2024. Április 28. - 22:31:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari-Plasmajet  (Megtekintve 31575 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 31. - 20:18:11
Megtekintve 31575 alkalommal
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok!
Ma vettem meg a Gaspari-Plasmajet No fokozót, és megosztom veletek majd a tapasztalataimat!
Már probáltam a Nitrixet,nagyon jó volt tényleg tudta azt amit irtak róla,a nano9-et is próbáltam,nekem a Nitrix százszor jobban bevált! Szóval lessz viszonyitási alapom , persze ez csak az én tapasztalatom , lehet ,hogy másnál másképpen reagál majd a szervezet!
Jelenleg ezeket szedem még:Syntha6  2X2 adag
                                      glutaminSr-3X10g
                                       folyékony amino
                                       no-xplode 2 adag
                                       hyperdrol -csak 3 hétre elegendő van belőlle :(
                                       vitamin
                                       napi fél kg csirke
                                     félcsomag berna rizs(összesen 125g szénhidrát,a syntha6-ot is bele számolva,tehát diétázok)
                                       250dkg sovány túró,néha napközben egy kis mandula,brokkoli,zöldség
Holnap pihenő de szombaton jelentkezem,hogy mit is tapasztaltam az első adag és edzés után :-!!!

2008. Február 02. - 12:03:32
Válasz #1
Nem elérhető

Karcsi


Megvolt az első adag (10 szem) reggel vettem be  felkelés után ,1órát olvasgattam aztán kezdtem úgy érezni mintha bemelegités után lennék ,rátoltam egy kis Noxplodot és lementem edzeni.
Azt tapasztaltam edzésen,hogy úgy bedurrantak az izmaim mintha feltőltési időszak lenne+teleittam volna magamat cellmassal,szóval eddig igéretes ! Azt majd meglátjuk,hogy mennyire lessz egésznapos az izom telitettség és másnap mit tud a picike( azt irták csak két naponta szabad bevenni ),egyébként az egésznapos bedurranást aNitrixnél úgy 3-4 nap után kezdtem el érezni! :-!!!

2008. Február 02. - 12:48:38
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Karesz,

Nem az a kérdés, hogy tart-e egész nap, hanem, hogy mikor éri el a full hatását? ;D, mivel a Plasma Jet hatása a bevétel után kb. 2-8 órával éri el a csúcspontját és utána egyenletesen csökken és visszaáll az alap 24-36 óra elteltével. Kiváncsi vagyok a véleményedre a további órákban, mivel még csak most kezd el igazán dolgozni... :-}
I love Plasma Jet!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 02. - 12:52:14
Válasz #3
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 02. - 12:56:08
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 02. - 12:57:09
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Karcsi pedig estére szétdurran... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 02. - 12:58:08
Válasz #6
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 02. - 13:03:15
Válasz #7
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 02. - 13:05:11
Válasz #8
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hű nekem is kell ilyen! Rohanok, nehogy elkapkodják! :-oD

2008. Február 02. - 13:13:18
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ohh javítom az időpontokat, nehogy félretájékoztassak valakit. Tehát a Plasma Jet hatóanyaga 2-8 óra alatt ér a csúcsig és 24-36 óra, mire visszaáll az alapra.

Adok egy levéllel az enyémből Mr. Producer... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 02. - 13:17:17
Válasz #10
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ohh javítom az időpontokat, nehogy félretájékoztassak valakit. Tehát a Plasma Jet hatóanyaga 2-8 óra alatt ér a csúcsig és 24-36 óra, mire visszaáll az alapra.

Adok egy levéllel az enyémből Mr. Producer... ;D

 :-){

2008. Február 02. - 15:10:33
Válasz #11
Nem elérhető

Karcsi


Ez a cucc beszarás, reggel nyolckor vettem be és most 3órakkor úgy érzem szétdurranak a karjaim, olyan mintha most fejeztem volna be egy szuperszettet (:-)  :-)! @:-)

2008. Február 02. - 21:05:37
Válasz #12
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Karcsi pedig estére szétdurran... ;D

 ;D És te?  ::) ;D
Én már szétdurrantam... [:-o]  :D
Azt hiszem érdemes kipróbálni vele a Trisorbagen-t Łł= Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 02. - 21:18:58
Válasz #13
Nem elérhető

darknight


Hi >:D!

Érdekes és valóban új terméket tesztelsz, amiről szerintem valamennyien érdeklődve olvassuk az első tapasztalatokat.

Az első adagok után majd a bedurranás mellett az egyéb hatásokról (nagyobb kitartás, erő fokozása, intenzitás, esetleg a tömegre gyakorolt hatás stb.), illetve az esetleges negatívumokról is írhatnál (pl. fejfájás, túlpörgés, idegesség stb.), ha esetleg lesz ilyen.

Mindenesetre ígéretes a termék, csak így tovább =/+'!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 02. - 22:30:30
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez a cucc beszarás, reggel nyolckor vettem be és most 3órakkor úgy érzem szétdurranak a karjaim, olyan mintha most fejeztem volna be egy szuperszettet (:-)  :-)! @:-)

I love Plasma Jet! :D Kiemelkedő cucc!!  :-)! Kösz a visszajelzést róla Karcsi!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"