2024. Április 29. - 02:13:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Felkészülésem kezdete 2008 ra-Muscletech stackkel gyújtom be a kályhát!!  (Megtekintve 16220 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 03. - 15:30:22
Megtekintve 16220 alkalommal

tozo

Vendég
Magam is kíváncsi vagyok erre a három hetes periódusra,mindent a leírtak szerint,heti 5-egyre HRDCORABB edzéssel! Pump it UP!

2007. December 03. - 15:33:41
Válasz #1
Nem elérhető

Béla


Csakhogy a félreértéseket elkerüljem én a TOZO vagyok,hamarosan ,ha kaphatok jogosultságot képek feltöltésére,elindítom tozo felhasználónév alatt a témát....ezúttal szeretném megkérni Efitet,hogy ezt a jogosutságot az oldalon intézze legyen szíves.Addig is maradnék a Béla felhasználónév alatt.Ő is tesztel,össze ne keverjétek :-)(-:

2007. December 03. - 15:35:38
Válasz #2
Nem elérhető

Béla


Tegnap hívott fel Pintér Ferenc,a Fitness 2000 vezetője.Kérdezte,hogy állok a felkészüléssel,mert el kellene kezdeni összerakni a tervet az elkövetkezendő 1 évre,ami nem lesz egyszerű.Lehet,hogy ez a felállás most 1 kicsit érdekes,számomra is az volt.Sokat gondolkodtam,mit csináljak,elvégre fel tudnék készülni egyedül is.Rá kellett jönnöm,ezen a szinten már nem fog menni külső segítség nélkül...Ez az igazság.Nekem is ugyanúgy szükségem van edzőre,aki megmondja,aki hajt.Benne látom,hogy nagyon sok segítséget tud nyújtani.Jó szeretnék lenni,nagyon jó - a LEGJOBB!!Ettől függetlenül minden tudásommal és erőmmel támogatom majd a Bodyformers csapatomat.Feri bá tanácsa szerint úgy néz ki, hogy az IFBB világbajnokságot célzom meg,maradok amatőrben-ésszerűbb.Megmondom őszintén,hogy amikor az idei VB eredményeit néztem kissé fájt a szívem,hiszen azok az emberek álltak bajnokként,akikkel Angliában megmérkőztem,le is győztem. Robert Piotrkowitz abszolút világbajnok lett 100 kg-osan,Rolandas Pocius Nehézsúly világbajnoka lett,aki tavaly 4.volt az Elit versenyen.A 90 kg-os idei bajnokot meg a tavalyi formával igencsak megszorongattam volna.Na mindegy,mert most nekem pihennem kellett,ami rám fért..viszont...jelenlegi abszolút natúr 100kgos,light edzéses formából indulok neki 2008-nak.110kg ról szeretnék szárítani,egy nagyon éles 100 kg os fazonra.Ez most már nem lehetetlen,meg tudom csinálni!!!!Ugyanúgy,mint Piotrkowitz is.Eldöntöttem.Innen nincs visszaút,megszerzem.Ezúttal szeretnék gratulálni Kathi Béci versenyzőtársamnak a Wabba világbajnoki címért!Minden elismerésem az övé.Ahogy ő is mondaná:"Megcsinálom,mert meg kell csinálnom!"- ennyi. A jövőben szerintem ő is az IFBB VB -ra hajt majd.Tóth Dani is úgy tudom 2008 -ra fog készülni.Kívánom,hogy kis országunkból egyre többen érjék el ezt a címet.
TOZO

2007. December 03. - 15:46:08
Válasz #3
Nem elérhető

Béla


Szóval a kezdet.....
99-100kg,naturál 1 éve...teljesen
méretek:
kar:49cm
comb:72cm
derék:94cm...hmmm
vádli:48cm
Fekvenyomás :talán 170 nel
Guggolgatni még így is 200 akkal simán
Eddig light,sőt inkább nem is edzéssel- wellness,fitness,aerobic...volt...nehéz volt ez az 1 év,de kibírtam,elvoltam ,megbújtam inkább.De-FŐ AZ EGÉSZSÉG!!-ugye
és akkor kezdődjék a HARDCORE év!!---MUSCLETECHHEL!!!!-mindenki felkötheti amilye van,mert most sokaknak -sajnos...brutál  átalakulás lesz! Irány a 110 kg!

2007. December 03. - 15:51:44
Válasz #4
Nem elérhető

Béla


Reggel már be is toltam 1 adag (2 adagolókanál) cell techet,rá 1 órára 5 kanál mass techet. Tudni illik,hogyí még kreatint sem fogyasztottam ebben az évben..Szerintetek mit éreztem már reggel,elég erős teltség,a tenyerem is vastagodott be.Nem semmi,este edzés--Holnap beszámolok
TOZO :-O

2007. December 03. - 16:24:33
Válasz #5
Nem elérhető

izomboy


Váúúú TozóBéla jó tudni:)
Figyelni fogok!!  Nem hibázhatsz:)

2007. December 03. - 18:23:48
Válasz #6
Nem elérhető

Béla


Addig is 1 kis ízelítő a tavalyi formáról az említett Elite versenyről Piotrkowitzzal,Pociussal.

2007. December 03. - 18:26:39
Válasz #7
Nem elérhető

Béla


Ehhez képest hozok még vagy 10kg izmot jövőre... ))=/
A keresztszál farizom nálam alap.......

2007. December 03. - 19:04:56
Válasz #8
Nem elérhető

izomboy


A teremmel szemben van egy kicsi kieg bolt egy öreg faszival az élen, a bejárati ajtón a fekete-fehér most mascular képed van és az öreg csak úgy emleget "a vasember"

2007. December 03. - 22:30:09
Válasz #9
Nem elérhető

Béla


Első edzésnapom a stackkel.
Vapor!  áhhhhh....brutál,egyből két kanalassal kezdtem,még most is a gépelésnél alig bírom behajlítani a karomat.
Igaz,bevágtam még mellé 8 szem Gakic-et is...(ez nem a stack) része,de nekem nagyon bejön..gőzgép lettem..állítsatok le..mikor lesz már holnap,jöhet bármi.
Mai napom:
reggel 2 kanál cell tech
1 órára rá 5 kanalas mass tech-nem semmi,igazi nehéz tömegnövelő,tiszta puding lett még 1/2 l tejjel is.
délután még1 mass tech
este 8 -:nano vapor 2 kanál,gakic 8 szem-edzés
22.30 cell tech 2kanál-most iszogatom
23.15 1 nagy adag Nitro tech lesz,utána levezetem a Vapor enerdzsit 1 kis mozgással,majd alvás
Egyből a semmire így kezdésnek ez nem rossz...Mi lenne ,ha még Anator P70 is lenne.Majd 1x kipróbálom..
Holnap újra
TOZO

2007. December 04. - 17:56:38
Válasz #10
Nem elérhető

Béla


Kezd izomláz lenni a mellemben ,meg a lábamban...általában 2 napra rá jön ki,de elég erős volt az edzés tegnap.
Program:
30 fokos nyomás 15-10-8-8-8
30 fokos tárogatás 4x10
szűken nyomás gépen 12-10-8-6
oldalnyomás gépen 4x10/oldal
keresztcsiga mell3d-pumpálás 3x7-7-7

sétáló kitörés súllyal 6 kör
Varrógép-(vádligép) 5x20
Mai edzés bicepsz lesz,1 kis felhúzással körítve @:-) és az elmaradhatatlan VÁDLI!

2007. December 04. - 20:27:21
Válasz #11
Nem elérhető

Bubee


Üdv Tozó!

Nekem csak annyi lenne a kérdésem h milyen szisztémában edzed a vádlidat?

Kösz  :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 20:33:42
Válasz #12
Nem elérhető

Béla


most mértem-101kg!!!  huhuuu,a második napon +2.5kg!

2007. December 04. - 20:35:00
Válasz #13
Nem elérhető

Béla


Úgy látszik töltődik be a tápkieg,nem hiába Muscletech...
ToZo

2007. December 04. - 20:48:54
Válasz #14
Nem elérhető

tomi


Tozó, királyak a képek. Rájöttem, hogy skizofrén vagy. Nappal hétköznapi Bélaként járod az utcákat, aztán mikor beöntöd a muscletech-et Tozóvá alakulsz mint a farkas-ember.
Up the dose, lift the most!