2024. Április 29. - 01:37:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech stack teszt by ati75  (Megtekintve 22241 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 13. - 12:45:33
Válasz #30
Nem elérhető

ati75


Tudom, és az őszinteségért járt a + pont.. @:-)

2007. December 13. - 12:48:05
Válasz #31
Nem elérhető

Cressler


akkor ti most jártoka Hopival ?  ;D bocsi de magas volt a labda  !+"%


kemény a felsőtest, jónak néz ki a struktúrád, valakivel lefotóztathatnád magad egy hátsó dupla bicepsz pózban is csak a kíváncsiság kedvéért.  ::)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 13. - 13:36:09
Válasz #32
Nem elérhető

ati75


Egy "amatőr módon megfogott" hátsó dupla bicepsz "amatőr" módon fényképezve: :-/-

2007. December 13. - 13:43:42
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy "amatőr módon megfogott" hátsó dupla bicepsz "amatőr" módon fényképezve: :-/-

Nem nagyon értek hozzá, de faszák az arányaid az én meglátásom szerint. Remélem nekem is sikerül hasonlót összedobni majd egyszer, motiváció van itt a fórumban rendesen  @-o

2007. December 13. - 13:48:51
Válasz #34
Nem elérhető

ati75


Köszi God Vazzeg, nekem meg a biztatásotok motiváló!!

2007. December 13. - 13:52:44
Válasz #35
Nem elérhető

hopika


Nekem sajnos genetikailag nem lesz soha ilyen vékony a derekam...ilyen az alkatom.
Muszáj vagyok több izmot felpakolni,hogy viszonylag jól nézzek ki-de sebaj:odabaxok neki! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 13. - 14:03:45
Válasz #36
Nem elérhető

Cressler


ez az igencsak jót mutat  :-)! csak így tovább keményen mert muszáj vagymi ;D  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 14. - 10:36:10
Válasz #37
Nem elérhető

ati75


Ma reggeli kép, 12 nap Muscletech stack után:

2007. December 14. - 10:38:38
Válasz #38
Nem elérhető

ati75


Jöjjön egy láb kép is, nem szégyenlem a gyenge testrészemet sem :-/-

2007. December 14. - 10:41:39
Válasz #39
Nem elérhető

hopika


Most mit mondjak?Nekem még mindíg teccik a fizikum... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 14. - 10:49:57
Válasz #40
Nem elérhető

ati75


Kösz hopi mester, sok sikert az előadásodhoz!! @:-)

2007. December 14. - 12:49:36
Válasz #41
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Ati75!

Egy kalappal, a hétvégi fekvenyomóversenyre! Tudom ma pihensz, hogy holnap állat legyél!

Lehet sokan nem tudják Atiról ,nemcsak jól néz ki de erős is!

Amióta együtt mellezünk nekem is sokat jött a mellem, egy erős fekvenyomó nagy húzóérő az edzésben!
(Persze remélem hamarosan a bodyra is ráveszem Atit!)

2007. December 14. - 22:10:13
Válasz #42
Nem elérhető

Cressler


hát én azt halottam ,hogy erős de, hogy ekkora is  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 14. - 22:32:34
Válasz #43
Nem elérhető

ati75


Köszi Laci a dícsérő szavakat, pedig nem is dumáltuk meg előre hogy dicsérni fogsz... ;D ))=/ Nekem jelent inkább az húzóerőt, hogy egy többszörös bajnok és nemzetközi kupagyőztes testépítővel edzhetek együtt már egy ideje, tényleg lassan egy éve már hogy együtt edzegetünk... Hosszú ideig egyedül edzettem, fejlődtem is valamicskét, de igazán az elmúlt egy év dobott nagyot az erőmön és a testfelépítésemen is, köszönet érte Mr. Berkes! Megtisztelő, hogy megemlítesz a mellizom fejlesztéseddel kapcsolatban, aki látta az Elit versenyes képeidet, az összehasonlíthatja a korábbi képekkel, szembetűnő a változás...
A versennyel kapcsolatban meg: nem igazán készültem, tömegelni szeretnék most inkább, így lesz ami lesz, az egyéni csúcsom nem fog veszélyben forogni az biztos.. ˝=/ =/+'

2007. December 15. - 14:30:12
Válasz #44
Nem elérhető

ati75


Megvolt a Terra-Fittnap versenyünk, amin nagyon jó versenyzők vettek részt, sikerült a -100 kg-ba beleférni és meg is nyertem 180-al, versenyen kívül a 185-öt is megnyomtam,abszolútba 2. lettem Rauschenberger Gabi mögött. Jobban ment mint ahogy vártam, mert nem igazán készültem a fekvenyomásra.