hallani amik reálisak, valós emberek valós véleményei, akár versenyző, akár hobbi testépítő, akár olyan valaki kilóméterhosszú diétába kezd, mint pl. Te. És ez egy "kicsit" más összképet ad mint egy újságból kitépatt hírdetés, vagy egy kikopizott 6 hetes Dexter Jackson diéta...

2007. December 16. - 14:56:39
Válasz #50
Nem elérhető

Bubee


Köszönöm! én meg azért vagyok itt, hogy másoktól tanuljak  :-} Asszem valami ilyesmi lehet az "információs cserekereskedelem"!  0o0o0 Az útóbbi 1 évben többször annyit tudtam meg erről a sportról és a mikéntekről, mint az előtte lévő 7-ben, köszönhetően Bodó Iminek (akit ne tudjátok meg mennyi idióta kérdéssel traktáltam, de állta a sarat  :-){), Johnnynak, a fórumnak...  Łł= ...S remélem 1 év múlva is tudok valami hasonlót mondani: pl. " Az elmúlt évben többet fejlődtem, mint az előtte lévő 8-ben"  ;D ;D ;D -ez pl. nem hangozna rosszul, mégha irreális is... Az jó itt a fórumon, hogy sok olyan tapasztalatot hallani amik reálisak, valós emberek valós véleményei, akár versenyző, akár hobbi testépítő, akár olyan valaki kilóméterhosszú diétába kezd, mint pl. Te. És ez egy "kicsit" más összképet ad mint egy újságból kitépatt hírdetés, vagy egy kikopizott 6 hetes Dexter Jackson diéta...

Tökéletesen egyetértek veled. Nekem valójában azért "kilóméterhosszú" a diétám mert annyi a felesleg rajtam h képtelenség 12 hét alatt leadni, hacsak nem használnék folyamatosan DNP-t, de azt meg úgyse élném túl  :) 100 kilóról eljutni 60-ra nem megy rövidebb idő alatt úgy h az izmot nem adom le vele. De ez csak az én hülyeségem :)

Amúgy pedig igen, a fórumok jó helyek az információ megszerzésére, sok segítséget nyújtanak, de aki nem elég tapasztalt az könnyen belefuthat téves információkba is, amik helytelenek. Ezeket csak azok tudják kiszűrni akik már megtapasztalták a való életben h ez a sport miként működik és mivel és hogyan lehet eredményt elérni. Aki téves információt nyújt a másiknak (pénz ide vagy oda) arról megvan a véleményem, és nem is tartom magamban. Ellenben olyanok akik hasznára válnak a másik embernek és nem tévesztik meg az embert, azoknak maximális tiszteletem! Te ilyen ember vagy - legalábbis nekem ez jön le az írásaidból - és mint ilyen, ritka is. Kívánom h legyenek még ilyen emberek a fórumokon!

További sok sikert!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 16. - 14:57:18
Válasz #51
Nem elérhető

RolandFi


Köszönöm! én meg azért vagyok itt, hogy másoktól tanuljak  :-} Asszem valami ilyesmi lehet az "információs cserekereskedelem"!  0o0o0 Az útóbbi 1 évben többször annyit tudtam meg erről a sportról és a mikéntekről, mint az előtte lévő 7-ben, köszönhetően Bodó Iminek (akit ne tudjátok meg mennyi idióta kérdéssel traktáltam, de állta a sarat  :-){), Johnnynak, a fórumnak...  Łł= ...S remélem 1 év múlva is tudok valami hasonlót mondani: pl. " Az elmúlt évben többet fejlődtem, mint az előtte lévő 8-ben"  ;D ;D ;D -ez pl. nem hangozna rosszul, mégha irreális is... Az jó itt a fórumon, hogy sok olyan tapasztalatot hallani amik reálisak, valós emberek valós véleményei, akár versenyző, akár hobbi testépítő, akár olyan valaki kilóméterhosszú diétába kezd, mint pl. Te. És ez egy "kicsit" más összképet ad mint egy újságból kitépatt hírdetés, vagy egy kikopizott 6 hetes Dexter Jackson diéta...

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= @:-)