2024. Május 15. - 03:42:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Varga Dániel felkészülése 2008-ra...  (Megtekintve 62890 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 08. - 21:22:36
Megtekintve 62890 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mindenkit üdvözlök az új topicomban. Mint a név is árúlkodik -és utánozás majomszokás- én is megpróbálom a 2008-as tavaszi szezont. Ha el nem b*szom, mivel már háromnegyed éve, egyik betegségből a másikba esem, s ez nem éppen pozitív ebben az időszakban. De mi is adhatna motivációt, mint ha nem a "lehetetlen kihívás"? Szóval megpróbálom, és remélem a többi versenyző között (Esztero Zsolt, és Berkes Laci) felkészülése mellett is néha betéved ide valaki, ha nem másért a kiváncsiság miatt. Volt az a vicc is: Mi lesz ebből báttya? Fogpiszkáló ha el nem b*szom fiam!. Szóval mi lesz ebből? Felkészülés ha el nem....

De mindent megteszek érte, hogy legyen egy jó forma! Vagy jobb mint eddig volt O0

2008. Február 08. - 21:25:04
Válasz #1
Nem elérhető

Raymond


Akkor mindent bele Dani...én figyelni foglak.... ;D O0.................. 8-) 8-)

2008. Február 08. - 21:28:36
Válasz #2
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja meg egy kis inspiráció: Tv2 Terminator 2  :-/-- :)

Ha ilyen keményen nyomom jó lesz?

 O0 O0 O0

2008. Február 08. - 21:40:19
Válasz #3
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 09. - 10:31:09
Válasz #4
Nem elérhető

mushroom


Adatok publikusak (honnan indulsz és mi a cél) ?

Erőt, egészséget, kitartást!  =/+'

2008. Február 09. - 16:22:15
Válasz #5

X fuell

Vendég
helló Dani!
Sok sikert!  =/+'
 (:-)

2008. Február 09. - 18:24:38
Válasz #6
Nem elérhető

Beda


Dani!Nagy tömeget és kevés zsírt!Adj neki! @:-) =/+'
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 09. - 18:50:19
Válasz #7
Nem elérhető

Johnnyx


Mindent bele Dani, veled vagyunk!  (:-) :-!
Egyetek zabot!

2008. Február 09. - 18:57:56
Válasz #8
Nem elérhető

L


Dani!
Ahogy a pókerasztalnál mondani szokás: ALL-IN! @:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 09. - 21:10:44
Válasz #9
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Természetesen minden publikus, de a holnapi edzésen lesznek képek is! Szóval holnap este felteszem az "elötte" iszonyatosan gáz képeimet. Olyan 2 hete indúlt a diéta olyan 92kg-ról, és mi a cél? Nem szoktam súlyban célt tűzni, mert a tükör mondja meg hol is lesz az állj!

Milyen versenyek? Azt is majd a forma alakulásához kötöm, de nem éppen vagyok boldog a sok betegség miatt, mert nem onna indúltam ahonnan szerettem volna. De minden el fog dölni.

Szóval holnap képek, és adatok! :-)->

2008. Február 09. - 21:16:20
Válasz #10
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
És köszönöm mindenkinek aki gondol rám, és gondolni fog! Sokat jelent és sokat is fog jelenteni, amikor "magam alatt leszek". Vagy amikor már nem lesz erőm és az 50 kilós súllyal betakarózom mert biztos fázni fogok nagyon! na de komolyan! Mindenkinek tényleg köszönöm, és jól esik ez!

 O0 O0 O0

2008. Február 09. - 21:30:26
Válasz #11
Nem elérhető

fastor


nekem a fittparádén nem tünél tól behízottnak:D
szal bízom a jó formádban:D
sok sikert:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 12:42:27
Válasz #12
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ma van az első mélypontom: Elméletileg csaló napom lenne, de valahogy nem megy...Beültem egy szezámmagos rántott csirkemellre és egy nagy adag mákosgubára egy étterembe, de mindegyiket kidobtam 2 falat után. Nem ízlenek az ízek. Azt hiszem sokkal jobbak az EXTREMFITT által szponzorált dolgaim, hogy itt ne is említsem a BSN-es sütikés ízű syntha-6-ot vagy a Muscle Milk termékcsalád fehérjéit amit 21 ízben lehet kapni. Szóval azt hiszem megcsömörlöttem egy kicsit, de ezt átlendítve, megnéztem a tv-ben lévő főzöcskés műsort és azt hiszem sokat segített :):):) Most épp tatárbeafsteak-et nyomok a pici arcocskámba....

Ja és este teszem fel az "elötte" képeket! Ha meg nem sikerül a felkészülés akkor itt átírom utána-ra és mindjárt jól jövök ki!

 O0 O0 O0

2008. Február 10. - 13:42:15
Válasz #13
Nem elérhető

Lalika85


Sikerülni fog biztosan!!!!   ;D
Te már többször is bizoinyítottál   8-}
A videó amit belinkeltél az nagyon komoly!!!!

( http://youtube.com/watch?v=4FaBnLyb8pM )
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 10. - 14:04:28
Válasz #14
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Köszi a videó dícséretét, de elárulom nem én vagyok rajta, csak a versenyző csávónak adtam egy kis lóvét, hogy az én számommal lépjen fel, s nyomtattunk egy papírt amin az én arcom van, s feltette maszkként!

 ;D ;D

 O0 O0 O0