2024. Április 29. - 01:37:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: The Super Griffin Project - AX Alpha Male cycle by parrre  (Megtekintve 55702 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 21. - 22:17:29
Megtekintve 55702 alkalommal
Nem elérhető

parrre


Hát akkor szeretettel köszöntök mindenkit. Úgy látszik én fogom elkezdeni a SuperdrolNG és társai stack tesztelését.
Célom hogy igazi alpha male legyek.  :-}  8-)

Az alapok.

1. Én.

Már több helyen leírtam, de mivel elég régen írtam broggot leírom megint.

Tehát :

32 Éves vagyok
Súly - 99 kg - Most hagytam abba a diétámat, mondhatjuk hogy mindkét kitűzött célt sikerült teljesíteni (100 kg , és 100cm derék alá menni.) Kb 18 hét alatt - 3 hét kihagyással- 17 kilót fogytam , és 9 cm-t csökkent a derekam.
Derék - 98 cm
Mell - 117 cm
Felkar - 43.5 cm
Alkar - 36.5 cm
Comb - 68 cm
Vádli - 48 cm

Az erőszintem a béka (nem a Zsolti, hanem egy másik  :-OO) segge alatt, de mégsem gyengültem jelentősen. Érzésre 1-2 nap alatt vissza fog jönni, az egész csak a kb. 1 hónapja tartó 60-70g ch miatt van.
Az izmaim teljesen üresek, löttyedtek, és még kb 10-12 kg zsír van rajtam.  o--O




2.  A cucc.

Mivel e köré épül a teszt, ezt írom második helyre.

A kúra az AX Alpha Male Cycle kissé módosított változata, melyet 3x4 hétre osztottam fel.



hét           1     2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12

Mass-Fx       4   4    4       4
Superdrol-NG   3      3     4      3
Trisorbagent   3      3     3       4       4       3       3       3
Advanced PCT                3       3       3       3
Retain                        3    3    3    3
Aplodan                  4   4   4   4
Anadrox                                6      6      6      6
Hidroxycut                             6      6      6      6
Illetőleg a 9-12 hétre a clenbuterol-on agyalok  ????...


Az első harmadban 250g körüli ch-t tervezek (majd kiderül hogy mennyit fejlődök, és mennyi zsír jön fel - illetve hogy a cuccok mennyire keverik meg a megszokott adagokat... felszívódás, anyagcsere, stb.)
Fehérjéből szintén 250g, hús, hal, valamint Dymatize Elite-whey és BSN True Mass. Próbálok törekedni a tiszta kajára, de ha elcsábulok egy csülökre nem fogom felakasztani magam.  /7%

A második harmadban 200g körüli ch , 250g fehérje , Elite-Whey + Anator P70.- Törekszem a még tisztább kajára max elcsábulás=csirkecomb.
A harmadik harmadban még nem tudom de kb 150g ch, 300g fehérje ( valamilyen izolátum valszeg) - Hal, rízs, zőccség  :(

Egyébiránt Prolab training pack megy multivitaminként, 4g C vitamin/nap , ...... BCAA Express , G-Bomb és Joint-X.



3. A zedzés

Szokásos heti 4 alkalom

Hétfö - Mell, tricepsz
Kedd - Combfeszítő, bicepsz
Szerda - Pihi (has)
Csütörtök - Hát (trágya szar, nagyon fel kéne hozni)  ˝=/
Péntek - Combhajlító, Váll

Vádlit nem csinálok mer az fasza  8-)

Aerobon gondolkodom még, az első harmadban ha lesz is, (mondjuk szerdán) csak egy laza fél órás lötyögés.
A második harmadban heti 2-3, a harmadikban heti 4-5 (?).

Ennyit bevezetőnek.

2008. Január 21. - 22:23:18
Válasz #1
Nem elérhető

L


Ez igen parrre! Ütős kis kombót hoztál össze!  :-)!
Sok sikert és eredményes tesztet neked!  (:-)

B*ssz oda! Pár héten belül látni akarjuk az alfahímet!  ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 21. - 22:26:28
Válasz #2
Nem elérhető

Bubee


Zúzzál oda neki Parrepapa, hadd lássuk azt az alfakant  :-O  ;D  !+"%

(+)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 22:28:45
Válasz #3
Nem elérhető

parrre


Köszönöm mindenkinek, igyekezni fogok. A táblázattal nem szórakozok tovább, sztem lehet sejteni hogy mi hogy.  --)

2008. Január 21. - 22:38:10
Válasz #4
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 21. - 22:57:37
Válasz #5
Nem elérhető

parrre


Ma egyébként amolyan bevezető nap gyanánt voltam edzeni, megcsináltam a mell-tricepszet.
Mivel reggel még nem voltak itt a bogyók, ezért azokat nem kezdtem el szedni, de edzés előtt egy No-Xplode-ot legurítottam  :-oD és  :-O ... Mondjuk a 200g körüli ch megvolt. Amint mondtam gyenge vagyok még az eddigi alacsony ch miatt, de mintha éreztem volna a No-Xplode hatását. Sokkal energikusabb voltam , több ismétlést bírtam, és rövidebb pihenőket tudtam tartani.

Fekve nyomtam pl.:

40kg x 20, 70x15, 90x8x3, 75x15x2, 40x20x2 elsőre nem is rossz.  :'(   ;D


2008. Január 22. - 20:21:37
Válasz #6
Nem elérhető

parrre


Megvolt a mai edzés. Felcseréltem a péntekivel, mivel nem túl sokat aludtam, egy guggolós mókához nem voltam elég kipihent.
Tehát combhajlító-váll.

Ahogy telek megfele ch-val, érzem hogy erősödök, de még ma is kissé "moderált" súlyokkal edzettem.

lábhajlító fekve : 30kgx20 50kgx10x3 40kgx12x2
mellről nyomás ülve : 37kgx15x3
kétkezes előre/oldalra/hátra emelés :  8kgx15x3 

Eléggé bedurrantam, és általánosságban olyan mintha valamennyire egész nap be lennék durranva.

Másik. Arról nem igen találtam pontos infót, hogy hogyan és mikor kell szedni a bogyókat. Ma így szedtem, és egyelőre így is marad :

7:00  -  1 superdrol 1 massfx 1 trisorbagen , 1 csomag vitamin, 100g zab, 2 kotla elite whey, glutamin + bcaa , 1 kanál lenmagolaj
10:00 - 100g rízs 200 g hal
13:00 - 100g rízs 200 g hal + C vitamin
16:00 - 1 superdrol 2 massfx 1 trisorbagen ,  100g tejberízs 2 kotla elitewheyjel
16:30 - NoXplode 1.5 kanál
17:00 - Edzés
18:00 - True Mass + glutamin + bcaa  C vitamin
20:00 - 250g ecetes hal, pufirízs
22:00 - 1 superdrol 1 massfx 1 trisorbagen , Elitewhey + glutamin + bcaa, C vitamin lenmagolaj

deccalforná   =/+'

2008. Január 22. - 23:25:36
Válasz #7
Nem elérhető

Gabore



2008. Január 24. - 21:01:20
Válasz #8
Nem elérhető

parrre


Na háj !

Ma megvolt a hát nap.
ŐŐŐ... LGY-hez hasonlatosan annyit tudok mondani, hogy iszonyat kedvet csinál az edzéshez. Lementem, megcsináltam azt a sorozatot amit szoktam, utána meg állatam ott hogy ennyi ?  ????...  Úgyhogy rátettem még 1-2 lapáttal  8-) 

Tehát a program :
Húzódzkodás :  3x12
Evezés ülve : 30kg x 20, 50kgx12x2, 40kgx 20x2, 30kgx30
Egykezes döntött törzsű evezés : 30kg x 12 x 3
Kétkezes döntött törzsű evezés : 40kg x 10 x 3

Jövő héttől felhúzás fogja zárni, most még szokom  8-)

Általánosságban elmondhatom hogy nagyon jó az izomérzet, folyamatos "pumpált" vagyok, hétfő óta megvan az izomláz folyamatosan ... :-O  és több kedvem van edzeni.

Problémák eddig (lehet hogy nem ettől, de vannak) :  Meglehetősen nyugtalanul alszok, többször felriadok éjszaka, valamint folyamatosan fel fagyok fújódva. Elsősorban fehérjére lehetne gyanakodni , de az elite whey-t eddig is ettem, nem okozott gondot, a true masst meg nem eszem mindennap.

Meg a másik, ami igazából kérdés to da masterz ... Az anabolicx site-on azt írják hogy a superdrolt kajával kell kell enni és figyelni rá hogy jó minőségű zsírt kell bevinni mellé. Namost Efit úr egy másik topikban azt mondta hogy 15 perccel edzés előtt szedve... ez nekem nem annyira kerek. Jelenleg edzés előtt 1 órával eszek zab+fehérje+bcaa+glutamin+lenmagolaj+superdrol+massfx+trisorbagen aztán fél óra mulva no-xplode. Jó ez így, vagy ....  ????...

2008. Január 24. - 21:10:46
Válasz #9
Nem elérhető

Lgy


Na háj !

Ma megvolt a hát nap.
ŐŐŐ... LGY-hez hasonlatosan annyit tudok mondani, hogy iszonyat kedvet csinál az edzéshez. Lementem, megcsináltam azt a sorozatot amit szoktam, utána meg állatam ott hogy ennyi ?  ????...  Úgyhogy rátettem még 1-2 lapáttal  8-) 

Tehát a program :
Húzódzkodás :  3x12
Evezés ülve : 30kg x 20, 50kgx12x2, 40kgx 20x2, 30kgx30
Egykezes döntött törzsű evezés : 30kg x 12 x 3
Kétkezes döntött törzsű evezés : 40kg x 10 x 3

Jövő héttől felhúzás fogja zárni, most még szokom  8-)

Általánosságban elmondhatom hogy nagyon jó az izomérzet, folyamatos "pumpált" vagyok, hétfő óta megvan az izomláz folyamatosan ... :-O  és több kedvem van edzeni.

Problémák eddig (lehet hogy nem ettől, de vannak) :  Meglehetősen nyugtalanul alszok, többször felriadok éjszaka, valamint folyamatosan fel fagyok fújódva. Elsősorban fehérjére lehetne gyanakodni , de az elite whey-t eddig is ettem, nem okozott gondot, a true masst meg nem eszem mindennap.

Meg a másik, ami igazából kérdés to da masterz ... Az anabolicx site-on azt írják hogy a superdrolt kajával kell kell enni és figyelni rá hogy jó minőségű zsírt kell bevinni mellé. Namost Efit úr egy másik topikban azt mondta hogy 15 perccel edzés előtt szedve... ez nekem nem annyira kerek. Jelenleg edzés előtt 1 órával eszek zab+fehérje+bcaa+glutamin+lenmagolaj+superdrol+massfx+trisorbagen aztán fél óra mulva no-xplode. Jó ez így, vagy ....  ????...
Szia!
Nekem is vannak alvászavaraim kedd óta.
Én betudom a szernek És elfogadom ez ilyen. Szerintem neked is az a "ludas" de hát annyi baj legyen hogy rosszul alszik az ember, legalább éjjel is tudom tolni a kaját!
Basszál oda!!!!!!!!

2008. Január 25. - 22:14:02
Válasz #10
Nem elérhető

parrre


Háj!

Megvolt a mai napi adag is, combfeszítő és bicepsz.

Nem gugoltam  --)   , jövő héten kezdem azt is. Próbálom még egy kicsit jobban összeszedni magam erőszintileg.  8-}

Program :

Lábnyújtás : 30kgx30 , 40x20 , 80kgx10,10,8 , 60kgx10,10,10, 30kg x 20
Bicepsz : Egykezes állva : 8kgx20, Kétkezes francia : 37kgx20,18,15,15 , Egykezes beforgatós : 8kg x 25 x 2

Megint jó sok kedvem volt edzeni, jól is ment. Kicsit furcsa a dolog, nyomom a vasat  =/+' jóval több ismétlést mint eddig, folyamatosan durran befelé, majd fullra bedurran, de ez a bedurranás kb. 2 mp-ig tart. Utána tök semmi, olyan mintha nem is edzettem volna. Másnap aztán olyan izomlázam van hogy majd be :-/] és nem múlik el 3-4 napig. Szóval eléggé szét tudom hajtani magam, holott mintha olyan érzésem lenne hogy elsősorban pszihésen segít a cucc.
A Jungle Warfare pl. nem hozott ilyen kedvet, de hirtelen nagyobb erőnövekedést okozott. De mindegy, ez még csak az első hét, meglátjuk mi lesz még.
Jövő héttől nagyobb súlyokra állok rá 10-12-es ismétlésekre, elkezdem a felhúzást és a gugolást, valamint a joint-x-et szedni.
Ezen kívül hétfőn és csütörtökön is edzek bicepsz-tricepszet. Lesz a fő izomcsoport mint eddig, pl. pl hétfőn tricepsz, és mellé még egy laza pumpálós sorozatot csinálok bicepszre. Csütörtökön fordítva. Meglátjuk milyen lesz.

Bájbáj  8-)

2008. Január 27. - 00:04:20
Válasz #11
Nem elérhető

parrre


Húúú srácok ! Annyit nőtem 1 hét alatt hogy ihajj !  8-)

Ezen mindíg kiakadok.... A diéta végén az 50-60g ch annyira lepukkaszt, hogy csak na. Utána 3-4 nap alatt valami eszméletlen "növekedés" tapasztalható.  :-OO

Tehát :
Aktuális súlyom 108 kg ( +9 )  :-O
Mell : 123 cm ( + 6 )  :-O :-O
Kar 44 ( + 0.5 )

Na ezt adjátok össze !   8-)  @-o   @:-)


2008. Január 27. - 00:15:36
Válasz #12
Nem elérhető

Bubee


Szesz!

Te most dijéta után vagy közvetlenül 1 héttel vagymi?  ::)  --) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 27. - 00:34:23
Válasz #13
Nem elérhető

parrre


Szesz!

Te most dijéta után vagy közvetlenül 1 héttel vagymi?  ::)  --) ;D

Végül is ja. Pénteken hagytam abba a diétát, hétfőn kezdtem a tesztet.  ::)

2008. Január 27. - 00:37:44
Válasz #14
Nem elérhető

parrre


:-)!
Csak így tovább parrre ! Sok sikert  ;D

Köszönöm de ennek nem sok köze van a sikerhez... Ez most csak a diéta utáni "szivacs" effektus.  ;D  Erre meg majd jönnek a milliméterek a teszt végéig..
De azért mindent megteszek ..  =/+'